Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Helovino proga nuolaidos paslaugoms net iki 50%!

[Atmesta] Anketa

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis serveryje: JustEb
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: 17
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu draugiskas , bei aktyvus ant zaidimu tuo lab minecrafto uzkabino baisiai prisonas naujasis , diena sedziu maziau nakti labiau prie kompiuterio tai va tiek.
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: apie 10h
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Nakti kai zaidziu atsiranda tokiu nemandagiu zaideju tai reiktu nubausti , spamina ir t.t duociau maziau darbo ULTROMS.
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Esu gaves viena karta bana uz speedmine C blocke , bet supratau , kad nera prasmes cheatint. :)
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?:  916 isleidau 400 kazkur :)
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Elito
  9. Koks jūsų discord?:   

1. Ką darysite, jeigu jus įžeis į /msg?: Uztildysiu zaideja uz CM negerbima arba administracijos negerbimas 60min.
  2. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį?: Zaideja uztildysiu uz administracijos negerbima 60min/
  3. Ką darysite, jeigu žaidėjas parašo serverio pavadinimą, bet ne IP?: Ispesiu zaideja i /msg jai mano ispejimo neklausys uztildysiu zaideja 60min uz reklama.
  4. Jeigu žaidėjas parašo 5 vienodas žinutes, jūs?:  Uztildysiu zaideja 10-minuciu uz spama..
  5. Kalinys pradeda keiktis  public chat'e, kokie bus jūsų veiksmai?: Ispesiu zaideja uz keiksmus jai nepaisys mano ispejimo uztildsiu 10minuciu uz keiksmai.
  6. Jeigu negalėsite padėti žaidėjui, ką darysite?: paprasysiu kolegu pagalbos arba administracijos.
  7. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu chat-moderatorius įžeis kitą žaidėją?: Nusiscreenshotinsiu ir nusiusiu CM drektoriui.
  8. Ką darysite, jeigu turėsite išvykti savaitei ar kelioms dienoms?: Pranesiu chatmod direktoriui.
  9. Ką darysite, jeigu  žaidėjas įžeidinės sargybinį? (visi galimi variantai) :Ispesiu zaideja jaigu neklausys tada desiu 20min mute uz izeidinejimus.
  10. Ką darysite, jeigu žaidėjas piktybiškai spam’ins?: jaigu zinute pasikartos 5 kartus uztildysiu uz spama.
  11. Ką darysite, jeigu žaidėjas turintis Ultra privilegiją netinkamai naudos komandą /skelbti? (Visi variantai) :uztildysiu zaideja uz netinkama naudojima /s 
  12. Ką darysite, jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus?: Zaideja nutildysiu 60min uz neteisingus mute ir ikelsiu i foruma.
  13. Kokie yra 3 dalykai, kurių negalima daryti chat-moderatoriams?:Keiktis,Izeidineti kitus zaidejus,/ignore,Free mute.
  14. Ką darysite, jeigu Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis pardavinės savo paskyrą?: Desiu mute uz paskyros pardavinejimas arba nelegali veikla ir ikelsiu i foruma sargybyniu nusiskundimai.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Ką tik, JustEb sakė:
  1. Jūsų slapyvardis serveryje: JustEb
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: 17
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu draugiskas , bei aktyvus ant zaidimu tuo lab minecrafto uzkabino baisiai prisonas naujasis , diena sedziu maziau nakti labiau prie kompiuterio tai va tiek.
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: apie 10h
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Nakti kai zaidziu atsiranda tokiu nemandagiu zaideju tai reiktu nubausti , spamina ir t.t duociau maziau darbo ULTROMS.
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Esu gaves viena karta bana uz speedmine C blocke , bet supratau , kad nera prasmes cheatint. :)
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?:  916 isleidau 400 kazkur :)
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Elito
  9. Koks jūsų discord?:   
    JustEbolas
    JustEbolas
    JustEbolas°°

Prieš. Žaidėjas labai mėgsta prisikabinėti prie žmonių pats keikiasi chatuose dažnai mėgsta šnekėti nesamonės tikrai nera jam 17 metų pats girdėjas jo balsa max 14

Pasidalinti

Temos nuoroda
Atmesta! 

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...