Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/300 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

[Priimtas] Karoliss12 Į Sargybinius

Recommended Posts

Anketa:

1.  Koks Jūsų vardas žaidime?: Karoliss12
  2.  Kiek Jums yra metų?: 22 metai.
  3.  Papasakokite apie save: Esu linksmas, kūribingas, mokantis padėti, bei įsiklausyti į žmogaus bėdą, turiu begalias veiklų, bei esu dirbantis, bet laisvu laiku mėgstu pažaisti minecraftą, šiuo metu pamėgau šį serverį.
  4.  Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: nes aš esu jau suaugęs ir žinau kaip spręsti įvairias situacijas, šį serverį žinau jau nuo labai senai, pirmas mano pradėjimas žaisti buvo kažkur 2015metais, kai serveris dar buvo visai kitoks, todėl aš manau, jog turiu labai daug patirties
  5.  Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis:  esu prieš metus gavęs baną už žvejybos hacką, padariau klaidą, jog naudojau neleistinas programas, bet dabar pasitaisiau, ir nebematau įdomumo su jomis žaist.
  6.  Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?:  kaip ir sakiau po wipe žaidžiu gana neseniai, bet šiaip servyje esu labai senas žaidėjas, tik mano nickname buvo visai kitoks.
  7.  Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?:  2-3valandas
  8.  Kiek turite /xp?: šiuo metu turiu 344xp
  9.  Kokiame range (bloke) esate?: Aš esu B bloke.
  10.  Pateikite savo kontaktus: Karoliss#5360
  11.  Kodas: McPrison.LT Sargyba

Papildomi klausimai ir situacijos:

1.  Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?:  įspėsiu direktorių, jeigu jo nematysiu online, pranešiu jam Discorde.
  2.  Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?:  /ita  1 smulkūs nusikaltimai, arba kai nėra atiduodama kontrabanda sargybiniui.  /ita 2 Negražus elgesys sargybinio "Trolinimas". /ita 3  Tyčinis atsijungimas iš serverio, kai tave gaudo pareigūnas. /ita 4 kai kitas žmogus daro labai grubius nusikaltimus tokius kaip turto pagrobimas, sargybinio nužudyto žmogaus.
  3.  Parašykite 3 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu:  jų yra daug bet aš pateiksiu savo nuomone svarbiausius: Daiktų kaupimas, cheatinimas/Buginimas, bei dirbimas kai tam nėra tikslo kai serveryje per mažai žaidėjų.
  4.  Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): narkotikai(cukranendrės), kardai, lankai, strėlės bei eliksyrai.
  5.  Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?: ši komanda naudojama pritraukti žaidėja prie savęs jeigu jis yra užstrigęs arbą naudoją žaidimą lengvinančias programas.
  6.  Kokiu tikslu naudojamas tazeris?:  norint sugauti nusikaltėlį kuris nuo tavęs bėga arba neklauso.
  7.   Kokiu tikslu naudojami antrankiai?  Norint jog žaidėjas sumokėtų baudą, norint jog atiduotų neleistinus daiktus.
  8.  Kaip pradėti ir baigti darbą?: norint pradėti reikia rašyti /darbas pradėti ,o norint baigti reikia rašyti /darbas baigti. 
  9.  Kiek laiko sargybinis turi dirbti per dieną? Ir kada nėra privaloma? : būtina pradirbti 60minučių per dieną, galima nedirbti šventinėmis dienomis bei savaitgaliais.
  10. Ką darysite, jei pamatysite, kad kitas kalėjimo sargybinis masiškai dėlioja free /ita kitiems žaidėjams? šį žaidėją turėsiu užblokuoti už kenkimą serveriui, ir būtinai pranešiu direktoriui, bet prieš tai pasidarysiu įrodymais.
  11.  Ką darysite, jei trumpam norėsite pastovėti AFK sargybinių štabe ( su /darbas baigti )? :  jeigu norėsiu būti afk atsijungsiu iš serverio, tai manau geriausia ir lengviausia išeitis.
  12.  Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: visus daiktus turiu išmesti, išskyrus kardą ir maistą juos kaupti galiu .
  13.  Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?:  pasidarysiu įrodymus, ir pranešiu direktoriui, jeigu jis nebus prisijungęs nusiūsiu direktoriui įrodymus į discord.
  14.  Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?: Tuo metu kai žaidėjas atsijungs palauksiu 90 sekundžių jeigu jis prisijungs uždėsiu /ita 3 ir vesiu į kalėjimą, o jeigu neprisijungs turėsiu palikti tą zoną.
  15.  Kokią komandą naudosite, norėdami uždėti ieškomumo, už kontrabandos tūrėjimą? :  viskas priklauso ar atiduos man kontrabandą ar ne, jeigu ne atiduosiu turėsiu uždėti /ita 1 jeigu kontrabandą išmes teks jį paleisti.
  16.  Kokias ieškomumo komandas panaudojus, nėra privaloma skirti baudą? : /ita 2 /ita 3 /ita 4.
  17.  Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?: padarysiu nuotrauką ir pranešiu Direktoriui, bet pirma įspėsiu sargybinį, kad taip elgtis negalima ir jeigu jis supras, nuotraukos nesiūsiu. 
  18.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?:  šį žaidėją mėginsiu nužudyti, jeigu neišeis dėsiu /ita 2 ir taip kartosiu kas 10minučių.
  19.  Ką darysite jei žaidėjas į Jus metė sniego gniūžtę? ( visi variantai ) :  tą žaidėją turiu nužudyt.
  20.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė su meškere?: tą žaidėją turiu nužudyt.
  21.  Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): aš turiu jį nužudyti, visus daiktus išmesti į disposal išskyrus kardus ir maistą, tada turiu nueiti į štabą išgerti pieno ir pasigydyti. 
  22.  Ką darysite jei kitas žaidėjas jus įžeidė (įžeidinėjo)?: Šiuo atveju man nieko nereikia daryti, nes tam yra chat moderatoriai.
  23. Ką darysite, jei žaidėjas turi ieškomumo ir stovi afk. Pasiūlius baudą, jis nei moka, nei atsisako mokėti baudos?: aš turėsiu vesti jį į kalėjimą.
  24. Ką darysite, jei žaidėjas stovi afk ir laiko kontrabandą? :  pirma konfiskuosiu kontrabandą, o tada pasiūlysiu baudą, jeigu afk esantis žmogus jos nesumokės vesiu jį į kalėjimą.
Redagavo - Donis
  • Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord" platformą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...