Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

Kodėl nepatariu būt supreme frakcijoje

Recommended Posts

Per savo šio wipe žaidima buvau keliose frakcijose kaip dauguma pradėjau DreamTeam frakcija mirė todėl patekau i privačia, Revenge nebeliko ja nugrifino nes poweris buvo per mažas nuo revenge laikų su keliais žaidėjai pradėjau kjeliauti per kitas frakcijas buvau maximoi modas kol frakcija nemire tuo tarpu sukūriau savo kur buvau vienas po kūrio laiko atsibodo todėl atkeliavau į supreme.

Supreme

Frakcijoi išpradžiu buvo malonu žaisti poto praradom 3 skirtingas fermos kurios buvo nemokamos, po šitos krizės supreme pradejo skolintis pinigus state plotus leido žmonėms imti i skolą plotus nauja ferma už 75k ir pnš poto pradėjo "Juokauti" išmetinėti memberius juos atgal pridėti taip pat buvo sumanimi poto situacija aprimo aš supreme frakcijai padėjau pastatyti /f home irengti tunelius daryti piston duris nusipirkes buvau plota. Supreme savininkai buvo keli WilsonasLt Splewas ir ugniusz, ugniusz yra nekaltas kaip tik jis žaidžia mažiau nesamonių nedarinėja tuo tarpu Splewas pas mane lošė FG prapiso pusė šaibu pradėjo title keisti i dx det random isp prapises visas šaibas išmetė ir sake nepridės kol neduosiu praloštu saibu poto frakcijos nariai pradėjo mane žudyt atiminėt itemus Splewas visiškai ignoravo jam nebuvo svarbu, todėl noriu pasisakyt kad ieškokit kitų fc del to nes čia pilna toxic žmonių cheateriu, pusė narių yra ultros ir dauguba free tildo žmonės, gauna daugybė banu taip pat iškitų fc yra pilna žmoniu kurie turi set home ateina su max setais pradeda kapot todėl siulyčiau išvengti šitos frakcijos.

Pasirašo: dr5555lt

• Labai patinka! 2
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
prieš 7 minutes (-čių), WilsonasLT sakė:

Nesamonių nedaryk ir viskas bus puiku mazhute,ir aplamai visi sakė,kad tave išmesti reikią.

nes atsibodai visiems.Su savo nesamonių darymais.

Kokias nesamones as dariau?:

Jus neivertinat mano darbo

Tai jei taip gal uzplotasaibasgrazinsit ir visus itemus?

Pasidalinti

Temos nuoroda
1 hour ago, SpleWas sakė:

"Frakcijoi išpradžiu buvo malonu žaisti poto praradom 3 skirtingas fermos kurios buvo nemokamos, po šitos krizės supreme pradejo skolintis pinigus state plotus leido žmonėms imti i skolą plotus nauja ferma už 75k ir pnš poto pradėjo "Juokauti" išmetinėti memberius juos atgal pridėti taip pat buvo sumanimi poto situacija aprimo aš supreme frakcijai padėjau pastatyti /f home irengti tunelius daryti piston duris nusipirkes buvau plota. Supreme savininkai buvo keli WilsonasLt Splewas ir ugniusz, ugniusz yra nekaltas kaip tik jis žaidžia mažiau nesamonių nedarinėja tuo tarpu Splewas pas mane lošė FG prapiso pusė šaibu pradėjo title keisti i dx det random isp prapises visas šaibas išmetė ir sake nepridės kol neduosiu praloštu saibu poto frakcijos nariai pradėjo mane žudyt atiminėt itemus Splewas visiškai ignoravo jam nebuvo svarbu, todėl noriu pasisakyt kad ieškokit kitų fc del to nes čia pilna toxic žmonių cheateriu, pusė narių yra ultros ir dauguba free tildo žmonės, gauna daugybė banu taip pat iškitų fc yra pilna žmoniu kurie turi set home ateina su max setais pradeda kapot todėl siulyčiau išvengti šitos frakcijos.Teisingai, pati blogiausia frakcija, niekas neikite ten :c. I"

Prašau pateikti bent vieną pavyzdį dėl jūsų šitokio argumento, nes tokio įvykio nebuvo. Pinigus skolinomes vieną kartą iš artimo asmens.

Savanoriškas darbas visados yra vertinamas. Ačiū.

Deja, "Supreme" savininkai yra SpleWas ir 11vv22, kiti moderatoriai liekai tik moderatoriais.

Buvai išmestas, dėl frakcijos narių įžeidinėjimų, įspėjimų ignoravimo ir savivaliavimo.

Likęs tavo pranešimas yra tavo nuomonė, dėlto jo nenagrinėsiu. Tau buvo suteikta daug šansų pasitaisyti, tačiau visas galimybęs tu ignoravai. Geros dienos.

Tai kod4el tamsta ismetet tada kai visas saibas praloset ir pats vadinai mane dx ir pats free is pejimus dalinai pats savivaliauji ir as nieko neignoravau

https://prnt.sc/svc3gc
https://prnt.sc/svc3oa

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 11 minutes (-čių), WilsonasLT sakė:

Lol šitie screenshotai diena po tavo išmetimo.O išmetėm tada kai šaibas pralošė,nes tiesiog sutapo taip. :)

Tai buvo ir seniau tik neturiu. Nesutapo tik ieskot argumentu nesusigadinti reputacijos

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 3 valandas (-ų), SpleWas sakė:

"Frakcijoi išpradžiu buvo malonu žaisti poto praradom 3 skirtingas fermos kurios buvo nemokamos, po šitos krizės supreme pradejo skolintis pinigus state plotus leido žmonėms imti i skolą plotus nauja ferma už 75k ir pnš poto pradėjo "Juokauti" išmetinėti memberius juos atgal pridėti taip pat buvo sumanimi poto situacija aprimo aš supreme frakcijai padėjau pastatyti /f home irengti tunelius daryti piston duris nusipirkes buvau plota. Supreme savininkai buvo keli WilsonasLt Splewas ir ugniusz, ugniusz yra nekaltas kaip tik jis žaidžia mažiau nesamonių nedarinėja tuo tarpu Splewas pas mane lošė FG prapiso pusė šaibu pradėjo title keisti i dx det random isp prapises visas šaibas išmetė ir sake nepridės kol neduosiu praloštu saibu poto frakcijos nariai pradėjo mane žudyt atiminėt itemus Splewas visiškai ignoravo jam nebuvo svarbu, todėl noriu pasisakyt kad ieškokit kitų fc del to nes čia pilna toxic žmonių cheateriu, pusė narių yra ultros ir dauguba free tildo žmonės, gauna daugybė banu taip pat iškitų fc yra pilna žmoniu kurie turi set home ateina su max setais pradeda kapot todėl siulyčiau išvengti šitos frakcijos.Teisingai, pati blogiausia frakcija, niekas neikite ten :c.

Buvai išmestas, dėl frakcijos narių įžeidinėjimų, įspėjimų ignoravimo ir savivaliavimo.

Same here, dėl to paties ir iš maximos išmečiau, sako 'fc mirė' :d

• Labai patinka! 2
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 1 minutę, iPaid_Mixer sakė:

Same here, dėl to paties ir iš maximos išmečiau, sako 'fc mirė' :d

Aktyvumo visiskai nera ismetei t\nes drauga panervavau :D

Pasidalinti

Temos nuoroda