Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

[Priimtas] Dyzelinas į praktikanto pareigas!

Recommended Posts

Anketa:

1.  Koks Jūsų vardas žaidime?: Dyzelinas
  2.  Kiek Jums yra metų?: 16.
  3.  Papasakokite apie save: Nieko naujo labai neturiu ką papasakoti, tad esu vardu Domantas, man labai, labai neseniai suėjo 16 metų.  Sėdžiu karantine, kaip ir daugelis kitų. Mėgstu padėti žmonėm, gerai išmanau sargybinio pareigų ėjimą.  Laisvalaikiu sportuoju, sėdžiu prie kompiuterio.
  4.  Kodėl turėtume pasirinkti būtent Jus?: Esu daugelį kartų buvęs sargybiniu. Porą kartų esu buvęs alfa sargybiniu (tuo metu aukščiausias sargybos laipsnis). 
  5.  Ar buvote nubaustas šiame serveryje? Pateikite priežastis: Esu baustas už nusižengimus sargyboje.
  6.  Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2017 metų.
  7.  Kiek laiko per dieną ketinate žaisti serveryje?: 60 minučių į dieną pražaisiu.
  8.  Kiek turite /xp?:  3527. 
  9.  Kokiame range (bloke) esate?: Esu priskiriamas prie laisvų žmonių grupės.
  10.  Pateikite savo kontaktus ( discord ) : Dyzelinas#1117
  11.  Kodas: McPrison.LT Sargyba.

Papildomi klausimai ir situacijos:

1.  Ką darysite, jei išvykstate? Kur apie tai pranešite?: Pranešiu sargybos dir. į forumo pagalbos sistemą arba jam privačiai.
  2.  Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) ir už ką jie skiriami?: /ita 1 - už kontrabandos nedavimą. /ita 2 - už erzinimą, troll'inimą. /ita 3 - už atsijungimą, kai yra prašoma išmesti kontrabandą. /ita 4 - už kontrabandos rinkimą nuo žemės, kuri buvo išmesta sargybiniui (skiriama tam, kas kontrabandą paėmė).
  3.  Parašykite 5 dalykus, kurių negalima daryti, būnant sargybiniu: Naudoti free /antikb, bug'inti minučių, nuvertinėti kitų sargybinių/sargybos dir., keiktis/įžeidinėti, netinkamai naudoti /ita komandą.
  4.  Kokios yra kontrabandos? (išvardinkite jas): Kardai, Lankai, Strėlės, Mėtomi eliksyrai bei Narkotikai.
  5.  Kas yra /antikb? Kada ši komanda naudojama?: Ši komanda atiteleportuoja surakintą kalinį prie sargybinio. Naudojama kai kalinys kažkur pastringa arba naudoja žaidimą palengvinančias programas. 
  6.  Kokiu tikslu naudojami: tazeris ir antrankiai?:  Tazeris, jog sustabdyti bėgantį pažeidėją (gali būt naudojamas ir kitiems tikslams). Antrankiai - surakinti pažeidėją.
  7.  Kaip pradėti ir baigti darbą?: /darbas pradeti bei /darbas baigti
  8.  Kiek laiko sargybinis turi dirbti per dieną? Ir kada nėra privaloma? : 60 minučių. Neprivaloma sekmadieniais bei švenčių dienomis.
  9.  Ką darysite, jei trumpam norėsite pastovėti AFK sargybinių štabe ( su /darbas baigti )? : Prašysiu sargybos direktoriaus leidimo.
  10.  Ką turite daryti su daiktais, kuriuos gavote iš kitų žaidėjų? Kuriuos daiktus galite kaupti?: Išmesti į [Disposal]. Galima kaupti tik kardus bei maistą.
  11.  Ką darysite, kai pamatysite, jog sargybinis paliko sargybos frakciją?: Pranešiu apie tai sargybos direktoriui.
  12.  Ką darysite, jei prašysite žaidėjo kardo ir jis tuo metu atsijungs?: Palauksiu jo 90 sekundžių, jei ateis, užmesiu įtarimo su /ita 3. Jei neateis - tiesiog eisiu toliau dirbti savo darbo.
  13.  Kokias ieškomumo komandas panaudojus, nėra privaloma skirti baudą? : /ita 2, /ita 3 bei /ita 4.
  14.  Ką darysite, jei pamatysite sargybinį, kuris stovi AFK su /darbas pradeti?: Pranešiu apie tai sargybos direktoriui.
  15.  Ką darysite, jei žaidėjas Jums įtrenkė ir įšoko į duobę?: Jei duobėje PvP on - nužudysiu, jei off,  skirsiu įtarimo su /ita 2, pasiūlysiu baudą, jei sumokės - paleisiu, jei ne - vėl uždėsiu su /ita 2 bei paleisiu.
  16.  Ką darysite jei žaidėjas į Jus metė sniego gniūžtę ar įkirto su meškere? ( visi variantai ) : Žaidėją nužudysiu.
  17.  Ką darysite, jei žaidėjas užmetė ant Jūsų eliksyrą, kuris jums daro žalos? (atsakykite išsamiai): Nužudysiu bei eisiu į štabą išgerti pienuko.
  18. Ką darysite, jei žaidėjas turi ieškomumo ir stovi afk. Pasiūlius baudą, jis nei moka, nei atsisako mokėti baudos?: Po 10 sekundžių nuvesiu jį į įzoliatorių.

PILDYDAMAS ANKETĄ PATVIRTINU, KAD PERSKAIČIAU SARGYBINIŲ INFORMACIJĄ IR REIKALAVIMUS.

Redagavo - Dyzelinas

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per "Discord " platformą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...