Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

Atranka į prižiūrėtojus?!

Recommended Posts

logo.png

Anketos forma prižiūrėtojui:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Papasakokite apie save:
4. Kuriame bloke dabar esate?:
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

9. Turite paslaugų serveryje?:

10. Jūsų kontaktai (Discord):

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?:
P.s. būnant prižiūrėtojui galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!

Reikalavimai/Taisyklės:

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI PENKTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Bandomasis 2 savaičių laikotarpis.
  • Laikytis bendrų serverio taisyklių.

Garantijos:

• Prisijungus prie komandos pateksite į discord'o administracijos grupes.
  • Kiekvieną mėnesį gausite ULTRA privilegiją.
  • Draugišką kolektyvą.
  • Išbandysite pirmas naują sezoną!

Laikinai pavaduojanti prižiūrėtoją: @Annika

Prižiūrėtojas bus išrinktas 05.31 d.

• Labai patinka! 4
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:NutLit
2. Jūsų amžius?:18
3. Papasakokite apie save:Esu iš Vilniaus,  mėgstu žaisti minecraft, bei kitus žaidimus. Dabar daugiausia žaidžiu mc. Daug apie save nepasakosiu, nematau labai didelio tikslo. Kas šiek tiek bendravo su manim žino koks aš.
4. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Nes manau, kad tinku prižiūrėtojo pareigom,  padedu žmonėm, stebiu cheaterius ir keliu į forumą arba siunčiu prižiūrėtojui į pm.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Bent 4h

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:Neprofesionalumas (kyšininkavimas, įžeidimai, simptaija žmonėms ir baudimas pagal santykius su žmonėmis.)

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Kaip jau minėjau, manau esu aktyviausias cheaterių ieškojime bei pagalboje žmonėms

9. Turite paslaugų serveryje?:Žinoma

10. Jūsų kontaktai (Discord):NutLit#7422

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Mažinčiau žaidėjų su palengvinančiomis programomis populiaciją serveryje, padėčiau naujokams.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?:Visad noriu kilti aukščiau

• Labai patinka! 4
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:WatchCool
2. Jūsų amžius?:14
3. Papasakokite apie save: Aš esu is Palangos esu draugiškas ir smagus žmogus kuris žmonėms sugeba pakelti nuotaikas taip pat moku galvoti kritiškai žaidžiau prisone jau kokius 2-3metus ir per tuos metus tikrai pamačiau kiek daug yra žmonių naudojančių palengvinančias programas tad noriu padėti serveriui ir galbūt po kiek laiko serveris bus vel kaip seniau atsigavęs ir bus daugiau žaidėjų nes labai tuo tikiuosi ir labai norėčiau su tuo padėti kiek galiu
4. Kuriame bloke dabar esate?:Aš esu Laisvėje
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Noriu tapti Prižiurėtoju todel, nes noriu padėti serveriui nes kaip sakiau aprašyme apie save,kad noriu padėti ir esu žaidęs kokius 2-3metus tiksliai nežinau nes buvo pauzės tarp metų, bet per tuos metus pamačiau kiek daug yra žaidėju naudojančių palengvinančias programas ir noriu padėti serveriui nes tikiu, kad serveris gali atsigauti ir tapti daug geresniu

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:žaidime praleidžiu apie 3-7h per diena o forume jeigu tapsiu prižiurėtoju busiu daugiau nei 6h per diena, bet kadangi dabar man forume nieko daug nera ko matyti,nes as nieko negaliu padaryti tai nelabai žiūrių bet retkarciais tikrai užsuku

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:NAUDOTI PALENGVINANČIAS PROGRAMAS va čia yra pats svarbiausias mano manymu, nes kaip tu gali būti vienas iš tų žmonių kuriuos tu pats gaudai ir bandai uždrausti nuo prisijungimo prie serverio poto dar eina tai kad negalima sukčiauti savo pareigomis ir pasiimti itemų galima tik juos patčiam užsidirbti poto būtų, kad negalima parduoti savo ACC ir negalima jo skolinti niekam.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Manau todėl, nes esu draugiškas ir busiu online dažnai ir tikrai noriu padėti serveriui o kai kurie bando tik tam kad jiems būtų lengviau žaidime ir todėl, nes nebijau neigiamų žmonių komentarų apie mane as jei man kaška ir pasako atsakau taip pat draugiškai kaip ir įprastai ir tikrai stengiuosi galvoti ka darau ir būnų draugiškas visiems ir nesvarbu ant kiek as ju galiu nekesti bet vistiek būnų draugiškas ir palaikantis

9. Turite paslaugų serveryje?: Turiu Ultra kuri baigsis jau kita savaitę

10. Jūsų kontaktai (Discord):WatchCoolYT#5456

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Jeigu reikėtu galečiau padėti statyti, prižiurėsiu serveri nuo žmonių naudojančiu palengvinančias programas ir taip pat galėčiau padėti žmonėms kuries reiktu pagalbos susijujusių su serveriu arba forumu

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?:Jeigu žmonėms patiksiu manau galėčiau tapti ir aukštesniu nei prižiurėtoju ir tikiu, kad patiksiu vien todėl nes esu draugiškas ir palaikantis žmogus

Redagavo - WatchCoolYT
  • Labai patinka! 3
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Rokenzo
2. Jūsų amžius?: 16
3. Papasakokite apie save: Pradėkime nuo to, kad esu Rokas, man šiuo metu yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu savo gimtajame mieste Kaune, kitaip sakant esu kavenskas. Esu draugiškas, atsakingas padedantis žmogutis. Dažniausiai savo laisvalaikį mėgstu praleisti žaidžiant kompiuterinius žaidimus tokius kaip: FiveM, CS:GO, PUBG, LOL'ą arba būnant kartu su draugais lauke. Esu žmogus kuris turi šaltus nervus. Dažniausiai psichologiniuose konfliktuose ar situacijose visada išliekus ramus ir budrus bei stengiuosi konfliktus ar situacijas spręsti kuo įmanoma efektyviau ir greičiau. Mane išvesti iš kantrybės yra labai sunkus dalykas.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu prisidėti prie serverio administravimo bei plėtros, žaidėjams suteikinėti efektyvę ir greitą pagalbą, prižiūrėti tvarką serveryje.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumui skiriu apie 1-2 valandas per parą. Žaidimui 2-4 valandas per parą.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:  Būti šališku ties pagalbos suteikimu senbuviams, naujokams, naudoti palengvinančias programas, įžeidinėti, skirti bausmes savo nuožiūra, dengti draugus kuriems gresia atsakomybė už padarytus nusižengimus ties serverio taisyklėmis.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu atsakinga, komunikabili, gebanti atlikti prižiūrėtojo pareigas asmenybė. Ties prižiūrėtojo pareigomis esu sukaupęs didelį žinių bagažą kuris man padės atliekant prižiūrėtojo pareigas.

9. Turite paslaugų serveryje?: Ne.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Rokas#8159

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Efektyvios ir greitos pagalbos suteikimas serverio senbuviams, naujokams.  Greiti skundų išanalizavimai, skundų svarstymai bei atmetinai ar priėmimai. Tvarkos prižiūrėjimas serveryje. Idėjų galvojimas bei siūlymas serverio geroviai.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Beabėjo, visados noriu kilti karjeros laiptais ir siekti aukštesnių pareigų.

Redagavo - Rokenzzo
  • Labai patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Dyzelinas
2. Jūsų amžius?: 15, gal.
3. Papasakokite apie save: Esu labai fainas, draugiškas (gal), kartais prie prikolo žmoguz. 
4. Kuriame bloke dabar esate?: A.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes noriu mėgautis gautomis privilegijomis. 

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Kaip kada. Dabar serveryje nežaidžiu, kadangi nelabai yra ką veikti, o forume tai, kad ir visą dieną galiu praleisti. 

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:  Nekaltų žmonių ne'free ban'inimas, Žygio nervinimas.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes aš fainas.  

9. Turite paslaugų serveryje?: Ne, bet į pinigus nežiūrėkime ;) 

10. Jūsų kontaktai (Discord): Domantas.#0001

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:  Free baninčiau žmones, kurių Žygis nemėgsta.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Life-time vyr. prižiūrėtoją duokit ir manau turėtų užtekt.

#PrieNuriosBuvoGeriau

Sėkmės kitiems kandidatams ;) 

• Labai patinka! 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 11vv22
2. Jūsų amžius?: 17 
3. Papasakokite apie save: Labas, mano vardas Sigitas. Sigis iš kitos pusės irgi Sigis. Laisvalaikiu, darbo dienomis dažniausiai praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus, arba leidžiu laiką su draugais. Dažniausiai džiaugiuosi gamta su savo draugais. Mokykla tai pat svarbi mano gyvenimo dalis. Sekasi ganėtinai gerai. Esu pozityvaus mastymo jaunuolis. 
4. Kuriame bloke dabar esate?: Esu A bloke, nes prieš ateinant į sargus negalėjau pasikelt į laisvę, kadangi limitas. Bet turiu ir laisvą accountą.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Esu daug kartų buvęs ant kitokio serverio tipo prižiūrėtojas man labai patiko. Galvoju išbandyti tą pačia veiklą čia! Tai pat daug kartų esu čytinęs ( ne šitam serveryje ) todėl labai gerai žinau visus čytus, kas kur kaip.  Ir galų gale noriu save pamotyvuoti žaisti čia toliau.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumą man atsidaryti tikrai nebėda. Laiko skirčiau daug. O dabar skiriu apie 25 minutes visam forumo turiniui perskaityti. Žaidime praleidžiu apie 250 minučių savo gyvenimo.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Prižiūrėtojui nedera nesijungti į serverį. Prižiūrėtojas turi būti aktyvus, pozityvus, bei negailestingas. 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nieko geriau pasiūlyti negaliu, esam visi lygūs, bet skirtingi. Galėčiau pasiūlyti gerą kompaniją, bet gerus rezultatus ties čytinimu serveryje.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip turiu dvi paslaugas. Tai pat esu Alfa-Sargybinis, bei Chat-Moderatorius. 

10. Jūsų kontaktai (Discord): Sigis#1627

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Naikindamas, bei užblokuodamas čytinimą serveryje, kiek liko ultros tiek eventus darysiu, mėtysiu frankų bombas iš /skrynia, padėsiu žaidėjam nors ir kiek jie būtų išskridę iš gyvenimo. 

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Taip norėčiau kilti ir dar aukščiau. Kodėl gi ne?

Redagavo - Sigiukas
  • Labai patinka! 9
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Pagrindinis - FlIlIIlIlIIlIIll, Su sargybinio pareigom - AivarasX.
2. Jūsų amžius?: 16 metų.
3. Papasakokite apie save: Mano vardas Aivaras. Gyvenu netoli Šiaulių. Aš gan dažnai mėgstu panervuoti kitus žmones, tačiau dažniausiai tai darau iš dėmesio stokos. Mano pomėgiai yra: žaisti krepšinį, stalo tenisą, būti su draugais ir žaisti prie kompiuterio. Minecraft'ą žaidžiu apie 7 metus. Daugiausiai pražaidęs esu šitame serveryje, apie 5 metus.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas+.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:  Šiame serveryje žaidžiu jau tikrai nemažą laiką. Buvo tekę dirbti chat moderatoriumi ir alfą-sargybiniu, tačiau prižiūrėtoju dar niekada nesu buvęs. Noriu siekti aukštesnių pareigų bei išbandyti prižiūrėtojaus pareigas.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime apie 5 valandas, forume ilgai nebūnu, bet į dieną po porą kartų prisijungiu, pažiūrėt kas naujo.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:  Cheatinti, negerbti kitų žaidėjų, būti korumpuotam.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš esu draugiškas, malonus, patikimas ir daug patirties šiame serveryje turintis žaidėjas. Apie serverį išmanau tikrai daug, todėl kitiems žaidėjams drąsiai galiu padėti jiems iškilusiais klausimais. Taipogi esu aktyvus, tad kalinių parašytus skundus nuolatos tikrinsiu (žinoma žaidime irgi gaudysiu prasižengėlius).

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip turiu. Ant vienos paskyros ultra, ant kitos vip.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Aktyviai tikrinsiu kalinių parašytus skundus, padėsiu žaidėjams serveryje su visokiais iškilusiais klausimais bei naujų ir naudingų įdėjų pasiūlymų serveriui.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Žinoma jog norėčiau, kas gi nenorėtų, jei pasitaikytu proga.

Redagavo - SaulesDievas
  • Labai patinka! 5
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sudoku/Markeris.
2. Jūsų amžius?: 18 metų.
3. Papasakokite apie save:  Pradėkime nuo to, jog esu sunki iš dalies asmenybė. Turiu labai sunkų charakterį kurį ne kiekvienas galėtų suprasti. Mėgstu komunikuoti su įvairiausio tipo žmonėmis, bet pradėjas kalbėti iškarto susidarau nuomę apie juos ir nusprendžiu ar tiesiog norėčiau dar kažkada su jais bendrauti ar ne. Esu kruopšti asmenybė, kuri pradėtą savo darbą sugeba dabaigti ir nemetu pradėto darbo, taip pat esu ryžtingas ir užsispyręs kuris daro bet ką, kad galėčiau eiti link savo svajonės ir įrodyti ne kažkam kitam, o pačiam sau, jog pats savo jėgomis viską pasiekiau.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Šiaip esu Laisvėje, tačiau dabar esu Alfa-Sargybinis.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes norėčiau prisidėti prie projekto plėtros, padėti pačiam savininkui įvairiausiais klausimais, su juo komunikuoti, artimiau susibendrauti. Taip pat esu draugiška asmenybė kuri teiktų pagalbą naujokams ir ne tik ir niekada jiems neatsukčiau nugaros.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Vidutiniškai praleidžiu nuo 2-3 valandų per dieną tiek forume tiek žaidime.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Svarbiausiai manau bendravimas būtų, jeigu prižiūrėtojas nesiteikia bendrauti ir padėti kitiems žaidėjams jis negali juo tiesiog būti. Tada eitų aktyvumas, serveris be prižiūrėtojo sunkiai funkcionuotų, nes atsiranda įvairiausių žmonių kurie nori tai pakenkti tai pačytinti.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu projekte jau pasižymėjęs, žaidėjai žino mane kaip Sargybinį ir jeigu turi klausimų kreipiasi dažnai į mane, todėl norėčiau dar jiems padėti atsakant įvairiausiais klausimais bei palaikyti švarų serverį nuo čyterių/kenkėjų.

9. Turite paslaugų serveryje?: Per Markerį turiu Premium paslaugą, o per Sudoku nieko neturiu.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Markeris#4713

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Komunikuočiau tarp komandos narių, teikčiau įvairiausias konsultacijas naujiems žaidėjams (ką ir dabar darau) bei stengčiausi palaikyti kuo didesnį aktyvumą bei padėti esamiems komandos nariams.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Žinoma norėčiau, bet apsiribočiau ties prižiūrėtojo darbu ir stengčiausi jį atlikti nepriekaištingai.

Redagavo - Markeris
  • Labai patinka! 4
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: TheQuez_
2. Jūsų amžius?: 15
3. Papasakokite apie save: Sveiki mano vardas Dziugas, sitame serveryje zaidziu jau gan seniai esu draugiskas, megstu padeti kitiems. Laisvalaikiu bunu prie kompiuterio arba kieme su draugais.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Aš dabar esu laisvėje, planuoju eiti į prestižus.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes esu buves daug kartu, kituose serveriuose prižiurėtoju ir gana daug moku. Tad noriu išbandyti savo jėgas šitame serveryje ir priklausyti serverio administracijai.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume dažniausiai ryte būnu apie 1val. nes peržiūrinėju naujas temas, o žaidime maždaug 5-7val.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Prižiurėtojas turi būti aktyvus, draugiškas, rašyti gramatiškomis raidėmis.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu labai aktyvus, padedu kitiems, esu draugiškas, komunikabilus.

9. Turite paslaugų serveryje?: Taip,  aš turiu Ultra paslauga ją perku kiekviena mėnesi.

10. Jūsų kontaktai (Discord): HorseSaysQuack#9981

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Mažinčiau čytinima serveryje, padėčiau žaidėjams.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Taip norėčiau.

Redagavo - TheQuez_
  • Labai patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: DeadNuzz.
2. Jūsų amžius?: 17.
3. Papasakokite apie save: Esu šio projekto senbuvis, turintis daug patirties serveryje ir administracijos pareigose. Detaliau galima rasti praeitose mano anketose.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvės.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes noriu užimti administracijos pareigas šiame serveryje, gauti įdomios veiklos.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Kol kas praleidžiu gan mažai, nes neturiu noro žaisti įprastą žaidimą. Gavus pareigas aktyvumas blogiausiu atveju pakils į ankstesnį, kai dar žaidžiau, taip pat noriu akcentuoti, jog visas tas laikas bus skirtas ne pinigų rinkimui ir panašiai, o prižiūrėtojo darbo atlikimui.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Taisyklių nesilaikymas, nemandagus bendravimas, privilegijų piktnaudžiavimas, nuolaidžiavimas, neracionalių ir spontaniškų sprendimų priimimas, korupcijos ir kitų draudžiamų dalykų praktikavimas.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes turiu daug patirties, esu komunikabilus, supratingas ir atkaklus žmogus. Taip pat serveriui galiu skirti pakankamai daug laiko.

9. Turite paslaugų serveryje?: Ultra + premium forume.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Graceful Dom#0001

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Idėjom, greita ir išsamia pagalba/atsakymais, kokybiškai atliekamu darbu.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Esu lankstus žmogus, galiu užimti vos ne bet kokias pareigas. Kilti aukščiau būtų pageidaujama.

Iš anksto pasakau: nežaisiu tol, kol negausiu administratoriaus/nebus veiklos. Galiu užtikrinti, jog būčiau aktyvus administratoriaus gavęs pareigas.

Redagavo - DeadNuzz
a
  • Labai patinka! 11
  • Patinka! 4
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU.
2. Jūsų amžius?:17.
3. Papasakokite apie save:Na ką gi, esu Laurynas, septyniolika metų, ne už kalnų ir aštuoniolika. Esu šio serverio senbuvis, labai daug patirties turiu serveryje, žaidžiu nuo 2014m. galo, ne kartą keičiau nick'us. Esu labai daug kartų dirbęs sargybiniu, porą kartų chat moderatoriumi. Pats kadaise buvau čyteris, todėl labai lengvai galiu atpažinti čytinantį žaidėją ir ką jis naudoja. Kelis kartus teko netgi žmogų su trigger bot'u pagauti tiesiog einant PvP su juo. Viskas baigėsi tų žmonių prisipažinimais, kai paaiškinau jam, kokie apytiksliniai jo setting'ai.  Realiam gyvenime užsiėmu daugiausiai muzika, piešimu. Kelis metus groju gitara, šiek tiek pianinu ir nuo vaikystės piešiu. Tai kogero tiek...
4. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Na viską ko norėjau pasiekti šiame serveryje (apart sargybinių direktoriaus), pasiekiau. Visiškai nebėra jame ką veikti, o kol karantinas ir pamokos jau į pabaigą, tai mažai veiklos. Ne kasdien tenka į lauką išlysti taip sakant. Todėl dažniausiai nuobodžiauju namuose. Prižiūrėtojo darbas ne tik veiklos suteiktų, bet ir rimtesnių siekimų serveryje. Būtų ką veikti, stebėti ir prižiūrėti žaidėjus bei padėti jiems.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Žaidime išvis nesilankau, nes kaip minėjau, nėra veiklos jame. O į forumą užsuku kas valandą maždaug patikrinti, kas gero.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:Keiksmai, įžeidinėjimai, nepagarbus elgesys su žaidėju, piktnaudžiavimas privilegijomis ir svarbiausias dalykas, korupcija. Negalima tiesiog ginti "savų" ir kenkti "priešams". Negalima žaidėjui, nužudžiusiam tave sąžiningai grąsinti ban'u, kadangi negrąžina item'ų.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Esu tikrai atsakingas žaidėjas, žiūrintis rimtai į tokias ir apskritai visas pareigas. Visada atsakau už savo veiksmus, rimtai žiūriu į situaciją. Labai gerai gebu atpažinti čyterį ir rasti čytus, paslėptus kompiuteryje. Išmanau daug apie serverį, todėl ir padėti žaidėjams man bus visiškai nesunku. O dėl didelio laisvo laiko ir aktyvumas bei čyterių baudimas bus didelis ir spartus. Taip pat sugebu ignoruoti žaidėjus, skleidžiančius neapykantą, todėl nekiltų problemų dėl visokių "random'ų", varančių ant manęs.

9. Turite paslaugų serveryje?:Šiuo metu ne, tačiau esu turėjęs daug privilegijų.

10. Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447.

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Užtikrinčiau sąžiningiems žaidėjams smagų bei gerą žaidimą, sparčiai ir atidžiai valyčiau čyterius. Taip pat ir sumąstyčiau gerų, smagių idėjų serveriui.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?:Žinoma, kad norisi kilti kiek įmanoma aukščiau. Jugi kaip sakoma - "Sky is the limit in this career". Sąžiningas darbas viską pagerina.
P.s. būnant prižiūrėtojui galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!

Redagavo - Lauris_
  • Labai patinka! 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Kundreeee
2. Jūsų amžius?: 15
3. Papasakokite apie save: Tai Adolis Iš Alytaus miesto. Esu linksmas , nenuobodus, nesu toks piktas kaip kiti toki būna. Kartais būnu pasipiktinęs kitų žodžiais ar blogais žodžiais.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Esu B , bet pasikelsiu greitai iki elito reikia padirbėti
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes noriu prižiūrėti serverį nuo sukčiaujančių žaidėjų. Kill aura , speed mine ir t.t. Norėjau visada pakilti daugiau negu b ar būti tiesiog laisvu 

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume neseniai prisijungiau su laiku pažėsim bus tikrai 4h. Žaidime praleidžiu dažniausiai 5-4h kartais būna taip, kad išvarau į kaimą padėti seneliam 

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Nu mano manymu tai adminstatoriui ( Prižiūrėtojui) daryti blogų veiksmų, keiktis , ir t.t

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Netgi nežinau kodėl mane turėtumėte rinktis tiesiog norėčiau pakilti į geras pareigas padėti serveriui

9. Turite paslaugų serveryje?: Ant senesnio savo Account turėjau vipą dabar nea.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Kundreeee#7337

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Serverio tvarka nebūtų čyterių 

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Norėčiau aišku su mielu noru, bet po kolkas reikia pradėti nuo kito kaip prižiūrėtojas ar chat mod.

Redagavo - Kundre
  • Labai patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
2020-05-28 at 12:41, Fores sakė:

:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:gustasltu555
 2. Jūsų amžius?:18
3. Papasakokite apie save:Esu iš kKauno Mėgstu eiti i lauka taipogi žaisti minecraft 
4. Kuriame bloke dabar esate?:c nes pries wipe sugedo pc ir tik dabar sutaisė
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:nes kai pamačiau kaip ydomu juo but taip usinorėjau ir padedu zmonems žiuriu kad nebutu cheateriu

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:4h

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:bausti be priežasties ar ba imti kyšius bebejo ižeidinneti

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:nes aš praleileidziu daug laiko serveryje bei padedu zmonems žiuriu kas nebutu cheat

9. Turite paslaugų serveryje?:ne 10.

Jūsų kontaktai (Discord):thegustas 5784

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: ateityje paremciau gaudyciau cheaterius

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?taip

• Labai patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Zero_Law
2. Jūsų amžius?: 20, netoli 21.
3. Papasakokite apie save: Esu paprastas žmogutis, mėgstu pažaisti žaidimus ir pasivaikščioti vakarais pro miestą. Esu gan draugiškas žmogus, su pakankamai rimta ir nelabai emocionalią asmenybe.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Labai senai kada buvau tokio tipo pareigiose, nekalbu apie šito serverio administracija bet apskritai, todėl norėčiau išbandyti dar karteli sėkme juose ir pažiūrėti ar dar sugebėčiau atlikti darbą.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Forumas pas mane įjunktas dažniausiai būna bent jau puse paros minimaliai, o serveryje šiuo metu apstojau žaisti kadangi pabodo žaisti Minecraft, bet noras po biški grista todėl manau sugebėčiau išbūti bent jau 4-6val. per para.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:  Netinkamas elgesys, kaip manymas kad esi geresnis už visus žaidėjus tik dėl to kad turi kažkokia tai privilegija, žaidėju pagalbos prašymo ignoravimas, palengvinančiu programų naudojimas, emocijų kisimas i darbo veikla, žaidėju nebaudimas tik dėl to kad žaidėjas yra draugas.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau visi turi skirtingu savybių kurios puikiai tiktu šioms pareigoms, bet kai kurie mėgsta save pervertinti ir gavę pareigas vėliau nesugeba jų atlikti. Aš esu gan sunkiai dirbantis ir mėgstantis save apkrauti darbais kad nesijaučiau tinginiu, todėl manau sugebėčiau prisitaikyti prie šitų pareigu ir atlikti jas teisingai.

9. Turite paslaugų serveryje?:  Šiuo metu nea, prieš pora dienų pasibaigė, bet turėjau Ultra paslauga.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Rokenzas#2803

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padėčiau atrinkti geriausias žaidėju pasiūlytas idėjas ir padėčiau jas įgyvendinti.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: karjeros laipteliai manęs nedomina, svarbiausiai atlikti darbą teisingai, jeigu su tuo ateis paaukštinimas tada bus galima spręsti ar aš to vertas.

• Labai patinka! 3
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...