Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 319 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 24240 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Kovos prieš Autoclickerius. :)

Recommended Posts

Taigi sveikučiai mano pimpačkiukai

,,šiandiena jums biški parodysiu clipu apie #SkraidantysLoxai,frakcijos pavadintos Unicorns,Fusion ir DreamTeam kurie sėdi uz duxa serve. Visus išvadina autoclickerius kai patys naudoja juos.Nagi,ši karta neturejau jokio footage kaip "PonasRobis" (AKA prakaitulka) autoclickina. #SkraidantysLoxai #ČigaČiga Ačiu uz demėsi,tikuosi suprasit kokiu duxu prisone yra. :)

• Labai patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tas jausmas kaip buves dreamteam (dabar naujas pavadinimas) dovio fc, ir jus esat ally, ziauru stumt ant savo ally, beje pats nesi tobulas, amzinai kai nera cm pradedi spamint savo skype linkus arba ''kas tm su skype'', baisu...

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 valandas (-ų), Jokokasass sakė:

Tas jausmas kaip buves dreamteam (dabar naujas pavadinimas) dovio fc, ir jus esat ally, ziauru stumt ant savo ally, beje pats nesi tobulas, amzinai kai nera cm pradedi spamint savo skype linkus arba ''kas tm su skype'', baisu...

prie kuom čia spam su pvp ir duxais? kiši vienintele tema,nes kitokiu minusu neturi papasakot apie mane,tad gali baigt bandyt gynt savo autistus draugus.apie "puikima" geriau nešnekam,nes tu išvis sausas per pvp kad net nesuprantu kaip tave priieme i sargus čiga čiga. ačiu dievui kad tu nebe sargas,nes su tokiais skills,tai tau uztektu but paprastu zaidėju ir su tokiu protu,suprantama kodel tu duxu factione sėdi. 

Pasidalinti

Temos nuoroda

Kas čia su tuo prisonu nutiko, kad tokios dramos AC ar ne AC koks skirtumas, žaiskit ir tiek, o ne myžčiokit.. Prie ruso buvo geriau.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 valandas (-ų), KazukiKasen sakė:

Taigi sveikučiai mano pimpačkiukai

,,šiandiena jums biški parodysiu clipu apie #SkraidantysLoxai,frakcijos pavadintos Unicorns,Fusion ir DreamTeam kurie sėdi uz duxa serve. Visus išvadina autoclickerius kai patys naudoja juos.Nagi,ši karta neturejau jokio footage kaip "PonasRobis" (AKA prakaitulka) autoclickina. #SkraidantysLoxai #ČigaČiga Ačiu uz demėsi,tikuosi suprasit kokiu duxu prisone yra. :)

No hate vadini juos prakaitulka nors pats matosi kad stengiesi su 12 cps :D  

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 8 valandas (-ų), _Dr_ sakė:

No hate vadini juos prakaitulka nors pats matosi kad stengiesi su 12 cps :D  

right.... 

tai tu ziurek dawai pacas pabandyk su 12cps pvp nueit,o tada su 6-7cps nueik pvp pajausi skirtuma,dar kai pacas autoclikino (PonasRobis) tai ofc kad 12cps ispausiu.jie yra prakaitulkos,nes jie non-stop lieja ašaras del pilies (o iš ten nieko gero negauni,tiesiog galvoja kad taps ju frakcijos patys geriausi jai uzgrobs pili.) del to kad tame iraše as su 12cps kapojusi,nereiškia kad aš prakaituoju,tu be butterfly/jitterclick nepazaisi pvp normaliai,kalbant apie tave tai tikrai  :DD

va eik dar šita pavadint prakaitulka,su 17cps begioja :D

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 13 valandas (-ų), Jokokasass sakė:

As nesuprantu vaikuti tu, tau tevai demesio neduoda namuose ar kas yra ar suleje nekalbina niekas? Tu vps nesusijas ne su viena tema kuria rasiau nei as nei kazukis, kokio tau bb visur lyst ir rasyt savo nuomone kuri yra pagrista vaiko fantazijomis? Numesk adresa as tau ledu internetu uzsakysiu gal uzsiciaupsi nes zjbl cia klausyti dvylikinio keglio verkimo kuris jaucias kad yra kazkas nors istikro tera #Skraidantis...... Kas tokius konstruoja? Moki klaviatura spaudineti tai manai kad gali i kiekvieno dedes pokalbi lysti? tu vps turetum kreiptis i mane/matuksi/acida ir t.t. JUS o ne tu tai gal eik pamiegosi, pastatinet bloku ir nelysk kur taves niekas nelaukia, nes tik duxa is saves darai, net CMD ant taves stumia jeigu nepastebejai 

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 6 valandas (-ų), kegliubaronas sakė:

As nesuprantu vaikuti tu, tau tevai demesio neduoda namuose ar kas yra ar suleje nekalbina niekas? Tu vps nesusijas ne su viena tema kuria rasiau nei as nei kazukis, kokio tau bb visur lyst ir rasyt savo nuomone kuri yra pagrista vaiko fantazijomis? Numesk adresa as tau ledu internetu uzsakysiu gal uzsiciaupsi nes zjbl cia klausyti dvylikinio keglio verkimo kuris jaucias kad yra kazkas nors istikro tera #Skraidantis...... Kas tokius konstruoja? Moki klaviatura spaudineti tai manai kad gali i kiekvieno dedes pokalbi lysti? tu vps turetum kreiptis i mane/matuksi/acida ir t.t. JUS o ne tu tai gal eik pamiegosi, pastatinet bloku ir nelysk kur taves niekas nelaukia, nes tik duxa is saves darai, net CMD ant taves stumia jeigu nepastebejai 

Tu save dede vadini? Kiaura nakti zaidi Minecrafta, tipo taip dedes elgesi? okok zinosiu. O del ledu tai i Discorda parasyk man, visai noreciau. Man idomus tas CMD galvoji? Jis paprastas zmogus nereik jo aukstinti, Kuris nesugeba atlikt savo pareigu jo CM vps neaktyvus chatas pastoviai tersiamas, dabartne cm komanda daugelis yra tu kurie tsg  jam prinarde yra ir fsio, daugiau nk as tau ntr ka  pasakyt.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 1 hour, Jokokasass sakė:

Tu save dede vadini? Kiaura nakti zaidi Minecrafta, tipo taip dedes elgesi? okok zinosiu. O del ledu tai i Discorda parasyk man, visai noreciau. Man idomus tas CMD galvoji? Jis paprastas zmogus nereik jo aukstinti, Kuris nesugeba atlikt savo pareigu jo CM vps neaktyvus chatas pastoviai tersiamas, dabartne cm komanda daugelis yra tu kurie tsg  jam prinarde yra ir fsio, daugiau nk as tau ntr ka  pasakyt.

Pats neperdaug nardai? Kelias valandas kol pabuvai pas mus fc, visu atsiprašinėjai, kad ant mūsų stūmiai ir pns. Kai tave vstk iš fc iškickino pradėjai Unicorns fc nardyt, visur kur jie parašo pritari jiems ir pns.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 21 valandas (-ų), EZZ sakė:

Pats neperdaug nardai? Kelias valandas kol pabuvai pas mus fc, visu atsiprašinėjai, kad ant mūsų stūmiai ir pns. Kai tave vstk iš fc iškickino pradėjai Unicorns fc nardyt, visur kur jie parašo pritari jiems ir pns.

Yeah, bandžiau ilgiau pabūti, čia buvo plano dalis norėjau ištikro per pilį užpulti jų fhome, kad sutrugdyti normaliai kovoti pilį nes tada stipresni būtu turėje išeiti iš pilies, pilies metu bučiau vėl ten gryžes, su kai kuriais saviškiais susitares buvau, sooo, bye, nardyt nenardau tsg man nepatinka ant kiek esat pasikėle. ;) 

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 5 valandas (-ų), Jokokasass sakė:

Yeah, bandžiau ilgiau pabūti, čia buvo plano dalis norėjau ištikro per pilį užpulti jų fhome, kad sutrugdyti normaliai kovoti pilį nes tada stipresni būtu turėje išeiti iš pilies, pilies metu bučiau vėl ten gryžes, su kai kuriais saviškiais susitares buvau, sooo, bye, nardyt nenardau tsg man nepatinka ant kiek esat pasikėle. ;) 

Tu buvai endzino fc ir man į /msg atsiprašinėjai, ir kas mum per pilis pakenkti eina i endzino fc, jie į tas pilis po 1 karta nueina, nebent endzinas turi daugiau setų, bet ir tas po pirmo nuejimo gauna bana.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 32 minutes (-čių), EZZ sakė:

Tu buvai endzino fc ir man į /msg atsiprašinėjai, ir kas mum per pilis pakenkti eina i endzino fc, jie į tas pilis po 1 karta nueina, nebent endzinas turi daugiau setų, bet ir tas po pirmo nuejimo gauna bana.

Endzino fc save vadino PALIKUONIAIS as galvoju hm ok, tai reiskia jie labai nuo jusu priklausomi ir jie darys ta ka jus liepsit, ir as butinai turejau ''atsiprasyt'' kad planas suveiktu, nes Justas ir jus kiti manes nemegstat kaip ir as jusu. O kadangi jie jusu palikuoniai jie taip teige tai as galvojau 50% pili bus ju fc, soo... . Planas buvo kaip ir sakiau pilies metu pasikviest dali saviskiu su kuriais planavau ir mes juos butume puole, ti kurie nebus pili iskirsim, o kai butu atejus pagalba is pilies butume pakovoje ir su jais, dar kazka reiktu paaiskint?

Pasidalinti

Temos nuoroda