Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

[Priimtas] WilsonasLT į cm again

Recommended Posts

1. Jūsų slapyvardis serveryje: WilsonasLT
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: 15
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Mano vardas Rėjus.Nemažai laiko praleidžiu žaisdamas kompiuterinius žaidimus.Esu darbštus,žingeidus žmogus.Gana dažnai sportuoju.Esu buvęs ChatModeratoriumi apie 3 kartus.
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: 2-5h
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Kaip ir sakiau esu serveryje buvęs CM nemažai kartų,ir man šios pareigos labai patiko,tad norėčiau vėl pakartoti.
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?:Ne
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?:1,5k xp
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Laisvas
  9. Koks jūsų discord?: SlaG#4357

Klausimai ir situacijos:

1. Ką darysite, jeigu jus įžeis į /msg?: Žaidėją užtildysiu 60min už Chat Moderatorių negerbimą.Ir taipogi pasidarysiu įrodymus.
  2. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį?: Asmenį užtildysiu 60min už Administracijos Negerbima,bei pasidarysiu įrodymus.
  3. Ką darysite, jeigu žaidėjas parašo serverio pavadinimą, bet ne IP?: Iš pradžių jį/ą įspėsiu,jeigu įspėjimo nepaisės,asmenį užtildysiu 60min su priežastimi Reklama
  4. Jeigu žaidėjas parašo 5 vienodas žinutes, jūs?: Žaidėją be įspėjimo užtildau 10min su priežastimi Spam.Pasidarysiu įrodymus.
  5. Kalinys pradeda keiktis  public chat'e, kokie bus jūsų veiksmai?: Kalinį įspėsiu 1 kartą,jeigu įspėjimo nepaisys jį užtildysiu 10min su priežastimi Keiksmai.Pasidarysiu įrodymus taipat.
  6. Jeigu negalėsite padėti žaidėjui, ką darysite?: Asmenį nukreipsiu į Administracija arba į kitus Chat Moderatorius.
  7. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu chat-moderatorius įžeis kitą žaidėją?: Pasidarysiu įrodymus ir juos nusiųsiu chat moderatorių direktoriui į discord'ą.
  8. Ką darysite, jeigu turėsite išvykti savaitei ar kelioms dienoms?: Pranešiu Chat Moderatorių direktoriui,kad išvykstu.
  9. Ką darysite, jeigu  žaidėjas įžeidinės sargybinį? (visi galimi variantai) : Asmenį bausčiau,kaip betkokį kitą žaidėją. Įspėčiau sykį,jeigu toliau įžeidinėtų užtildyčiau 20min su priežastimi Įžeidinėjimai.
  10. Ką darysite, jeigu žaidėjas piktybiškai spam’ins?: Užtildysiu asmenį  10-čiai minučių su priežastimi Spam be įspėjimo.Pasidaryčiau įrodymus.
  11. Ką darysite, jeigu žaidėjas turintis Ultra privilegiją netinkamai naudos komandą /skelbti? (Visi variantai) Kalinį įspėsiu 1 kartą,o laisvų nereikią.Tildysiu 30min su priežastimi netinkamas /s naudojimas. /s turi būti naudojimas palei paskirtį t.y pardavinėti/pirkti daiktus.
  12. Ką darysite, jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus?: Asmenį užtildysiu 60min su priežastimi free mute,pasidaryčiau įrodymus ir įkelčiau į forumą.
  13. Kokie yra 3 dalykai, kurių negalima daryti chat-moderatoriams?: Keiktis,Imti kyšių,Naudoti cheatus (palengvinančias programas)
  14. Ką darysite, jeigu Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis pardavinės savo paskyrą?: Sargybinį užtildysiu 60min su priežastimi acc pardavinėjimas,bei pranešiu Sargų direktoriui.
Redagavo - WilsonasLT

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord" platformą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...