Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Atranka į pokalbių moderatorių direktorius(CMD)!

Recommended Posts

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Kuriame bloke dabar esate?:
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

8. Jūsų kontaktai (Discord):


Reikalavimai/Taisyklės:

 • BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
 • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
 • LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ.
 • Nenaudoti palengvinančių programų(cheat'ų).
 • Bandomasis 1-os savaitės laikotarpis.

 

Atranka baigiasi 09.07 d.

 • Labai patinka! 7

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Royalas
2. Jūsų amžius?: Man yra 14 metų.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Dabar esu Laisvėje.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Tai visu pirma noriu prisijungti į CMD vien dėl to jog noriu patekti į serverio administracija, komanda. Antra vien dėl to, nes noriu rodyti bendravimo pavyzdį serverio žaidėjams, t.y nenaudoti necenzūrinės leksikos, neįžeidinėti serverio žaidėjų ir panašiai. Taip pat noriu tapti CMD vien dėl to, jog galėčiau padėti serverio žaidėjams ištikus pagalbos, taip pat turiu patirties būnant CM ir nepažeidinėju serverio taisyklių (bent jau šitam wipe).

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu apie 2 valandas per diena, o serveryje iki 6 valandų per diena darbo dienomis.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Negalima vartoti necenzūrine leksiką, negalima įžeidinėti ir tyčiotis iš kitų asmenų, taip pat negalima reklamuotis/reklamuoti kitų serverių. Negalima flood'inti, spam'inti, įžeidinėti serverio administracija ir patį serverį.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turbūt labai nieko daug nepasakysiu šiame klausime, bet pagrindiniai dalykai yra - nepažeidinėju serverio taisyklių, gerai moku lietuvių kalba ( +- gramatika irgi), turiu patirties CMD darbe ir esu Malonus ir padedantis žmogus.

8. Jūsų kontaktai (Discord): Rad#3331.


Sėkmės pildantiems.

 • Labai patinka! 4
 • Patinka! 1
 • Nepatinka 2

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Dyzelinas.
2. Jūsų amžius?: 15, lapkritį sueis 16.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Šiuo metu esu A bloke.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Kadangi norėčiau įgauti patirties būnant CMD, noriu prižiūrėti CM skiltį forume, bei, kaip ir visi CM, palaikyti tvarką serverio chat'e. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume, galima sakyti, praleidžiu 24/7, serveryje lankausi kiekvieną dieną, nuo 2 iki 6 valandų (žiūrint nuo užimtumo). 

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis/įžeidinėti/nepagarbiai kalbėti su kitais žaidėjais, tildyti už nieką, laužyti bendras mcprison.lt taisykles.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Well, esu ne kartą buvęs CM pareigose, jas atlikdavau gana neblogai. Tiesa, esu buvęs ir CM b-list'e, bet iš savo klaidų pasimokiau, bei jų stengiuosi nebekartoti. Taip pat, esu raštingas, komunikabilus, mėgstantis padėti kitiems žmogus. 

8. Jūsų kontaktai (Discord): Dyzelinas#6969

 • Labai patinka! 14
 • HaHa 1
 • Patinka! 2
 • Nepatinka 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Alfreso
2. Jūsų amžius?: 16 metų.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Dabar esu elito bloke.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Norėčiau tapti projekto dalimi ir į patį projektą įnešti savęs. Norėčiau surinkti aktyvią ir gerą chat moderatorių komandą, kuri kiek galima daugiau išlaikytų tvarką bendrajame chate. Tai man būtų nauja patirtis, kurią aš labai norėčiau išbandyti, nes dar niekada neteko būti projekto dalimi nuo pat mano žaidimo šiame serveryje pradžios.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Sunku pasakyti, nes kiek vieną dieną skirtingai. Galėčiau pasakyt, kad galėčiau skirti iki 3 valandų aktyvumą žaidime, forume gal šiek tiek mažiau, bet tai nereiškia, kad esu apleidęs savo lankymąsi forume. Manau, kad mano aktyvumas forume daugiausiai susidėtų iš chat moderatorių skilties prižiūrėjimo.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, įžeidinėti, floodinti, spaminti, įžeidinėti projekto administraciją ir chat moderatorius, negerbti kitų žaidėjų, negerbti projekto.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes manau, kad esu tinkamas kandidatas šioms pareigoms. Serveryje esu chat moderatorius jau ilgiau nei mėnesį ir puikiai išmanau šį darbą, žinau visas taisykles. Moku sutarti su žmonėmis, esu sukalbamas. Taip pat esu aktyvus, gavus pareigas atsirastų dar daugiau motyvacijos žaisti, todėl su aktyvumu problemų neturėčiau. Turiu švarią banų istoriją, nesu pagarsėjęs kaip čyteris ar taisyklių pažeidinėtojas.

8. Jūsų kontaktai (Discord): nedasas#6785

 

Redagavo - Alfresas
 • Labai patinka! 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: WilsonasLT
2. Jūsų amžius?: 15
3. Kuriame bloke dabar esate?: Šiuo metu esu Laisvame bloke.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:  Man ChatMod darbas visada buvo prie širdies,mėgstu pokalbiuose tvarką,floodo,spamo,be keiksmažodių ar įžeidinėjimų.Noriu tapti McPrison.LT dalimi.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumą stebiu bent 5h per dieną,o žaidime apie 3-5h per dieną,kartais daugiau.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Negalimą keiktis,įžeidinėti kitų.Negalimą būti Korumpuotu.Viešinti helpop ar admin chatus,reklamuoti kitus serverius,negalima free mute'inti,pažeidinėti serverio taisyklių.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir sakiau man ChatMod darbas yra prie širdies,esu ir dabar ChatModeratorius.Būdamas juo kolkas negavau jokio įspėjimo ar papeikimo,dirbu neblogai.O jeigu dar turėčiau ChatMod Direktorių tai iš viso būtų nerealu.Stengčiausi dirbti savo darbą nepriekaištingai.

8. Jūsų kontaktai (Discord): SlaG#4357

 

 • Labai patinka! 6
 • HaHa 2
 • Patinka! 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 69
2. Jūsų amžius?: Vis dar 16 😕
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas, bet neužilgo tikriausiai būsiu nusikaltes.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Norečiau išbandyti naujas pareigas. Cm pradirbau tikrai nemažą laiko tarpą, sudėjus visą laiką gaunasi apie pusę metų, todėl tiek atidirbęs norėčiau pabandyti ir cmd pareigas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje apie 2 valandas, savaitgaliais ilgiau. Į forumą prisijungiu kai nėra ką veikt, net mokykloje prisijungiu (ypač kai būna langai).

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Įžeidinėti, keiktis, reklamuoti, spaminti, floodinti, negerbti kitų žaidėjų ir projekto, viešinti kitų žaidėjų asmenine informaciją.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Patirtis serveryje.

8. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

 • Labai patinka! 10
 • HaHa 3
 • Liūdna 1
 • Nepatinka 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SilvesterYok
2. Jūsų amžius?: 17
3. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvas
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Noriu kažką serveryje nuveikti, pakeisti , kad visiem būtų maloniau žaisti, ir kad būtų švarus chatas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  į forumą dažnai užeinu bet neturiu ką jame veikti, o žaidime įvariai 1-10h

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Visu pirma reklamuoti kitus serverius, įžeidinėti., keiktis, spaminti. ir viešinti asmeninius žaidėjų dalykus.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu atsakingas, pasiruošes naujiems išukiams, esu daug turėjas moderatorių pareigų kituose serveriuose ir esu patyręs, dėlto man ši vieta būtų visai nieko.

8. Jūsų kontaktai (Discord): Waters#0369

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Strongas
2. Jūsų amžius?:16
3. Kuriame bloke dabar esate?:A
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:Norėčiau pažiurėti į serverį iš truputį aukščiau nes kai esi chatmoderatorius tai gauni tik debesėliu pamatyti. (biški kvailai bet vistiek)

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Šiuo metu biški sumažėjas aktyvumas dėl mokslų. Bet manau pareigoms turėčiau laiko. Serverį praleidžiu bent 6val

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:Negalima naudoti necenzurinės leksikos, negalima viešinti kitų žaidėjų informacijos, reklamuoti kitų projektų, neįžeidinėti, ir daug kitokių variantų.
7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Esu draugiškas puikiai moku dirbti komandoje, bei sugebėčiau jei vadovauti. Manau nebūtų problemų su manimi prižiurint chat moderatorius.
8. Jūsų kontaktai (Discord):.Strongas#7867

 • Labai patinka! 1
 • HaHa 1
 • Patinka! 1
 • Nepatinka 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: _NoOne_
2. Jūsų amžius?: Man 17 metų.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Esu Laisvėje.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:  Šiuo metu serveryje esu ChatModeratorius, ChatMod direktoriumi noriu tapti, dėl to, nes noriu siekti karjeros aukštumų šiame serveryje. Esu atsakingas žmogus, suprantu ką darau. Esant ChatMod direktoriumi priiminėčiau asmenis į CM ir daryčiau viską, kad jie būtų tobula savo versija, nepriiminėčiau žmonių kurie serveryje dažnai pažeidinėja CM informacijos taisykles. Bėgant laikui gali galvoje atsirasti minčių su kuriomis galėčiau paįvairinti ChatMod veiklą ir taisykles ar kažką panašaus, todėl atsirastų naujovių.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu labai ilgai, beveik visada esu įjungęs forumą esant prisijungus prie serverio, bet kai žaidžiu tuo metu minecraft'ą, praleidimo laikas forume nedidėja, tikriausiai laikas eina tada kai esi pačiame browseryje ir jame spaudinėji. Serveryje praleidžiu 2-9 valandas, priklausomai nuo mokyklos reikalų ir kt.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Flood'inti, spam'inti, įžeidinėti serverio žaidėjus, administracija, patį projektą ir t.t. , keiktis, išsidergti iš kitų žmonių kai nusiperka privilegiją, pardavinėti savo paskyrą, viešinti kitų žmonių asmeninę informaciją be jų leidimo, skelbti netinkamus skelbimus, siuntinėti ,,ip loggers", rašyti masiškai bereikšmių žinučių į /helpop, tildyti nekaltus žmones su išgalvota priežastimi, apgaudinėti su nesąmoningais event'ais (Pirmas atsiuntęs tam tikrą sumą laimės didesnę sumą ar panašiai).

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Išmanau savo darbą, nesu korumpuotas (jeigu nusižengtu saviškis, vis tiek būtų nubaustas, jau ne vieną kartą nubaudžiau saviškį (Wrygames)), esu gana aktyvus, nemėgstantis apgaudinėjimų ir daugelių kitų nesąmonių, kadangi realiame gyvenime dažnai keikiuosi prie draugų, mane tai pakeistų, nors serveryje manęs besikeikiančio nepamatytumėte.

8. Jūsų kontaktai (Discord): _NoOne_#7541

 • Labai patinka! 5

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Tigriukas1337
2. Jūsų amžius?: 19
3. Kuriame bloke dabar esate?: LAISVAS
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Atsibodo matyti nuolatos floodinamus chatus, bei kitus daromus "Nusikaltimus" ir noriu tai pakeisti.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Buvau pasidaręs trumpą pertrauką bet planuoju sugryžti bent 2-3h per parą.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Draudžiama keiktis, įžeidinėti administraciją, kitus serverio žaidėjus, kenkti projektui darant reklamas, kviečiant į savo discord grupes. serverius, grasinti nujungti internetą (DDOS, DOS ir kiti būdai), pardavinėti savo paskyras, pirkti/parduoti paslaugas už frankus ar kitus serverio daiktus. bei žinoma yra negalima tyčiotis iš kitų serverio žaidėjų

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nepildžiau į prižiurėtojus nes maniau kad susirinks normalus būrys ir padarys tvarka. Klydau tai manau bent chate galėsiu palaikyti tvarką bent kelioms valandoms per dieną. Manau, jog esu geras kadnidatas.

8. Jūsų kontaktai (Discord):  ተሸናፊ#4966

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1.  TokiGaidosa

2. Man yra 14 metu

3. Dabar esu C2

4.  Noriu tapti todel kad maziau zmoniu izeidinetu kitus ir kad maziau keiktusis nes tikrai labai zmoniu yra kurie laikosi taisykliu.

5. Zaidime apie 4-5 valandas gal ir daugiau o forume apie 1 valanda.

6. Flood,inti Spam"inti Izeidineti serverio administracija ar kitus zaidujus 

7. Todel nes bunu aktyvus ir labai stebiu chatus kitu zmoniu

8. Gabrielius#0044

 • HaHa 4
 • Wow 1
 • Nepatinka 2

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Nepanikuok
2. Jūsų amžius?: 20
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Buvau nuo pat pradžių Chat Moderatorius, išėjau savo noru. Pildžiau į serverio prižiurėtojus, patekau į TOP ketvertuką, bet sekmė tada nusisuko. Dabar pildau į Chat Moderatorių Direktorių. Noriu serveryje būti daug didesnė dalis nei paprastas žaidėjas, noriu įvesti naujas tvarkas, reformas, noriu perringti,perrtvarkyti esamus Chat Moderatorius.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Aktyvumas geras tikrai. Būnų tiek žaidime tiek forume.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiose draudžiama nelegali veikla, t.y - pirkti/parduoti frankus, daiktus, paskyras, paslaugas už realius pinigus. Draudžiama keiktis, įžeidinėti,kitaip užgauliot žaidėjus. 

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Esu atsakingas, atkaklus, komunikabilus, griežtas, punktualus, sąžiningas, teisingas. Esu labai užsispyres, pasakiau - padariau. Praeitas Chat Moderatorių Direktorius buvo išmestas už ,, korupcija ''. Būdamas CMD - Chat Moderatorių Direktoriumi prižadu jokios ,, korupcijos '' iš mano pusės, tik užtikrintas ir geras darbas, draugiškas naujas kolektyvas, bei naujos reformos serveryje. 

8. Jūsų kontaktai (Discord): Nepanikuok#5090

 • Labai patinka! 2
 • Wow 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma Pokalbių moderatoriui(CMD serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: CultistPvP
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kuriame bloke dabar esate?: B
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Nepatinka žiūrėti kaip keikiasi vaikai ir nevaikai, bei būna tokių kurie spamina nuolatos. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 3-5h darbo dienomis savaitgaliais nuo 5h iki 10h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Nevartoti negražių žodžių :)

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes užtikrinu savo darbo kokybę.

8. Jūsų kontaktai (Discord): Gerai Gyvenu O_o#1258

 • HaHa 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: MilerisKNG
2. Jūsų amžius?: 19
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Kadangi esu aktyvus serve, norėčiau sutvarkyti esamą CM padėtį, priimti žmones tuos, kurie yra aktyvūs ir žino taisykles. Padėti žmonėms, kurie prašo pagalbos per /helpop ir šiek tiek pagyvinti aplinka.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume užeinu vis pasižiūrėti naujų temų ir panašiai,  o žaidime 6-8 valanda kol kas. 

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Žinoma, kad keiktis, įžeidinėti, pirkti už frankus daiktus, grasinti ddos, floodint, spammint ir laikytis kitų taisyklių forumo. 

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Pirmiausia, esu aktyvus,  sąžiningas, niekada nesu nieko apgavęs,  priimdami mane gausite max darbo įdarbi ties chat moderatoriais , nes žinau visas taisykles ir jų laikyčiausi be išimčių. 

8. Jūsų kontaktai (Discord): Mileris#2087

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
 • Create New...