Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 235 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 12017 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

[Nenubaustas] pulse - FrozyPozy korupcija

Recommended Posts

• Koks Jūsų vardas žaidime? -casanova
  • Koks administracijos nario vardas žaidime? -FrozyPozy
  • Kuom administracijos narys nusikalto? - ban uz bug naudojima kurio nepadariau.
  • Pridėkite įrodymus (privaloma) - https://imgur.com/a/xmOd5nF
  • Priziuretojas piktnaudziauja savo jegomis panaudodamas pries kitus ,tokiais atvejais kai grobiama frakcija ,priziuretojas tesiog nusprendzia duoti free ban nes neapsigina frakcijos ,dar tai kitaip vadinama korupcija,arba kitaip admin command abuse.
  • Labai patinka! 1
  • HaHa 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
prieš 29 minutes (-čių), Jokokasas sakė:

Tau kuku gal? I musu f home atejai prasibugines su valtimis, o grobiai irgi velniai žino kur, apie kokias jėgas tu kalbi kai ateini grobt be seto ir /pvp išjunges ir nežinia kokiam cave

Jus grobiat savo claime bet skaito kaip  musu claime tai normalu?

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 30 minutes (-čių), Jokokasas sakė:

Tau kuku gal? I musu f home atejai prasibugines su valtimis, o grobiai irgi velniai žino kur, apie kokias jėgas tu kalbi kai ateini grobt be seto ir /pvp išjunges ir nežinia kokiam cave

+ Jusu f home po zeme tai nametagai galejo neparodyti o gal frozis paziurejo su admin komandomis ir pasakinejo?

Pasidalinti

Temos nuoroda

daug kur galai islenda froziau matro metas zygui nuimti tau ta priziuretoja ir suprasi kad negalima taip daryti,nes perzengei ribas

Pasidalinti

Temos nuoroda

Gavai baną už tai, jog grobei fc su /pvp bugu. (Oficialiai kai grobia su /pvp turetų ištelinti, kadangi dėl gedimų tai nedaro, o tu tuo pasinaudojai gavai baną). Grįžęs įkelsiu video.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 18 minutes (-čių), muzikosdomas sakė:

Gavai baną už tai, jog grobei fc su /pvp bugu. (Oficialiai kai grobia su /pvp turetų ištelinti, kadangi dėl gedimų tai nedaro, o tu tuo pasinaudojai gavai baną). Grįžęs įkelsiu video.

Cia ne nuo zmogaus priklauso o automatiskai kartais padaro kai slyva ir zethew grobe mano fc zethewa galejau istelinti slyvos ne

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 26 minutes (-čių), Endas sakė:

Cia ne nuo zmogaus priklauso o automatiskai kartais padaro kai slyva ir zethew grobe mano fc zethewa galejau istelinti slyvos ne

Kalbi kažkokiais mitais. Visada sakiau, kad pildykit forume nusiskundimus ir nubausiu, o ne man privačiai mėtykit. Anot jūsų mano visi fc blogi, bet nė vieno nusiskundimuose nematau. Dėl bug_naudojimo priežasties visą laik žiūriu į individualią situaciją. Tu casanova grobei pulse fc su /pvp komanda ir tavęs nė žudyt nė ištelint, kas tikrai ne sąžininga kitam fc ir tikrai tas pluginas ne taip turėjo veikti.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 14 minutes (-čių), muzikosdomas sakė:

Kalbi kažkokiais mitais. Visada sakiau, kad pildykit forume nusiskundimus ir nubausiu, o ne man privačiai mėtykit. Anot jūsų mano visi fc blogi, bet nė vieno nusiskundimuose nematau. Dėl bug_naudojimo priežasties visą laik žiūriu į individualią situaciją. Tu casanova grobei pulse fc su /pvp komanda ir tavęs nė žudyt nė ištelint, kas tikrai ne sąžininga kitam fc ir tikrai tas pluginas ne taip turėjo veikti.

Tai kad pluginas kartais veikia kartais ne,as turiu gauti bana uz ale bug naudojima nors kai jus grobiat revolution ar kitus fc bunant irgi tokioj pacioje situacijoje kai /pvp neina must ir neistelina jus tuom pasinaudojate nes tu priziuretojas ir ale gali sau leisti o kiti lieka nepatenkinti ,dauguma fc apie tai jau sneka kad adminu susikviete savo tvarka darot tai nezinau nezinau manau biski apsiramint metas su tokiais prikolais froziau aplamai manau kalbu daugelio vardu.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Ką tik, Jokokasas sakė:

tai filmuok ir ramu jei mes taip darom, o taip tu naudoji bug, nes jei nesinaudotum tai isijungtum /pvp

ka filmuok ,cia neprifilmuosi pastoviai kiekviena karta ir negaudisi po viena , as zaidejas ,noriu zaisti zaidima o ne gaudyti kas ka naudoja kas ka daro...

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 1 hour, muzikosdomas sakė:

E o tai pauksti, moliugeliz nenori banint nes su pvp grobe irgi 

Pasidalinti

Temos nuoroda

BAUSTI

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 50 minutes (-čių), Casanova sakė:

Tai kad pluginas kartais veikia kartais ne,as turiu gauti bana uz ale bug naudojima nors kai jus grobiat revolution ar kitus fc bunant irgi tokioj pacioje situacijoje kai /pvp neina must ir neistelina jus tuom pasinaudojate nes tu priziuretojas ir ale gali sau leisti o kiti lieka nepatenkinti ,dauguma fc apie tai jau sneka kad adminu susikviete savo tvarka darot tai nezinau nezinau manau biski apsiramint metas su tokiais prikolais froziau aplamai manau kalbu daugelio vardu.

Revolution fc kai buvo grobiamas tuo metu nežaidžiau, o jeigu mano fc nariai naudojasi bugais prašau nufilmuok ir sukelk :).

prieš 15 minutes (-čių), Danke sakė:

Sukelk į forumą ir tikrai nubausim.

video matosi kad tu casanova (pirminiais duomenimis RammsteiN arba Dovis) lankaisi pulse fc urvuose, bei esi pradėjęs grobimą. Išsijungęs savo pvp su /pvp komanda ir neleidžia tavęs nei ištelint, nei nužudyt. Matosi, kad piktybiškai bandai stovėt ant teritorijos kur grobiama, ir tave niekaip neina iš ten lengvai išbrozdint. Tikrai ne taip /karai pluginas buvo suprojektuotas, naudojaisi apėjimu ir už tai buvai nubaustas.

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 33 minutes (-čių), Danke sakė:

ką čia mane banint, už ką?

Pasidalinti

Temos nuoroda

Nebaust, kaip aš vienas grobiau jus, irgi abusinot/karai pluginu, užblokavot vėliavą, buvot su pvp off, net įmetėt i duobę ir nužudėt 

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 2 minutes (-čių), PonasPaukstis sakė:

ką čia mane banint, už ką?

Akatsuki kai su /pvp grobei

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...