Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Helovino proga nuolaidos paslaugoms net iki 50%!

Recommended Posts

• Koks Jūsų vardas žaidime?:YouTubeTryHardMC
  • Koks Jūsų pasiūlymas?:Kelti Praktikantų Sargybinių Alfa-Sargybinių, Vyr sargybinių Algas
  • Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?:Visų pirma mūsų algos yra per žemos  Praktikantas - 12$/min, Sargybinis - 16$/min, Alfa-Sargybinis - 20$/min, Vyr.Sargybinis - 24$/min. Mano manymų algos turėtu būti didesnės  Praktikanto 20$/min ,Sargybinio 32$/min, Alfa-Sargybinio 44$/min,o Vyr.Sargybinio  58$/min (Žinoma algas galima koreguoti ,bet čia mano manymu) ,o kuo šis pasiųlymas  bus naudingas ,tai Sargybiniai bus daug aktyvesni ,nei dabar nes sargybiniai žaidžia per altus .nes ten daug greičiau gali uždirbti šitą sumą kurią uždirba dabar + kiek pamenu prieš Globalinį išvalymą buvo kalbėta ,kad sargybiniu bus būti daug apsimokiau ,bet šiuo metu sargybiniu būti tiesiog neapsimoka ,nors ir turi paslaugą

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Idėja labai šauni! Aš /už . Sargybiniai uždirba per mažai. Taip pat ir vietų kiekį, sargybos fc reiktų padidinti. !!! :) 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Abiem rankom už!! Bei galetu padidinti fc kieki!

Pasidalinti

Temos nuoroda

/Už, Pritariu Praktikantai ir Sargybiniai butu daugiau prisijunge. ir frakcijos limita padidintu

Pasidalinti

Temos nuoroda