Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Mastechief

Šiuo metu sargybinių komanda pilna, kaip bus laisva vieta anketos bus tikrinamos

Message added by Mastechief

Recommended Posts

 1. Koks Jūsų vardas žaidime?: zOdorto.
 2.  Kiek Jums yra metų?: Šiuo metu man yra 15 metų.
 3.  Papasakokite apie save:  Na, sveiki visi kurie skaito mano anketa į praktikantus McPrison projekte. Mano vardas yra Deividas ir šiuo metu man yra 15 metų. Pati laisvalaiski praleidžiu budamas su draugais, draugėmis, vakarais mėgstu pabėgioti miške su šuniu. Žaidžiu futbola su draugais, krepšinį bei tinklinį prie ežeriuko. Kalbant apie save, tai esu gan draugiškas asmuo, mėgstu prikolus ir suprantu kada mane įžeidžia, o kada prikolina. Randu greit bendra kalba su žaidėjais, galiu aš greitai supykti, bet greitai ir atleidžiu. Esu tas žmogus kuris yra ryžtingas ir pasiruošes viskam ko aš noriu.
 4.  Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Na, visi mes esame lygus, bet manau kai mane jus pasirinksite tikrai nepasigailėsite. Už tai jums parodysiu kokybiška darba bei aktyvuma.
 5.  Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Ne, nebūvau ir tikrai nebūsiu nubaustas.
 6.  Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Na, su šia paskyra žaidžiu beveik jau savaite, bet seniau prieš kelerius metus atsimenu esu lošes, bet kai pasiekiau A block tiesiog leavinau, nes pabodo žaisti pati minecraft.
 7.  Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?: Na, jeigu blogas oras tai beveik visa diena prasėdžiu prie kompiūterio, o jeigu geras oras tai maždaug apie 3-4 h.
 8.  Kiek turite /xp?: 233
 9.  Kokiame range (bloke) esate?: A.
 10.  Pateikite savo kontaktus: Odorto#8695.
 11.  Kodas: McPrison.LT Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

 1.  Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Parašysiu sargybinių direktoriui žinute, kad pasiėmu atostogų.
 2.  Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?:
 • /ita 1 - Kai neatiduoda žaidėjas kontrabandos. (5 STAR]
 • /ita 2 - Už sargybinių erzinima, trenkimą ir bėgimą, baudos nesusimokėjimas kai žaidėjas yra duobėje ar jis yra įsijunges /pvp po trenkimo. [5 STAR] /ita 3
 • /ita 3 - Kai sargybinis prašo žaidėjo kontrabandos ir jis palieka serverį/atsijungė. [15 STAR]
 • /ita 4 - Kontrabandos rinkimas kai sargybinis paprašo. [5 STAR]
 1.  Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu: Nepagarbus bendravimas su serverio žaidėjais, naudojimas palengvinančias programas, naudoti neleistinas leksikas ty: keiksmažodžiai.
 2.  Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Narkotikai: Cukranendės. Ginklai: Strėlės, lankas. Visi mėtomi eleksyrai. Kardai.
 3.  Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?: Tai priverstinis žaidėjo tempimas jeigu jis naudoja palengvinančias programas ar jis yra užstrigęs.
 4.  Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Norint sustabdyti žaidėja.
 5.  Kaip pradėti ir baigti darbą?: Pradėti - /darbas pradeti, baigti - /darbas baigti.
 6.  Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Visus daigtus įdėsiu į šiukšledėže, o maista ir gerus kardus pasilyksiu pats sau.
 7.  Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Būtinai pranešiu apie tai sargybinių direktoriui.
 8.  Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?: Palauksiu 90 sekundžių, kad uždėčiau /ita 3. Jeigu per tiek laiko nesulauksiu, paliksiu vieta.
 9.  Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?: Įsijungsiu savo frapsus ir parašysiu papeikima tam asmeniui.
 10.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Pagaves surakinsiu jį, uždėsiu /ita 2  bei pasiūlysiu tam žaidėjui /bauda. Jeigu jis nesumokės, uždėsiu dar karta tapati /ita 2 ir paliksiu jį ramybei ty- paleisiu.
 11.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Aš tiesiog jį nužudysiu.
 12.  Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Kai eleksyrai padaro man žalos, tai aš jį tiesiog nužudysiu, o jeigu užmes kitoki eleksyra tiesiog uždėsiu /ita 2 ir nueisiu į baze ir pasiimsiu pieno kibira.
Redagavo - zOdorto
TAISYKLĖS

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Iš pradžių turėjom pykčių dėl mano atliekamo darbo, nežinau kas ten buvo tarp mūsų, o dabar atrodai visai normalus bičas, anketa irgi gera, už.

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti į šią temą

×   Įklijuotas formatuotas tekstas.   Įklijuoti be formato

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
 • Create New...