Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 197 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 11097 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus.

Recommended Posts

Guest VytautasL

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Vyck4

2. Jūsų amžius?: 13

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: ~8 dienas.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Daug laiko praleidžiu serveryje pvp zonose, o prižiūrėtojų retai ten būna, todėl ir norėčiau prižiūrėti tvarką pvp zonose.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Kaip kada 2-6 valandų. Forume- retai, bet aktyvumas jame pakiltų.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau dėl to, kad būčiau aktyvus ir atidžiai viską stebėčiau.

7. Jūsų kontaktai (Discord): 𝕍𝕪𝕔𝕜𝕒#1258

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Vainka

2. Jūsų amžius?: 14

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: išviso su wipe ir t.t ir kiek laiko žaidės 1 menesį

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu pabųti ir prižiuretojum norisi išbandyt, esu jau pabeges is kalejmo ir kai neturiu ka veikt ateiti i ši serveri

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: forume mažai bet per diena nuo 1h iki 3h priklauso nuo padeties mano

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nu aš noriu pabandyti pabuti prižiuretojum, neverčiu manes jimti gal ir kiti gerai paraše anketa bet norisi viska išbandyt

7. Jūsų kontaktai (Discord): Vainka#5361

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SpAcE

2. Jūsų amžius?: 21

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Nuo 2015 

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi gryžo 1.8.9, tai norisi prisiminti senus gerus laikus ir paįvairinti žaidimo stilių, kaip kadaise jis buvo. Prižiūrėtoju buvęs ne kartą ir ne du šiame projekte, tai domina ir kokie pasikeitimai ivyko nuo senesnių laikų.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 4-6h

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Atsižvelgiant į kitus šaunius kandidatus, galiu drąsiai sakyti kad turiu pranašumą. Buvęs 3 kartus prižiūrėtoju sudėjus visą laiką kurį buvau, tai išviso gautųsi  ~2 metai. Žinau ( bent jau senesnias ) komandas skirtas prižiūrėtojams, kaip kas veikia ir tt. 

7. Jūsų kontaktai (Discord): *Laimis#2725

• Labai patinka! 7
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa pildantiems į šias pareigas:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: jonhavar

2. Jūsų amžius?: 20 metų.

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Nuo 2015

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi pradėjau žaisti šiame projekte ir vėl pamačiau daug cheaterių ir t.t. Noriu padėt serveriui jų atsikratyti bei papildyti savo laisvalaikį įdomesnia veikla. Taip pat šiame projekte prižiūrėtojo pareigas turėjau jau nemažai kartų bei juo išbuvau gana ilgai, tad patirti kalba pati už save ir esu geriausias kogero kandidatas. Taip pat, aš asmeniškai nenaudoju jokių cheat'ų, šiame wipe'e jų nebuvau net įjungęs, tad tai rodo koks esu kompetentingas bei taisyklių besilaikantis žmogus. Nesu korumpuotas - man visi lygūs, tad visus savo šitus gebėjimus bei patirtis vėl norėčiau pritaikyti šiame projekte.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Šiuo metu ypač daug 3 -7 valandas.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau aukščiau - patirtis kalba už save, esu raštingas, komunikabilus, nesiveliu į konfliktus, necheatinu, nesu ir nebūsiu korumpuotas, nes su korupcija nuolatos kovoju, taip pat turiu nebloga ir humoro jausmą, laikausi visų taisyklių.  Taip pat už visus aukščiau mane pildžiusius anketininkus turi žymiai didesnę patirtį nei kad turi jie prižiūrėtojo pareigose - apie 3 metus.

7. Jūsų kontaktai (Discord): NuSuper#8824

• Labai patinka! 3
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
2021-06-01 at 11:54, McPrison sakė:

Kadangi projektas plečiasi ir serverių daugėju, todėl nusprendėme papildyti prižiūrėtojų gretas!

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:

2. Jūsų amžius?:

3. Kiek laiko esate šiame projekte?:

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

7. Jūsų kontaktai (Discord):

1. TryPed      2. 16   3. nuo 2019-2021  4. nes padeciau ir siaip manau idomu butu ir labai seniai galovjau eit i sargyba   5. po kokias 5h mazdaug  ir forume ir zaidime 6. nes manau su sargybiniu susitvarkiciau  7. kaubojus#3558                                                                                                  McPrison.lt Serverių tinklas 2012 - 2021

Pasidalinti

Temos nuoroda

Jūsų slapyvardis žaidime?:Vainka

2. Jūsų amžius?:14

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: išviso esu pražaides neiskaitant pertrauku šitam servery skirtingose acc esu pražaides 2-3menesius

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: norisi pabandyti prižiuretojum pabut, pajausti ka reiškia juom but ir t.t .  Papildyti gretas kad daugiau butu. Nepagailesiu tikrai savo aktyvumo i prižiuretojus

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: per diena priklauso visaip bet dažniausiai per diena maždaug 1-3h bet jei tapsiu prižiuretojum tai padides nuo 2-4h 

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Esu aktyvus, dažniausiai sedžiu prie kompo ir palošiu viska. Neprivalot manes pasirinkt vis delto čia jusu nuomone. Neverksiu kad prašau pajimkit mane ir t.tm Bet vistiek bent man tai tikrai norisi i sargybinius ir nepasigailėsit manimi jei priimsite.

7. Jūsų kontaktai (Discord) Vainka#5361

Tai viskas, ačiū už demesį ir susimatom kita kart ;)

• HaHa 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: simstaff

2. Jūsų amžius?: 24 metai.

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Normaliai žaisti pradėjau ( su didesniu aktyvumu) prieš geras kelias savaites, po wipe ir atidaryto 1.8 prisono. O taip tai užeidavau šeip ,,dura'' pastumdyt nuo 2015-2016.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kaip ir minėjau viršuje, gryžau žaisti su didesniu aktyvumu ir tuo pačiu dideliu noru. Žaidėjo role, yra per daug nuobodi, tad norėtusi nuveikt kažką įdomiau ir naudingiau įtraukiant tai kaip į papildomą veiklą. Jeigu pildau anketa i šią atranką, manau aišku kokia veikla tai būtų. Serveryje yra daug žaidėjų naudojančius įvairius softinius palengvinimus ( cheat'us), kurie palengvina žaidimą, bet neduoda įgudžių tobulėti. Taip pat yra ir tokiu kurie naudojasi serverio klaidomis, turint dideles galimybes tai pranešti ir žaisti su malonumu ir be jokių trugdžių. Manau kaip ir kiekviename serveryje juos reikia bausti, o tai man labai patinka ;) Galiu drąsiai pridurti dar tai, pats jokių palengvimimų ( cheat'ų ) šiame serveryje išvis neesu naudojęs, ir aplamai per visa tą laiką kiek žaidžiu minecraft'ą. O visokiomis serverio klaidomis žinoma esu pasinaudojęs, bet šiame serveryje neteko tai daryti :D Po ilgo laiko norysi gryžti į šią sritį ir tobulėti siekiant kiek įmanoma aukštumos.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Esu kaip sakant ,,šviežias'' dar šiame serveryje. Tai labai jau dideliu aktyvumu dar nepasižimėjau. Didele laiko dali atima darbas ir miegas. Juokinga bet mėgstu pamiegoti :D Kadangi jau į langą beldžiasi saulė ir kviečia praleisti gerai laiką su nuostabia kompanija ir alum rankose, bei jausti kepančios arba sudegusios mėsos kvapą, aktyvumas mano kris. O šeip 4-5h per diena galiu laisvai suteikti, priklausant kaip seksis su darbų.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu adekvatus, draugiškas, subrendęs žmogus. Mėgstu gilintis į situaciją ir nepalieku jos neišsiaiškinęs iki galo. Nekeliu konfliktu, o kaip tik stengiuosi tai stabdyti, žinoma tik tuo atveju kai esi pareiguose su teisę bausti. Tada žaidėjas jaustų ,,saiką'' prieš tau kažką rašant ir labiau gerbtu nei paprastą žaidėją. Senai, labai labai senai esu buvęs ir vyr. administratorium, ir prižiūrėtoju daug kartų, tad tikrai puikiai gaudausi šioje srityje. Nerašysiu kaip mačiau keliose anketose kad turiu pranašumų, juokinga :D Neturiu pranašumų, bet tikiu savim kad galiu pasiekti daug ( y ) Esu žmogus turintys protingai mastančia galvą, nesiginčysiu, būna ir vaikišku poelgiu, apie kurios pagalvoji tik vėliau. Tad laikysiu kumščius ir lauksiu atsakymo. 

7. Jūsų kontaktai (Discord): Kowalski#9696

Redagavo - simstaff
manau tai reikalinga
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: AivarasIks

2. Jūsų amžius?: 17 metu

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: 7 metai

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Jau nuo pat mažens norėjau šitame serveryje prisijungti prie admin komandos.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: porą valandų žaidime, forume karts nuo karto, kai prireikia.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu nekorumpuotas, baninčiau ir adoma jei ghostus naudotu. Ir manau geriau priimti senbuvį į prižiūrėtojus negu naujoką.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

• Labai patinka! 4
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: IlIIlIllIlIIll

2. Jūsų amžius?: 21

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: 4 metus

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kuo ilgiau žaidi prisoną, tuo mažiau veiklos jame būna. Galiausiai ateina diena kada visiškai neturi ką veikt ir belieka prisijungt penktadieniais ant pilies ir vėl pamiršt prisoną savaitei. Šis etapas jau po truputį artėja, todėl norėčiau tapti prižiūrėtoju tam, kad turėčiau priežastį kasdien prisijungt ir palaikyt tvarką.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime darbo dienomis praleidžiu 2-4 valandas, savaitgaliais bei laisvomis dienomis galiu būti ilgiau. Forumą reguliariai tikrinu.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nuo 2018 metų iki 1.16 versijos serveryje žaidžiau praktiškai be pertraukos, tad turiu daug patirties. Prisoną pažįstu skersai ir išilgai. Filmuoju kiekvieną sekundę praleistą serveryje, tad su kiekvienu čyteriu, prisižaidusiu prieš kadrą, bus pasirūpinta. Taipogi nepraleidžiu nei vienos pilies, tad jas prižiūrėsiu. Jeigu kas nors asmeniškai kreipsis pagalbos žaidime ar discorde, visada atrašysiu su sąlyga jog klausimai bus proto ribose.

7. Jūsų kontaktai (Discord): iliililliliill#3384

Redagavo - IlIIlIllIlIIll
  • Labai patinka! 7
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Herocz

2. Jūsų amžius?: 20 

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Tikslsiai neatsimenu, bet pradėjau apie 2015m.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi po pertraukos grįžtu čia į serverį, todėl atsirado noras siekti pareigų t.y prisidėti prie komandos. Esu motyvuotas šitoms pareigomis, mėgstu jog būtų tvarka, ją prižiūrėti, kad būtų žaidžiama sąžiningai " be čytų". Suteikti pagalbos, padėti įvairiausiais klausimais kokie gali iškilti žaidžiantiems serveruose. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumas visada įjungtas, o žaidime nežinau 3h. Jei neturiu darbo ar kažkokių kitokių veiklų galiu ir daugiau pražaisti.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu atsakingas, gebu rasti bendrą kalbą su kitais, mandagus, motyvuotas, paslaugus, nebijau išsakyti savo nuomonės, moku dirbti komandoje. Sugebu greitai mokytis, padaręs klaidą stengiuosi pasimokyti, kad nekartočiau tos pačios klaidos, žinoma tuo pačiu mokausi ir iš kitų.

7. Jūsų kontaktai (Discord): Wubble#9872

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sportcookie

2. Jūsų amžius?: 18 metų 

3. Kiek laiko esate šiame projekte?: nuo 2015 metų. 

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:  Padėčiau serverį prižiūrėti nuo palengvinančias programas naudojančių žaidėjus. Taip pat noriu save išbandyti prižiūrėtojo pareigose, kadangi juo dar nesu buvęs. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 4-7 valandos. Savaitgaliais daugiau. Forume praleidžiu apie 2-3 valandas. 

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turiu patirties "Chat Moderatorių direktoriaus" darbe, tad turėčiau susitvarkyti ir su prižiūrėtojo pareigomis. Taip pat esu projekto senbuvis

7. Jūsų kontaktai (Discord): Sportcookie#2224

Sėkmės kitiems pildantiems! 😊

Redagavo - Sportcookie
  • Labai patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Kadangi @MMMMM buvo išmestas iš administracijos, dėl admin chat viešinimo, korupcijos ir kitų dalykų, atrinkome 3 bandomuosius prižiūrėtojus.
@CharTheGreatest , @simstaff , @IlIIlIllIlIIll 1 savaitės bandomasis laikotarpis. Susisiekit per discord.

• Labai patinka! 4
  • HaHa 7
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...