Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Vyksta global wipe, numatomas atidarymas 2020.07.16

vos 24 valandų atranka į prižiūrėtojus!

Recommended Posts

Vos 24 valandas vykdoma atranka į prižiūrėtojus!
Kadangi praeiti kandidatai šiuo momentu neatrodė tinkami į komandą, todėl tenka ieškoti komandos papildymo!

Anketos forma prižiūrėtojui:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Papasakokite apie save:
4. Kuriame bloke dabar esate?:
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

9. Trys pagrindinės jūsų savybės:

10. Jūsų kontaktai (Discord):

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?:
P.s. būnant prižiūrėtoju galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!

Reikalavimai/Taisyklės:

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI PENKTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Bandomasis 1 savaitės laikotarpis.
  • Laikytis bendrų serverio taisyklių.

Garantijos:

• Prisijungus prie komandos pateksite į discord'o administracijos grupes.
  • Kiekvieną mėnesį gausite ULTRA privilegiją.
  • Draugišką kolektyvą.
  • Išbandysite pirmas naują sezoną!

Laikinai pavaduojanti prižiūrėtoją: @Annika

Atranka baigsis lygiai už 24 valandų, t.y. 06.12 20:00

Kandidatai arba kandidatas bus paskelbtas 06.13 20:00

SummerSale 25% akcija paslaugoms!

2012 - 2020 mcPrison.lt

• Labai patinka! 2
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Rokenzo
2. Jūsų amžius?: 16
3. Papasakokite apie save: Pradėkime nuo to, kad esu Rokas, man šiuo metu yra 16-liką metų. Gimiau ir gyvenu savo gimtajame mieste Kaune, kitaip sakant esu kavenskas. Esu draugiškas, atsakingas padedantis žmogutis. Dažniausiai savo laisvalaikį mėgstu praleisti žaidžiant kompiuterinius žaidimus tokius kaip: FiveM, CS:GO, PUBG, LOL'ą arba būnant kartu su draugais lauke. Esu žmogus kuris turi šaltus nervus. Dažniausiai psichologiniuose konfliktuose ar situacijose visada išliekus ramus ir budrus bei stengiuosi konfliktus ar situacijas spręsti kuo įmanoma efektyviau ir greičiau. Mane išvesti iš kantrybės yra labai sunkus dalykas.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu prisidėti prie serverio administravimo bei plėtros, žaidėjams suteikinėti efektyvią ir greitą pagalbą, prižiūrėti serverio tvarką.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumui skiriu apie 1-2 valandas per parą. Žaidimui 2-4 valandas per parą.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:  Būti šališku ties pagalbos suteikimu senbuviams, naujokams, naudoti palengvinančias programas, įžeidinėti, skirti bausmes savo nuožiūra, dengti draugus kuriems gresia atsakomybė už padarytus nusižengimus ties serverio taisyklėmis, piktnaudžiauti savo turimomis privilegijomis ir komandomis 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu atsakinga, komunikabili, gebanti atlikti prižiūrėtojo pareigas asmenybė. Ties prižiūrėtojo pareigomis esu sukaupęs didelį žinių bagažą kuris man padės atliekant prižiūrėtojo pareigas. 

9. Turite paslaugų serveryje?: Ne.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Rokas#8159

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Efektyvios ir greitos pagalbos suteikimas serverio senbuviams, naujokams.  Greiti skundų išanalizavimai, skundų svarstymai, atmetimai ar priėmimai. Tvarkos prižiūrėjimas serveryje. Idėjų galvojimas bei siūlymas serverio geroviai.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Beabėjo, visados noriu kilti karjeros laiptais ir siekti aukštesnių pareigų.

Redagavo - Rokenzzo
  • Labai patinka! 1
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketos forma prižiūrėtojui:
 1. Jūsų slapyvardis žaidime?:NutLit
2. Jūsų amžius?:18
3. Papasakokite apie save:Sveiki, esu iš Vilniaus, projekte esu gan seniai. 
4. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Mane, kaip ir visus manau, erzina žaidėjai, kurie naudoja palengvinančias programas. Todėl noriu sumažinti jų populiaciją serveryje

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Po kelias h per dieną

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:Prižiūrėtojui netinka šališkumas, kyšininkavimas, bei nepavyzdingas elgesys

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Esu aktyvus, visad bandau rasti bendrą kalbą su visais žaidėjais. 

9. Trys pagrindinės jūsų savybės:Užsispyrimas, nešališkų sprendimų priėmimas, draugiškumas

10. Jūsų kontaktai (Discord):NutLit#7422

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Mano manymu serverio gerinimas yra cheaterių naikinimas, bet tikrai prisidėčiau viskuo

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?:Beabejo noriu kilt aukščiau
P.s. būnant prižiūrėtoju galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!

• Patinka! 2
  • Nepatinka 5

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 19 minutes (-čių), Fores sakė:

Kadangi praeiti kandidatai šiuo momentu neatrodė tinkami į komandą, todėl tenka ieškoti komandos papildymo!

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Grajus
2. Jūsų amžius?: 15
3. Papasakokite apie save: Esu draugiškas ir geras pagalbininkas
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisveje
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Norėčiau išvandyti šia "rolę" šiame serveryje būtų visai įdomu.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 4-5h serveryje, forume 10min 

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Būti toxic ir negerbti kitų

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu Grajus

9. Trys pagrindinės jūsų savybės: Susikaupimas, užsibrėžtumas, nuovokumas.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Grajus#7130

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Baninciau autominerius

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Pagyvensim pamatysim :).
P.s. būnant prižiūrėtoju galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!

Reikalavimai/Taisyklės:

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME, YPATINGAI PENKTADIENIO VAKARAIS (tol kol vyksta pilies grobimai)!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Bandomasis 1 savaitės laikotarpis.
  • Laikytis bendrų serverio taisyklių.

Garantijos:

• Prisijungus prie komandos pateksite į discord'o administracijos grupes.
  • Kiekvieną mėnesį gausite ULTRA privilegiją.
  • Draugišką kolektyvą.
  • Išbandysite pirmas naują sezoną!

Laikinai pavaduojanti prižiūrėtoją: @Annika

Atranka baigsis lygiai už 24 valandų, t.y. 06.12 20:00

Kandidatai arba kandidatas bus paskelbtas 06.13 14:00

SummerSale 25% akcija paslaugoms!

2012 - 2020 mcPrison.lt

• Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FlIlIIlIlIIlIIll
2. Jūsų amžius?: 16 metų.
3. Papasakokite apie save: Mano vardas Aivaras. Gyvenu netoli Šiaulių. Aš gan dažnai mėgstu panervuoti kitus žmones, tačiau dažniausiai tai darau iš dėmesio stokos. Mano pomėgiai yra: žaisti krepšinį, stalo tenisą, būti su draugais ir žaisti prie kompiuterio. Minecraft'ą žaidžiu apie 7 metus. Daugiausiai pražaidęs esu šitame serveryje, apie 5 metus.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas+.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:  Šiame serveryje žaidžiu jau tikrai nemažą laiką. Buvo tekę dirbti chat moderatoriumi ir alfą-sargybiniu, tačiau prižiūrėtoju dar niekada nesu buvęs. Noriu siekti aukštesnių pareigų bei išbandyti prižiūrėtojaus pareigas.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime apie 5 valandas, forume ilgai nebūnu, bet į dieną po porą kartų prisijungiu, pažiūrėt kas naujo.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?:  Cheatinti, negerbti kitų žaidėjų, būti korumpuotam.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš esu draugiškas, malonus, patikimas ir daug patirties šiame serveryje turintis žaidėjas. Apie serverį išmanau tikrai daug, todėl kitiems žaidėjams drąsiai galiu padėti jiems iškilusiais klausimais. Taipogi esu aktyvus, tad kalinių parašytus skundus nuolatos tikrinsiu (žinoma žaidime irgi gaudysiu prasižengėlius).

9.  Trys pagrindinės jūsų savybės: Sąžiningumas, patikimumas ir atsakingumas.

10. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Aktyviai tikrinsiu kalinių parašytus skundus, padėsiu žaidėjams serveryje su visokiais iškilusiais klausimais bei naujų ir naudingų įdėjų pasiūlymų serveriui.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Žinoma jog norėčiau, kas gi nenorėtų, jei pasitaikytu proga.

Redagavo - SaulesDievas
  • Labai patinka! 2
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 5

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 valandas (-ų), Fores sakė:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Modep

2. Jūsų amžius?: 14
3. Papasakokite apie save: Gyvenu Kaune ir mano vardas yra Modestas. Esu draugiškas žmogus. Savo laisvalaikį praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus(Minecraft, CS:GO) ir mėgstu važinėtis dviračiu bei gaminti. Minecraft žaidžiu nuo 4 metų.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Aš esu A bloke.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes labiau patinka tramdyti taisyklių laužytojus negu būti juo.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu apie 30min, o serveryje apie 2-6 valandas per dieną.(Ketinu forume praleisti daugiau laiko, nes baigėsi mokyklą)

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Žudyti kalinius be reikalo, kelti baudų sumą be reikalo, būti prižiūretoju vien tik dėl algos, negerbti serverio administracijos.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš noriu būti sargybiniu ne dėl pinigų, gerbsiu nenusikaltusius kalinius laikysiuos visų taisyklių.

9. Trys pagrindinės jūsų savybės: Darbštumas, sąžiningumas, paklusmnumas.

10. Jūsų kontaktai (Discord): ModeCS#0263

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padėčiau palaikyti tvarka serverio kelėjime, padėčiau kitiems sargybiniams ir paklusniems kaliniams.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Prižiūrėtojo pareigos man pilnai tinka, tačiau jei būtu progą kilti aš ją būtinai pasinaudočiau!

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:  PovilasC
2. Jūsų amžius?: 20
3. Papasakokite apie save: Esu Povilas, kilęs iš ežerų krašto, mažo kurortinio miestelio rytų Lietuvoje, pavadinimu Ignalina (laukiu visų planuojantis vasaros atostogas :)). Šiame serveryje pirmą kart pradėjau žaisti 2012 metais, per tą laiką daug žaidžiau, taip pat daug laiko praleidau nežaisdamas. O šiaip gyvenime du metus dirbau parduotuvės vadybininku, tačiau, kad ir kaip būtų gaila, šiuo metu dėl pandemijos esu praradęs darbą. Laisvalaikiu užsiimu fotografija, taip pat gan ženklią laiko dalį praleidžiu prie kompiuterio programuodamas arba žaisdamas Minecraft. 
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Esu buvęs prižiūrėtoju, todėl žinau, kad darbas, siekiantis užtikrinti tvarką serveryje, man yra tinkantis ir patinkantis. Manau, kad paprastų žaidėjų atžvilgiu nėra sąžininga, kad žaidėjai, žaidžiantys su žaidimą palengvinančiomis programomis (ar tai būtų KillAuros, ar AutoMine cheat'ai), turi pranašumą prieš juos. Kadangi pats žaidžiu tik su vieninteliu Optifine mod'u, pats esu patyręs neteisingumą, kuomet „aurinis“ žaidėjas turi pranašumą PVP kovoje. Noriu sumažinti vadinamų cheat'erių kiekį serveryje, kad visiems likusiems, sąžiningiems žaidėjams, žaisti būtų maloniau.

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 3-4 valandas žaidime, žaisdamas visada matau forumą (dviejų monitorių setup'as pasitarnauja).

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Naudoti žaidimą palengvinančias programas, į kitus žaidėjus žiūrėti „iš aukšto“, bandyti parodyti jiems, kad esi geresnis už juos. Naudotis serverio klaidomis savo naudai, apie jas laiku nepranešti savininkui/kitiems galintiems sutvarkyti jas. Būti korumpuotam, taip pat nebausti „savų“.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau aukščiau, jau esu buvęs prižiūrėtoju šiame projekte, tiesa, tai buvo gan seniai (~2014 metais), tačiau iki šiol atsimenu, kas tai per darbas, kokios yra visos komandos (nes dalis jų buvo pridėtos į serverį dėka mano idėjų, pvz /priziuretojas, /s (tuo metu buvo /p), ir kitos). Esu aktyvus, ką tik sugrįžęs į serverį su naujomis jėgomis bei dideliu noru ne tik žaisti, bet ir prisidėti prie serverio gerovės.

9. Trys pagrindinės jūsų savybės: Esu atkaklus, visada stengiuosi pasiekti išsikeltus tikslus, taip pat esu draugiškas, visada stengiuosi rasti būdą susikalbėti su bet kokia asmenybe, ir esu teisingas, taisyklių laikymasis ir tvarka man yra svarbesnė už santykius su žmogumi, arba, šiuo atveju, žaidėju.

10. Jūsų kontaktai (Discord): PovilasC#0533

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Aktyviai prižiūrėčiau serverio žaidėjus taip siekdamas kaip įmanoma sumažinti žaidimą palengvinančias programas naudojančių žaidėjų skaičių. Galvoje turiu idėjų, taip pat žinau, kaip jas būtų galima įgyvendinti. Kadangi pats esu programuotojas, jei būtų poreikis, galėčiau padėti projekto savininkui išspręsti iškilusias problemas ar padėti įgyvendinti ateities planus.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Visuomet noriu tobulėti ir siekti aukštumų.

• Labai patinka! 1
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: iBlackPanda
2. Jūsų amžius? 18
3. Papasakokite apie save: Sveiki. Malonu susipažinti su visais, kurie manęs dar nepažįsta (jei nori susipažinti - parašyk, galim susipažint labiau ;)) ), o  kurie  pažįsta mane, tai labai gerai, bet prisistatysiu visiems. Esu Vilma, labiau žinoma kaip iPinkPanda arba iBlackPanda. Ką mėgstu veikti, tai dažniausiai bendrauti su žmonėmis, jei žmonėms reikia pagalbos taip pat ją suteikiu. Esu gan pikta teta, kaip visi vadina, nors nežinau kodėl, bet aš visus vaikučius myliu :))  Turiu blogų ir gerų savybių, nuotaikos keičiasi kas sekunde, todėl nes moteris xD Bet esu draugiška, rūpestinga, sąžininga. Labiausiai žaidžiu Minecraft'ą, nes kiti žaidimai manęs nedomina.
4. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje.
5. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Galiu pasakyti taip, prižiūrėtoja niekada nebuvau ir neišmanau nieko apie tai, todėl čia didžiausias minusas mano. O noriu tapti, nes patinka padėti, rūpintis serverio kaliniais ir palaikyti taiką

6. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Galiu, kad ir visą dieną. O normaliai, tai nuo 4h - 10h serveryje.

7. Kas tavo manymų nedera prižiūrėtojui?: Tai visų pirma nedera savivaliauti savo pareigomis, t.y jomis naudotis kažkaip kitaip, kad pakenktum kokiam žaidėjui. Nedera keiktis , tyčiotis, būti konfliktiškam. Naudoti palengvinančias programas. Pasikelti t.y būti aukščiau bambos, nes daug mačiusi atvejų, kai žmogus gauna aukštesnes pareigas, iškarto pasikelia "nebe toks lygis" tai bendrauja, atsiprašant kaip su šiukšlėmis. Manau turėtum išlikti toks pats kaip ir buvai. 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Sunku atsakyti, bet turbūt, kad siekiu tiesos ir sąžiningumo. Aišku, visi to siekia, bet įvairiai žmonėms šauna į galvą, tai patys elgiasi priešingai, kenkia serveriui, ir taip toliau.. Bet džiaugiuosi, kad aš to nedarau.

9. Trys pagrindinės jūsų savybės: Griežtumas, sąžiningumas, kantrumas, orumas. 

10. Jūsų kontaktai (Discord): GazuotaDuona69#6066

11.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Prisidėčiau tiek kiek galėčiau, aišku pas manęs smegenų mažokai, bet vis kažkokiais mažais pagalbos kiekiais - padėčiau.

12.  Ar norėtumėte kilti aukščiau ar tiesiog užtektų prižiūrėtojo pareigų?: Ne. Atvirai užtektu ir prižiūrėtojo. Man asmeniškai, nėra svarbu kažkur aukštai pakilti. Svarbu žmonėms padėti ir serverį palaikyti gyvuojančiu. :)) 

Redagavo - iPinkPanda
  • Labai patinka! 7
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 5

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atrinkti kandidatai bandomiesiems prižiūrėtojams: SpleWas ir Jonhavar.

• Labai patinka! 2
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...