Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 319 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 24239 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Konkursas į CMD

Recommended Posts

Konkursas į chat moderatorių direktoriaus pareigas.

Anketa pildantiems į šias pareigas:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?:

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:

8.Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai ir taisyklės.

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • LAIKYTIS FORUMO TAISYKLIŲ.
  • Nenaudoti palengvinančių programų (cheat'ų).
  • Bandomasis 2-jų savaičių laikotarpis.

Konkursas vyksta iki 09-07

mcprison.lt 2012 - 2021

• Labai patinka! 4
  • HaHa 1
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

ŪKonkursas į chat moderatorių direktoriaus pareigas.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Erkekrc
2. Jūsų amžius?:18
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatoriumi?:kad chatas butu švarus bs keiksmažodžių ir tvarkingas

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:ivairiai ,tiek kiek lieka laisvo laiko tiek ir bunu bet jei tapčiau cmd laiko atsirastų daugiau 😃

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:spaminti,floodinti,keiktis,tyčiotis,prasivardžiuoti

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Nes esu draugiškas, visada padečiau žmonėms kuriem iškiltu klausimų. Čia man pačiam būtų išbandymas pasižiūrėti koks geras esu šiose pareigose.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:taip

8.Jūsų kontaktai (Discord):Erikas#9301

• Labai patinka! 3
  • HaHa 1
  • Nepatinka 7

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Karetas
2. Jūsų amžius?: 14
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Kad padėčiau žmonėm ir išlaikyčiau gerą atmosferą serveryje

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: maždaug 3 h

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Keiktis, spaminti, floodinti, tyčiotis, skelbti savo asmeninius duomenis

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes aš draugiškas komunikabilus, smalsus, padedantis. Žmonėm kurie atsidarytu ticket visada mandagiai, gražiai ir pilnai padėčiau

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip

8.Jūsų kontaktai (Discord): juztonis#1817

• Wow 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Zethew
2. Jūsų amžius?: 15
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?:  Noriu, kad būtų švarus chatas, norėčiau padėti žmonėms ticketuose. Man būtų daugiau motivacijos žaisti serveryje.

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Įvariai. Maždaug 5-15h. 

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Negalima spaminti, keiktis, tyčiotis, floodinti.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes esu draugiškas, aktyvus, mandagus, padedu žmonėms, kuriems reikia pagalbos.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip

8.Jūsų kontaktai (Discord): Zethew#9999

• Labai patinka! 2
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Dyzelinas
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Noriu surinkti pačią šauniausią CM komandą, kuri ne tik sugebėtų tildyti, bet ir esant reikalui padėti. Prie to pačio, pretenduoju į šias pareigas, jog galėčiau prižiūrėti forumo bei "Discord" CM skiltį, įgauti šiose pareigose patirties.

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume apsilankau gan dažnai, kai būnu prie kompiuterio, forumas vos ne visą laiką būna atidarytas, valandomis to suskaičiuoti negalėčiau. Serveris šiuo metu yra uždarytas, tad jame laiko praleisti negaliu, o taip tai apie 3-4 valandas, kartais ir daugiau.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pažeidinėti bendrų mcprison chat'o taisyklių: reklamuoti, įvairiai teršti chat'o (spam,  flood), nepagarbiai kalbėti apie mcprison projektą, įžeidinėti, viešinti kitų žmonių asmeninę informaciją be jų sutikimo ir t.t.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu komunikabilus, mėgstu padėti kitiems, greitai reaguoju į iškilusias problemas. Turiu patirties CM pareigose.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Esant galimybei bei man įveikiamiems klausimams - taip.

8.Jūsų kontaktai (Discord): Dyzelinas#0302

Redagavo - Dyzelinas
  • Labai patinka! 6
  • HaHa 1
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: lasisa
2. Jūsų amžius?: 22 (lyg)
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: For the meme ir prisiminti senus laikus. Taip pat noriu papildyti, jog pradėjau smagiai žaisti ir kilo labai daug įdėjų su pačiais chat moderatoriais kurias noriu pabandyti įgyvendinti.

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Į diena 2h spėčiau, bet šiomis dienomis po 2-5h į dieną pražaidžiu. Forume būnu stabiliai kas valanda pažiūriu ar nieko naujo neatsiranda.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Reklamuoti kitus serverius, naudoti savo privilegijas blogiem tikslams, free mutinti, tildyti sargybinius. Išsikelti save aukščiau prieš kitus.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes turiu daugiausia patirties būnant šio serverio administracijoje nei, bet kas kitas. Buvau padėjas nekarta buvusiem chat moderatorių direktoriams tvarkytis šiomis pareigomis.  Turiu daugybę įdėjų patiems chat moderatoriams.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Mano laikais vienintelis buvau kuris juos logiškai ir tiksliausiai atsakydavau.

8.Jūsų kontaktai (Discord): ESDovydas#9265

• Labai patinka! 2
  • HaHa 2
  • Wow 3
  • Liūdna 1
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Konkursas į chat moderatorių direktoriaus pareigas.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: The3minde
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Pretenduoju į ChatMod Direktorių, nes noriu palaikyti tvarką chate, pagelbėti žmonėms kai jiems reikia pagalbos ir atsakyti į jų klausimus, suburti gerą, draugišką ir atsakingai darbą atliekančių žmonių komandą.

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu 30m-1h per dieną, o  žaidime praleidžiu ~2-3h d.d. ir ~4-5h savaitgaliais (kartkartėmis daugiau/ilgiau, priklausant nuo tuo metu esančių galimybių sąlygų)

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Griežtai draudžiamas serverio chat taisyklių pažeidinėjimas (spam, flood, reklama (išsk. nuotraukų talpinimo tinklalapius), asm. informacijos viešinimas ir t.t.)

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turiu patirties pokalbių moderavime, esu draugiškas ir mėgstantis paplepėti žmogus. Į kiekvieną susidurtą situaciją reaguoju greitai, ramiai ir nešališkai. Turiu patirties ChatMod darbe, todėl žinau kaip šis darbas turėtų būti atliktas.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip, padėčiau.

8.Jūsų kontaktai (Discord): Mindexas#0001

• Labai patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:  Atvykelis
2. Jūsų amžius?:14
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?:  kad chat butu švarus be keiksmazodziu ir izeidinejimu

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: apie 5-6h

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose:spaminti,keiktis,izeidineti,flood,reklamoti,

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:nes esu draugiškas aktivus mandagus padedantis zmonems

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:taip

8.Jūsų kontaktai (Discord):edgaras#0214

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sesixa
2. Jūsų amžius?:18.
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Chat moderatoriaus pareigos šiame projekte man yra pažįstamos nuo 2016 - ųjų, tačiau nesykio nesu buvęs moderatorių direktoriumi. Esu kandidatavęs porą sykių prieš šią atranką, koją pakišdavo kvailos klaidos, tad norėčiau išmėginti save šioje atrankoje ir būtent šiose pareigose, nes manau, jog būčiau tobulas kandidatas joms atlikti. 

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu po ~20-30min. per dieną ( patikrinu sau aktualias skiltis ), žaidime dabar galėčiau praleisti 2-3 valandas. Vasarą žaisdavau šiek tiek mažiau, negu pavasarį, bet tai yra savaime manau suprantama.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Įžeidinėti kitų žaidėjų, keiktis, reklamuoti kitus serverius, dalintis ip grabbberiais ar kitais kenkėjiškais linkais, viešinti asmeninę kitų žaidėjų informaciją be jų sutikimo.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Dirbu profesionaliai bei atsakingai - savybės, kurių pas dažną nerasite. CM patirties turiu daugiau nei vidutinis žaidėjas, tad noriu prisijungti prie projekto administracijos ir kartu dirbant siekti geresnio rytojaus tiek žaidėjams, tiek pačiam projektui. Rašau be gramatinių klaidų ( kas kai kam galėtų nuskambėti kvailai, tačiau atėjusiems žaidėjams dalį įvaizdžio sudaro projekto administracija ).Kitaip sakant, geriau nerasite.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Nemanau, jog tai turėtų būti klausimas. Savaime turėtų būti aišku, jog administracijos viena iš pareigų yra aktyviai tikrinti ticket'us bei padėti serverio žaidėjams.  

8.Jūsų kontaktai (Discord):imperatrice#6151

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Warlius.

2. Jūsų amžius?: 23 metai.

3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Direktoriaus pareigybės šiame serveryje man yra ganėtinai senas tikslas. Ne kartą jų siekiau, vienu momentu arčiau būdavau atrankoje, kitu metu toliau, o dar kitu metu ir į kitas pareigybes nukeliaudavau, bet taip ir neteko dar nei karto pabūvoti šiose pareigose. Todėl, pagrindinis motyvas yra tikslas, o be tikslo, nėra ir progreso, siekio ar ryžto. Esu šio serverio žaidėjas jau nuo labai senų ir neatmenamų laikų, dar kai, apskritai, šio projekto šviežia pradžia buvo. Esu matęs ir šilto, ir šalto, o iš to pasisėmęs tikrai didelį patirties bagažą. Todėl, būdamas direktoriumi, noriu pasidalinti ir su kitais, norinčiais tapti chat moderatoriais, savo patirtimi, kadangi ne kartą esu buvęs chat moderatoriumi. Taip pat, mano noras yra prisidėti prie serverio ugdymo palaikyti bendrą tvarką, o iš to gimsta ir santvarka mūsų bendruomenėje. Tam į pagalbą pasitelkčiau nuostabiuosius būsimus chat moderatorius. Noriu prisidėti prie pozityvo palaikymo bei įrodyti, jog galime linksmai bendrauti su kitais serverio žaidėjais draugiškai, šiltai, maloniai ir be keiksmažodžių, įžeidinėjimų ar kitokio pobūdžio nepageidaujamos žmogiškosios kultūros bei etikos.

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Deja, tačiau dar konkretesnio intervalo nespėjau nusistatyti, kadangi serveris tik ką naujai startavo su nauju sezonu, buvo išjungtas kurį laiką, o ir aš buvau šiokioje tokioje pertraukoje, tad, pasitaikius progai, kartu su nauju sezonu, sugrįžau ir aš bei stengsiuosi išlaikyti savo senuosius aktyvumo normatyvus, t.y. didžiąją dienos dalį, nes daug praleidžiu prie kompiuterio tiek namuose, tiek dirbdamas. Todėl galiu užtikrinti, jog aktyvus tikrai planuoju būti bei daug laiko praleisti tiek forume, tiek žaidime, palaikant tvarką chat'e bei chat moderatorių komandos sąstate.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Pagrindinis dalykas, kas yra svarbu, norint išlaikyti santvarką bei bendruomeniškumą chat'e, tai yra atsakomybės jausmas tiek už save, tiek už kitus. Jausdamas atsakomybę už save, turi maloniai bendrauti su kitais žaidėjais, padėti, iškilusi problemai, suteikti konsultaciją apie tai, ko kitas nežino, o tu žinai ir pns. Taip pat, kaip sakoma, elkis su kitais, kaip nori, jog su tavimi būtų elgiamasi. Todėl, remiantis šiais žodžiais, turi būti etiško elgesio, t.y. neįžeidinėti, "nestumti" ant kitų, nesikeikti. O jeigu yra poreikis išreikšti asmeninius santykius, tai galima padaryti privačiose žinutėse tiek serveryje, tiek Discord platformoje ar, galų gale, susiskambinti per Discord ir ten išsiaiškinti, tačiau nedrumsti chat'o savo "nonsense" pokalbiais, kurie tikrai neprideda nei pačiam žaidėjui karmos taškų, nei bendram serverio įvaizdžiui.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau, esu tikrai senas žaidėjas šiame projekte, esu matęs tiek šilto, tiek šalto. Esu bendravęs su daug žaidėjų, sprendęs ne vieną, ne du ir ne tris konfliktus, kartu su kitais žaidėjais ieškojęs bendro kompromiso ar problemos sprendimo. Taip pat, esu aplankęs daug pozicijų, net ir po kelis kartus, tad tikrai turiu sukauptą didelį patirties kraitį, kuriuo, būdamas chat moderatoriumi, norėčiau pasidalinti tiek su visais serverio žaidėjais, tiek su būsima chat moderatorių komanda, padedant jiems tobulėti, ugdyti patirtį, gilinti įgudžius ir pns. Taip pat, mėgstu labai socialumą bei komunikabilumą, kadangi pats tokio charakterio žmogus esu, todėl skatinčiau bendruomeniškumą mūsų projekto žaidėjų tarpe. Stengčiausi spręsti įvairius konfliktus taikiai, nesukeliant ne malonių emocijų tiek sau pačiam, tiek kitam. Remiuosi posakiu, jog nieko nėra neįmanomo, todėl galiu teigti, jog visais atvejais įmanomi visi sprendimai, kurie gerintų tiek serverio pokalbių erdvės kokybę, tiek pačio projekto įvaizdį.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Be abejo. Atvirai kalbant, nuo praeito karto, kuomet dar žaidžiau šiame projekte, Discord platformoje esančios ticket'ų sistemos pirmoji versija ir buvo mano paties sukurta. T.y. administravau bot'ą, kūriau tekstukus (dar net iki dabar, kiek mačiau, kai kurie mano tekstukai yra likę). Dabar matau, jog sistema yra patobulinta, pagražinta vartotojo akiai, kas yra tikrai šaunu bei man, asmeniškai, džiugu, jog nuo mano sukurtos pirmosios versijos buvo toliau atliekami "development'o" darbai bei turime, šiuo momentu, tokį puikų variantą. Kalbant apie forumo ticket'us, jie nėra kažkokia išimtis. Kadangi žaidėjai gali kreiptis bet kuriuo kanalu pagalbos, tiek chat'e serveryje, tiek per ticket sistemą discorde, tiek ticket sistemoje per forumą, todėl, analogiškai, tikrai aktyviai ir tame kanale pagelbėčiau žaidėjams tiek, kiek mano sisteminės serverio galimybės leidžia. Jeigu man pačiam kažko nepavyktų išspręsti, be abejo teiraučiausi konsultacijos su mūsų serverio administracija ar kitokio pobūdžio pagalbos, jeigu prireiktų kažkokių atitinkamų permission'ų iš serverio pusės, jog žaidėjas, besikreipiantis pagalbos, jos sulauktų kuo efektyviau, kuo kokybiškiau, bei satisfaction'as jo būtų kuo didesnis. Už serverio ribų dirbu darbą su klientais jau ilgą laiką, todėl galiu pasidalinti savo patirtimi ir lyginti serverio žaidėjo metodiką kaip bet kokios įmonės kliento metodiką - kuo laimingesnis žaidėjas, gavęs atitinkamą pagalbą iš atsakingų žmonių, tuo jis aktyviau ir ilgiau žais serveryje, norės kuo daugiau pasiekti bei pritrauks į serverį kartu ateiti žaisti kuo daugiau savo draugų. Tokiu būdu, kuomet, bus teikiama visapusiška, efektyvi, greita bei kokybiška pagalba, manau, jog sėkmingai plėsime ir mūsų projekto bendruomenę.

8.Jūsų kontaktai (Discord): Lempizorijus#8777.

• Labai patinka! 3
  • HaHa 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Funas 😉
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Jau esu buvęs CMD, tačiau dėl nevardinamų aplinkybių buvau išmestas, darbą atlikau gerai, įvedžiau naujovių, buvau tikrai geras CMD :P 

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: nežaidžiu, nes cmd neesu.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: negalima keiktis, reklamuot, floodint, spammint, žinoma svarbiausia negalima būt savim.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: nes esu kietas, patys tai žinot

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: ne, nėra laiko

8.Jūsų kontaktai (Discord): fun#4344 

P.S. Unbano laukiu dc, viso gero.

• Labai patinka! 1
  • HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Konkursas į chat moderatorių direktoriaus pareigas.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
Agnytea
2. Jūsų amžius?: ~ 18 m.
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Pokalbių moderatorių direktore noriu tapti, nes tada turėčiau galimybę atnaujinti ir pakeisti pokalbių moderatorių informaciją ir taisykles. Vien dėl to, nes nors jos ir keisdavosi,  sistemoje vistiek atsirasdavo trūkumų. Pokalbių moderatoriai tapdavo neaktyvūs, viešasis pokalbis būdavo neprižiūrimas, trūkdavo tvarkos, tačiau būdama pokalbių moderatorių direktore galėčiau tai ištaisyti.

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume per dieną praleidžiu 15-20 min. ir daugiau, tačiau tam, jog galėčiau bet kada jį įsijungti, atsidarysiu jį savo naršyklėje. Žaidime per dieną praleisiu 2-3 val. ir ilgiau.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: keiktis, įžeidinėti, spam’int, flood’int, teršti pokalbio, apgaudinėti, reklamuoti, viešinti kitų žaidėjų asmeninės informacijos be jų sutikimo.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Mane turėtumėt pasirinkti, nes McPrison serveryje buvau viena iš aktyviausių žaidėjų, ( tokia stengsiuosi ir likti), esu atsakinga, bendraujanti, sąžininga, patikima.

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip, tik serverio administracija turėtų mane įspėti, jog jiems yra reikalinga pagalba.

8.Jūsų kontaktai (Discord): 𝔸𝕘𝕟𝕖̇#8888

• Labai patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: AivarasIks
2. Jūsų amžius?: 17 metų.
3. Kodėl norite tapti pokalbių moderatorių direktoriumi?: Noriu prisijungti prie serverio administracijos jau nuo senų laikų, ne kartą bandau pakliūti į administracijos pareigas, bet vis neįšeina, tad bandau ir dabar laime :). 

4. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Šiuo metu po porą valandų žaidime per dieną, o forume karts nuo karto prisijungiu, nes nėra dabar reikalo man čia dažnai lankytis.

5. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti pokalbiuose: Floodinti, spaminti, keiktis, įžeidinėti, reklamuoti,  viešinti kitų asmeninę informaciją, apgaudinėti.

6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Esu senbuvis, tikrai buvęs ne kartą pačiu pokalbių moderatoriumi, bendravęs su dauguma administratorių, ir nepiktnaudžiauju savo pareigom.  

7. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Žinoma.

8.Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

• Labai patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Ačiū visiems pildžiusiems. Bet laukti daugiau nėra ko. Sveikinam naujają CMD @Agnytea 

Susisiek su manim per discord NutLit#6666

• Labai patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...