Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 197 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11097 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į CMD

Recommended Posts

512x512-01.png

Atranka į chat moderatorių direktoriaus pareigas.

Anketa pildantiems į šias pareigas:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Kuriame bloke dabar esate?:
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:

9.Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai ir taisyklės.

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ.
  • Nenaudoti palengvinančių programų (cheat'ų).
  • Bandomasis 2-jų savaičių laikotarpis.

Atranka vyksta iki 04-04

mcprison.lt 2012 - 2021

• Liūdna 1
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FrozyPozy
2. Jūsų amžius?: 20
3. Kuriame bloke dabar esate?: B1
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Iškrito praeitas cmd, reikia naujo. Šeip manau šią nusistovėjusią sistemą reikia atnaujint, įdėti kažko naujo. Nes būdamas cm pastebėjau daug trūkumų sistemoj.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Daug baisu net pagalvot.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, įžeidinėt paprastus narius, įžeidinėt administracijos/cm narius, spamint, floodint, chat teršt, reklamuot, rašyt hieroglifais.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir sakiau daug žinau kas negerai žinau ką keist, sutariu su dabar esamais cm, šeip kas mane pažysta žino, kad malonus esu.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: O čia kaip susitartum realiai ne CMD darbas bet jeigu labai jums reikia ten tos pagalbos gal ir suderinsim kažką.

9.Jūsų kontaktai (Discord):Frozius#6694

• Labai patinka! 14
  • Wow 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Ferrinor
2. Jūsų amžius?: 21
3. Kuriame bloke dabar esate?: Logiškai C, bet praktiškai C1.
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Norisi pakeisti buvusią tvarką, kuri man asmeniškai nepatiko, nes didžiausia problema buvo pagarbos rodymas kitiems, kai kurių CM lengvas išprovokavimas bei parodomos asmeninės silpnybės (pavyzdžiui nervai). Yra minčių sugriežtinti žaidėjų patekimą į šias pareigas ir taip išgryninti CM statusą serveryje, nes šiuo metu to nėra. Padėti surasti bendrus kompromisus tarp CM narių norų ir pačių serverių žaidėjų taip, kad abi pusės būtų patenkintos. Pakoreguoti esamas užtildymo taisykles bei papildyti naujomis.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Kadangi esu studentas ir užsikrovė begale darbų, šiuo metu daugiausiai galiu skirti savo laiko iki 60min, bet tai nereiškia jog pareigos ir pats darbas bus apleistas. Kalbant apie forumą, jis yra įjungtas dažnai ir jo žiūrėjimas priklauso nuo naujų temų įdomumo(koks verdiktas, ar tikrai naudojo neleistinas programas ir panašiai). 

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiuose negalimi neetiški poelgiai t.y keiksmažodžių vartojimas, kito žaidėjo įžeidinėjimas, tyčinis chat teršimas, flood'inti, spam'inti. Vis gi tai yra vieta, kurioje kiekvienas žaidėjas mato kiekvieną parašytą žinutę, tad tam tikri etikos principai turi galioti.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Na turbūt viena iš pagrindinių priežasčių yra ta, jog esu labai ramus, pasirenkantis neutralumą, ieškantis logiškiausių ir tinkamiausių sprendimų. Smulkiai analizuojantis tam tikras situacijas, kurios gali padaryti netiesioginės žalos. Vis gi išskirtinumas nuo kitų žaidėjų tikrai nėra didelis, bet šiose pareigose tai gali atnešti tikrai gerų pliusų ar net naudos.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:Labiau tiktų klausimas ar mano turimos galios serveryje padėtų su tiketais. Vis gi atsakyti į klausimą galima, bet uždėti paslaugą žaidėjui, kuriam nusipirkus ji neužsidėjo, tai nemanau, jog tai mano galioms. Trumpai tarus kas bus mano galioms, tas bus bandoma padaryti.

9.Jūsų kontaktai (Discord):Doncentas#2310

• Labai patinka! 3
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

-

• Labai patinka! 6
  • Piktas 1
  • HaHa 2
  • Liūdna 1
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sekretorius
2. Jūsų amžius?: 17
3. Kuriame bloke dabar esate?: C1
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Kadangi atsibodo visa rutina serveryje, noriu išbandyti save administracijoje, t.y pokalbių moderatorių direktoriaus poste. Taipogi pastebėjau, kad naujosios taisyklės yra labai griežtos, norėčiau jas pakoreguoti, kadangi atkreipiau dėmesį, kad daugėlis žaidėjų nėra patenkinti šiomis taisyklėmis. Taip pat noriu sugrąžinti pokalbių moderatorių gerąjį vardą, kadangi žaidėjai šiuo metu nuvertina pokalbių moderatorius. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Net negaliu įvardinti tiksliai kiek praleidžiu forume laiko, tačiau jis visados būna atidarytas mano naršyklėje ir dažniausiai aš jį patikrinu į valandą nors kartą. Žaidime šiuo metu laiko mažiau praleidžiu, rašant šią anketą, mano playtime yra 11 valandų, manau tai yra normalų, kadangi serveris po global wipe atsidarė neperseniausiai.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiuose negalima pažeidinėti pokalbių moderatorių taisyklių.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Mano būdas ramus, man patinka padėti žaidėjams, turiu neblogą reputaciją serveryje, neesu susiteršęs savo reputacijos su banais. Turiu ganėtinai daug visokiausių įdėjų pokalbių moderatoriams, bei serveriui.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: CMD nepriklauso ticket'ai, tačiau jeigu būtų prašymas iš aukštesnės administracijos, galėčiau atsakyti į ticket'us.

9.Jūsų kontaktai (Discord): noname#7777

Redagavo - XCVII
Sėkmės pildantiems. :)
  • Labai patinka! 4
  • HaHa 1
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Ledinuke01
2. Jūsų amžius?: 18
3. Kuriame bloke dabar esate?: B1
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Nors grįžau į serverį visai neseniai, jau pastebėjau chat'e esančias spragas- jas ištaisyčiau. Be to, pakeisčiau taisykles, kurios būtų palankesnės žaidėjams, tačiau ir cm turėtų užtektinai darbo.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumą tikrinu labai dažnai. Žaidime per dieną praleidžiu minimum 3h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:  Įžeidinėti kitų žaidėjų bei administracijos, keiktis, reklamuoti kitų serverių, flood'inti, spam'inti.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu komunikabili, mėgstu padėti žaidėjams, kai jiems kyla neaiškumų. Be to, kadangi prieš leavinant buvau cm 9 mėnesius ir per tą laiką neturėjau nei vieno papeikimo, tai rodo, jog mokėčiau susitvarkyti su šiomis pareigomis :) . 

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Tikrai taip.

9.Jūsų kontaktai (Discord): moncee#2084

• Labai patinka! 5
  • Patinka! 8

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Poloxaq
2. Jūsų amžius?: 14
3. Kuriame bloke dabar esate?: C2
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Noriu, atsižvelgdamas į pačių chat moderatorių nuomonę, kiek pakeisti esančią sistemą, įnešti naujovių į chat moderatorių rutiną. Esamoje sistemoje visada mačiau spragų, visada teikiau idėjas kaip jas pašalinti, bet dažnais atvejais cmd laikydavosi tik savo nuomonės, nenoriu kartoti šios klaidos ir visada atsižvelgčiau į pokalbių moderatorių siūlymus. Noriu sugriežtinti patį patekimą į pokalbių moderatorius, kadangi dabar galėjo patekti beveik visi ir tokiu būdu dingo pagarba chat moderatoriams iš žaidėjų pusės. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume lankausi ypač dažnai, žaidime 1-2h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Negalima pažeisti bet kokių taisyklių kurios taikomos žaidėjams, t.y. keiktis, įžeidinėti, provokuoti ir t.t.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turiu nemažai patirties pokalbių moderatoriaus pareigose, visada bendradarbiaudavau ir žiūrėdavau kaip dirba cmd, mokinausi iš jų klaidų. Turiu savybes kurių reikia šioms pareigoms, t.y. stiprų charakterį, šaltus nervus, bei atsakomybę. Gerai sutariu su žaidėjais, padedu jiems iškilus klausimams ar bėdai. Vieni gali pagalvoti, kad mano amžius nėra tinkamas ir dėl to mane dažnai nuvertina, bet manau svarbiausia pasitikėjimas savimi ir tikiu, kad esu tinkamas šioms pareigoms.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip, atsižvelgiant kokias teises turėsiu serveryje, manau galėčiau padėti.

9.Jūsų kontaktai (Discord): ÂñŤâÑâ§#7999

• Labai patinka! 1
  • HaHa 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Pamkenas
2. Jūsų amžius?: 15
3. Kuriame bloke dabar esate?: C2 Bet greit busiu B
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Nes as kartais bunu tokiu metu kai ner visiskai moderatoriu ir visi daro ka nori su chatu.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 3-6h

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis,izeidinet,spamint,floodint.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes turiu patirties ir esu grieztas ir turiu savo serva ir ten moderiuoju ir kituose serveriuose moderuoju ir zianu ka daryt ir ko nedaryt.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:TAip visada. 

9.Jūsų kontaktai (Pamkenas#3582)

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

Atranka į chat moderatorių direktoriaus pareigas.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: NoNameSad
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kuriame bloke dabar esate?: B
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Tai visų pirma pirma priežastis- noriu padėti žaidėjam jaustis puikiai ir jaukiai šiame serveryje, Antra priežastis- norėčiau pakeisti sistemą pagal chat moderatorius kaip jiems geriau nes pastebėjau nelabai daug klausė chat moderatorių  kaip jūs norit, kad būtu tai aš manau paklausčiau ir išsiaiškintume ko jie nori ir padaryčiau taip kaip jie ir aš nuspręščiau, Trečia priežastis- norėčiau sukurti puikia komandą chat moderatoriu ir, kad visas prisonas taptu draugiškesnis ir būtu mažiau įžeidinėjimu, floodų,spamų ir chat teršimų, Ketvirta priežastis-Žinau, kad taip tikriausiai nenutiks, bet labai norėčiau, kad prisonas taptu draugiškiausias serveris lietuvoje, tai stengsiuos visomis jėgomis tai padaryti.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu gan ilgai į dieną tikrai būna 1-3h , žaidime darbo dienomis 1-3h savaitgaliais maždaug apie 2-5h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Negalima floodinti, spaminti,keiktis, įžeidinėti, viešinti žmogaus privačia informacija, reklamuoti kitus serverius, kalbėti kitomis kalbomis kaip pvž rusu, bandyti scaminti žaidėjus parašius į chatą pervesk man 500 ir aš tau duosiu 1k kaip pavyzdį pasakiau,terši chata.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu draugiškas jai kažkas neišeina ir reikia pagalbos tiesiai galima į manę kreiptis jai turėsiu laiko tikrai atsakysiu+ esu buvęs chat moderatorius v4-v6 sezonuose ir tikrai susigaudau kaip kas yra, manau tikrai būčiau geras cmd jai chat moderatorius suklystu nebausčiau jo iškart pabandyčiau paaiškinti dar karta taisyklės arba pasakyti žodžiu, kad darytu kaip privaloma ir skirčiau nemažai laiko ticketams bei forume.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:  Tikrai skirčiau laiko atsakyti ticketams ir padėti žmonėm su problemom ir bandyti jas išspręsti.

9.Jūsų kontaktai (Discord): NoNameSad#1190
Sekmės visiems pildant anketas į cmd :)

Redagavo - LaivelisBruh
  • Labai patinka! 3
  • HaHa 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Paskelbta (redaguota)

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Greenymous
2. Jūsų amžius?: 14 
3. Kuriame bloke dabar esate?: B
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Serveris man labai patinka ir tikrai esu ne kartą tapęs serverio chat moderatoriumi. Manau įdomiau būtų ir man žaidime ir chat moderatoriams su naujovėmis. Atsineščiau į serverį patirties iš kitų serverių.  Bandyčiau nulipdyti draugišką chat moderatorių kolektyvą ir atsižvelgti į kiekvieno chat moderatoriaus nuomonę, skirčiau daugiau laiko serverio pokalbių lango prižiūrėjimui. Užpildyčiau man iš šono matomas spragas ir kaip ir sakiau bandyčiau nulipdyti draugišką community! 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Na žaidime praleidžiu per dieną ~2-3val. O nemeluojant forumo nelankau labai dažnai, bet mėgstu apsižiūrėti. Tapęs CMD, tiek forumui tiek žaidimui skirčiau dvigubai daugiau laiko.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis (Lietuviški keiksmažodžiai kaip "rupūs miltai" ar "po velnių" ir dar daugybė tokių yra toleruojami) negalima floodinti, spamminti , Įžeidinėti žaidėjus,  įžeidinėti administracijos narius,  viešinti privačią žaidėjo informacija ar jo ip adresą, teršti pokalbių langą. Negalima daryti ale "konkursų" (Pavyzdys) Pirmas pervedęs 3k gauna 5k. 

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nenoriu nužeminti ar įžeisti nei vieno kanditatuojančio, bet turiu gerų savybių kaip ištvermė, nepasiduodu vidurį darbo, prieš pasiduodamas visad pagalvoju : Tai dėl ko pradėjau? ir motyvacija vėl grįžta. Į serverį atneščiau daug gražių idėjų. Taipogi tikrai nekeikčiau nei vieno žaidėjo asmeniškai (nei per discord, nei per kitą bendravimo programėlę). Labai nuosekliai apžiūrėčiau kitų žaidėjų anketas ir atrinkinėčiau jas kasdien. Taip esu 14 metų, bet manau, kad serveriui reikėtų ir šiek tiek spalvotesnių minčių.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Žinoma taip, tam skirčiau tikrai gan didelį laiko tarpą, nes manau tikrai yra buvę kaip ticket'o atrašymo žaidėjai laukė ilgą laiką. 

9.Jūsų kontaktai (Discord): Choppas#3897

Sėkmės kitiems žaidėjams pildantiems į šias pareigas! :') 

Redagavo - Skeleton
  • Labai patinka! 1
  • Wow 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: AivarasIks
2. Jūsų amžius?: 6299 dienos.
3. Kuriame bloke dabar esate?: C2
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Noriu būti naudingas serveriui.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Jei yra reikalas žaisti, tada bent pora valandų per dieną.  Į forumą karts nuo karto užsuku.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pažeidinėti chat taisykles.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Nes tada atsirastu man reikalas žaisti serveryje, ir lankytis forume.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Jo.

9.Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

• Labai patinka! 5
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Astronautas
2. Jūsų amžius?: Man yra 17-iką metų.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Šiuo metu esu B bloke. (bet kylu blokais aukštyn 😋)

4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?: Pokalbių moderatoriumi noriu tapti, nes noriu prisijungti prie šio serverio administracijos komandos ir padėti palaikyti tvarką žaidime, prisidėti prie pagalbos teikimo, kad žaidimas šiame serveryje būtų kuo kokybiškesnis.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime mano aktyvumas svyruoja nuo 1 valandos iki 3 valandų per dieną. Forume mano aktyvumas nėra didelis, bet esant reikalui visada galiu pasijungti jį fone, aktyviai dalyvauti jo veikloje.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pokalbiuose negalima keiktis, įžeidiėnti kitų žaidėjų bei administracijos narių. Negalima skelbti asmeninės informacijos, reklamuoti kitų projektų. Taip pat negalima teršti pokalbių lauko siunčiant 5 skirtingas žinutes iš eilės ar 3 vienodas iš eilės. Negalima ir pardavinėti savo paskyros, apgaudinėti kitų žmonių rašant įvairius tekstus kaip 'kas duos 10 frankų, tas gaus 20 frankų atgal'.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Pirmasis aspektas, kuris mano manymu yra svarbiausias, kad esu šio serverio veteranas. Nors ir žaidžiu šiame serveryje su pertraukomis, esu čia nuo seniai. Antrasis aspektas, kuris yra be galo svarbus, kad esu buvęs chat moderatoriumi kituose, dideliuose, projektuose. Turiu patirties ir forumo administravime. Svarbu paminėti ir savo asmenines savybes, kurios puikiai tinka šiam darbui. Esu atsakingas, komunikabilus, draugiškas asmuo. Esu pakankamai valdingas, sugebantis suvaldyti kitus žaidėjus. Taip pat esu kūrybiškas, dažnai kylą šaunių idėjų, kurios patinka kitiems ir taip pat yra naudingos. Esu komandos žmogus, mėgstu ir sugebu dirbti komandoje. Last but not least, esu pasiryžęs prisidėti prie projekto gerovės, padėti žaidėjams iškilus problemoms ir prisiimti įvairių iššūkių, kurios reikės įveikti.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip, padėčiau visais būdais, kurie tik būtų mano kompetencijoje.

9.Jūsų kontaktai (Discord): `mea#1511

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: xujonke
2. Jūsų amžius?: 13
3. Kuriame bloke dabar esate?: B
4. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:  Mėgstu tvarką chat'e, bei patinka cm darbas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Apie 3-8h

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, įžeidinėti, floodinti, spaminti, skelbti asm. info. , pardavinėti paskyrų, apgaudinėti, relamuoti kitų projektų.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau mėgstu tvarką chat'e, išbuvęs ir cm šiame projekte, bei puikiai žinau taisykles.

8. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Padėčiau, kuo galėčiau, negalėdamas paprašysiu pagalbos prižiūrėtojo ar aukščiau jo pareigų esančius žmones.

9.Jūsų kontaktai (Discord): xujonke#9119

• HaHa 4
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

512x512-01.png

Ačiū visiems pildžiusiems. Bet laukti daugiau nėra ko. 

Sveikinam naująją CMD, @Ledinukė
Susisiek per dc su manimi NutLit#3042

Sėkmės pareigose

MCPRISON.LT 2012-2021

• Labai patinka! 1
  • HaHa 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...