Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 197 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11097 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus.

Recommended Posts

Kadangi projektas plečiasi ir serverių daugėju, todėl nusprendėme papildyti prižiūrėtojų gretas!

Anketa pildantiems į šias pareigas:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:

2. Jūsų amžius?:

3. Kiek laiko esate šiame projekte?:

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

7. Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai ir taisyklės.

• Būti aktyviam serveriuose ir forume!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Laikytis projekto taisyklių.
  • Nenaudoti palengvinančių programų (cheat'ų).
  • Bandomasis prižiūrėtojas tapsite visuose serveriuose

McPrison.lt Serverių tinklas 2012 - 2021

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Edvinuxas2

2. Jūsų amžius?: 13

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Pradėjau žaist 2017-2018, tačiau nustojau, grįžau 2020 gruodį, tai taip ir žaidžiu nuo tol.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nemažai pažįstamų, buvę prižiūrėtojais, išmanau prižiūrėtojo darbą.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Nuo dienos priklauso, dažniausiai 3-8h.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Na, esu aktyvus, puikiai suprantu taisykles, tačiau žinau, turiu reputaciją labai blogą už dalykus kurių neturėjau padaryti, esant problemai bandau problemą sutvarkyti, padėti žmogui. Greitai išsimokinantis. 

7. Jūsų kontaktai (Discord) xujonke#9119

• HaHa 2
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Gabrizs

2. Jūsų amžius?: 18 metų

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Bendrai sudėjus bus kokie 5-7 metai.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Norisi serveryje palaikyti tvarką, nes kartais jos tikrai nebūna. Ypač vakarais arba naktį pastebėjau, kad nebėra nei chat moderatorių, nei kitų prižiūrėtojų visi elgiasi netvarkingai. Pilnas chatas nesamonių, kiti ir pačytiną. Tvarką mėgstu ir aš, todėl tikrai stengčiau tai darytį. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime per dieną prabūnų kokias 5-7h, o forume apsilankau, kai noriu kažką sužinoti ar taip naujienas pažiūrėt.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu turėjęs ne vienas paprastesnes pareigas šiame serveryje. 1.16 serveryje prieš global wipe buvau ir sargybinių ir chat moderatorių. Tikrai patiko būti šiose pareigose, bet manau reiktu kilti karjeros laiptais ir siekti aukštumų. Esu turėjęs ir kitose projektuose admin pareigas, bei žygis jeigu prisimena. (SoulMC tikiuosi tai ne reklama, nes šio serverio nebėra) administratorius buvęs. Tikrai esu kruopštus ir stengiuosi imtis iniciatyvos tam tikrose situacijose. Mėgstu bendrauti su žmonėmis ir jei galiu kažkuom padėti, stengiuosi visada padėti.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Gabris#7805

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:sQuaDz

2. Jūsų amžius?:13

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: nuo 2017 m.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Nes tikrai bučiau aktyvus ir tikrai palaikyčiau tvarką serveryje.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: įprastai 2-4 h 

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes galiu įrodyti kad galiu palaikyti tvarką.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Deividas#5052

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Dipsis

2. Jūsų amžius?: 14 metų

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Šiame projekte esu gan ilgai, apie 3-4 metai. 

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Visąlaiką kol buvau šiame projekte svajojau būti prižiūrėtoju. Atrodo gan smagus, įdomus darbas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Darbo dienomis 4-5 valandos. Savaitgaliais 5-6 valandos

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, kad turiu daug patirties serveryje. Ir galiu būti geras prižiūrėtojas:)

7. Jūsų kontaktai (Discord): Dipsis#4204

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sekretorius

2. Jūsų amžius?: Man yra 17 metų.

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Šiame projekte esu nuo pat 2014 metų.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:  Būtent yra viena priežastis ta, kad noriu išbandyti savo jėgas administracijoje, yra tekę pabuvoti sargybiniu ir chat moderatoriumi, tad liko vienintelis postas į kurį galiu pretenduoti, prižiūrėtojas. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Labai daug ką lemia oras lauke, viena dieną galiu praleisti visą dieną žaidime, kitą dieną galiu prisijungti tik vakare porai valandėlių, o forumą tikrinu į dieną keleta kartu, visados jis buna atidarytas mano naršykleje, tad jeigu naršau internete dažniausiai parefreshinu forumą, tam, kad peržiūrėti ar kažkas naujo jame yra.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu aktyvus serverio žaidėjas, aktyviai bendrauju su žmonėmis, nesiveliu į konfliktus, manau šie būtent dalykai yra svarbus prižiūrėtojui, ypač aktyvus bendravimas su serverio žaidėjais, bei aktyvumas, beabejo labai mėgstu padėti žaidėjams.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Zenius#1018

Redagavo - Sekretorius
Sėkmės pildantiems!
  • Labai patinka! 2
  • Piktas 1
  • HaHa 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: JustPegasus

2. Jūsų amžius?: 15 metu

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Pradejau +- nuo 2015 iki 2018 leavinau ir 2019 grįžau iki dabar

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:  Noriu padėti serveriui tobulėti, padėti žaidėjams, nusikaltusius nubausti. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Dabar +- 3h forume o serveryje 4-6h

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Esu aktyvus draugiškas turiu patirties. Bei esu Chat moderatorius. Jei pateksiu tai dar padidins motivacija žaisti serveryje 

7. Jūsų kontaktai (Discord): Pisliukė#2090

• Nepatinka 6

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: CharTheGreat

2. Jūsų amžius?: 20

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Pradėjau nuo 2015 metų pabaigos, bet nustojau žaist apie 2016 metų pabaigą. Vėl, šį kartą normaliai, pradėjau žaist nuo 2020 metų pradžios.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kaip ir dauguma rašančių, norėčiau išbandyti šioje rolėje. Esu dabartinis vyriausias pokalbių moderatorius ir dalinai matau panašumų tarp tų rolių.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje įprastai apie 3 valandas žaidžiu, bet priklauso nuo užimtumo ir noro. Forume irgi buvau aktyvus, tik pastaruoju metu buvau ban'e (didžioji dalis įspėjimų buvo prieš 5 metus).

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, kad esu atsakingas, griežtas, smalsus ir energingas. Greitai perprantu sistemą. Esu draugiškas, mėgstantis pajuokauti. Labai dažnai (galbūt dažniau nei reikia) padedu kaliniams ir laisviems žmonėms (su taisymais, paaiškinu serverio principą bei duodu patarimų), padedu savo kolegoms. Nebijau klysti ir nebijau būti baudžiamas, jei esu nusižengęs taisyklėmis (nukreipiu žmones, jei šie mano, kad netinkamai juos užtildžiau). Vėlgi, priminsiu, kad esu vyriausias pokalbių moderatorius, tai reišktų, kad direktorė pasitiki mano jėgomis. Galiausiai, nebijau prarasti draugų, jei šie prasižengs taisyklę ir bandys mane įkalbėt juos nebausti. Jie turi žinoti taisykles ir taškas.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Lukas10#6017

• Labai patinka! 10

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: WilsonasLT

2. Jūsų amžius?: 16

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Nuo 2015 metų.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:  Rašau anketą į prižiūrėtojus nepirmą kartą,tai rodo mano norą būti prižiūrėtoju.Dar neteko būti Administracijos dalimi,todėl būtų visai smagu ir įdomu išbandyti ir galbūt įgauti patirties ateičiai.Noriu palaikyti bendra tvarka serveryje,prižiūrėti žaidėjus,bausti asmenis kurie nusižengė taisyklėmis.Prisidėčiau prie serverio tobulinimo.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Įvairiai būna,kad nuo 2-4 valandų.Būna ir nuo 4-8 valandų.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Esu šio projekto senbuvis,tad žinau visą prisono sistemą,praktiškai galiu atsakyti į visus užduodamus klausimus.Moku daryti cheat patikras,nuo manęs nieko niekas nepaslėps :).Esu aktyvus,šaltų nervų.

7. Jūsų kontaktai (Discord): SlaG#8131

• Labai patinka! 5
  • HaHa 2
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: PonasPaukstis

2. Jūsų amžius?: 12

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: pradėjau žaist ant galo 2020 metai. 

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Tvarka laikyt norėčiau dar išbandyt tokia role prižiurėdamas serveri. 😁

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime nedaugiau kaip 2-5h, o forume apie 1 val.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kad aš labiau serveri prižiurėčiau, nes labai dažnai prisijunges esu. Gan daug žinau, kaip patikra daryt. patirties turiu iš žinomo prižiurėtojo. 😃

7. Jūsų kontaktai (Discord): Cap#6201

• Nepatinka 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Zethew

2. Jūsų amžius?: 15

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Virš 7 metų.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu serveryje palaikyti tvarką, užbaninti cheaterius, padėti naujokams ir noriu išbandyti savo jėgas šiose pareigose.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Įvariai, žaidime prabūnu 3-10h, forume apie 3h.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Ilgai žaidžiu serveryje todėl esu nemažai matęs iš draugų kurie yra buvę arba dar ir yra prižiūrėtojai. Esu atsakingas, draugiškas, moku atpažint kurie cheatina, daryti cheat patikras. 

7. Jūsų kontaktai (Discord): Zethew#9055

• Labai patinka! 3
  • HaHa 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: TuberCraftLT1

2. Jūsų amžius?: 15

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Jau apie 4 mėnesius, buvau anksčiau padaręs pertrauką, nuo serverio dabar atėjau vėl. 

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kaip atėjau po pertraukos į šį serverį, atrodė nieko tokio naujo nėra, visi nebendraujantys, nepatenkinti. Tačiau pažaidęs mėnesį pastebėjau, jog daugumą žaidėjų yra gan aktyvūs ir bendraujantys. Į prižiurėtojus norėtau, jog išbandytau savo jėgas, ir padėtau žaidėjams daugiau, negu galimą dabar. Prižiurėtojo posta jau buvau nusižiurėjas, nuo 2 mėnesių prasižaidimo, tačiau tada jau nebevyko atranką, į kuria norėjau pildyti. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Foruma būnu dažniausiai pasijungęs jeigu nepamirštu, serveryje laiko praleidžiu pakankamai daug, bet nedaugiausiai. 

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Mane turėtumėte pasirinkti, dėl gero bendravimo, stipraus ir nepalaužiamo charakterio, serveryje praleidžiu, šiuo metu daug laiko, reikia bandyti kilti karjeros laiptais, ir išbandyti ko nors naujo, negu kasdienybės, serveryje. 

7. Jūsų kontaktai (Discord): Velnio Vaikas#0001

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:AwesomeBoyus

2. Jūsų amžius?:16

3. Kiek laiko esate šiame projekte?:Greitai bus penkeri metai prisijungiau į serveri 2016 metais

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Pradėsiu nuo paprasčiausių dalykų tokių kaip prižiūrėti serverį nuo žaidėjų naudojančius palengvinančias programas, padėti žaidėjams į jų iškilusius klausimus kadangi kaip minėjau serverį žaidžiu tikrai ilgai pati žaidimą dar ilgiau todėl turiu surinkęs daug patirties iš įvairių serverių tai padaro mane unikaliu.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Žaidime praleidžiu nuo 2 iki 3 valandų per diena ,o forume po 3 valandas

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Visu pirma manau ,kad negalėčiau įvardinti kodėl kiti yra blogesni už mane kadangi daugelio pildančių ,net nepažįstu ,bet manau ,kad nuo kitų skiriuosi savo unikalumu, raštingumu ir žinoma sukaupta patirtimi kadangi administratorius esu buvęs įvairiuose Lietuvos serveriuose ir puikiai suprantu tokias pareigas.

7. Jūsų kontaktai (Discord):Goblinas#0842

• Labai patinka! 1
  • HaHa 3
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
prieš 8 valandas (-ų), McPrison sakė:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:

2. Jūsų amžius?:

3. Kiek laiko esate šiame projekte?:

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

7. Jūsų kontaktai (Discord):

1. Majoxas

2. 14

3. Neseniai atvykau

4. Šaukia. Nu reliai patinka man tie prižiurėtojai

5. Galiu jai tik noriu , kad ir po 5-10val.

6. Nes esu patyres buves kituose prison serveruose prižiurėtoju

7.  majoxas#9621

• HaHa 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: casanova

2. Jūsų amžius?:22

3. Kiek laiko esate šiame projekte?:pradėjau nuo 2013

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju? Noriu išbandyti save, praleidžiu per diena bent 10 valandų serveryje, bei mano pomėgis palaikyti tvarka serveryje.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: žaidime 10-15h,forume 1-2h

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Nes turiu patirties gan daugelyje situacijų , nei kuris kitas,  domiuosi administracijos darbu gan ilga laika ir imu pavyzdi iš jų sprendimu.

7. Jūsų kontaktai (Discord): casanova#7006

• HaHa 2
  • Nepatinka 5

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...