Jump to content

McPrison 1.19 versijos serveris

- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Mute visam laikui?

Recommended Posts

Jūsų vardas žaidime: Goldy

Jūsų klausimas: ar galima atgauti galimybė naudotis chat funkcija šiame serverije? Administratorius NutLit bandė duoti man mute 30min, tačiau neteisingai parašė mano nickname (g mažąją parašė vietoj G didžiosios) ir dėl to galėjau parašyt keletą tų pačių žinučių. Už tai davė man mute visam laikui. Nežinau ar čia tinkama vieta rašyt, nes nenoriu rašyt į administracijos nusiskundimus. Noriu tesiog atgauti galimybė bendrauti su serverio nariais, ypatingai su savo frakcijos nariais. 

Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 2 valandas (-ų), Goldy sakė:

Jūsų vardas žaidime: Goldy

Jūsų klausimas: ar galima atgauti galimybė naudotis chat funkcija šiame serverije? Administratorius NutLit bandė duoti man mute 30min, tačiau neteisingai parašė mano nickname (g mažąją parašė vietoj G didžiosios) ir dėl to galėjau parašyt keletą tų pačių žinučių. Už tai davė man mute visam laikui. Nežinau ar čia tinkama vieta rašyt, nes nenoriu rašyt į administracijos nusiskundimus. Noriu tesiog atgauti galimybė bendrauti su serverio nariais, ypatingai su savo frakcijos nariais. 

Susisiesk su administracija +NutLit yra savininkas tai aiskinkis su juo arba zygiu

Vienintelis atsakymas kuri gavau tai iš pačio NutLit, kuris buvo "gavai mute visam laikui už neadekvatu spam.". Tipo ciuvas servo savininkus įžeidinėja - gauna 10min mute.

Aš gaunu visam laikui mute už spam... 

2021-02-03 at 21:05, Goldy sakė:

Vienintelis atsakymas kuri gavau tai iš pačio NutLit, kuris buvo "gavai mute visam laikui už neadekvatu spam.". Tipo ciuvas servo savininkus įžeidinėja - gauna 10min mute.

Aš gaunu visam laikui mute už spam... 

Susisiek su zygiu 

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...