Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/110 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Mastechief

Šiuo metu sargybinių komanda pilna, kaip bus laisva vieta anketos bus tikrinamos.

Message added by Mastechief

Recommended Posts

⦁    Koks Jūsų vardas žaidime?: Dumtraukis
⦁     Kiek Jums yra metų?: Šiais metais sueis 14
⦁     Papasakokite apie save: Esu Nedas iš Vilniaus, laikinai esu Panevėžyje. Gerai mokynuosi tik namuose nėra ką veikti todėl žaidžiu minecraft. Žaidžiu visuose servuose bet paskutiniu metu ketinu žaisti šitame serveryje. Serveriuose esu patikimas. Kituose serveriuose padėdavau savininkam. Surašydavau bug ar kažkokia klaida serveryje ar jam tiesiogiai pranešdavau per discord platforma.
⦁     Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:  Žaidime esu draugiškas, bendraujantis ir esu sažiningas. Su niekuom nekonfliktuoju ir niekam neužkliūnu. Esu beveik nepastebimas.
⦁     Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Ne šitame serveryje nubaustas nebuvau.
    Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Žaidžiu apie savaite nes visai neseniai pamačiau video Youtube.
⦁     Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?:  Maždaug 4-5 valandas, bet pagal situacija laikas gali ilgeti.
⦁    Kiek turite /xp?: 411
⦁     Kokiame range (bloke) esate?: Esu A range
⦁     Pateikite savo kontaktus: Nedas123#9404
⦁    Kodas: McPrison.LT Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

⦁     Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Parašysiu sargybinių direktoriui i (discord), kad pasiemu atostogas.
⦁     Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?:  /ita 1 - Įtarimas dedamas tada kai žaidėjas neatiduoda kontrabandos kai sargybinis jos praprašo - 5star. /ita 2 už apgaudinėjimą - 5star . /ita 3 už atsijungima kai sargybinis prašo kontrabandos - 15star. /ita 4 už tai kad renka kontrobandą -5star.
⦁     Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu:  Čytinti, įžeidinėti. Trečio nežinau.
⦁     Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Strėlė, lankas, kardas, mėtomas eleksyras, narkotikai - (cukrus).
⦁     Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?:  Kai žaidėjas naudoja palengvinančias programas (čytus)
⦁     Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Tazeris naudojamas tada kai bandome sustabdyti žaidėją.
⦁     Kaip pradėti ir baigti darbą?: Parašyti komandas /darbas pradėti ir  /darbas baigti
⦁     Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Išskyrus maista ir kardus (kurie man tinka ir patinka), visus kitus daiktus mesiu į disposal.
    Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Kaip įmanoma greičiau pranešiu direktoriui.
⦁    Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?:  Lauksiu ilgiausiai 1 minutę, jai žaidėjas neprisijungs toliau jo nelauskiu , jai prisijungs uždėsiu /ita 3 ir vesiu  į kalėjimą siulydamas baudą.
⦁     Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?:  Nufotografuosiu ir įkelsiu į sargybinių papeikimus.
⦁     Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Visu pirma jį gaudysiu ir užrakinsiu, tada dėsiu /ita 2 ir pasiulysiu bauda. Jai žaidejas atsisako sumokėti bauda dar kartą dėsiu /ita 2 
⦁     Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Nužudysiu
.
⦁     Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Jai eleksyras nuema hp ta žaidėja nužudysiu o jai eleksyras yra lėtumas ar kitoks dėsiu /ita 2.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Neredaguota pildyk po 7 dienų.

Pasidalinti

Temos nuoroda

jau

Pasidalinti

Temos nuoroda

pasakykit kur cia ikelt\

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 7 valandas (-ų), kiesa sakė:
  1. ⦁    Koks Jūsų vardas žaidime?: kiesa2018
  2. ⦁     Kiek Jums yra metų?:  man yra  14
  3. ⦁     Papasakokite apie save: Esu laurynas iš Vilniaus zaidziu krepsini pernai laimejom 2 vieta bet as susilauziau koja tad atsisiunciau minecfaft ir rokassss man patare sita serveri zaidziu kad 2-3 savaiciu
  4. ⦁     Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?:  Žaidime esu draugiškas, bendraujantis ir esu sažiningas. Su niekuom nekonfliktuoju ir niekam neužkliūnu. Esu beveik nepastebimas.
  5. ⦁     Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Ne šitame serveryje nubaustas nebuvau.
  6. ⦁    Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Žaidžiu apie 2-3 savaites nes man koja luzus 
  7.  
  8. ⦁     Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?:  Maždaug 1-3 valandas, bet pagal situacija laikas gali trumpeti
  9. ⦁    Kiek turite /xp?: apie 153
  10. ⦁     Kokiame range (bloke) esate?: Esu b range
  11. ⦁     Pateikite savo kontaktus: kiesa2018 2773
  12. ⦁    Kodas: McPrison.LT Sargybiniai.

Papildomi klausimai ir situacijos:

1. ⦁     Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Parašysiu sargybinių direktoriui i (discord), kad pasiemu atostogas.
  2. ⦁     Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?:  /ita 1 - Įtarimas dedamas tada kai žaidėjas neatiduoda kontrabandos kai sargybinis jos praprašo - 5star. /ita 2 už apgaudinėjimą - 5star . /ita 3 už atsijungima kai sargybinis prašo kontrabandos - 15star. /ita 4 už tai kad renka kontrobandą -5star.
  3. ⦁     Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu:  Čytinti, įžeidinėti. Trečio nežinau.
  4. ⦁     Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Strėlė, lankas, kardas, mėtomas eleksyras, narkotikai - (cukrus).
  5. ⦁     Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?:  Kai žaidėjas naudoja palengvinančias programas (čytus)
  6. ⦁     Kokiu tikslu naudojamas tazeris?: Tazeris naudojamas tada kai bandome sustabdyti žaidėją.
  7. ⦁     Kaip pradėti ir baigti darbą?: Parašyti komandas /darbas pradėti ir  /darbas baigti
  8. ⦁     Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Išskyrus maista ir kardus (kurie man tinka ir patinka), visus kitus daiktus mesiu į disposal.
  9.     Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Kaip įmanoma greičiau pranešiu direktoriui.
  10. ⦁    Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?:  Lauksiu ilgiausiai 1 minutę, jai žaidėjas neprisijungs toliau jo nelauskiu , jai prisijungs uždėsiu /ita 3 ir vesiu  į kalėjimą siulydamas baudą.
  11. ⦁     Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?:  Nufotografuosiu ir įkelsiu į sargybinių papeikimus.
  12. ⦁     Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Visu pirma jį gaudysiu ir užrakinsiu, tada dėsiu /ita 2 ir pasiulysiu bauda. Jai žaidejas atsisako sumokėti bauda dar kartą dėsiu /ita 2 
  13. ⦁     Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: Nužudysiu.
  14. ⦁     Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Jai eleksyras nuema hp ta žaidėja nužudysiu o jai eleksyras yra lėtumas ar kitoks dėsiu /ita 2.

Ne čia siūst reikia.

Pasidalinti

Temos nuoroda