Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Mastechief

Šiuo metu sargybinių komanda pilna , kaip bus laisva vieta anketos bus tikrinamos

Message added by Mastechief

kileriuxs į praktikantus

Recommended Posts

Anketa:

1.  Koks Jūsų vardas žaidime?: kileriuxs
  2.  Kiek Jums yra metų?:  13
  3.  Papasakokite apie save:  Mano vardas Erikas esu iš Kretingos , mėgstu laisvalaikiais žaisti krepšinį , futbolą  dar mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus kaip Runescape oldschool , Runescape3 , Apex Legends , Rocket League , CS:GO. Esu draugiškas ir mandagus.
  4.  Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:  Aš esu draugiškas mandagus , stengiuosi padėti kitiems , esu buvęs sargybiniu  , bet išmetė  iš darbo už neaktyvumą.
  5.  Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Nebuvau.
  6.  Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Apie 2 metus.
  7.  Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?:  1-2val. Per atostogas ar savaitgalius ilgiau.
  8.  Kiek turite /xp?: 200+
  9.  Kokiame range (bloke) esate?: Elito bloke
  10.  Pateikite savo kontaktus: Erikas#5357 (discord)
  11.  Kodas:  McPrison.Lt. Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

1.  Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Pagalba.mcprison.lt, pasirinkęs skiltį sargyba. 
  2.  Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?: /ita 1 skiriamas už  kontrabandos nedavima sargybiniui. /ita 2 skiriamas jeigu žaidejas sargybinį erzina/įžeidinėja/trollina. /ita3 skiriamas jeigu sargybinis prašo kontrabandos ir žaidejas atsijungia. /ita 4 skiriamas jeigu žaidejas tyčia renka kontrabandą nuo žemės.
  3.  Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu:  Sargybiniui negalima keiktis , įžeidinėti , be priežasties žudyti žmones , naudoti palengvinančias programas.
  4.  Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Kardas , lankas , strelės , metomi eleksyrai , narkotikai.
  5.  Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?:  Komanda naudojama , kai  žmogus yra užsibuginęs arba naudoja palengvinančias programas.
  6.  Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Tazeris naudojamas sustabdyti žaideją.
  7.  Kaip pradėti ir baigti darbą?:  /darbas pradeti     /darbas baigti
  8.  Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?:  Visus daiktus reikia išmesti į šiukšliadėžią (disposal). Kaupti galima geresnius kardus negu sargybinio ir maistą super ir golden apple nėra maistas.
  9.  Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?:  Pranešiu sargybos direktoriui.
  10.  Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?:  Palauksiu apie 1 minutę jeigu prisijungs uždėsiu /ita 3  ir vesiu į įzoliatorių (bauda neprivaloma) jeigu neprisijungs eisiu toliau dirpti savo darbą.
  11.  Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?: Nufilmuosiu vaizdo medžiagą apie 3-4min ir įkelsiu į sargybiniu nusiskundimus.
  12.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Begsiu paskui žaideją patazinsiu ,  surakinsiu duosiu /ita 2 paleisiu ir eisiu toliau sargauti.
  13.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Žaideja pagausiu surakinsiu nutempsiu į pvp zoną ir nužudysiu.
  14.  Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Pagausiu žaidėją nutempsiu į pvp zoną ir nužudysiu , tada atsigersiu pieno , kad numalšintu nuodų efektą.

PILDYDAMAS ANKETĄ PATVIRTINU, KAD PERSKAIČIAU SARGYBINIŲ INFORMACIJĄ IR REIKALAVIMUS.

Redagavo - kileriuxs_
Kelių klaidų pataisimas

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikas, yra netikslios, kadangi dabar pilnos vietos sargybinių siūlyčiau atidžiau išsianalizuoti savo anketą, ir pildyti šiek tiek vėliau, sėkmės

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose