Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

CHAT MODERATORIŲ INFORMACIJA

Recommended Posts

CHAT MODERATORIŲ INFORMACIJA

Šioje temoje yra pateikiama chat moderatorių informacija, taisyklės, bausmės.

Chat moderatorių direktorius @_NoOne_ Discord - _NoOne_#7541

 

 8AcfDA4.png

Bendroji chat moderatorių informacija:

 Užtildymo komanda: /uztildyti <žaidėjo vardas> <laikas> <priežastis>.

     Maksimali užtildymo trukmė - 60 minučių. Pavyzdys: /uztildyti _NoOne_ 10 flood.

 Privaloma suteikti pagalbą žaidėjams, administracijai.

 Privaloma laikytis bendrųjų serverio bei forumo taisyklių.

 Draudžiama keiktis ir įžeidinėti tiek forume, tiek "Discord".

 Draudžiama tildyti su išgalvota priežastimi.

 Draudžiama imti kyšius.

 Privaloma turėti užtildymų ir perspėjimų įrodymus 48 val.

 Draudžiama pažeidinėti projekto taisykles per kitas paskyras.

 Draudžiama tildyti už netinkamus slapyvardžius.

 Draudžiama naudoti /ignore komandą. Prieš stojant į CM, privalote pasitikrinti /ignore sąrašą.

 

 

➦ Perspėjimas galioja 8 min.

 

8AcfDA4.png

Užtildymų laikai ir informacija:

 Jeigu žaidėjas "flood'ina", t.y. piktybiškai rašo pakartotinas žinutes po 3 kartus niekam neįsiterpiant. Tildyti 10 min., nurodant priežastį "flood". Atskirų žinučių rašymas tokių kaip (pvz.: „a“ „b“ „c“ „d“ „e“ „f“) traktuojamas kaip "flood". Įspėti nereikia. 

 Jeigu žaidėjas "spam'ina", t.y. piktybiškai rašo žinutes atskirai po vieną žodį ar daugiau po 5 tokių žinučių niekam neįsiterpiant - tildyti 10 min., nurodant priežastį "spam". Įspėti nereikia. 

 Jeigu žaidėjas keikiasi reikia tildyti 10 min., nurodant priežastį „keiksmai“Laisvą bei kalinį įspėti po 1 kartą.

 Jeigu žaidėjas įžeidinėja kitą žaidėją, reikia tildyti 20 min., nurodant priežastį "įžeidimai"Laisvą bei kalinį įspėti po 1 kartą.

 Jeigu žaidėjas vartoja įžeidimus ir keiksmus vienoje žinutėje, reikia tildyti 20 min., nurodant priežastį „keiksmai/įžeidimai“. Laisvų žaidėjų įspėti nereikia, o kalinius - 1 kartą.

 Jeigu žaidėjas siunčia klaidingas nuorodas (pvz.: gyazo.nl/mcprison) ir esate įsitikinę, kad tai "ip logger" nuoroda (t.y. ant kurio paspaudus, kitas žmogus gaus jūsų IP adresą), tuomet įspėkite žaidėją vieną kartą, kad nesiųstų tokių nuorodų. Jeigu įspėjimo nepaisys, tuomet tildykite 30 min., nurodant priežastį „apgavystės“.

 Komanda /skelbti turi būti naudojama pagal jos paskirtį, t.y. negalima susirašinėti su kitais žaidėjais naudojant ją arba skelbti nereikšmingą informaciją. Kalinius įspėkite vieną kartą, laisvų nereikia. Tildoma 30 min su priežastimi "Netinkamas /s naudojimas".

 Jeigu žaidėjas parašo (pvz.: „Kas pirmas duos 1k, tas gaus 5k“) ar panašaus tipo žinutę, žaidėją tildyti 30 min. Nurodant priežastį "Apgavystės". Įspėti žaidėjo nereikia.

 Jeigu žaidėjas rašo tą pačią arba panašią žinutę daug kartų, kurią sistema aptinka kaip reklamą, užtildyti 60 min., nurodant priežastį „anti-reklamos flood“. Prieš tildant žaidėją būtina įspėti 1 kartą.

 Jeigu žaidėjas įžeidinėja arba vartoja keiksmus apie projekto savininką, forumo moderatorius, prižiūrėtojus, direktorius, tuomet užtildyti 60 min. nurodant priežastį „administracijos negerbimas“. Įspėti žaidėjo nereikia.

 Jeigu žaidėjas įžeidinėja chat moderatorių, užtildyti žaidėją 60 min., nurodant priežastį „chat mod negerbimas“.

 Jeigu žaidėjas įžeidinėja projektą arba vartoja keiksmus kalbant apie jį, užtildyti 60 min. be įspėjimo, nurodant priežastį „projekto negerbimas“.

 Jeigu žaidėjas viešina kito žaidėjo asmeninę informacija (pvz.: "Facebook", "Instagram"), tuomet pirmiausiai paklauskite to žaidėjo, kurio informacija yra viešinama, ar jis neturi pretenzijų. Jeigu to žaidėjo serveryje nėra - įspėti 1 kartą. Pasikartojus situacijai tildyti 60 min., nurodant priežastį „asm. duomenų viešinimas“. Jeigu žaidėjas, kurio informacija yra viešinama yra prisijungęs ir jis nesutinka, kad jo asmeninė informacija būtų viešinama projekte - tildyti be įspėjimo.

 Jeigu žaidėjas yra nusipirkęs privilegiją ir kitas žaidėjas iš jo tyčiojasi (pvz.: „Durnius premium nusipirko" arba „Donoras _NoOne_“, užtildyti žaidėją 60 min., nurodant priežastį „žaidėjų negerbimas“. Įspėti žaidėjo nereikia.

 Jeigu žaidėjas masiškai rašo bereikšmes žinutes į /helpop (/ac), tuomet žaidėją įspėkite 1 kartą. Pasikartojus situacijai tildyti 60 min., nurodant priežastį „administracijos trukdymas“.

 Jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį ar chat moderatorių per /msg, užtildykite 60 min., nurodant priežastį „chat mod negerbimas“ arba „administracijos negerbimas“. Įspėti žaidėjo nereikia.

 Jeigu praktikantas/sargybinis/alfa-sargybinis/vyr. sargybinis  pardavinės paskyrą, užtildykite 60 min., nurodant priežastį „acc pardavinėjimas" ir būtinai praneškite tai forume. Įspėti žaidėjo nereikia.

 Jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus, užtildykite 60 min., nurodant priežastį „free mute" ir būtinai praneškite tai forume. Įspėti žaidėjo nereikia.

 Jeigu žaidėjas reklamuoja kito serverio pavadinimą, ip'ą ar bet kokį kitą socialinę erdvę, įskaitant ir stream platformas (Nuotraukų platformos nepriskaitomos), užtildykite 60min., nurodant priežastį ,,reklama". Įspėti žaidėjo nereikia!

 

 8AcfDA4.png

Chat-Moderatorių paslaugos:

 Įspėjimo nuėmimas - 2 eur. Dėl pirkimo kreiptis pagalbos sistemoje (pagalba.mcprison.lt) arba Discord - _NoOne_#7541

  • Labai patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti


Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...