Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Mastechief

Šiuo metu sargybinių komanda pilna , kaip bus laisva vieta anketos bus tikrinamos.

Message added by Mastechief

Recommended Posts

Anketa:

Koks Jūsų vardas žaidime?: suniukasltu

Kiek Jums yra metų?: 14

Papasakokite apie save: Esu Lukas iš Vilkaviškio Marijampolės apskrities, mėgstu tinklinį ir futbolą, gan dažnai būnu prie kompiuterio ir žaidžiu žaidimus. Esu supratingas, mandagus ir draugiškas.

Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: norėčiau išmėginti kažką naujo 

Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: nė karto nebuvau užblokuotas                                                                                                                                                                                                                                                     Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Su didelėm pertraukom maždaug nuo 2015 metų.

Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?:  nuo 1 iki 6 valandų.

Kiek turite /xp?: 122

Kokiame range (bloke) esate?:aš

Pateikite savo kontaktus: 黄金时代#4428 (discord)

Kodas: McPrison.LT Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Pasiimsiu atostogų discord žinute sargybinių direktoriui.

Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?:  /ita 1 - Įtarimas dedamas už tai, kad žaidėjas neatiduoda kontrabandos kai sargybinis jos praprašo - 5star. /ita 2 už trolinimą - 5star . /ita 3 už atsijungimas kai sargybinis prašo kontrabandos - 15star/ita 4 už konrabandos rinkimą -5star.

Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu:  Čytinti, įžeidinėti, buginti minutes.

Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Strelė, lankas, kardas, mėtomas pot. narkotikai.

Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?:  Kai žaidėjas naudoja palengvinančias programas arba užstrigęs.

Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Sustabdyti asmenį.

Kaip pradėti ir baigti darbą?: /darbas baigti, /darbas pradeti

Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Visus daiktus mesiu į disposal išskyrus maistą ir kardus jai jie man patiks.

Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Skubiai pranešiu direktoriui.

Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?:  Palauksiu max 1 minutę, jai žaidėjas neprisijungs nueisiu, bet jai prisijungs uždėsiu /ita 3 ir vesiu  į kalėjima pasiūlydamas baudą.

Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?:  Nufilmuosiu ir įkelsiu į sargybinių papeikimus.

Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?:  Pagausiu, surakinsiu, tada uždėsiu /ita 2 ir pasiūlysiu baudą jai žaidėjas nesusimokės duosiu dar vieną /ita 2 ir paleisiu.

Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Nužudysiu.

Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Jai eleksyras man nuima hp žaidėją užmušiu, bet, jeigu potionas yra lėtumas, uždėsiu /ita

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa neredaguota ir sėkmės bliste už anketos kopijavimą nuo Mykolo. Prieš

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose