Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Helovino proga nuolaidos paslaugoms net iki 50%!

[Priimtas] Valode į CM

Recommended Posts

Anketa:

1. Jūsų slapyvardis serveryje: Valode
  2. Kiek jums metų [nemeluokite]: 15
  3. Papasakokite šiek tiek apie save: Esu Valodka man 15 metų esu draugiškas, linksmas, laisvalaiki leidžiu laike su draugais, bet pasėdžiu ir prie kompo daugiau ka papasakot nežinau manau užteks
  4. Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną?: Nuo 1 iki 4valandų
  5. Kodėl norėtumėte tapti CM?: Nes dar neteko dirbti todėl norėčiau išbandyti ir manau kad man labai gerai sektusis bet ir neskaitant to atrodo gan įdomus darbelis man:)
  6. Ar esate buvęs prasikaltęs kuo nors serveryje?: Ne
  7. Jūsų turimas /xp kiekis?: 3200+
  8. Kuriame jūs dabar bloke?: Elite
  9. Koks jūsų discord?: Gaspadorius#9679
  10. Kodėl turėtume pasirinkti jus į šias pareigas?: Nes kaip ir sakiau manau galėčiau atlikti šį darbą visai neblogai ir tikrai neatnešiu gėdos CMD + Gan aktyvus esu, Nu manau nepasigailėtumet.

Klausimai ir situacijos:

1. Ką darysite, jeigu jus įžeis į /msg?: Pasidarysiu tinkamus įrodymus ir panaudosiu komandą /uztildyti (Nickname) 60 "Chat Mod negerbimas"
  2. Kokie bus jūsų veiksmai, jeigu žaidėjas įžeidinėja administracijos narį?:  Pasidaręs tinkamus įrodymus panaudosiu komanda /uztildyti (Nickname) 60 "Administracijos Negerbimas"
  3. Ką darysite, jeigu žaidėjas parašo serverio pavadinimą, bet ne IP?: Pasidaręs įrodymus ispėsių žaidėją jam neklausant mano ispėjimų naudosiu komanda /uztildyti (Nickname) 60 "Reklama"
  4. Jeigu žaidėjas parašo 5 vienodas žinutes, jūs?: Pasidarau įrodymus ir naudosiu komanda /uztildyti (Nickname) 10 "Spam"
  5. Kalinys pradeda keiktis  public chat'e, kokie bus jūsų veiksmai?: Pasidarau įrodymus ir ispėju žaidėja jam neklausant ispėjimų naudoju komanda /uztildyti (Nickname) 10 "keiksmai"
  6. Jeigu negalėsite padėti žaidėjui, ką darysite?: Patarsiu rašyti ticketa discorde arba forume
  7. Ką darysite, jeigu žaidėjas masiškai rašo bereikšmes žinutes į /helpop (/ac)?: Pasidaręs įrodymus ispėsiu žaidėja jeigu neklausys ispėjimų naudosiu komanda /uztildyti (Nickname) 60 "Administracijos trugdymas"
  8. Kokie bus jūsų veiksmai jeigu chat-moderatorius įžeis kitą žaidėją?: Pasidarysiu įrodymus ir pranešiu direktoriui
  9. Ką darysite, jeigu turėsite išvykti savaitei ar kelioms dienoms?: Prašysiu CMD neaktyvumo.
  10. Ką darysite, jeigu  žaidėjas įžeidinės sargybinį? (visi galimi variantai) ?: Pasidaręs įrodymus ispėsiu žaidėja jam neklausant naudoju komanda /uztildyti (Nickname) 20 "Ižeidimai"
  11. Ką darysite, jeigu žaidėjas piktybiškai spam’ins?: Pasidaręs įrodymus naudosiu komanda /uztildyti (nickname) 10 Spam
  12. Ką darysite, jeigu žaidėjas viešina kito žaidėjo asmeninę informacija?: Pasidarysiu įrodymus pasiklauses žaidėjo ar jis nieko prieš kad jo viešinama info ir jeigu jis to nenori tada naudoju komanda /uztildyti (Nickname) 60 "Asm. duomenų vieš."
  13. Ką darysite, jeigu žaidėjas turintis Ultra privilegiją netinkamai naudos komandą /skelbti? (Visi variantai) : Pasidaręs įrodymus įspėsiu žaidėja jeigu neklausys naudosiu komanda /uztildyti (nickname) 30 "Netinkamas /s naudojimas" Jeigu žaidėjas laisves rank tildysiu be isp.
  14. Ką darysite, jeigu žaidėjas pradės masiškai tildyti kitus žaidėjus?: Pasidarysiu įrodymus ir naudosiu komanda /uztildyti (nickname) 60 "free mute" Ir įkelsiu į foruma.
  15. Kokie yra 3 dalykai, kurių negalima daryti chat-moderatoriams?: Free Mute, Ižeidinėti kitų bei keiktis, Neimti kyšiu :D 
  16. Ką darysite, jeigu Praktikantas/Sargybinis/Alfa-Sargybinis pardavinės savo paskyrą?: Pasidarysiu įrodymus ir naudosiu komanda /uztildyti (nickname) 60 "Paskyros Pardavinėjimas" Bei pranešiu Sargų direktoriui
Redagavo - Valode

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Vladas tikrai protingas žmogeliumbas, manau šiam serveriui praverstų tokį chat moderatorių turėti. 👌

Pasidalinti

Temos nuoroda

Tikrai labai rimtas vyras, nori rimto darbo. Manau jis padirbėtų kaip reikalas, šiam serveriui tiesiog jo reikia.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord" platformą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...