Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas

- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 130 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 8205 žaidėjų!

Atranka į prižiūrėtojus

Recommended Posts

512x512-01.png

Atranka į prižiūrėtojus.

Anketa pildantiems į šias pareigas:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Kuriame bloke dabar esate?:
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:

7. Papasakok šiek tiek apie save:

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:

10.Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai ir taisyklės.

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • LAIKYTIS PROJEKTO, FORUMO TAISYKLIŲ.
  • Nenaudoti palengvinančių programų (cheat'ų).
  • Bandomasis 2-jų savaičių laikotarpis.
  • Renkamas bus tik vienas kandidatas

Atranka vyksta iki 04-04

MCPRISON.LT 2012 - 2021

• Labai patinka! 2
  • HaHa 1
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: PonasPaukstis
2. Jūsų amžius?: 12
3. Kuriame bloke dabar esate?: B
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Prižiūrėtoju kad padėčiau žaidimuj butų sažiningam. Tesiogiai norėčiau, kad būtu mažiau čiterių.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu apie 10 min forume, o žaidime tai apie 1 - 4h

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: negalima sukčiaut, negalima keiktis, negalima spamint.

7. Papasakok šiek tiek apie save: aš nesu labai tvarkingas, mesgtu žaist kompiuterinius žaidimus

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: aš norėčiau taip žiurėti žmones kad ne sukčiautu, kad butu sažiningas žaidimas, o apie kitus nežinau.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Padėčiau 

10.Jūsų kontaktai (Discord): PonasPaukstis#9282

Redagavo - PonasPaukstis
norėjau viena dalyka pridet
  • Nepatinka 5

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Greenymous 
2. Jūsų amžius?: 14
3. Kuriame bloke dabar esate?: 
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Serveryje esu nuo gan senų laikų t.y 2015-2016, kartu su šiuo serveriu išgyvenau ir sunkiausius šio serverio laikus, ir labai smagius. Serverio rutina gal šiek tiek jau ir yra pabodusi, bet manau, kad kartu galime įveikti viską!

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime ~6h (iš 24h) Forume 20-30min (iš 24h)

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Dalykų yra tikrai daug, bet pabandysiu juos visus išvardinti - Negalima naudoti žaidimą palengvinančių programų. Negalima naudotis serverio bug'ais, negalima apgaudinėti žaidėjų. Negalima apgaudinėti administracijos narių. Negalima grasinti Ddos atakomis. Negalima pardavinėta paskyrų. Negalima tyčiotis, kenkti projektui, trukdyti piktybiškai administratoriams ir t.t.

7. Papasakok šiek tiek apie save: Esu draugiškas, serveryje esu CM,  visai nesenai pradėjau mokintis apie "Minecraft" serverius ir apie jų pluginus. Su žaidėjais labai gerai bendrauju, turiu gerą humoro jausmą, stengiuosi sutarti su visais. Žaidime bandau finansiškai padėti naujokams kai jiems to reikia. 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu draugiškas, atsakingas. Į serverį atsineščiau spalvotiškesnių minčių. Padėčiau žaidėjams visais įmanomais būdais. Prižiūrėčiau serverį nuo piktybiškų žaidėjų ar palengvinančias programas naudojančius asmenis. Serveryje praleisčiau dar daugiau laiko.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Žinoma taip, padėčiau visais įmanomais būdais kiekvienam iš jūsų.

10.Jūsų kontaktai (Discord): Greeny#3897

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Buhalteris.
2. Jūsų amžius?: 16.
3. Kuriame bloke dabar esate?:  Nusikaltęs.
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Na iš dabartinių prižiūrėtoju kiek matau tik MMMMM turi aktyvumo tai norėčiau papildyti jo gretas ir draugija, bei noriu tikrai prižiūrėti ir valyti servery nuo žaidėjų kurie naudoja kenkėjiškas programas ar palengvinančias žaidimą.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime tai galima sakyti kaip ir kiekviena diena nuo 3-8h gal net ir daugiau neskaičiuoju, o forume tai kartais nuo karto kadangi tik ateinu pažiūrėti naujienas ir panašiai tai apie 1-2h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Nepagarbiai elgtis su administracija, naudoti palengvinančias programas, grasinti ddos atakomis, bandyti kenti serveriui, projektui.

7. Papasakok šiek tiek apie save: Na visų pirmą tai mano vardas Edvinas man yra 16 metų mokausi antroje gimnazijos klasėje, su mokslais sekasi vidutiniškai. Užsiimu sportu kaip laisvalaikio praleidimu, o apie mano charakteristika tai esu draugiškas, komunikabilus, nesivelu į konfliktus, laikausi duoto žodžio ar pažado, mandagus.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, kad mano atžvilgiu tikrai galėčiau atlaikyti duodama spaudima administracijos komandoje bei serverio žaidėjų. Esu patikimas, bei kas be ko norėčiau išbandyti savo jėgas ir pasisemti patirties. Nes norėčiau pasiekti kažką serveryje.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Jeigu tai būtų mano jėgomis, taip padėčiau.

10.Jūsų kontaktai (Discord): FckTheSystem#7764

Redagavo - Pacanyzz
Sekmės visiems :)
  • Labai patinka! 6
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FrozyPozy
2. Jūsų amžius?: 20
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvė
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Lankausi dažnai serveryje ir matau, kad vis norisi, jog dėl vienų ar kitų priežastčių būtų nors vienas administracijos narys prisijungęs. Nemeluosiu iš mano perspektyvos su aktyvumas iš aukštesnių pareigų turinčių žmonių tikrai atrodo sušlubavęs. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Įvairiai būna, drąsiai savo minimumą galiu teigti kaip kokias dvi valandas, maximaliai būna kartais ir nuo paryčių iki paryčių.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Standartai: Cheating, pokalbio lango teršimas (įžeidinėjimai, keiksmai, spam/flood), bug naudojimai, reklamos

7. Papasakok šiek tiek apie save:  Šiuo metu studijuoju Kaune programavimą. Laisvalaikiui mėgstu dirbti prie automobilių, žaisti kompiuterinius žaidimus (kurie šiuo momentu yra tik minecraft) bei dabar kaip orai atsitaisę pažaidžiu krepšinį. Šeip gyvenime norėčiau įsidarbinti į kokią įmonę kur kažkas susija su frontendu.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nesu jaunimo vadinamas randomas, projekte esu jau nuo senų laikų. Pasižymiu savo bendravivmo savybėmis su žmonėmis, ko manau labiausiai ir trūksta iš administracijos narių. Per šiuos metus esu įgavęs nemažai patirties ne tik kaip šio projekto žaidėjas, bet ir buvau užėmes (ir esu) mažesnes pareigias tokias kaip pokalbių moderatorius ir sargybinis. Manau jūsų projektas tikrai būtų ir man gera nauda lavinti savo tam tikrus įgūdžius, žinias bei darbą su žmonėmis.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Tikrai taip.

10.Jūsų kontaktai (Discord): Frozius#6694

Redagavo - muzikosdomas
filmuoji sigučio
  • Labai patinka! 6
  • HaHa 2
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 6

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atranka į prižiūrėtojus.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: NoNameSad
2. Jūsų amžius?: 16m
3. Kuriame bloke dabar esate?: B1 
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šiomis dienomis pastebėjau, kad prižiūrėtojų praktiškai nebūna serveryje dėl to norėčiau būti prižiūrėtojų, kad padėčiau žmonėm ir nubausčiau žaidėjus naudojančius palengvinančias programas, nes pastebėjau labai daug yra xrayerių, killaurų ir t.t

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu gan ilgai maždaug apie 1-3h žaidime 3-5h žiūrint ar tai darbo dieną ar savaitgalis.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Naudoti palengvinančias programas, teršti chato, reklamuoti kitus serverius bei puslapius, keiktis,  įžeidinėti žaidėjus, viešinti žaidėjų privačią informaciją, būti korumpuotum, naudotis serverio bugais, trukdyti administracijai.

7. Papasakok šiek tiek apie save: Serveryje žaidžiu jau apie 2-3 metus. Esu gan draugiškas tikrai padedu žaidėjams jai net neprivalau to daryti. Tikrai būna kartais supykstu ir susinervuoju, bet tai nutinka nedažnai. Stengiuosi būti mandagus bei pagarbus žmogus. Laisvalaikį praleidžiu dauguma prie kompo su draugais arba išeinu kartais į lauką. Ateityje žadu sėkti programavimo srityje.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau esu gan draugiškas ir pagalbus žmogus tikrai padėčiau žaidėjams jaustis puikiai ir maloniai šiame serveryje.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip tikrai skirčiau laiko atsakyti ticketams :)

10.Jūsų kontaktai (Discord): NoNameSad#1190

• HaHa 1
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atranka į prižiūrėtojus.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: WilsonasLT
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kuriame bloke dabar esate?: C1
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Jau pamečiau skaičių kelinta karta rašau į prižiūrėtojus ir pamačiau skaičių kelinta karta atsakau į šį klausima.Noriu palaikyti bendra tvarka serveryje,prižiūrėti žaidėjus,bausti asmenis kurie nusižengė taisyklėmis.Prisidėčiau prie serverio tobulinimo.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Turėjau šiokių tokių problemų su PC,tad kurį  laiką visiškai nežaidžiau,bet dabar problemos išspręstos ir praleisiu nuo 3-8h.Foruma palieku įjungta ir karts nuo karto jį patikrinu

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Prižiūrėtojui negalima keiktis,įžeidinėti,naudoti palengvinančias programas,piktnaudžiauti komandomis,būtu korumpuotam  pažeidinėti serverio bendrų taisyklių.

7. Papasakok šiek tiek apie save: Mano vardas Rėjus,mokausi 10-je klasėje.Pagrindiniai mano hobiai yra tinklinis,krepšinis ir kompiuteriniai žaidimai bet šiuo metu dėl karantininių prežasčių gaila pirmais dviejais hobiais pasimėgauti negaliu,tad belieka žaidimai.Minecrafta žaidžiu nuo pat vaikystės 6-7m,tad manau tikrai turiu patirties.Žaidžiu daug Factions tipo serverių,tad turiu daug įvairiausių idėjų kurioms trūksta tik išpildymo.Esu draugiškas,komunikabilus,mėgstu padėti žaidėjams įvairiais klausimais.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu šio projekto senbuvis,tad žinau visa prisono sistema,praktiškai galiu atsakyti į visus užduodamus klausimus apie prisona.Esu aktyvus,kaip ir sakiau mėgstu padėti žaidėjams,šaltų nervų.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Beabejo padėčiau,dabar didžiausia problema mano manymu ir yra ticketai,jų yra daug o administracijos kurie yra už tai atsakingi yra nedaug,ir tiesiog neturi laiko atsakyti.Tad skirčiau dienai valandėle į juos atsakyti.

10.Jūsų kontaktai (Discord): SlaG#8131

• Labai patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Poloxaq
2. Jūsų amžius?: 14
3. Kuriame bloke dabar esate?: B
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu prisidėti prie šio projekto administracijos, siūlyti ir plėtoti naujas idėjas serveriams, padėti žaidėjams išspręsti kilusius klausimus ar problemas. Taip pat noriu sumažinti piktavalius žaidėjus naudojančius pagalbines priemones, taip trugdydami kitiems pilnai mėgautis žaidimu. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumą tikrinu dažnai, žaidime žiūrint pagal užimtumą praleidžiu 1-3h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Negalima naudoti palengvinančių žaidimą priemonių, nepagarbiai elgtis, piktnaudžiauti klaidomis, bei kitaip nesilaikyti nustatytų taisyklių. 

7. Papasakok šiek tiek apie save: Esu Vilius, mokausi 8 klasėje. Esu atsakingas, komunikabilus, taip pat draugiškas, jei ir kiti man tokie. Nemažą savo laiko dalį ypač dabar praleidžiu prie kompiuterio. Esu gana aktyvus savanorystės veiklose, tokiose kaip "Prisijungusi Lietuva", JRD ir pnš.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu draugiškas, turiu savybes kurių būtent reikia šioms pareigoms, t.y. stiprų charakterį, šaltus nervus, bei atsakomybę. Turiu panašios patirties kituose serveriuose, gebu atpažinti naudojant pagalbines priemones. Projekte jau žaidžiu nuo labai senai, tad esu susipažinęs su visa sistema. 

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip, žinoma.

10.Jūsų kontaktai (Discord): ÂñŤâÑâ§#7999

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: justas01 
2. Jūsų amžius?: 21
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šiaip tai visiškai nenoriu, bet rašau todėl, kad užmatytų truputuka kas pildo, giriasi, kad yra aktyvūs draugiški, o dėl jų buvo pilna konfliktų tokie kaip WilsonasLT, Buhalteris. Kaip galima būti aktyviam kai esi C bloke? :D Apie wilsono draugišukmą tai galima pasakyti tiek, jog čiūvelis viešina asmeninę informaciją žaidėjų su kuriais yra susipykęs, (kad ir ji nėra tiksli) nėra skirtumo tu draugas ar priešas į prižiūrėtojus tokių tikrai nereik. Buhalterio draugelis garazhas įsilaužinėja į servą ir jį boostina, o apie kitus tai vaikų tikrai nereik prižiūrėtojuose :)

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: forume 10min ( tikrai daugiau čia nėr kas veikt kaip paprastam žaidėjui ir nesiūlyčiau tikėti tais kurie sakosi jog 2h skaito news :D ) žaidime apie 2h.

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:  cheatint, grybaut, naudotis bugais, teršt chatą.

7. Papasakok šiek tiek apie save:  esu justas o mane toliau žino kaip justą :) nereik net pasakot vis tiek nesiruošiu būt priž :) 

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nu šitą galiu atsakyti, bet nenoriu viešint info kurios nereiktų žinoti kitiem tai tiesiog dėl to jog aš esu " draugiškas aktyvus ir bla bla bla tingiu daugiau sinonimų galvot) 

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Nu iš bėdos padėčiau

10.Jūsų kontaktai (Discord): justas01#2832

• Labai patinka! 1
  • HaHa 3
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 6

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: africa

2. Jūsų amžius?: 17

3. Kuriame bloke dabar esate?: A-Blokas

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kaip atrodo jog vienas MMMMM darbuojasi projekte dėl forumo nežinau, norisi palaikyti kad žmogus neapsikrautu darbais.  Noriu ateiti į prižiūrėtojo pareigas dėl to, nes ankščiau esu buvęs prižiūrėtojas kitame projekte ir man tas darbas labai patiko. Todėl norėčiau sugrįžti į, tikėkime, panašias pareigas, kadangi esu įgavęs patirties šioje srityje :) . Taipogi yra tas noras kažkuo užsiimti ir kažką daryti, ne vien tik ateiti į projektą “pagrindint” jog pasikeltum į geresnį bloką, norisi būti arčiau projekto ir statyti socialinę figūrą, kaip autoritetas kitiems į ką žiūrėti. Tuo pačiu norėčiau pridėti savo unikalias idėjas link projekto, ar tai būtu jo plėtra, ar taisymas ar net pagerinimas koks nors, noriu prisidėti.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Dienos metu praleidžiu žaidime virš 3h, bet labai dažnokai būnu aktyvus naktimis. Viskas priklauso nuo darbo ir kolegijos grafikų.  Palyginus žaidimą su forumu, forumo lankymas daug žemesnis, bet mėgstu užeiti ir užmerkt akį ar pasiskaityt kelias temas. 

6. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Elementari visų žinoma veikla kuri yra draudžiama žaidime yra:

• Čytinimas (palengvinančių programų naudojimas dėl pranašumo sau ar savo komandai)
  • Serverio klaidų išnaudojimas (BUG išnaudojimas) 
  • Įžeidinėjimai 
  • Keiksmažodžiai
  • Reklamavimas (apart nuotraukų arba video URL: imgur.com , prnt.sc, streamable.com ir t.t)
  • Chat teršimas
  • Spam
  • Flood
  • Asmeninės informacijos dalinimas

Tai yra tik keletas taisyklių pavyzdžių, kurių turi laikytis visi (kaliniai, sargybiniai ,cm ,prižiūrėtojai ir t.t). Kita vertus, yra taisyklių kurios atitinka forumui, ties to ir yra išplėtimas. Išplėtus į forumą, ten yra taisyklių, kurios pritampa projektui pvz: Draudžiama reklamuoti, apsimesti kita asmenybę ir keiktis ar įžeidinėti kitus projekto narius. Tuo pačiu yra ir skirtingų taisyklių: Forume draudžiama dėti reputacijos taškus iš kitų paskyrų, o žaidime draudžiama turėti daugiau nei 2 ALT'us (paskyras). Tada ir vėl yra prasiplėtimas nuėjus žaidimo taku, į kalinius, sargybinius, cm, cm direktoriaus, prižiūrėtojus ir daugiau. Taip pat kaip ir forumas su žaidimu, yra kategorijos kurios turi tas pačias ir skirtingas taisykles.  Pavyzdys: Sargyba negali kyšininkauti. 

7. Papasakok šiek tiek apie save: Vardas Lukas, esu 17 metų jaunuolis, dabartiniu laiku atostogauju, bet esu užsienyje ir einu į sporto kolegiją, kur studijuoju  spec. fizinės būklės treniravimą, tyrimo metodus, grupių treniravimą ir t.t. Studijuoju pirmus metus kolegijoje ir jau gavau pakvietimą kad mokšlinčiausi antrais metais. Nors kursas yra 2 metų, kursiokus išmeta už tai, jog blogai mokosi ir daugelis turi prašyti, kad paimtų į kursą antriems metams, kadangi išsilavinimo sistema yra gan sudėtinga.  Iš charakterio bruožų pusės, sugebu priimti kritiką, ir nereaguoju į žmones, kurie nori tau pakenkti ar pravardžiuoja ar panašiai. Tiesiog nusijuoki ir pasižiūri, jie pūva viduje todėl bando ant kitų išsilieti. Laisvalaikiu praleidžiu daug laiko prie kompiuterio, darydamas kontrolinius darbus arba žaidžiu žaidimus. Taip pat esu apsistojęs ties vienu žaidimu, vienu projektu - minecraft, www.mcprison.lt, ir nežadu kažkur eit kitur, nes esu motyvuotas bendruomenės ir atmosfera. Mėgstu susipažinti su žmonėmis, o ne spręsti apie juos iš pirmų įspūdžiu, kadangi pirmas įspūdis gali būti nekokybiškas ir nepilnavertis, nors pati asmenybė yra gan nuostabi, kai su ja susipažįsti. Taip pat galiu kalbėti,rašyti ir skaityti Lietuviškai ir Angliškai, bėgant laikui mokausi Ispanų po truputi, kuri buvo paimta iš mokyklos.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau pradžioje, aš esu turėjęs patirties šiame poste, todėl esu motyvuotas užtikrinti tiek save, tiek kitus, jog galiu atlaikyti spaudimą, ir atlikti prižiūrėtojo darbą efektyviai. Esu komunikabili asmenybė ir mėgstu spręsti problemas kad ir kokios be iškiltu, atsižvelgiu į daug ką iš skirtingų perspektyvų, kaip ir buvo minėta šeštame klausime, kur buvo išplėtota daug taisyklių. Tai buvo daroma, kadangi tai yra atsižvelgimas į skirtingas perspektyvas, ko daugelis nedaro ir mėgsta interpretuoti savo nuomone kad tik “gydytų kitiems”, jog patikėtu jų nuomone.

9. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip.

10.Jūsų kontaktai (Discord): africa#7776

• Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

512x512-01.png

Ačiū visiems pildžiusiems. 

Sveikinam tapus naujuoju prižiūrėtoju @muzikosdomas
Susisiek per dc su manimi NutLit#3042

Sėkmės pareigose

Jei dėl kažkokių kėblumų nepasiseks bandomajam laikotarpį, iš čia esančių kitų kandidatų išrinksim kitą

MCPRISON.LT 2012-2021

• Labai patinka! 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...