Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

[Nenubaustas] Dyzelis

Recommended Posts

• Koks Jūsų vardas žaidime?: iqDROP
  • Koks Chat moderatoriaus vardas žaidime?: Dyzelinas
  • Kuo nusikalto ChatModeratorius?: Free mutino, legit parašiau, kad ne jam rašiau tą "čiūhinkis", nes kalbėjom discorde ir norėjau į fc chat parašyt.. (AŠ nekalbėjau šnd, nes mic sugedęs).
  • Įrodymai (BŪTINA t.y. nuotrauka arba vaizdo įrašas - negali būti modifikuota, apkarpyta)?: https://prnt.sc/uh6ydh
  • HaHa 2
  • Nepatinka 4

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Aš viską padariau pagal taisykles, čia jau tavo bėdos, kad ,,Ne man'' parašei.

Btw, norint parašyti į fc chat'ą, nereikia prirašyti /r, prieš žinutę. :) 

Gero vakaro.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Ką tik, Dyzelinas sakė:

Aš viską padariau pagal taisykles, čia jau tavo bėdos, kad ,,Ne man'' parašei.

Btw, norint parašyti į fc chat'ą, nereikia prirašyti /r, prieš žinutę. :) 

Gero vakaro.

kai vakare po mokyklos esi išvargęs ir stengiesi visiem atrašyt greitai vos ne gulėdamas, tai taip ir gaunasi, kad tas /r pasideda automatiškai. + čiūhinkis nėra įžeidimas čia kaip atsipeikėk. prieš mutindamas pasižiūrėk ką tas žodis reiškia.

BAUSTI.

• HaHa 1
  • Nepatinka 5

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 minutes (-čių), Zaphyre sakė:

kai vakare po mokyklos esi išvargęs ir stengiesi visiem atrašyt greitai vos ne gulėdamas, tai taip ir gaunasi, kad tas /r pasideda automatiškai. + čiūhinkis nėra įžeidimas čia kaip atsipeikėk. prieš mutindamas pasižiūrėk ką tas žodis reiškia.

BAUSTI.

Šis žodis yra vartojamas norint įžeisti, žinau aš. :) Aiškiai matosi, kad norėjai išreikšti nepagarbą/įžeisti. Be to, jei šis žodis nereikštų nieko blogo, nebūtum iškart pradėjęs rašyti ,,Oi'' , ,,Ne tau''.

• Liūdna 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 18 valandas (-ų), Zaphyre sakė:

BAUSTI.

Šio žodžio sinonimas - išsiblaivyk. Tai reiškia, kad tu Dyzeliną lakai neblaiviu asmeniu, tad šitoje situacijoje tai tikrai yra įžeidimas. /Nebausti

• Labai patinka! 1
  • HaHa 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 3 minutes (-čių), Ltakas sakė:

Šio žodžio sinonimas - išsiblaivyk. Tai reiškia, kad tu Dyzeliną lakai neblaiviu asmeniu, tad šitoje situacijoje tai tikrai nėra įžeidimas. /Nebausti

tu čiūhinkis, "šitoje situacijoje tai tikrai nėra įžeidimas" (nebausti) ???? tai kodėl jis tada mane užmutino jei tai nėra įžeidimas XD?

• HaHa 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 24 minutes (-čių), Dyzelinas sakė:

Šis žodis yra vartojamas norint įžeisti, žinau aš. :) Aiškiai matosi, kad norėjai išreikšti nepagarbą/įžeisti. Be to, jei šis žodis nereikštų nieko blogo, nebūtum iškart pradėjęs rašyti ,,Oi'' , ,,Ne tau''.

parašiau oi, nes turėjau omenyje, kad ne tau...

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ciuhinkis zefka

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 valandas (-ų), NarkoManas sakė:

Ciuhinkis zefka

kisim **** tavo motkai narki 

Pasidalinti

Temos nuoroda
Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
  • Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...