Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 319 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 24240 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Recommended Posts

Sveiki, mielieji prisoniečiai. Visai neseniai po ilgo laiko tarpo sukurpiau dar vieną PvP montažą. Šįkart jis skirtas prisiminimui apie 1.8 versijos serverio sezonus (klipai 2017 - 2020 metų laiko tarpo). Antra klipo dalis totalus lagynas (tarpais), tačiau ten 2017 - 2018 metų klipai, kurie buvo filmuoti su prastesnėm galimybėm. Tikiuosi sulaukti palaikymo ir atsiliepimų. Gal turit pasiūlymų kokių ateityje video norėtumėte (pvz. gavau pasiūlymą kurti sargybos video)? Pakelkite man peržiūras kas be ko. 😅

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

WOW! Gražūs editai, gražūs PvP skillai, keep it going. Manau, kad būtu tikrai dar ir įdomu sargybos epizodas, arba gal net 1.16.4 PvP video? 🤔

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 14 minutes (-čių), Jokokasass sakė:

WOW! Gražūs editai, gražūs PvP skillai, keep it going. Manau, kad būtu tikrai dar ir įdomu sargybos epizodas, arba gal net 1.16.4 PvP video? 🤔

1.16 tikrai ne. Ta versija net su 1.8 pvp mechanikom daug ką sugadina. Todėl ir teko kelt prisiminimus.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 50 minutes (-čių), PiliesEkspertas sakė:

aš ir turiu kažkokį random vid. https://youtu.be/GHi51_RscEo lauri tau aktualiausia vieta 36:00 - 37:37

šitas tau irgi patiks https://youtu.be/2uOWEUjG964

realiai dahuja pvp klipų turiu

Vienintelis mano komentaras. Likai protą knisantis pienburnis. Visam servui apie mane visko pribūręs esi. Kodėl niekam nepasigiri kai man 150K mokėjai, kad pily prieš Igorį padėčiau? Kaip man setus dalindavai, kad tik eičiau į pilį už tave. Genijus didysis. 

Ir ką tais video nori pasakyt? Iš nugaros paberi rašantį žmogų, WOW aš apšalęs. Ir vandeny labai kietą primeti kai iš po apačios kapoji. Suprask, kad realiai niekam nei trupučio neįdomūs tavo marazmai. Nustok vaidentis ir bandyt kažką pažemint, per daug tuščios galvos esi, kad kažką gero pasakytum.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 19 valandas (-ų), LaurisLTU sakė:

Vienintelis mano komentaras. Likai protą knisantis pienburnis. Visam servui apie mane visko pribūręs esi. Kodėl niekam nepasigiri kai man 150K mokėjai, kad pily prieš Igorį padėčiau? Kaip man setus dalindavai, kad tik eičiau į pilį už tave. Genijus didysis. 

Ir ką tais video nori pasakyt? Iš nugaros paberi rašantį žmogų, WOW aš apšalęs. Ir vandeny labai kietą primeti kai iš po apačios kapoji. Suprask, kad realiai niekam nei trupučio neįdomūs tavo marazmai. Nustok vaidentis ir bandyt kažką pažemint, per daug tuščios galvos esi, kad kažką gero pasakytum.

Ouch suvartytas Aivariukas "DDDDDD

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 23 valandas (-ų), LaurisLTU sakė:

Vstk uz d pautas likai:) su savo visais weisais awesome 

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 16 minutes (-čių), svaan sakė:

Vstk uz d pautas likai:) su savo visais weisais awesome 

Užknisat jūs mane 🤣. Kai kažko reikia tai didžiausi draugeliai. Ir parašys kažką, ir pajuokaus. Bet kai nieko nebereikia tai stumia šūdus. Svaanai, ir tau priminsiu, kad buvai vienas didžiausių lindėjų man į šikną. Gero vakaro :).

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 3 minutes (-čių), LaurisLTU sakė:

Užknisat jūs mane 🤣. Kai kažko reikia tai didžiausi draugeliai. Ir parašys kažką, ir pajuokaus. Bet kai nieko nebereikia tai stumia šūdus. Svaanai, ir tau priminsiu, kad buvai vienas didžiausių lindėjų man į šikną. Gero vakaro :).

Lindeju:DDDDD, atsimenu 2017 kaip nardei del setu, del skirmos kameros ir tu dar drysti man knist prota?:DDDD

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 minutes (-čių), svaan sakė:

Lindeju:DDDDD, atsimenu 2017 kaip nardei del setu, del skirmos kameros ir tu dar drysti man knist prota?:DDDD

Hmm. 2017 metai vienintelis pasakymas "duok setų". Ir tu man šitai prikišinėsi po savo dviejų metų lindimo man į subinę vaidindamas "draugelį" ir pastoviai kalbėdamas, koks Lauris yra mldc. Svaanai, tu realiai esi pričiuožęs kaip reta. Pastoviai veidmainiauji prieš visus. Ir visiems lendi į subines o paskui varai ant jų. Apie tave prisonas patikėk, nieko gero irgi nepasako. Ir jei sėdėt ruošiesi užsiciklinęs ir prisikabinęs dėl vieno atvejo, kuris buvo prieš daugiau nei tris metus, tai aš tau siūlau padaužyt galvą į sieną. Tavo komentarai nėra laukiami ir po galais niekam nesi įdomus, suprask galų gale. Ne aš vienas žvengiu iš tavo visokių tuščiagalviškumo pasireiškimų ir patikėk manim.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 7 valandas (-ų), LaurisLTU sakė:

Hmm. 2017 metai vienintelis pasakymas "duok setų". Ir tu man šitai prikišinėsi po savo dviejų metų lindimo man į subinę vaidindamas "draugelį" ir pastoviai kalbėdamas, koks Lauris yra mldc. Svaanai, tu realiai esi pričiuožęs kaip reta. Pastoviai veidmainiauji prieš visus. Ir visiems lendi į subines o paskui varai ant jų. Apie tave prisonas patikėk, nieko gero irgi nepasako. Ir jei sėdėt ruošiesi užsiciklinęs ir prisikabinęs dėl vieno atvejo, kuris buvo prieš daugiau nei tris metus, tai aš tau siūlau padaužyt galvą į sieną. Tavo komentarai nėra laukiami ir po galais niekam nesi įdomus, suprask galų gale. Ne aš vienas žvengiu iš tavo visokių tuščiagalviškumo pasireiškimų ir patikėk manim.

As turejau visada setu bet tu tupas rasai man ir nardai del ju todel ir atrasydavau duok seta:) ir einam 1v1 neidomus man tie tavo kubai primeti cia kazkoki elita gitaristas nuplesiu tas tavo stygas

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 24 minutes (-čių), svaan sakė:

As turejau visada setu bet tu tupas rasai man ir nardai del ju todel ir atrasydavau duok seta:) ir einam 1v1 neidomus man tie tavo kubai primeti cia kazkoki elita gitaristas nuplesiu tas tavo stygas

🤣🤣🤣 apsišik tu su savo nesąmonėm. Tik dar labiau įtikinai mane, kad esi pričiuožęs ir šūdus kalbantis veikėjas. Daugiau nieko nebeatsakysiu, eik gal pribūrinėt istorijų iš vieno įvykio kažkam kitam 😆.

Pasidalinti

Temos nuoroda
2021-01-13 at 23:38, PiliesEkspertas sakė:

aš ir turiu kažkokį random vid. https://youtu.be/GHi51_RscEo lauri tau aktualiausia vieta 36:00 - 37:37

šitas tau irgi patiks https://youtu.be/2uOWEUjG964

realiai dahuja pvp klipų turiu

Nu tu tikrai profesionalus atletas  stackas opu, 6 setai ir edi opa kai 10sec lieka iki pabaigos :D nemates kad kazkas dar iki tiek prakaituotu del setu. sake igoriene kad grizti i prisona tai as lavonas, tai kur tas pvp dievas?

Pasidalinti

Temos nuoroda

nu lavrynas tiesiog dievas,  montažas tai visiškas ŠROTAS, nu, bet pvp su 20fps dieviškas. Tokio kontento kurėjo pasaulyje dar nemačiau, GARDUMA. O jei kalbant tiesiai šviesiai tai ble GRAUDU 😂😂😂😂😂😂😂

Pasikartosiu GRAUDU !!!

Pasidalinti

Temos nuoroda