Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

[Priimtas] Redbuilde į CM

Recommended Posts

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje: Redbuilde.
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: 17.
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu vardu Mantas ir esu iš Mažeikių miesto.  Gyvenime užsiimu sportu, praleidžiu laiką su draugais, mokinuos ir žaisdamas kompiuterinius žaidimus.  Esu ramaus būdo žmogus, mandagus, aktyvus, draugiškas, nesu konfliktiškas, atsakingas, taip pat esu užsispyręs, savo tikslų siekiantis žmogus. 
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Įvairiai būna,  tiksliai pasakyti negaliu. Vidutiniškai 2-3 valandas.
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Noras turėti galimybę palaikyti INGAME švarų „chat'ą“, matydamas kiek daug žmonių keikiasi ir įžeidinėja kitus, man yra šlykštu žiūrėti ir nėra malonu žaisti, tai todėl mane paskatino pildyti anketą. Taip pat esu buvęs tik vieną kartą CM privačiame serveryje.
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Ne.
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?: Šiuo metu turiu 310 patirties taškų.
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Šiuo metu esu „A“ bloke.
  9. Koks jūsų discord?: dodo#9967

Klausimai ir situacijos:

1. Ką darysite, jeigu jus įžeis į /msg?: Užtildysiu žaidėją 60 min. su priežastimi „Chat mod negerbimas“.
  2. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį?: Užtildysiu žaidėją 60 min. su priežastimi „administracijos negerbimas“.
  3. Ką darysite, jeigu žaidėjas parašo serverio pavadinimą, bet ne IP?: Žaidėjo nebausiu kol serveris neaptiks, kad tai yra „Anti-reklamos flood“, tada įspėsiu žaidėją, pasikartojus vėl tai pačiai situacijai žaidėją užtildysiu 60 min. su priežastimi „anti-reklamos flood“.
  4. Jeigu žaidėjas parašo 5 vienodas žinutes, jūs?: Užtildysiu žaidėją 10 min. su priežastimi „flood“.
  5. Kalinys pradeda keiktis  public chat'e, kokie bus jūsų veiksmai?: Žaidėją įspėsiu, jei vėl pasikartoja, tai žaidėją užtildysiu 10min. su priežastimi „keiksmai“.
  6. Jeigu negalėsite padėti žaidėjui, ką darysite?: Jei būtu tokia situacija kur aš negalėčiau padėti žaidėjui, rastumėme tokį žaidėją, kuris galėtų padėti kitam žaidėjui.
  7. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu chat-moderatorius įžeis kitą žaidėją?: Užtildysiu „chat-moderatorių“ 20min. su priežastimi „įžeidinėjimai“.
  8. Ką darysite, jeigu turėsite išvykti savaitei ar kelioms dienoms?: Pranešiu „CM“ direktoriui, kad turėsiu išvykti savaitei ir negalėsiu būti prie kompiuterio.
  9. Ką darysite, jeigu  žaidėjas įžeidinės sargybinį? (visi galimi variantai) : Pirmiausiai įspėčiau žaidėją, bet jei vėl pasikartotu žaidėją užtildyčiau 20min. su priežastimi „įžeidimai“.
  10. Ką darysite, jeigu žaidėjas piktybiškai spam’ins?: Užtildysiu žaidėją 10min. su priežastimi „spam“.
  11. Ką darysite, jeigu žaidėjas turintis Ultra privilegiją netinkamai naudos komandą /skelbti? (Visi variantai) : Jei žaidėjas yra kalinys jį įspėčiau ir tik pasikartojus tokiai pačiai situacijai, žaidėją užtildyčiau 30min. su priežastimi „netinkamas /s naudojimas“, o jei būtu laisvas, tai be įspėjimo užtildyčiau.
  12. Ką darysite, jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus?: Užtildysiu žaidėją 60min su priežastimi „free mute“.
  13. Kokie yra 3 dalykai, kurių negalima daryti chat-moderatoriams?: 1. Draudžiama tildyti su išgalvota priežastimi.; 2. Draudžiama imti kyšius.; 3. Draudžiama tildyti žaidėjus, neturint tam įrodymų.
  14. Ką darysite, jeigu Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis pardavinės savo paskyrą?: Žaidėją užtildysiu 60min su priežastimi „acc pardavinėjimas“.
Redagavo - Redbuilde

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa skurdi, nepilni aprašymai, nemažai klaidų arba atsakymas neatitinka klausimo + CMD išmestas :D

Pasidalinti

Temos nuoroda
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord" platformą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...