Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

[Priimtas] 69 į CM.

Recommended Posts

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje: 69
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: 16
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Mano vardas Aivaras. Gyvenu netoli Šiaulių. Mano pomėgiai yra: žaisti krepšinį, stalo tenisą, būti su draugais ir žaisti prie kompiuterio. Minecraft'ą žaidžiu apie 7 metus. Daugiausiai pražaidęs esu šitame serveryje, galbūt net 5 metus.
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Apie 2 valandas, savaitgaliais apie 5 valandas.
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Prieš naują cmd buvau cm, todėl vėl pildau, nes noriu sugryžt.
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Šitame wipe ne, seniau esu gavęs porą kartų banus.
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?:  2671
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Laisvas
  9. Koks jūsų discord?: Aivaras#7702
  10. Kodėl turėtume pasirinkti jus į šias pareigas?: Aš esu draugiškas, malonus, patikimas ir daug patirties šiame serveryje turintis žaidėjas. Apie serverį išmanau tikrai daug, todėl kitiems žaidėjams drąsiai galiu padėti jiems iškilusiais klausimais.

Klausimai ir situacijos:

1. Ką darysite, jeigu jus įžeis į /msg?: Užtildysiu žaidėją 60min už "Chat Mod negerbimas"
  2. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį?: Užtildysiu žaidėją 60min už "Administracijos negerbimas"
  3. Ką darysite, jeigu žaidėjas parašo serverio pavadinimą, bet ne IP?: Įspėsiu žaidėją jog nereklamuotų, jei neklausys mano įspėjimo ir toliau reklamuos, užtildysiu žaidėją 60min už "reklama"
  4. Jeigu žaidėjas parašo 5 vienodas žinutes, jūs?: Užtildau žaidėją 10min už "spam"
  5. Kalinys pradeda keiktis  public chat'e, kokie bus jūsų veiksmai?: Įspėsiu kalinį jog nesikeiktu, jei neklausys mano įspėjimo ir toliau keiksis, užtildysiu žaidėją 10min už "keiksmai"
  6. Jeigu negalėsite padėti žaidėjui, ką darysite?: Perduosiu jo problemas administratoriui arba pasakysiu jog rašyti ticket'ą discorde.
  7. Ką darysite, jeigu žaidėjas masiškai rašo bereikšmes žinutes į /helpop (/ac)?: Įspėsiu žaiddėją jog nerašytų bereikšmių žinučių į /helpop, jei neklausys mano įspėjimo ir toliau  rašys bereikšmes žinutes į /helpop, užtildysiu žaidėją 60min už "Administracijos trugdymas"
  8. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu chat-moderatorius įžeis kitą žaidėją?: Pasidarysiu įrodymus ir įkelsiu į forumą.
  9. Ką darysite, jeigu turėsite išvykti savaitei ar kelioms dienoms?: Pranešiu Cm direktoriui per discord.
  10. Ką darysite, jeigu  žaidėjas įžeidinės sargybinį? (visi galimi variantai) ?: Įspėsiu žaidėją jog neįžeidinėtų, jei neklausys mano įspėjimo ir toliau įžeidinės, užtildysiu žaidėją 20min už "įžeidimai"
  11. Ką darysite, jeigu žaidėjas piktybiškai spam’ins?: Užtildysiu žaidėją 10min už "spam"
  12. Ką darysite, jeigu žaidėjas viešina kito žaidėjo asmeninę informacija?: Paklausiu to žaidėjo, kurio informacija yra viešinima ar jis nieko prieš, jog yra viešinama jo asmeninė informacija, jei jis nenorės jog jo asmeninė informacija būtų viešinama, užtildysiu žaidėją 60min už "Asm. duomenų viešinimas", jei to žaidėjo, kurio informacija yra viešinama nebus online, perspėsiu viešintoja 1 kartą, nepaisius įspėjimo užtildysiu žaidėją 60min už "Asm. duomenų viešinimas"
  13. Ką darysite, jeigu žaidėjas turintis Ultra privilegiją netinkamai naudos komandą /skelbti? (Visi variantai) : Jei žaidėjas bus kalinys, įspėsiu, jei neklausys mano įspėjimo ir toliau netinkamai naudos /s užtildysiu žaidėją 30min už "Netinkamas /s naudojimas", o jei žaidėjas yra laisvas, užtildysiu be įspėjimo.
  14. Ką darysite, jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus?: Užtildysiu žaidėją 60min už "free mute", pasidarysiu įrodymus ir įkelsiu į forumą.
  15. Kokie yra 3 dalykai, kurių negalima daryti chat-moderatoriams?: Free mutinti, keiktis/įžeidinėti, kyšininkauti.
  16. Ką darysite, jeigu Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis pardavinės savo paskyrą?: Užtildysiu žaidėją 60min už "Acc pardavinėjimas", pasidaręs įrodymus įkelsiu į forumą.
Redagavo - SaulesDievas
mama liepe
  • Labai patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord" platformą.
  • Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...