Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 197 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11097 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka Į Sargybos direktoriaus pareigas, bei CMD

Recommended Posts

Susiklosčius tam tikroms priežastims atsistatydino du administracijos nariai, todėl skelbiu atranką į abi šias pozicijas: Sargų direktoriaus postą, bei Chat moderatorių direktorių.

Žemiau pateikiama anketos forma, užpildykite ją ir dalyvausite atrankoje.
Atrankoje gali dalyvauti visi žaidėjai, mes atsirinksime geriausius.

Anketa:

• Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 
  • Trumpai papasakokite apie save:
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?:
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?:
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: 
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 
  • Kaip dažnai lankotės forume?: 
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: 
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?:
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:

Atranka vyks iki 02/05
  • Labai patinka! 4
  • HaHa 2
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
  • Jūsų nick žaidime: Poloxaq
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 14
  • Trumpai papasakokite apie save: Esu draugiškas, atsakingas, mandagus, bei nepasiduodantis žmogus. Domiuosi kompiuterine įranga. Laisvalaikį praleidžiu žaisdamas įvairiausio žanro žaidimųs, tarp jų ir Minecraft. 
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Taip, šiuo metu nesenai atsidariusiame serveryje (nereklamuosiu) esu Chat moderatorių direktorius. 
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Man patinka bendrauti, mėgstu prižiūrėti chat'ą, tad tokios stiliaus pareigos man tiktų.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Esu stipraus charakterio, manau būtent tokio ir reikia šioms pareigoms. Turiu patirties, žinau ir suprantu pareigas. Gerai sutariu su žaidėjais, padedu jiems iškilus klausimams ar bėdai.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:  Skirtingai, derinant kitas veiklas, apie 2-4h.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Kiekvieną dieną po keletą kartų pasitikrinu sau aktualias ir įdomias temas.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Serveryje esu nuo maždaug 2015/16 metų su ilgomis pertraukomis.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Nesu.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Žaidėjas bus užtildomas, situacijai kartojantis bus užblokuojamas serveryje remiantis serverio taisyklėmis.
Redagavo - Poloxaq
  • Labai patinka! 1
  • HaHa 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Sargybinis
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16 
  • Trumpai papasakokite apie save: Esu Gytis, laisvalaikiu mėgstu žaisti kompiuterinius žaidimus, mano mėgstamiausias žaidimas yra minecraft ir taipogi minecraft mcprison serveris kuriame praleidau puse savo vaikystes, šiaip ne visalaik žaidžiu žaidimus mėgstu išeiti i lauką, bet susikloste tokia situacija, kad karantinas tai dabar visa savo laika skiriu mcprison serveriui, esu draugiškas, mėgstu padėti naujokam, esu mandagus, drausmingas, atsakingas.
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Turiu patirties sarbyboje, sargavau 2018 arba 2017metais tiksliai nepamenu, kaip sakoma žinau apie sargybą daugiau nei už save :)
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?:  Noriu tapti sargybinių direktorium todėl, nes esu sukurtas šiam darbui. Visados svajojau pasiekti kažka daugiau šiame serveryje ir pagaliau atsirado tam proga. Esu sumanus ir greitos reakcijos- todėl iškilus, bet kokiems klausimams ar situacijoms aš visada sugebėsiu su jomis susidoroti. Matydamas didelę sargybinių kaitą projekte, man visad kildavo klausimas- kodėl ši pozicija yra tokia nepastovi? Tačiau metams bėgant man darėsi vis aiškiau ir aiškiau kaip išpresti tokias ir panašias problemas. Bandydavau prisidėti prie kaikurių didesnių sprendimų, tačiau dažniausiai administracija/direktoriai neatkreipdavo dėmesio, nors ir mano pasiūlymai tikrai būdavo ne iš piršto laužti. Aš manau, kad tam tikrai atėjo pabaiga ir laikas pagyvinti serverį ir jo angelus sargus (sargybinius) ir bent jau pabandyti priversti juos pasilikti šiose gretose ilgiau.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Kaip ir minėjau, nes esu sumanus ir greitos reakcijos, į visas pareigas žiuriu labai rimtai.  Pasirinkdami mane, jūs būsite užtikrinti, kad darbas bus atliktas nepriekaištingai, nekils jokių didesnių konfliktų ir nebebus tokių didelių kąstų skirtumų tarp direktoriaus ir paprasto žaidėjo. Aš žinau, kad galiu puikiai susidoroti su šia pozicija ir pasilikti joje tikrai ilgam laikui. Tik suteikite šansa ir aš atidirbsiu jums su kaupu. Per mano 5metus būvimo šiame serveryje, mačiau daug direktorių ir paprastų sargybinių keitimosi, nuopuolių ir pakilimu pareigose. Taipogi atkreipiau dėmesį į daugelį problemų susijusių su sargų kasdienybe ir darbų kurios iki šiol nėra išsprestos ir labai norėčiau pabandyti jas išspresti.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:  serveryje praleidžiu apie 6-7h , o jai savaitgali maždaug 7-9h.
  • Kaip dažnai lankotės forume?:  Kiekviena dieną patikrinu naujienas ir pasižiuriu kas idomaus ikelta, tikrai nepraleidžiu neivienos naujienos pro akis.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: nuo 2015 pabaigos maždaug nu tai praktiškai kažkur 5metus.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Taip esu prieš tris gerus metus biški susimaiše protelis ir sumasčiau palengvinti savo žaidimą atsisiusdamas čytus su killaura kuria naudojau viena karta fermoje, bet nuo tos dienos niekada savo folderiuose nebemačiau palengvinančios programos.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Žaideją užtildysiu 60minučių už "admin_negerbima".
Redagavo - Quitasas
  • Labai patinka! 1
  • HaHa 5
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: MMMMM
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 18
  • Trumpai papasakokite apie save: nu tai sveiki esu gana sudėtinga asmenybė kuri turi daug trukumu savo charakteri nu bet turiu ir geru ( draugiškas  nuoširdus atlaidus )  esu dirbantis žmogus bet ir laisvalaiki pasimaloninu su žaidimais ar su draugais žvejyboje. 
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?:taip turiu patirties Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose apie 2metus panašiai 
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?:  Galvoju pabandyt savo laime gal  šikart nušvis jinai man ir pateksiu i CMD 
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Esu komunikabilus , turiu patirties tokuose dalykuose 
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: priklauso nuo darbo ir laiko nu bet kokias 3h praleidziu per diena 
  • Kaip dažnai lankotės forume?:  Dažnai lankausi forume nes idomu paskaityt kas naujo , kur koks papeikimas 
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Žaidžiu gana senai tik leavines buvau 
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Nu kaip gerai pamenu tai nebuvau nusikaltęs 
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Mutinsiu uz administracijos negerbima
  • HaHa 1
  • Liūdna 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: Dyzelinas
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16.
  • Trumpai papasakokite apie save: Esu namisėda, vardu Domantas. Einu į II gimnazijos klasę. Mėgstu žiūrėti filmus/serialus. Domiuosi įvairiomis apleistomis vietomis, Lietuvoje ir ne tik. Savo laisvu laiku būnu prie kompiuterio, kartais išeinu į lauką, šiek tiek norint atitrūkti nuo kasdienybės. Esu gana draugiškas, jei kiti su manimi yra tokie patys. 
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Tiesą pasakius - nelabai, bet esu daugelį kartų buvęs šalią šių pareigų, žinau kaip viskas veikia, žinau kaip suvaldyti daugumą situacijų.
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Chat Moderatorių Direktoriumi noriu tapti todėl, kad šias pareigas bandau pasiekti jau ne pirmą ir ne antrą kartą. Noriu moderuoti Chat Moderatorių sub-forumą, atrinkti pildančiuosius į Chat Moderatoriaus pareigas bei juos prižiūrėti. Prie viso to, palaikyčiau tvarką serverio chat'e.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Esu daug kartų buvęs Chat Moderatoriaus pareigose, taip pat, esu buvęs ir Vyr. Chat Moderatoriumi. Manau, kad esu sukaupęs gan nemažą bagažą žinių šiose pareigose, jog vėl bandyti patekti į Chat Moderatorių Direktoriaus poziciją. Taip pat, savo darbą stengiuosi visada atlikti greitai bei efektyviai. Mėgstu padėti žmonėms. Patekęs į šias pareigas, turint leidimą, padėčiau kitiems administracijos nariams atsakinėti į pagalbos prašymus projekto ,,discord'' grupėje. Nuolat tvarkyčiau/gerinčiau Chat Moderatorių informaciją/taisykles.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Įvairiai. Apie 4 valandas, sakyčiau, tai tikrai.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Forumas pas mane visada būna įjungtas, kai esu prie kompiuterio, tad galima sakyti, kad forumą tikrinu nuolatos.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2017 metų.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?:  Taip. Esu baustas už free ita bei bug'ų naudojimą.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Turint užtildymo leidimus, užtildyčiau žaidėją 60m už ,,admin_negerbimas'', su komanda /cm uztildyti <slapyvardis> 60m admin_negerbimas. Pasidarysiu pažeidimo bei užtildymo įrodymus.
Redagavo - Dyzelinas
Neparašyta prie reikalavimų, bet nepakenks.
  • Labai patinka! 7
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: _dxmea
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:  15 m.
  • Trumpai papasakokite apie save: Mano vardas Vaiva. Esu draugiška,  linksma. Laisvalaikiu mėgstu žiūrėti įvairius serialus, vaikščioti po senamiestį su draugais bei žaisti įvairius žaidimus su kompiuteriu.
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Neturiu, bet tikrai turiu patirties sargyboje.  Esu dirbusi sargyboje  3 kartus ir niekada iš jos nebuvau atleista - pati atsistatydindavau, kai reikėdavo pertraukos :D  
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Visada svajodavau apie aukštesnes pareigas šiame serveryje. Noriu prižiūrėti sargybinius. Manau, kad į serverį sugebėčiau įnešti naujovių, naujų idėjų. Be to, norėčiau išbandyti save naujose, atsakingesnėse pareigose.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Esu dirbusi sargyboje ne vieną kartą. Dirbti patiko,  niekada pareigų neapleisdavau. Visada stengiausi visiems įtikti, pareigas atlikau atsakingai. Todėl manau, jog turiu įgijusi nemažai žinių, galinčių man pasitarnauti naujose pareigose. Manau merginų tikrai trūksta administracijoje.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Žaidžiu apie 3-4 valandas, pagal situaciją.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Forume per dieną apsilankau apie 7-8 kartus. Įdomu sekti naujienas.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Šį serverį žaidžiu nuo 2016-2017 metų.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Nesu.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Žaidėją užtildysiu 60 minučių už ''admin_negerbima''

• Labai patinka! 4
  • HaHa 1
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Edvinuxas2
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:  16
  • Trumpai papasakokite apie save: Na visų pirmą pradėsiu tai, kad esu toks žmogus kuriam nepatinka veltis į konfliktus geriau būtų juos apeiti arba gražiai išspręsti be piktumu. Jeigu atsiranda problema kuri man labai nepatinka stengiuosi visą laiką ištaisyti ir padaryti tai, kad viskas būtų prideriama. Be to šiek tiek užsiimu sportu tai kaip boksas, bėgiojimas. Dabar kadangi karantinas tai didžiąją dalį būnu namuose tik kartais į savaitę išeinu pasivaikščioti į miestą. Ką dar galėčiau pridurti apie save tai, kad man labai patinka važinėtis su motociklu, nes važiuodamas nebejaučiu jokių bėdų, problemų ir galiu atsipūsti nuo visų darbų ar dalykų.
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Neturiu bet stengčiausi iš visu jėgų.
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Pokalbių moderatorių direktoriumi noriu tapti todėl, nes man patinka tvarka ir reiktu išrinkti bei prižiūrėti pokalbių moderatorius, kad jie suprastu už ką yra atsakingi. Aktyvumas man yra prioritetas numeris vienas, kuris suteikia man didelį pliusą prižiūrėti paprastus moderatorius, bei serverio pokalbius.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Užtikrintas tuom, kad esu patikimas ir atsakau už savo žodžius, bei ne bijau priimti kaltę jeigu tikrai esu kaltas, bei pasiruošęs atsirinkti pokalbių moderatorius, nes jeigu jie prisidirbs bus mano atsakomybė. Atrinkdamas pokalbių moderatorius skirsiu daug savo brangaus laiko, kad per klaida ne paimčiau žmonių kurie nepasiruošę šitoje srityje.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Žaidime praleidžiu nuo 3 valandų iki 8 valandų žiūrintis nuo užsiemimo, ką veikiu ir panašiai.
  • Kaip dažnai lankotės forume?:  Forume kadangi esu paprastas žaidėjas tai nėra man ten reikalo sedėti, apart sekti naujienas.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo penkto sezono pradžios.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Taip buvau nubaustas kalėjime už speedmine. O kitas užblokavimas buvo už dyka.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Užtildyčiau žaidėja vienai valandai už administracijos niekinimą, žeminimą bei negerbimą.
Redagavo - Pacanyzz
  • HaHa 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: Grumm
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 17 
  • Trumpai papasakokite apie save: Mano vardas yra Aivaras. Gyvenu Lietuvoje. Mokausi III gimnazijos klasėje. Mano pomėgiai: žaisti kompiuterinius žaidimus, sportuoti, bendrauti.
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Šituose ne, bet kituose projektuose direktoriaus pareigas turiu, tad suprantu jog čia ne juokai.
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?:  Sargybinių direktorius - mano vaikystės svajonė.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Kaip jau sakiau, turiu patirties direktoriaus pareigose iš kitų projektų, tad manau su šiomis pareigomis susitvarkyčiau. Ir dar, pačiu sargybiniu buvau begale kartų, tad suprantu sargybos taisyklės.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:  Šiuo metu prisijungiu 2 kartus į savaitę. 1 prisijungimas = -5 valandos mano gyvenimo.
  • Kaip dažnai lankotės forume?:  Tik tada kai yra reikalas, o turėdamas direktoriu, reikalas būtų jungtis kiekvieną dieną.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:  6 metai su pertraukom.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Begale senų banų už mobaura, autochat, fermoje daugiau negu 5 spawneriai, automine, bei 2 kartus b-list.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:  Bus nubaustas valanda tylos.
Redagavo - AivarasX
sv
  • Labai patinka! 2
  • HaHa 4

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: FrozyPozy
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:  20
  • Trumpai papasakokite apie save: Studinu ktu programeriu. Vairuoju bulka. Info egze gavau 99, pyzdavojosi kas netingėjo. Gimiau vasaros pabaigoj. Turiu pora garažų, suku realias varkes. Rūkau chesterfieldo cigareles. Jeigu renkamės į plotą nusiperku malborkės auksinį.  Main gėrimas - viskis. Norėčiau pasisakyti, kad sargybinių drk yra cancer pareigos, todėl pretenduoju tik į cmd.
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Ne.
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Realiai nežaidžiu visiškai šitam serverį, bet jeigu gausi tokias pareigas pradėsiu žaist.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:  Nes paskaičius aukščiau pateiktas anketa gaila pasidarė, nu realiai koma servui bus jeigu kažką iš aukščiau manęs esančių išsirinksit :).
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Kolkas nežaidžiu visiškai.
  • Kaip dažnai lankotės forume?:  Dažnai.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Oo pora metų. 2013 čj pradėjau.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: Kad net žinokit nepamenu. Ten tų banų už killaura visokių neskaitom bet manau manęs už rwt nepagavę tai lyg ir nebaustas.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Pažėčiau ar yra kosk CM on ir pažėčiau kaip darbą dirba. Jeigu koks skaičiūzeris nieko nedaro gauna įspejimą o tą žaidėją realiai pagal taisykles valandai užtildint.
Redagavo - muzikosdomas
iksdddd no ban pls
  • Wow 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

• Jūsų nick žaidime: Ferrinor
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 20
  • Trumpai papasakokite apie save: Vardas: Donatas, studijuoju IST (t.y IT).
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?:Šiame projekte ne ir būtent tokiose srityse ne, bet iš to negalima susidaryti nuomonės, jog esu visai žalias ir nesuprantu į kokią atranką pildau.
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?:Pastebėjus esančių kai kurių žaidėjų emocijų nesitvardymą bei Chatmod negerbimą serveryje, norėčiau padaryti taip, jog šios pareigos būtų prieinamos tik nusipelniusiems žaidėjams, kurie stengiasi dėl to, o ne tik tam, jog po savo parašu pasidarytų pasiekimą. Atrasti paslėptus talentus, kurie galėtų pasitarnauti teigiamai serveriui ir užsitarnauti pagarbą darbais, o ne žodžiais.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Galiu pradėti nuo to, jog esu tikrai komunikabilus bei labai ramus. Šios savybės padeda blaiviai mąstyti ir atrasti tinkamiausius sprendimus. Naikinti spragas, kuriomis naudojasi žaidėjai dėl užtildymo. Suteikti visokeriopą pagalbą žaidėjams, kurios joms reikia. Mano asmenybėje gana išsiryškina viena savybė - tai neutralumas, ši savybė gali pagelbėti įvairiose situacijose, kuriose ieškomas geriausias būdas negauti asmeninės žalos.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 30-180min
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Priklauso nuo to, ar forume vyksta kokia nors veikla, kuri gali patraukti akį. 
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Mėnesis.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?:Ne.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?:Be jokių įspėjimų tildyti atitinkamą laiką su priežastimi, kuri yra pateikiama klausime.
  • HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
  • Jūsų nick žaidime: noname
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save: Mokausi II-oje gimnazijos klasėje, mėgstu bendrauti, padėti žmonėms, esu nuoširdus, mane supykdyti sunku, tačiau galiu greitai įsižeisti. Vienintelė priklausomybė kurią turiu, tai žodis lapas.
  • Ar turite patirties Sargybos direktoriaus/Chat Moderatoriaus direktoriaus pareigose?: Ne, tačiau tai nereiškia, kad nesugebėsiu jų atlikti deramai.
  • Kodėl norite tapti Sargybos/Chat Moderatorių Direktoriumi?: Todėl, kad noriu išbandyti save šiose pareigose, esu buvęs sargybiniu ir chat-moderatoriumi, tad turiu patirties abiejuose srityse.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Korupcijai sakau NE! Laisvejė veiklos mažėja, po truputi veikti nėra ką, todėl noriu atrasti naujos veiklos šiame projekte, bei noriu pasiekti kažką daugiau nei CM ar Sargybinį kol dar neišėjau iš šio projekto visam, bei pažadu nemokamą alų jeigu išrinks mane.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: 3-5 valandų, kadangi minecraft'as yra vienintelis žaidimas kurį šiuo metu žaidžiu.
  • Kaip dažnai lankotės forume?:  3 - 4 kartus į dieną.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2014-12-31.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę kada nors šiame serveryje (jei taip, tai kaip)?: X-Ray 3 sezone, mute.
  • Ką darysite, jeigu pamatėte žaidėją, kuris įžeidinėja serverio administraciją, ją niekina?: Žaidėją užtildysiu 60m., su priežastimi "admin_negerbimas".
Redagavo - XCVII
Lapas
  • Labai patinka! 1
  • Wow 1
  • Liūdna 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...