Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 289 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 14071 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

SkyBlock CM atrankos

Recommended Posts

Greitos atrankos į chat moderatorius skyblock serveryje.

Anketos forma pokalbių moderatorių (CM serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?:
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

8.Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai/Taisyklės:

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ.
  • Nenaudoti palengvinančių programų(cheat'ų).

Atranka baigsis šiandien 20:00 val., pretenduoti gali visi.

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FrozyPozy
2. Jūsų amžius?: 20
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?: 18val 27min
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Chatas tragiškas, visi daro ką nori reikia tvarkos.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Oi daug. Baisu net kiek daug :D Kokias 5val tikrai.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, spamint, floodint, įžeidinėt.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes prisone esu cm, moku dirbt. Ir dar serveryje nera cm.

8.Jūsų kontaktai (Discord): Frozius#6694

Redagavo - muzikosdomas
gg
  • Labai patinka! 1
  • Liūdna 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SXXXS
2. Jūsų amžius?: 18
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?: 24h
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Esu buvęs CM prisone, ir dabar yra mano anketa pending, nepriėmė nes per daug žmonių, tai galiu pabūti skyblocko.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 6-7h ingame, visada būnų forume savo naršyklėj tai aptikrinu kas 1h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, floodinti, reklamuoti, įžeisti, negerbti.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu non-biased žmogus, mutinu visus, saviškius irgi. Esu gan draugiškas ir padedu. Plius gyvenu Anglijoje dauguma laiko tai galiu pabūt skyblocke iki 04:00 LT laiku.

8.Jūsų kontaktai (Discord): SXXXS#8086

Redagavo - McLaa

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Anketos forma Pokalbių moderatorių direktoriui (CM serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: xujonke
2. Jūsų amžius?: 13
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?:  13-14h
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Esu pokalbių moderatorius prisone.  Gerai išmanau savo darbą. Mėgstu tvarką chate.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 2-5h 

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Spaminti, floodinti, keiktis, įžeidinėti, reklamuoti, reklamuoti kitus projektus.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu nuoširdus, kaip ir sakiau mėgstu tvarką chate. Manau jog būčiau geras pokalbių moderatorius skyblock'e.

8.Jūsų kontaktai (Discord): xujonke#9119

Redagavo - xujonke
Sekmės.
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Jūsų slapyvardis žaidime?: zuvis123
2. Jūsų amžius?: 16 nesenai suėjo
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?: Nesu tikras, bet maždaug 14h 38 min
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Nes kai dabar žaidžiu vis matau žaidėjai spamina, įžeidinėja kitus norėčiau padėti tiem žmonėm jaustis gerai dėl to noriu būti CMD.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu į dieną apie 1-2 h žaidime šiom dienom praleidžiu 3-7 h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Tai negalima daryti-keiktis,įžeidinėti,floodinti,spaminti,reklamuoti kitus serverius arba websitus.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nesakau, kad būtent mane nes manau yra geresnių žmonių, bet tikrai padėčiau skyblocko serverio žaidėjam jaustis puikiai ir patogiai šiame serveryje.

8.Jūsų kontaktai (Discord): _Laivelis#1190
Sekmės visiems kurie pildo anketas.

Redagavo - LaivelisBruh
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:MrEdvinas
2. Jūsų amžius?:12
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?:11h
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:Nes kiek kolkas žaidžiu matau spama kas valanda 100%  reikia kaškam juos sutvardyti.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Nu tikrai serverija 5-9h o forume 2h

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Įžeidinėti serverio žaidėjus,dalinti asmeninę informaciją,apgaudinėti,spaminti,keiktis,floodinti,reklamuoti.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu aktyvus serverija tikrai mandagus žmogus,padedantis manau manim nenusivilsyte

8.Jūsų kontaktai (Discord):MrMeme#9589

Sekmės visiems kurie pildosi 

• Patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:  WilsonasLT
2. Jūsų amžius?: 16
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?: 9min 33sek kolkas manęs Skyblockas nedomina,bet stengsiuosi save suaktyvinti
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Esu ChatModas prisone,norisi kilti aiskčiau tad pildau į CMD. Girdėjau,kad žaidėjai skundžiasi skyblocko chatu,kad visi spamina keikiasi.Noriu įvesti tvarka.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Praleidžiu apie 4h forume,žaidime apie 7-8h

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Būnant cmd nedera keiktis,įžeidinėti,manipoliuoti žmonėmis,būti korumpuotam arba kitaip pažeidinėti serverio taisykles

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Ne pirmi metai kaip žaidžiu šiame serveryje ir aplamai mc.Nepirmi mėnesiai bandau patekti į administracija bet kolkas neišeina.Turiu labai daug patirties Cm pareigose,tad manau gerai susitvarkyčiau cmd pareigose taipogi.

8.Jūsų kontaktai (Discord): SlaG#8131

• Labai patinka! 1
  • HaHa 2
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketos forma pokalbių moderatorių (CM serveryje):
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Ferrinor
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?: 13,5h
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:  Na pagrindinė priežastis yra ta, jog yra nesuaugusių žaidėjų, kurie teršia chatą bei įžeidinėja kitus ar keikiasi, noriu visa tai kiek nors pristabdyti.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 30-180min (dažniau esu vakarais arba naktimis)

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, įžeidinėti, rašyti netinkama kalba, šmeižti serverį ar reklamuoti kitus serverius.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Na išsiskirti iš kitų negalėčiau, nes juk visi gali rašyti, kad yra draugiškas ar panašiai, tad pliuso šioje vietoje neįžvelgiu, bet manau mano neutralumo pasirinkimas bei emocijų neįsireiškimas gali atnešti pliusų šiose pareigose.

8.Jūsų kontaktai (Discord):Doncentas#2310

• Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: CharTheGreat
3. Koks jūsų praleistas laikas skyblock serveryje(/playtime)?: 14val. 50min. 47sek.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Norėčiau daugiau veiklos serveryje. Dar noriu išbandyti šias pareigas ir suprasti, kodėl cm darbas yra patrauklus kitiems žmonėms. Galiausiai, kaip visi pastebėjo, chat'as yra kaip laukiniuose vakaruose, niekas jo nekontroliuoja, apart Styvo.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Dažniausiai tiek forume, tiek serveryje būnu virš 2 valandų.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Reklamuoti kitų projektų, įkelinėti svetainių nuoradas (išskyrus imgur ar su serverio susijusius nuorodas), kenkti projektui, įžeidinėti kitus, keiktis.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Dažnu atveju būnu griežtas, draugiškas, padedantis. Gana atidus esu, tai jokie pažeidimai nepraslys pro mano akis. Tikrai nebijau prašyti kolegų patarimų, jei pažeidimo atvejis yra išskirtinis. Dažnai bandau būti neutralus, tai mano draugai tikrai neišvengs bausmės.

8.Jūsų kontaktai (Discord): Lukas10#6017

Redagavo - Charelis
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...