Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 289 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 14069 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Ieškomas administratorius?!

Recommended Posts

Anketos forma į administraciją:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Papasakokite apie save:
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?:

7. Jūsų kontaktai (Discord):

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?:
P.s. būnant administracijoj galit susilaukt nemalonių žinučių iš užblokuotų žaidėjų, tad pagalvokit, ar norit to!

Reikalavimai/Taisyklės:

• Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Laikytis bendrų serverio taisyklių.
  • Nepriekaištinga reputacija serveryje.

Administratoriaus pareigos:

• Padėti išspręsti kilusias bėdas žaidėjams atrašinėjant į "ticketus" esančius discord grupėje, kurių kartais susikaupia tikrai nemažai, padėti žaidėjams kilus neaiškumams tiek žaidime, tiek kitose mūsų platformose.

Ką gaus administratorius?

• Brangiausias žaidimo paslaugas mūsų serveriuose, kuriuos neužilgo išleisime ir kuriuos jau turime.
  • Atskiras administratorių bendravimo kambarys.
  • Draugišką kolektyvą.

Atranka vyks iki 02-08 d. 20:00 val.

• Labai patinka! 3
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: jonhavar
2. Jūsų amžius?: 20 metų
3. Papasakokite apie save: Esu vardu Rokas. Gyvenu Kaune, laisvalaikiu užsiiminėju sportu, knygų skaitymų bei esu profesionalus minecraft žaidėjas. Taip esu studentas, studijuoju dalykus su ekonomika anglų kalba. Kalbant apie žaidimus tai esu vienas geresnių lolo žaidėjų, bet ne ką prastenis ir minecrafteris (minėjau prieš tai). Minecraft esu žaidęs ilgai, o kartu su tuo ir daugelyje projektų esu buvęs prižiūrėtojas ir panašiai. Taip pat groju, groju pianinu, akordeonu ,bugnais bei fleita. Šiuo metu gyvenime esu bedarbis, tačiau daug investuoju laiko ir dar daugiau pinigų į stocksus bei lažybų puktus.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Serveryje daug netvarkos, prižiūrėtojai nespėja atsakyti į žaidėjų klausimus, tad mielu noru ištiesčiau pagalbos ranką kolegoms. Taip pat noriu susigrąžinti Žygio pasitikėjimą manim bei jo norą bendradarbiauti bei toliau platinti prisono vardą Lietuvoje. Tai būtų trečias kartas kai būčiau čia administratoriumi, tad atsivertų dar viena puiki progą įrodyt, jog esu vertas pareigų žaidėjas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Laimingi laiko neskaičiuoja, bet serveryje praleidžiu apie 2-3h per dieną. Neseniai sugrįžau ir jau laisvas :) 

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Keiktis, įžeidinėti, cheatinti, buginti ir daryti kitus visokius veiksmus, kurie gadina ne tik mano, kaip administratoriaus, tačiau ir serverio reputaciją.

7. Jūsų kontaktai (Discord): NuSuper#9999

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Unikaliomis idėjomis, nepriekaištinga reputacija, serverio taisyklių laikymusi.

• Labai patinka! 3
  • HaHa 4
  • Wow 1
  • Nepatinka 7

Pasidalinti

Temos nuoroda

+

• HaHa 1
  • Wow 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Poloxaq
2. Jūsų amžius?: 14
3. Papasakokite apie save: Esu draugiškas, mandagus, atsakingas, bei nepasiduodantis žmogus. Domiuosi kompiuterine, programine įranga. Šiuo metu esu sau išsikėlęs tikslą - išmokti programuoti. Tad šiuo metu tai ir užima mano didžiąją laiko dalį, taip pat ir mokslai. Be šių dalykų neatskiriama mano gyvenimo dalis yra žaidimai, tarp jų ir Minecraft.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Neretai žmonės man rašo į /msg su savo problemos, kadangi šiuo metu užimu vyr.cm pareigas. Dažniausiai išsinagrinėju jų problemas ir jei ji tikrai yra ir turimas reikiamų įrodymų kiekis,  nukreipiu juos į Discord arba forumo pagalbos prašymų sistemas. Jei tapčiau administratoriumi, galėčiau iškart padėti žaidėjams išspręsti problemas. Man patinka padėti kitiems, jei tik galiu, kadangi esu dažnai prisijungęs Discord, tad galėčiau atsakinėti į pagalbos prašymus.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Skirtingai, žaidime 2-4h., o forume kiekvieną dieną keletą kartų pasitikrinu sau įdomias ir aktualias temas.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Naudotis pareigomis savo naudai, keiktis, įžeidinėti, bei kitaip nesilaikyti serverio taisyklių.

7. Jūsų kontaktai (Discord): ÂñŤâÑâ§#7999

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Greitai spręsčiau serverio žaidėjų prašymus, bei nusiskundimus. Nuolat ieškočiau bug'ų ir teikčiau idėjas serverio gerinimui. 

Redagavo - Poloxaq
  • Liūdna 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Quitasas
2. Jūsų amžius?:16
3. Papasakokite apie save: Esu vardu Gytis, daug laiko skiriu kompiuteriniam žaidimam, esu žmogus kuris sugalvoja visokiu naujų idėju kiekviena dieną serveriui, mėgstu bendrauti su žmonemis kurie taip pat bendrauja su manim maloniai, pasitaiko ir tokiu kurie labai nerviškai veikia erzina ir tt, bet budamas chat modu tai apmažinau ir stengiuos išlikti ramus ir man tai dažniausiai išeina, esu draugiškas, ištiesiu dažnai pagalbos ranka jai žmogus ka nors manes paprašo arba jai matau kad žmogui sunku, savaitgaliais dažniausiai būnu su draugais, bet ir pasitaiko atveju, kad visa savo savaitgali skiriu mcprisono serveriui.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Nes noriu serveryje kažko naujo, nes esu greitos reakcijos žmogus todėl iškilus, bet kokiai  problemai, situacijai iškart greit sureguosiu ir žaidejui padėsiu kaip tik galėsiu, mėgstu padėti žaidėjam kai jiems prireikia pagalbos,  šiaip esu geras ir dosnus žmogus ir man ištiest pagalbos ranką nebutu sunku. Aš žinau, kad mano darbas jums bus atliktas nepriekaištingai ir nekils jokiu konfliktu, aš manau, kad su šiuo darbu aš galiu puikiai susidoroti ir jum aš tai galiu irodyt. Chat'ę discordo, bei mcprisono serveryje daug kas skundžias del bugu, mirimu per buga, ir prašo pagalbos dažnai nieks nebuna on iš adminu, prižiurėtoju, o aš esu labai aktyvus žaidėjas tai iškarto padėčiau žaidėjui kuriam reiktu mano pagalbos :). Nes man patinka tokie darbai kur reikia prižiurėti, padėti, išspresti konfliktus.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime praleidžiu apie geras 7-9h, forumą visalaik būnų ijunges, vis kaskart peržiuriu forumą ir neivienos naujienos nepraileidžiu pro akis.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Administracijai nedera pažeidinėti visu mcprison taisykliu, keiktis, naudoti palengvinančias programas, provokuoti žmogų, grasinti žaidėjam, rodyti blogą pavyzdį žaidėjam, administracija nedera atmesti žaidėjo pasiulymus, klausimus, administracija turi būtinai padėti kaip tik begali, 

7. Jūsų kontaktai (Discord): Gytis#8347

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Kaskart peržiurėčiau žaidėju ticketus kiekvienas ticketas būtu atsakytas labai greita, vistiek esu aktyvus žaidėjas ir nieko nepraleiščiau pro akis, pasiulyčiau daug idėju turintiem aukštesnes pareigas už mane, kurių esu labai daug sukaupes, jai būtu galimybe padaryčiau konkursiukus, eventus, iškart būtų linksmiau serveryje, padėčiau naujokam išspresti jų tarpusaviu konfliktus, nesusipratimus, taipogi stebėčiau ar nėra žaidėju kurie naudoja palengvinančias programas serveryje, atidirbčiau jum su kaupu :). Serverį prižiurėčiau kaip savo akis, visus konfliktus, nesusipratimus išspreščiau be jokiu nesklandumu. Į tokias pareigas nežiurėčiau atmestinai ir jose pasilikčiau gan ilgam laikui.

Redagavo - Quitasas
  • Liūdna 1
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: noname
2. Jūsų amžius?: 16
3. Papasakokite apie save: Mokausi II-oje gimnazijos klasėje, mėgstu bendrauti su žmonėmis, lengvai susierzinu, tačiau mane supykdyti sunku, esu nuoširdus bei labai draugiškas. Mokausi tinklapių kurimo, domiuosi programavimų, domiuosi motokrosu, važinėju motociklu, bei mėgstu pabuvoti garaže.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Noriu realizuoti save serveryje išbandydamas tokias pareigas, šios pareigos leistų man išbandyti save labai atsakingose pareigose. Taip pat noriu padėti žaidėjams spręsti iškilusias problemas ir klausimus.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Kadangi dabar karantinas ir lauke oras nelepina, tai praleidžiu didžiąją savo laisvo laiko serveryje, bei dažnai lankausi forume, visados stengiuosi sekti naujienas forume.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Korupcija, melas, palengvinančių programų naudojimas, nepagarbus bendravimas su žaidėjais ir daugybė kitų dalykų kuriuos galėčiau vardinti ir vardinti.

7. Jūsų kontaktai (Discord): noname#7777

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Kadangi pats dalyvauju pilyje, prisidėčiau prie čyterių gaudymo kaip dalyvis, siūlyčiau įvairias įdėjas serveriui kurios pagerintų žaidimo kokybę, taip pat padėčiau serverio žaidėjams.

Redagavo - XCVII
  • Labai patinka! 2
  • Liūdna 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: manchyy
2. Jūsų amžius?: 19
3. Papasakokite apie save: Sveiki, gyvenu Airijoje ir studijuoju Computer Science.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Esu buvęs "Devinity" bendruomenės administratorius 2 metus. Prižiūrėjau tvarką tiek forume, tiek žaidime. Atsibodus Garry's Mod palikau pareigas 2019 metais. Neturiu staff patirties minecrafte, bet manau jog puikiai prisitaikyčiau prie aplinkos su savo patirtim.
5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume esu naujokas nes nebuvo progos juo naudotis, tačiau atsižvelgiant į dabartines aplinkybes žaidime praleidžiu vidutiniškai apie 2 valandas per dieną.
6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Būti neprieinamu, savanaudžiu, nerodyti pavyzdžio, kitų negerbimas, the list goes on...
7. Jūsų kontaktai (Discord): manchyy#6556
8. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Spręsti žaidėjų tarpusavio konfliktus, ticketų tvarkymas, serverio ir forumo tvarkos prižiūrėjimas.

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Gabrizs
2. Jūsų amžius?: 18
3. Papasakokite apie save: Esu Gabrielius iš Telšių. Mokausi Klaipėdoje. Laisvalaikiu mėgstu būti su draugais/mergina. Dažnai sėdžiu prie kompiuterio ir žaidžiu kompiuterinius žaidimus. Dažnai bandau atrasti skirtingose srityse save. Mėgstu padėti žaidėjams, bandau atlikti visus sau užsibrėžtus tikslus ir lengvai nepasiduodu. Esu gan sunkaus charakterio, su manim lengvai nepasiginčysi. Esu gan užsispyręs.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?:  Kaip ir sakiau mėgstu save išbandyti visose srityse.  Šiame serveryje jau buvau Sargybiniu, buvau ir Chat Moderatoriumi. Taigi manau liko pabandyti ir šias pareigas gauti. Neneigsiu, kad esu turėjęs tokias pareigas Minecraft platybėse. Stengiuosi į tokias pareigas žvelgti rimtai, nes tai yra vienos iš svarbiausių pareigų. Nuo šių pareigų daugiausiai priklauso ir serverio gyvavimui. Kaip ir sakiau, esu išbandęs jau tokias pareigas žaidime ir jos tikrai nėra labai lengvos, o aš nemėgstu pasiduoti, todėl tikrai manau esu tinkamas šioms pareigoms.  Suprantu šių pareigų reikšmingiškuma ir ką jos daro.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Kurį laiką serveryje nesilankiau, bet dabar aktyvumas turėtu būti 2-8h per parą. O forume apsilankau kelis kartus į dieną pažiūrėti naujienų ar kas mane tiesiog sudomina.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Administracijai nedera neklausyti žaidėju nuomonės. Nes nuo jų ir priklauso didžioji dalis žaidimo. Jeigu administracija nesigiliną į žaidėjų problemas, jiems tiesiog pasidaro nebeįdomu žaisti ir palieka serverį. Dar administracijai nedera nepagarbiai elgtis su žaidėjais. Adminai turi rodyti gerą pavyzdį žaidėjams, kaip jie turi elgtis su kitais, kaip reikia bendrauti. Administracijai nedera nesilaikyti jų pačių taisyklių. Gi visiems taisyklės yra vienodos ir nesvarbu kokias pareigas užimti ar kuom esi išskirtinis iš kitų, visi yra lygus prieš taisykles.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Gabris#7805

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Kuom aš galėčiau prisidėti? Manau prisidėčiau tikrai aktyvumu, žaidėjų problemu sprendimu. Žaidėjams labiausiai to ir reikia, kad jiems visada vis kažkas padėtu. Nes kiek esu pastebėjęs, serveryje dažnai atsiranda tokių, kurie nelabai apie kai kurias žaidimo sritis ar serverio sistemas nenusimano, tai jiems yra būtina apie tai papasakoti ir išmokinti tai padaryti. Nes pačiam yra buvę, kad nesuprasdamas žaidimo eigos, tiesiog viską palieku. Tai manau tai yra svarbiausia ir tuom prisidėčiau.

• Labai patinka! 1
  • Liūdna 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: WilsonasLT
3. Papasakokite apie save: Mano vardas Rėjus,mokausi 10-je klasėje.Pagrindiniai mano hobiai tai yra tinklinis,krepšinis ir kompiuteriniai žaidimai bet šiuo metu dėl karantininių priežasčių gaila pirmais dviejais hobiais pasimėgauti negaliu tad tenka žaisti žaidimus.Esu geresnis lolo žaidėjas už jonhavara bei taipogi profesionalesnis minecrafte.Esu draugiškas komunikabilus mėgstu padėti žmonėms įvairiais klausimais,žaidžiau factions tipo serverius,tad turiu patirties,esu senas prisono žaidėjas.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Esu rašęs į Administraciją gal 10 kartų,bet dar nebuvo pasisekę.Gal šis kartas bus sėkmingesnis.O šiaip tiesiog noriu prisidėti prie prisono tobulinimo,mažinčiau cheaterių kiekį kurių ir taip nedaug.Bandyčiau palaikyti gera atmosfera tarp žaidėjų žaidime ir discorde.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime praleidžiu įvairiai nuo 2-3h iki 3-6h,o foruma tiesiog būnu įsijungęs ir karts nuo karto pažiūriu kas naujo.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Administratoriui nedera būti korumpuotam,nedera įžeidinėti,keiktis,naudoti palengvinančias programas,piktnaudžiauti komandomis.

7. Jūsų kontaktai (Discord): SlaG#6969

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Neseniai pradėjau žaisti,tad dar derinuosi prie šio sezono naujovių,bet girdėjau,kad greitu metu bus Frakcijų grobimai.Ties šita vieta turiu keleta idėjų kuriomis galėčiau pasidalinti.Kaip ir minėjau mažinsiu cheaterių kiekį,padėčiau žaidėjams su įvairiais klausimais.

Viskas iš mano pusės,sėkmės kitiems pildantiems

• Labai patinka! 2
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Edvinuxas2
3. Papasakokite apie save: Na mano vardas yra Edvinas, mokausi II gimnazijos klasėje man yra 16 metų, esu draugiškas, komunikabilus, mėgstantis pajuokauti, bet šiaip iš prigimties esu rimtas. Esu žodžio žmogus jei ką pasakau turiu būtinai ištesėti, nes man kito žmogaus žodis, bei mano yra gan labai svarbus. Be to esu patikimas ir ištikimas kitų žaidėjų atžvilgiu.  Aišku turiu minusu ir pliusu. Minusai tai, kad nepatinka būti blogoje kompanijoje kurioje yra vien tik narcizai ir save aukštinantys žmonės. Taip pat vienas iš minusų kuris mane dažniausiai erzina, tai kai pokalbyje esantys žmonės pertraukia vienas kitą, o pliusai tai kad nepatinka konfliktai, norėčiau juos apeiti o ne juose būti. Mėgstu gera draugiška kompanija su kuria galiu praleisti visą dieną kalbėdamas discord'o platformoje ir žaisdamas.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Suteikčiau pagalbą serverio žaidėjams ir padėčiau susidoroti su iškilusiomis problemomis. Pagelbėčiau administracijai peržiūrėti discord'o platformoje esančią ticketų sistemą. Taipogi norėčiau pats išbandyti save administracijos komandoje. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume tiek daug laiko nepraleidžiu, nes kaip ir sakiau praeituose anketose esu paprastas žaidėjas nėra tikslo man ten būti nebent sekti naujienas. Žaidime nuo 2 valandų iki 8 valandų žiūrint ar užsiėmęs diena ar ne.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Negatyvumas, administracijos nariams nedera nuleisti rankų ir mesti visus darbus, ignoruoti serverio žaidėjus neišklausant jų. Neištikimybė - vienas iš nepasitikėjimo pagrindų, todėl administracijos nariams nedera išduoti savo komandos.

7. Jūsų kontaktai (Discord): FckTheSystem#7764

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Pasidalinčiau savo įdėjomis, nes esu aktyvus žaidėjas serveryje. Bandyčiau pritraukti kuo daugiau žaidėjų į serverį.

Redagavo - Pacanyzz
  • Labai patinka! 2
  • Liūdna 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Oogabogga
2. Jūsų amžius?: 20
3. Papasakokite apie save: Esu Andrius, šiuo metu studijuoju kolegijoje. Esu gan paprastas, nuoširdus ir sąžiningas žmogus, dažnai linkęs į savianalizę. Stengiuosi būti atsakingas ir pareigingas. Domiuosi daile, kompiuteriniais žaidimais, filmais, neseniai vėl pradėjau domėtis literatūra, todėl po ilgo laiko tarpo pradėjau vėl skaityti knygas.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Ilgai svarsčiau ar rašyti šią anketą ar ne, tačiau nusprendžiau, jog noriu padėti žaidėjams, kurie susiduria su problemomis žaisdami mcprison serveryje. Kadangi, daug laiko praleidžiu serverio DC, manau, galėčiau ir peržiūrėti bei išspręsti atidarytus pagalbos bilietus.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 3-4 h. Forume prisijungiu, jei noriu atsakyti į kažkokią temą ar sureaguoti, daugiau būnu kaip svečias.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Neatlikti savo pareigų, nesilaikyti bendrų serverio, forumo ir "Discord" taisyklių.

7. Jūsų kontaktai (Discord):oogabogga#1878

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Padėčiau administracijai kaip pagalbinis administratorius.

Redagavo - PotatoKing

Pasidalinti

Temos nuoroda

@MMMMM atrinktas bandojam laikotarpiui, jeigu administratorius nepateisins lūkesčių pasirinksim kitus iš šio sąrašo. Galima anketas pildyt ir toliau, tema nerakinama.

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FrozyPozy
2. Jūsų amžius?: 20
3. Papasakokite apie save: 20metų, studijuoju KTU. Domiuosi mašinom, šeip ieškau kaip pinigą pasidaryt. Programuoju tipo. Kartais išgeriu, retokai pasitaiko. 
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Serve žaidžiu nuo 2013 metų, matęs daug. Žinau kas gerai/blogai. Šeip žaidžiu serve tai galvoju paįvairint kažką ir kokias rimtesnes pareigas užimt negu cm. Yra dar serve toki šešėliai kurie prasmunka, tuos bišk nuskausmint norisi - būt barikados kita pusė :D.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Įvairiai, valanda, dvi, tris. Šeip savaitės average 14h kžkur.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Ignoruoti žmones, ten aišku t.t. kas ir taip aišku. Dar čj nedera pasikėlusiu būt.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Frozius#6694

8.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Iškelčiau serverį į aukštumas. Prisidėčiau prie tiketų tvarkymo ba matau nesusitvarkot ir dar ten vietoj sugalvosiu

• Labai patinka! 1
  • Wow 1
  • Patinka! 5

Pasidalinti

Temos nuoroda