Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 289 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 14071 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus?!

Recommended Posts

logo.png

Išaugus serverio žaidėjų kiekiui darosi sunku susitvarkyti, todėl ieškome komandos papildymo ir skelbiame atranką į prižiūrėtojus!

Anketos forma į administraciją:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: 

4. Kodėl turėtume priimti tave?:

5. Jūsų kontaktai (Discord):

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?:

Reikalavimai/Taisyklės:

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME.
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Laikytis bendrų serverio taisyklių.

Ką duosime?:

• Prisijungus prie komandos pateksite į discord administracijos grupę.
  • Draugišką kolektyvą.
  • Sužinosite naujienas pirmas!
  • Geriausią privilegiją visuose mūsų serveriuose visam gyvenimui!

Atranka vyksta iki 2020-12-31 15:00 val.

McPrison.lt 2012 - 2020

• Labai patinka! 6

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Markeris.
2. Jūsų amžius?: 19 metų.

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Visų pirmiausiai būtų nostalgija vėl prisijungti prie projekto komandos. Vos ne kiekvieną dieną palaikau ryšius su komandos nariais sprendžiat įvairias problemas susijusias su serveriu. Kadangi patinka man bendrauti su žmonėmis, todėl ir neužimant pareigų stengiuosi kiekvienam padėti visada ir neatsukti nugaros. Taip pat turiu neblogą supratimą apie čytus ir būdamas prižiūrėtoju labai daug ko išmokau ties čyterių atpažinimo, jų veikimo.

4. Kodėl turėtume priimti tave?: Nes esu buvęs šiame serveryje prižiūrėtoju lygiai 3 mėnesius, tačiau dėl žaidėjų asmeninių problemų palikau pareigas. Niekada nenaudojau pareigų savo naudai, kad gaučiau iš to kažkokios naudos, visada atlikdavau savo pareigas kaip prideda. Per 3 mėnesius ėjimo prižiūrėtojo pareigas nei karto nebuvau gavęs įspėjimo ir stengiausi kuo daugiau palaikyti ryšius su komandos nariais ir bendradarbiauti su kitais prižiūrėtojais, susipažinau su nerealiais žmonėmis kurie ir dabar palaiko mane bei aš juos.

5. Jūsų kontaktai (Discord): Markeris#4713

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Stengčiausi taip pat atlikti darbą kaip ir prieš tai, aktyviai stebėti serveryje vykstančia veiklą, bendraučiau su žaidėjams bei teikčiau jiems pagalbą, bendradarbiaučiau su projekto komanda ir palaikyti pačios komandos viduje gerą atmosferą. Savaime aišku palaikyčiau aktyvumą bei jausčiau pareigą, jog atlieku prižiūrėtojo pareigas serveryje.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Galėčiau papasakoti šiek tiek apie save kaip asmenybe. Esu Arminas iš Kauno, man yra 19 metų, šiais metais pabaigiau 12 klasę ir dabar mokinuosi verslo srityje - finansinių paslaugų tiekėju, taip pat dirbu. Laisvą savo laiką skiriu žaidimams, sportui, draugams, šeimai. Mano charakterio savybės yra kaip ir labai paprastos, esu sukalbamas žmogus su kuriuo lengva bendradarbiauti, esu sukalbamas įvairiais klausimais, visada padedu žmonėms ir išklausau jų. Laikausi gyvenime taisyklės, jog svarbiausias dalykas šiame pasaulyje yra bendravimas, tik jo pagalba galime spręsti įvairius klausimus/ginčus.

• Labai patinka! 6
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Dyzelinas
2. Jūsų amžius?: 16.
3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?:  Norėčiau padėti dabartiniams prižiūrėtojams prižiūrėti serverį nuo bug naudotojų, cheat'erių, reklamuotojų, bei kitų kenkėjų.  Būtų malonu, antrą kartą tapti McPrison projekto administracijos dalimi.

4. Kodėl turėtume priimti tave?: Turiu šiek tiek patirties dirbant kartu su šio projekto administracija, moku atpažinti daugumą cheat'ų. Praeitame sezone esu pagavęs virš 100 nusižengėlių.

5. Jūsų kontaktai (Discord): Dyzelinas#1117

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:  Kaip jau minėjau, padėčiau palaikyti serveryje tvarką. Aktyviai stengčiausi tikrinti kalinių nusiskundimų sub-forumą,  atsakinėčiau į pagalbos prašymus/ticket'us.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Esu vardu Domantas, gyvenu Vilniuje.  Šiuo metu esu karantine, kaip ir kiti.  Esu, mano manymu, draugiškas, komunikabilus. Mėgstu padėti kitiems. Laisvalaikiu, dažniausia būnu prie kompiuterio, retkarčiais išeinu į lauką pravėdinti galvos. Esu namisėda. Daugiau nebelabai turiu ką bepridurti, tiek.

• Labai patinka! 3
  • Wow 1
  • Liūdna 2
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: KazukiKasen
2. Jūsų amžius?: 14 metu. (amzius nedidalis bet manau tikrai protelio turiu :) )

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: As esu prazaides lietuviskus projektus butent šita projekta,nuo 2014,visa laika buvau paprastas zaidejas,norečiau isbandyt buti priziuretoju vaikystes Serveryje :)

4 . Kodėl turėtume priimti tave?: Manau kad as tikrai padeciau išlaikyt serva,beveik kiekviena diena esu prisijunges,aktyvus ant minecraft.

5. Jūsų kontaktai (Discord): _pagarsink_#8324

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: norečiau padaryt eventu,kad butu linksmiau zaist,kaip pamenu,sitam serve nebuvo anksciau eventu tai butu idomu padaryt,ir gaudyt cheatus,tie kurie nesilaiko taisykliu,ir jei zaidejas pranestu man problema,as iskarto savininkui pranesciau jei neturiu ka acsakyt.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Man patinka  treniruotis pluginus ir basics su servais,pvdz pluginus det,esu iprates i ivairius pluginus.bet su konsole tik biški moku elgtis.

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:LaurisLTU.
2. Jūsų amžius?:18.
3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Prižiūrėtojo titulas visada buvo mano siekiamybė šiame serveryje. Esu daug ką pasiekęs, bandžiau tapti ir prižiūrėtoju, tačiau vis nepavykdavo. Pagrinde mane labiausiai žavėjo čyterių stebėjimas ir jų gaudymas, pagalba žaidėjams turint specialią pareigą ir daug įtakingesnis prisidėjimas prie serverio veiklos. Visada mėgstu padėti žaidėjams kurie nežino ko griebtis. 

4. Kodėl turėtume priimti tave?:Esu serverio senbuvis, žaidžiu nuo 2014 m. (keičiant slapyvardžius). Ganėtinai lengvai gebu atpažinti čyterius, nes čytuose turėjau labai didelės patirties ir taip sakant "first hand", kadangi pats buvau didelis čyteris kol po maždaug šimto ban'ų per skirtingas paskyras bijodamas B-List nusprendžiau nustoti. Taip pat nevengiu pasidalinti geromis idėjomis serveriui. Visada kažką mąstau ir atsižvelgiu ką mano kiti, ko jie norėtų. Kaip ir minėjau esu linkęs padėti žaidėjams bei atsakyti į jų klausimus. Taip pat esu gerai žinomas ir dabartinės administracijos gretose, todėl manau nekiltų problemų dėl sutarimų su komanda.

5. Jūsų kontaktai (Discord):LaurisLTU#8447

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Kaip minėjau dažnai mąstau apie įvairias serverio idėjas. Atsižvelgiu ką mano kiti. Esu suteikiantis pagalbą (išskyrus materialią) žaidėjas. Ir turiu daug patirties su tuo, kas liečia čyterius.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?:Esu draugiškas, supratingas ir komunikabilus žmogus. Taip pat sarkastiškas ir charizmatiškas. Jei su manimi žmonės elgiasi gerai, visada jiems atsakau tuo pačiu. Nemėgstu dviveidizmo, todėl visada savo mintis išsakau tiesiai į akis. Komandoje, kuri yra vieninga, supratinga, padedanti, visada jaučiuosi gerai ir džiaugiuosi tokioje dirbdamas. Esu labai daug kartų buvęs sargybinių serveryje ir sargyginių komanda būdavo išties labai padedanti bei draugiška, todėl visuomet vieni su kitais sutardavom ir nekildavo problemų (na arba labai retai). Daugiau nelabai turiu ką pasakyti, tik palinkėti sėkmės visiems, skaitantiems šią anketą. Gerų švenčių 🎉.

Redagavo - LaurisLTU
  • Labai patinka! 5
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

MC. Nick HouseFlip

DC. Nick Faustas8597

Amziu. 16 Metu

Noriu prisijunkti prie prizuretojo nes noriu kad nebutu blogu zmoniu servery.

Turetumete primti mane nes as esu pareigngias. 

Prie serverio gerinimo prisideciau padedamas zmonems kai jiems atsitinka problema. 

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: JustPegasus
2. Jūsų amžius?: 13 (Greit 14)

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?:  Kad ir kiek man metų bebūtų, šis serveris buvo pats pirmutinis išbandytas serveris. Buvau dar labai mažas. Norėčiau išbandyti viską ką sugebu, viską kas man patinka. Esu buvęs chat'o moderatorius (v3). Visada kai turi dėl ko jungtis į serverį, iškart nuotaika pakyla. Atsikeliu su šypsena, nes nežinia kokie sunkumai ir nauji išbandymai lauks šią dieną tiek serveryje tiek įprastoje mano dienoje. 

4. Kodėl turėtume priimti tave?: Ilgą laiką svajojau tapti prižiūrėtoju,  pagrinde nežaidžiu kitų serverių, skirčiau daug laiko serverio prižiūrėjimui, ir žaidėjų saugumui nuo vadinamų "cheaterių". Atsižvelgiu į kitų nuomonę, neprieštarauju vyresnių žmonių nuomonei, turiu gerą humoro jausmą, tad netyčinis arba "ant juoko" pasakytas žodis manęs tikrai neįžeidžia, bendrauju su dauguma serverio žaidėjų, priešų pagrinde neturiu, taip tikrai esu gavęs "mute" ir daug kartų, bet "ban" niekada, nes "cheat' naudojimas yra visiškai beprasmis, ir aš iš to jokios naudos sau nesidarau. 

5. Jūsų kontaktai (Discord): Danqooh#8195

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Tikrai turiu daug įdėjų, serverio gerinimui ir žaidėjų aktyvumui. Visada išreikščiau savo nuomonę. Kiekvienam žaidėjui tikrai padėčiau tiek serverio klausimais, tiek serverio bug'ų sprendimu.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Kaip ir žinote nesu aš labai jau didelis, bet amžių finansuoja smegenys, niekada tyčia nekenkčiau nei serverio žaidėjams, nei administracijai. Lankiau daug būrelių, bet šiais metais neėmiau nei vieno, nes patys žinote šią pasaulio padėtį. Kadangi karantino pabaigos dar nesimato, tai didelę dienos dalį skiriu serveryje, to daryti tikrai nesustosiu, nes šis serveris yra labai nostalgiškas. Esu draugiškas, labai retai pykstuosi su draugais, nes tiesiog draugai yra didelis turtas. 

Nemanau, kad piniguose laimė, man patinka žaisti McPrison, todėl dažniausiai prie kompiuterio prabūnu visą diena :( O šiaip nenoriu čia daug prirašyti, kad nenusivažiuočiau tai linkiu kitiems pildantiems sėkmės, linksmų švenčių :) 

Redagavo - JustPegas
  • Labai patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: ErWin
2. Jūsų amžius?: 19 metų

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?:  Na, esu projekto senbuvis žaidžiu nuo pačių 2014 metų taigi esu buvęs projekte šaltesniais ir šiltesniais laikais. Apie prisijungimą prie administracijos galvojau nuo 2017 metų, bet neturėjau tam laiko.  Na, bet pastaruoju metu atsirado laiko. Ir manau jo turėsiu pakankamai ir ilgai, nes nesu pastaruoju metu toks jau ir užimtas.  Prižiūrėtoja darbas ir buvimas administracijoje man būtų naujas iššūkis, bet manau su juo susitvarkyčiau. Taip pat prisidėčiau prie serverio gerinimo. Kaip tai daryčiau papasakosiu vėliau...

4. Kodėl turėtume priimti tave?: Esu projekto senbuvis. Esu mandagus, draugiškas, padedantis ir t.t esu aktyvus ypač šiuo laikotarpiu.

5. Jūsų kontaktai (Discord): Gaivalas#9145

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Blokuočiau prasižengusius žaidėjus, tikrinčiau forumą, padėčiau žmonėms, atsakyčiau į jiems iškilusius klausimus. Bendraučiau su serverio administracija ir žaidėjais.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Mano vardas Ervinas gimiau ir augau Jonavoje, bet aplinkybės susiklostė taip, jog reikėjo persikraustyti į Vilnių. Pabaigės mokyklą stojau į Vilniaus istorijos fakultetą ten mokausi archeologija. Šiuo metu esu saviizoliacijoje, nes ir pačiam teko užsikrėsti Covid-19. Kuo aš mėgstu užsiimti tai yra : Krepšinis, futbolas. lauko tenisas. Ir žinoma kaip gi ne kompiuteriniai žaidimai tokie kaip league of legends. csgo. Na ir žinoma minecraft'as kurį žaidžiu nuo 2012 metų.

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Deive_LTU
2. Jūsų amžius?: 16 metų

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Esu jūsų serveryje jau trečius metus,  nes prižiūrėtoja svajojau tapti visus tuos metus, bet niekaip nepavyko. Na ir šeip įgaučiau naujos patirties ir šeip patirčiau naujovę.

4. Kodėl turėtume priimti tave?: Na, esu gan draugiška, suprantu humorą, žinau, kad tikrai sutarčiau su visu kolektyvu ir visa administracija, ir šeip noriu išbandyti ką nors naujo.

5. Jūsų kontaktai (Discord): Dar neturiu, nes nelabai naudoju, bet esant reikalui tai tikrai susikursiu. :) 

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Nubausčiau kaltuosius, stengčiausi išlaikyti tvarką, netoleruoju keiksmažodžių, bendraučiau ir su serverio žaidėjais ir administracija . Žaidėjams padėčiau rūpimais klausimais.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Minecraft žaidžiu jau seniai, maždaug viską žinau apie jį, esu lankiusi šokius 6 metus, nemėgstu melo, nekenčiu cheaterių, šeip žiauriai draugiška esu, mėgstanti padėti kitiems, visada pasakysiu savo nuomonę kad ir kokia ji bus. Esu dabar B ranko, ir turiu TITAN privilegiją.

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: justas01
2. Jūsų amžius?: 20
3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: McPrison projekte aš nuo pačių pirmų metų, esu matęs daugybę skirtingų prižiūrėtojų, bet visada maniau, kad galėčiau šitą darbą atlikti daug geriau už daugumą. Va ir šansas pabandyti. 

4. Kodėl turėtume priimti tave?: Šitoje vietoje galiu parašyti tikrai gražią litankę. Taigi visų pirma MineCraft žaidžiu nuo 2011 metų, Technical Minecraft iš šito serverio žinau daugiau negu bet kuris kitas, taip pat kokius 2 metus aš žaidžiau tik pvp  (kai nusipirkau nerealiai gerą kompiuterį ir man nebūdavo jokio lago) tai manęs tikrai neapgaus joks "cheateris" nes tikrai esu matęs labai daug šitoje srityje. Taigi, kaip jau dauguma pastebėjo, turiu 420 tag, ką jis reiškia? Jis reiškia, kad tai yra bug finder tag'as, bet aš jį gavau special, nes esu pasakęs tiek bug'ų, kiek manau iš čia esančių niekas nėra pasakęs. Nenoriu laižyti subinės ir sakyti, kad man patinka padėti žaidėjams su jų klausimais (kam gi gali patikti), bet jeigu tokia mano pareiga, tikrai atsakysiu pilnai ir išsamiai, ar klausimas susijes su McPrison projektu, ar su MC Mechanics. Esu /playtimetop  nr. 1 Daugiausiai pražaidęs žaidėjas šitame serveryje (šitame sezone). Dėl mano kandidatavimo man trugdo toks dalykas, jog gavau ban ir acc clear už masinį x-ray, bet pasėkmės buvo žiauresnės negu man tai atnešė naudos.

5. Jūsų kontaktai (Discord): justas01#2832

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Nu kaip jau pastebėjo žygis sakau visus įmanomus bugus kuriuos žinau, netgi tuos, kuriais galėčiau sau ramiai iki dabar naudotis, esu pilnas įdėjų (bet jeigu surašyčiau pilną sarašiuką, žygis nespėtų jų kurti ;D )

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Nu kaip ir viską parašiau 4-tame klausime, tai manau, kad čia tiktais numesiu link'ą iš seno gero pvp, kai dar kurdavau YT video, kada drąsiai galėjau teigti, jog buvau PvP GoD: Šitame video, buvau ėjęs prieš pvp Legendą VelniaZ, kurį seni prisoniečiai tikrai puikiai pamena :)

• Labai patinka! 1
  • HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:1Kristus6
2. Jūsų amžius?: 16

3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Esu geros širdies žmogus, todėl tiesiog noriu padėti kitiems serverio komandos nariams susitvarkyti su problemomis iškilusiomis žaidimo metu. Taip pat esu buvęs prižiūrėtoju Angliškame serveryje kuris iki šiol gyvuoja tiesiog pasitraukiau iš ten nes man asmeniškai buvo sunku susitvarkyti su žmonėmis kai jų yra virš 1k, na bet Prisone manau man pats tas! 

4. Kodėl turėtume priimti tave?:Esu draugiškas bei tolerantiškas todėl su elgesiu nesklandumų nebus. Kodėl pasirinkti mane? Manau kaip ir kiekvienas Prižiūrėtojas noriu padėti išspresti problemas iškilusias žaidėjams kuo efektyviau bei kokybiškiau.  Palaikyti serveryje tvarką bei gerai praleisti laiką bendraujant su kitais žaidėjais!

5. Jūsų kontaktai (Discord):KrIsTuS#4593

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:Atlikčiau savo darbą žinoma. Stengčiausi užtikrinti tvarką serveryje, siūlyčiau savo sugalvotus patobulinimus serveriui jeigu tik prireiktų, Stengčiausi užtikrinti kad žaidėjai su žaidimą palengvinančiomis programomis būtų nubausti!

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?:esu Kristupas man 16metų

gyvenu Alytuje mėgstu sporta, šiuo metu į treniruotes eiti negaliu dėl ko yra labai apmaudu:") na bet ką padarysi Lankau Kovos menus/Boksą bei lankiau krepšinį bet susidarė truputį per didelis krūvis, todėl teko pasirinkti vieną sporto šaką:) Tai tiek! Sėkmės visiems bei Gražių švenčių ir gerų

Naujujų Metų!

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Quitasas
2. Jūsų amžius?:16
3. Kodėl norite tapti prisijungti prie mūsų?: Nes man butu kažkas naujo per visus šiuos 5metus šiame serveryje , turiu daug patirties serveryje.

4. Kodėl turėtume priimti tave?:Norėčiau prisijungti prie jūsų komandos ,  esu draugiškas , kuribingas , mandagus ,  esu aktyvus žaidėjas seniau į dieną prisijungdavau nuo pačio ryto ir žaisdavau iki pat vakaro , prižiurėčiau servery kaip savo akis , mėgstu tvarka ,  kaip ir sakiau turiu daug patirties serveryje žaidžiu nuo 2015metų, tik su kitais slapyvardžiais,  esu išklausantis , gerbiu kitų nuomones.

5. Jūsų kontaktai (Discord): Gytis#8347

6. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Prižiurėčiau servery , baninčiau tuos kurie naudoja neleistinas programas (Killaura, x-ray ir tt) , ieškočiau bugu ir  praneščiau apie juos žmonėms turintiems už mane aukštesnes pareigas.

7. Kita mums įdomi informacija apie tave?: Minecraft žaidžiu nuo  2013, esu rupestingas bei sąžiningas minecraft žaidėjas :).

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...