Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26140 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus

Recommended Posts

512x512-01.png

Atranka į prižiūrėtojus.

Anketa pildantiems į šias pareigas:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:
2. Jūsų amžius?:
3. Kuriame bloke dabar esate?:
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti?

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi?

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:

9. Papasakok šiek tiek apie save:

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:

12. Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai ir taisyklės.

• BŪTI AKTYVIAM SERVERYJE IR FORUME!
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • LAIKYTIS PROJEKTO, FORUMO TAISYKLIŲ.
  • Nenaudoti palengvinančių programų (cheat'ų).
  • Bandomasis 2-jų savaičių laikotarpis.

Atranka vyksta iki 09-23

MCPRISON.LT 2012 - 2021

• Labai patinka! 2
  • HaHa 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

`1. slapyvardis: mcbestgame

2. amzius:15metu 

3: blokas:c2

4 kodel noriu tapti priziuretoju: nes tai yra idomu ir man butu smagu ieskoti zmoniu kurie nusikalto

5kiek laiko praleidziu forume-zaidime: nuo 3val iki 10val zaidime

6uz kokia sryti pagrinde noreciau buti atsakingas: uz suemimus 

papildomo darbo nera

discord susisiekimai : antzmogis#2720

• Labai patinka! 1
  • Wow 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: KISKIS
2. Jūsų amžius?: 15
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Norėčiau įgauti patirties ir padėti serveriui.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime apie 2-3h. Forume apie 1h.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti?  Norėčiau prižiūrėti žaidėjus bei jiems padėti.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Su savimi norėčiau i servery atnešti tvarką.  Šiuo metu įdėju neturiu.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Nodito cheat,Keiktis,Ižeidinėti kitus žaidėjus.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Esu draugiškas liksmas mėgstu bendrauti su žaidėjais.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Todėl nes norėčiau įgauti patirties bei prisidėti prie serverio gerovės.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Tikrai taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord): KISKIS#0044

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atranka į prižiūrėtojus.

Anketa pildantiems į šias pareigas
1. Jūsų slapyvardis žaidime:TavotevAS.
2. Jūsų amžius:12.
3. Kuriame bloke dabar esate:Nusikaltes
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju:Apsaugoti Serverį nuo čheaterių,bugerių.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime:Apie 5-7h.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti:Atsakingas noreciau buti už Kalinius,bei jiems padėti
7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi:Gal būt padaryti kad mobai nepradingtų .

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:Naudoti palengvinančių programu dūpinti.

9. Papasakok šiek tiek apie save:Draugiškas,ramus,kantrus,megstu prižiūreti serverius.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus:Nes esu draugiškas megstu padėti kitiem žmonem.
.
11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms:Taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord)nezinomasz#1383

• Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Shinobis_
2. Jūsų amžius?: 16m.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas+
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Taigi, pradėkime nuo to, kad gerai išmanau šias pareigas, bei turiu patirties. Mėgstu padėti žaidėjams prireikus kokios nors pagalbos, ar antros rankos. Labai mėgstu, palaikyti serverio tvarką, kad niekas nenaudotų žaidimą palenginančių programų (čytų, hack'ų, mod'ų), ar panašių - neleistinų veiklų serveryje. Moku gerai bendrauti su žaidėjais, ar serverio Administracija. Esu draugiškas, bendraujantis, priešų serveryje neturiu. Nebijau bendrauti su komandos nariais, kolegom jei iškylą kokia nors problema, ar neaiškus klausimas. Esu aktyvus serveryje, bei ganėtinai aktyvus forume. Visada bandau išspręsti, neaiškumus - problemas ar kokius nors klausimus, visais įmanomais būdais, jei pagalbos žaidėjui tikrai reikia.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje praleidžiu labai daug laiko, na, žiūrint kokia sutuacija, jeigu turiu daug darbo serveryje stengiuosi praleisti bent pora valandų, o šeip, jei turiu labai daug laisvo laiko, serveryje žaidžiu beveik visą dieną. Einant prie forumo aktyvumo, nesu labai didelis forumo fanas bet, kiekvieną dieną prisijungiu po kelis kartus, pažiūrėti naujienas, kokius nors nusiskundimus ar panašiai.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Labiausiai tai manau, norėčiau dirbti ties pačiu serveriu, kaip ir minėjau, serveryje esu aktyvus, bei mėgstu padėti serverio žaidėjams.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Įdėjų bei projektų galvoje visada buvo, ir bus. Na, mano įnašas į serverį tai būtų - kruopštus bei nusėklus darbas ties serveriu, žaidėjais ir panašiai. Tikrai geras, draugiškas, bendraujantis, nuoširdus kolega Administracijoje.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Serveryje yra griežtai draudžiama - naudoti žaidimą palengvinančias programas (čytai, hack'ai, mod'ai), negalima savavališkai naudotis serverio bug'ais. Negalima keiktis, spam'inti, flood'inti, ižeidinėti serverio žaidėjų, Administracijos, viešinti kitų projektų, įžeidinėti McPrison projektą, apgaudinėti žaidėjų. Negalima Administracijos nariams piknaudžiauti, užsiimti nelegalia veikla (admin abuse). Negalima pardavinėti savo paskyros. 

9. Papasakok šiek tiek apie save: Esu Nedas, man 16 metų. Lengvas charakteris, žemas ego. Mėgstu sau kelti tikslus ir juos bandyti įgyvendinti. Šiaip, stengiuosi niekada nepasiduoti, toks tas mano moto gyvenime. Užsiemu kompiuterija (kas susiję su kompiuteriais), tai yra vienas iš mano daugelio hobių, tam taipogi skiriu nemažai laiko. Visada stengiuosi rasti bendrą kalba,užmegsti bei palaikyti gerus ryšius, visada esant reikalui ištiesiu pagalbos ranką. Esu užsispyręs žmogus, tačiau visados stengiuosi išlikti neutralus tam tikrose situacijose, arba jose iš vis stengiuosi nedalyvauti. Einant prie pačio minecraft, organizavau bei prižiūrėjau daug privačių Minecraft projektų, turiu labai nemažą patirti ties tuom, tiek žaidimu, tiek projekto valdymu. Bendrai sudėjus, žaidžiu jau apie 7-8 metus, labai daug prarūšiuota privačių serverių, tiek lietuviškų, tiek užsienietiškų. Apibendrinant, nemažą patirtį turintis žmogus, kuris dažnu atveju problemų nesukelia, o jei ir sukelia, stengiasi jas ištaisyti.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, į tai jau atsakiau ankstesniuose, klausimuose.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Be abejonės, taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord): GenkiDama#4841

• Labai patinka! 4
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Warlius.
2. Jūsų amžius?: 23 metai.
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas.
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Visų pirmiausia, kaip ir kiekvienas potencialus kandidatas į serverio prižiūrėtojus, noriu prisidėti prie bendrosios tvarkos palaikymo serveryje. Ne retai kada matau, jog pritrūksta aktyvumo pastarosiomis dienomis mūsų bendruomenės prižiūrėtojų tarpe. Noriu prisidėti prie to aktyvumo palaikymo. Taip pat, esu serverio senbūvis, ne kartą buvęs serverio prižiūrėtoju, daugeliui žinomas žaidėjas ir ne vienas žmogus gali pasakyti, jog kiek teko būti serverio prižiūrėtojų tarpe, visada susitvarkydavau su savo pareigomis puikiai, pažeidėjai nubausti, naujokai patenkinti žaidžia, kadangi sulaukia tiek konsultacijos, tiek pagalbos ticket‘uose, bendroji serverio tvarka prižiūrėta.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume per dieną praleidžiu didžiąją dalį dienos, kadangi pastoviai jis pas mane yra įjungtas arba tikrinimas. Įdomu ar atsiranda kokios nors naujos temos, kokios diskusijos vyksta, galbūt kažkur ir savo nuomonę pateikti galiu ir pns. Žaidime, dažniausiai, praleidžiu 3-6 valandas per dieną, kartais net ir daugiau. Bet būna, jog ir mažiau, jeigu, tarkime, kitų darbų daug turiu. Tačiau nurodytas mano laiko intervalas yra vidutinis.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti?: Įdėjų prie ko labiausiai norėčiau prisidėti, yra daug, reikėtų labiau susipažinti su vidine virtuve, kuri yra šiuo metu vyraujanti. Tačiau manau, vienas iš pagrindinių dalykų, prie kurių norėčiau prisidėti, tai būtų bendrosios tvarkos serveryje palaikymas, sukčiautojų nubaudimas bei pagalba serverio žaidėjams, ištikus kokiai nors nelaimei ar prireikus konsultacijos. Taipogi, galbūt galėčiau prisidėti prie šio projekto forumo tvarkos palaikymo, kadangi jos pastaruoju metu, pastebiu, tikrai trūksta. Prieš tai būdavo atitinkami forumo moderatoriai, kurių dabar nebėra, tad galima pastebėti ir tvarkos trūkumo atvejų. Šalia to, galėčiau prisidėti ir prie projekto Discord serverio tvarkos palaikymo, kadangi kai buvau administracijoje anais laikais, ne mažą indėlį jau esu į discord'ą įdėjęs, norėčiau ir toliau tęsti savo darbą prie jo. Taip pat, manau, jog puikiai galėčiau pasirodyti ties serverio statybinėmis modifikacijomis, žvelgiant į tai, kad dabartinis laisvės spawnas tikrai yra su daug trūkumų ir jo taisymui yra darbo "iki kaklo". Šalia to, norėčiau prisidėti, o gal galima būtų pavadinti "sugrįžti" prie įvairių event'ų organizavimo, kas man, būnant prižiūrėtoju anais laikais, sekdavosi tikrai puikiai. Na ir galiausiai, prie visų šių pagrindinių pareigų, be abejo, pagal savo kompetenciją bei permission'ų galimybėmis, pagelbėčiau serverio žaidėjams ticket'uose discord'e. O jeigu nepavyktų man pačiam padėti, tuomet, paruoščiau tuos ticket'us aukštesnio lygmens administracijos peržiūrai, jog kuo paprasčiau jiems būtų galima susipažinti su visa problemos esme bei ticket'ai išsispręstų efektyviau. 

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi?: Kaip ir minėjau praeitame klausime, norėčiau prisidėti prie serverio forumo priežiūros, kadangi dabar nebeliko forumo moderatorių, kurie su tuo užsiimtų. Pastebiu, kad ne mažai yra informacinių temų sukurtų, kuriose pasenusi arba visiškai neaktuali informacija. Norėčiau ją pakoreguoti bei sukonkretinti, ypač serverio naujokams, kurie įsijungia forumą ir ieško jiems reikalingos informacijos. Reikėtų iškelti kaip nors pagrindinę reikiamą informaciją apie serverio pobūdį, kaip reikia jame žaisti. Taip pat, didelis trūkumas informacijos apie McPrison discord serverį. Girdėjau atgarsius, jog kai kuriems net nepavyksta prisijungti prie discord serverio arba jeigu ir pavyksta, tuomet, nepavyksta rasti reikiamiausių dalykų, tokių kaip ticket'ų kūrimas ar kiti einamieji klausimai. Taip pat, kitas dalykas, ko tikrai labai pasigedau ir norėčiau tai atnešti su savo patirties kraičiu, tai būtų įvairaus pobūdžio event'ai serveryje. Event'ai jau nuo seniai yra žinomas dalykas, kuris didina serverio žaidėjų susidomėjimą, aktyvumą serveryje, norą stengtis bei laimėti prizų, kurie būtų naudingi kylant per blokus arba net ir išėjus į laisvę. Iš senų laikų, kuomet, buvau dažnas įvairių event'ų organizatorius, turiu užsilikusių įdėjų, kurios tikrai visiems labai patikdavo ir net dažnai klausimų susilaukdavau "o gi kada sekantis event'as bus?". Pastarosiomis šio sezono dienomis tokio dalyko, kaip event'ų, ypač trūksta serveryje ir iš daugelio net girdima, kad kartais tampa nuobodu serveryje vien kasinėtis ir rinkti pinigus dėl pasikėlimo į kitus blokus. Noriu prašviesinti, kiek įmanoma labiau, serverio žaidėjų kasdienybę.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Be abejo, serveryje turi būti laikomasi nustatytų bendrųjų taisyklių. Tad draudžiama pažeidinėti taisykles, kurios sudaro sukčiavimą, bandant gauti naudą prieš kitus žaidėjus ar kitaip kenkti serverio bei jo žaidėjų gerovei. Kalbant apie socialumą, tai turime išlikti draugiški vieni su kitais, tad draudžiama keiktis, įžeidinėti kitų žaidėjų ar kitaip teršti chat‘ą. Juk, kaip sakoma, elkis su kitais, kaip norėtum, jog su tavimi elgtūsi. Tad jeigu būtų elgiamasi negražiai chat‘e, su tuo žaidėju ir administracijos narys negražiai pasielgtų, t.y. atitinkamai nubaustų. Be abejo, draudžiami ir kiti bendrieji dalykai, t.y. kitų serverių reklamavimas, kadangi tam yra skirtos atitinkamos kitos platformos, kenkimas serveriui iš techninės pusės, kenkimas visai serverio bendruomenei. Visa ši visuma sueina į bendrąsias serverio taisykles, kurių turime laikytis visi, norint palaikyti bendrąją tvarką serveryje bei malonią žaidimo atmosferą.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Esu Aurimas, man 23 metai, kilęs iš Panevėžio, tačiau atsikraustęs gyventi į Kauną. Šiame serveryje žaidžiu, beveik, nuo pat jo pradžios, t.y. 2012 metų galo. Esu labai socialus bei komunikabilus žmogus, tad mėgstu bendravimą, lengvai gebu rasti bendrą kalbą su savo pašnekovu. Kartais galiu pasirodyti teisuoliškas, tačiau taip tik atrodo. Šis mano bruožas yra daugiau skirtas diskusijoms, kadangi iš mano socialumo išsirutulioja tai, kad mėgstu diskutuoti, argumentuoti įvairiais klausimais, kurie būtų susiję tiek su serveriu, tiek ir ne vien su juo. Taip pat esu humoro žmogus, mėgstu šia tema, taip pat, kalbėti. Daugelis draugų sako, kad dažnai užtenka vien mano juoką išgirsti ir jau visiems linksma bei juokinga, nebereikia nei kokių nors komiškų situacijų pasakojimo.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip jau minėjau, esu šio serverio senbūvis, ne kartą buvęs prižiūrėtoju, todėl esu matęs tiek šilto, tiek šalto šiame projekte. Yra tekę išgyventi visokių atvejų – tiek pakylimų, tiek nuosmukių, tačiau viskas išgyvenama, svarbiausia išlikti stipraus būdo. Tas mane užgrūdino kaip serverio prižiūrėtoją, kuris gali ne retai gauti įvairaus spaudimo tiek iš serverio aukštesniosios administracijos dėl tam tikrų darbų atlikimo svarbos, prioriteto ar pvz. kokybės trūkumų, tiek iš žaidėjų, kuomet kyla įvairūs klausimai, kažkas nesiseka ir prašo pagalbos. Per savo, kaip šio serverio prižiūrėtojo patirtį, teko ne mažai prisidėti ir prie serverio kokybės ar gerovės palaikymo, t.y. rengti įvairius event‘us, atlikti vidines, tarkime, statybines modifikacijas ir pns. Tad, manau, jog turiu tikrai ne mažą patirties kraitį, su kuriuo galėčiau tikrai atlikti naudingą serveriui, kaip prižiūrėtojo, funkciją.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Be abejo, prižiūrėtojo vienas iš prioritetinių darbų yra pagelbėti žaidėjams, kuriems reikalinga pagalba, suteikti konsultaciją ar paaiškinti ką nors, ko, galbūt, nepavyksta jiems suprasti arba sureaguoti į jų pranešimus, aptikus kokius nors bendrosios tvarkos neatitikimus serveryje.

12. Jūsų kontaktai (Discord): Lempizorijus#8777

• Labai patinka! 8
  • Patinka! 9

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: TheQuez_

2. Jūsų amžius?: 16

3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šiam serveryja žaidžiu jau gan ilgai ir užsimaniau išbandyti šias pareigas, Norėčiau būti naudingas tiek administracijai tiek žaidėjams.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje 4-8h, forume būnų įvairiai bet apytiksliai 1-2h.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Norėčiau padėti dabartiniams prižiūrėtojams pagauti žaidėjus kurie naudoja bugus, nuo cheat'erių, reklamuotoju bei kitų žaidėjų kurie kenke serveriui ir nesilaiko taisyklių.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Įdėju dar neturiu bet su laiku jos tikrai ateis.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Įžeidinėti žaidėjus bei administratorius, keiktis, reklamuoti kitų serveriu, flood'inti, spam'inti.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Šitas klausimas visose anketose sunkiausias, nes nežinau ką žmogus nori iš tikro apie mane sužinoti. Esu draugiškas, atsakingas, rūpestingas, komunikabilus, punktualus, sąžiningas, mėgstu tvarka.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nesakau, kad esu kažkoks ypatingas, mėgstu padėti žaidėjams, esu aktyvus, šiam serveriui skiriu labai didelę savo dienos dalį, nekenčiu "čyterių", bei patinka prižiūrėtojo darbas. Esu draugiškas, bet galiu būti labai rimtas rimtose situacijose. Turiu šiek tiek patirties prižiūrėtojo pareigose, iš kitų projektų.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Tikrai taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord): TNZ#9981

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: DemonasLT

2. Jūsų amžius?: 15 

3. Kuriame bloke dabar esate?: Šiuo metu esu A bloke.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Prižiurėtojo patirties turiu kituose projektuose, todėl gaudausi, ką prižiurėtojas turi daryti. Prižiurėtoju tapti norėčiau, nes man patinka padėti žaidėjams, norėčiau gaudyti žaidėjus kurie naudoja palengvinančias žaidimą programas
bei įgauti dar daugiau patirties šioje rolėje taipat nepakenktų.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Aišku priklauso nuo dienos, bet dažniausiai žaidime praleidžiu apie 3 valandas, savaitgaliais praleidžiu žymiai daugiau maždaug apie
5 - 8 valandas. Forume daug nekomentuoju, bet forumą visalaiką turiu atsidaręs bei labai dažnai jį tikrinu. 

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Labiausiai norėčiau būt atsakingas už žaidėjus kurie naudoja žaidimą palengvinančias programas, manau, kad visai gerai nusimanau kokios yra palengvinančios žaidimą programos ir ką jos daro, dar bučiau atsakingas už tiketus, nes tai yra prižiurėtojo pareiga. 

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Serveryje atneščiau tvarką, šiuo metu labai didelių įdėjų neturiu, bet manau, kad sugražinčiau eventus.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Serveryje negalima naudoti žaidimą palengvinančias programas, keiktis, įžeidinėti kitus žaidėjus, spaminti ar floodinti susirašinėjimo langą, reklamuoti kitų minecraft projektų, discord serverių bei forumų, negalima grasinti DDOS atakomis, viešinti kito asmens privačios informacijos be asmens bei administracijos leidimo.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Mano vardas Arnas, man yra 15 metų, gyvenu Klaipedoje, esu malonus bei draugiškas, šį serverį žaidžiu maždaug apie 3 metus su pertraukom bei su keliom paskyrom. Laisvalaikiu žaidžiu minecraft bei kitus kompiuterinius žaidimus, žaidžiu badmintoną, mėgstu programuoti. Labai mėgstu bendrauti su kitais žmonėmis bei jiems padėti iškilus kažkokiems klausimams. 

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nesu ypatingas, bet manau, kad serveryje žaidžiu visai ilgą laiką ir gerai jį išmanau. Manau, kad esu aktyvus, todėl aktyviai galėčiau prisidėti
prie tam tikros veiklos. 

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Tai aišku, kad padėčiau, tai yra prižiurėtojo pareiga.

12. Jūsų kontaktai (Discord): Turbut Demonas#0001

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Vagis
2. Jūsų amžius?: 13
3. Kuriame bloke dabar esate?: Elite(Elitas)
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: noriu tiesiog išmėginti save pareigose ir gan daug žmonių matęs kurio tiesiog laksto su nelegaliais item, ir kad nebūtu žaidėju kurie naudoja Bugus arba cheatus ir t.t.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime per diena apie 3h (kartais ir daugiau), o forume tai apie 1h.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Šiaip norėčiau daugiausia būti Sargybiniu visad patiko  darbas ir norėčiau išbandyti.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Šiaip nelabai turiu idėjų bet butu galima įdėti pvz.: /kit C /kit B /kit A /kit Elitas 

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Tai visu pirma cheatinti, naudoti bugus serverio(geriau pranešti administracijai ir gauti atlygi) ir dar daugiau yra.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Taip gerai mokinuosi, o ką aš daugiau galiu papasakoti tiksliai net nežinau.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nu tiksliai nežinau, bet tiesiog noriu išmėginti save Prižiūrėtojo Pareigose.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Tikrai taip kiek galėčiau jeigu tai ne mano pareigoms tai nelabai kuo padėti galėčiau.

12. Jūsų kontaktai (Discord): Vagis#7757

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: The3minde
2. Jūsų amžius?: 16
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvas+
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kaip ir kiekvienas pildantysis, noriu tapti prižiūrėtojų komandos dalimi su noru pagelbėti/padėti serveriui, jo komandai, bendruomenei. Pastaruoju metu reikalinga pagalba serverio prižiūrėtojų srityje, dėl mažo jų aktyvumo, todėl noriu jiems padėti kovoje su serverio taisyklių pažeidėjais, žaidėjų iškilusiais klausimais ir pačio serverio atmosferos gerinimu.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Dažnai tikrinu forumą, paieškoti naujų temų, atsakyti į ką galiu, tad dažniausiai jis yra įjungtas. Žaidime stengiuosi praleisti 2-4h per dieną, kartais daugiau, priklausant nuo turimo IRL užimtumo.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Iš pradžių norėčiau susipažinti su administracija, jos nariais, aktyviomis problemomis ir/ar iškeltais klausimais, kuom galėčiau padėti geriausiai. Labiausiai norėčiau prižiūrėti in-game serverį, forumą (nes tų prižiūrėtoju seniai nebėra), forumo nusiskundimus apie serverio pažeidėjus, discord ticketus, tačiau manau galiu susitvarkyti bet kokioje pozicijoje, ten kur yra silpna vieta ir/ar reikia pagalbos.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Norėčiau į serverį atnešti daugiau priežiūros, komunikacijos su bendruomene. Kaip ir minėjau, nebėra forumo moderatorių, tad norėčiau juos grąžinti. Tuo pačiu iškelsiu esamas problemas, turimas idėjas serverio gerinimui ir tobulinimui. Pats esu matęs kaip žmonėms reikia veiklos, apart kasinėjimosi ir non-stop grindinimo, pavyždžiui, kaip buvo kiaušinių rinkimas, įvairiausi /event'ai, /turnyrai ir pnš, todėl pasiūlyčiau ir daugiau tokių įdėjų.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Draudžiama keiktis, įžeidinėti, teršti pokalbį (į tai įeina spam'ai, flood'ai ir t.t.), reklamuoti, apgaudinėti, viešinti kitų asmenų privačios informacijos, kitais žodžiais - pažeidinėti serverio vidines taisykles.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Mano vardas Mindaugas, internete į mane dažnai kreipiamasi slapyvardžiais "Mindexas" arba (in-game) "The3minde". Man yra 16 metų, esu iš Vilniaus. Laisvalaikiu mėgstu programuoti (JavaScript kalba), truputį domiuosi tinkliniu, sportuoju, nebijau išbandyti kažką naujo. Esu ramus, sąžiningas, patikimas žmogus.  McPrison serveryje žaidžiu nuo 2017 m., v5/v6/v7 sezonais aktyviai ir nematau kažkokių kliūčių tai nutraukti. 

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Turėtumėte pasirinkti mane, nes aš esu aktyvus, sąžiningas, komunikalus žmogus. Kaip ir minėjau turiu tokio tipo darbo patirties, todėl manau, jog lengvai galėsiu susidoroti su iššūkiais ir atlikti savo darbą.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip, manau, jog šitas klausimas neturėtų būti klausimas, nes tai kaip Prižiūrėtojo pareiga - padėti žmonėms (atsakyti į jų klausimus, sureaguoti į iškilusias problemas).

12. Jūsų kontaktai (Discord): Mindexas#0001

• Labai patinka! 1
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: ll666ll
2. Jūsų amžius?: 21 
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvės
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi tai yra man jau žinomos pareigos ir tikrai ne paviršutiniškai, galiu laisvai pretenduoti ir neturėti didelių kėblumų eigoje. Serverio aktyvumas tikrai yra didesnis, nei kažkada buvo todėl ir šios pareigos tikrai turėtų didesnio paįvairinimo negu buvę. Papildžius esamų prižiūrėtojų gretas būčiau tikrai efektyvus pradedant ties serveriu ir baigiant ties serverio discordu, bei žmonėms kuriems reikalinga pagalba serverio tema. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje keletą valandų, forume aktyviau.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Prioritetinių sričių neturiu, bet norėtūsi bent jau apsižiūrėti kiek ko naujo įdėta yra šiandieniniame serveryje iš STAFF pusės. Todėl kolkas sakyčiau, kad tiesiog serverio/dc priežiūra.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi?  Taigi vėl tapati nuvalkiota frazė: mažiau kenkimo serveriui. Priklausytų nuo to, kaip stipriai administracija pasitiki naujais žmonėmis savo gretose, nes jei mano galimybės po poros mėn būtų tik poros komandų turėjimas tai logiška būtų sakyti, kad aš tik prabaninčiau ir pachatinčiau su serverio žaidėjais.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Kenkti serveriui, jo chat'ui, jo žaidėjams, administracijai, bei reklamuoti kitus projektus.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Laimis, 21 metai, gyvenu Vilniuje. Mėgstu veiksmą, todėl savo hobius ir darbą sieju airsoftu, mašinom ir kariuomene. Linksmų plaučių, mėgstantis bendrauti, neužsisėdantis ir tiesiog vaibinantis žmogelis :D 

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Serveryje vaiduokliauju jau nuo 2014 metų, nepasiekęs tik CMD ir sargybos drk pareigų. Prižiūrėtoju esu buvęs ne kartą ir ne po mažą laiko tarpą. Todėl problemų su manimi neturėtų kilti. 

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord): *Laimis#2725

Sėkmės pretenduojantiems.

• Labai patinka! 4
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: lasisa
2. Jūsų amžius?: 22
3. Kuriame bloke dabar esate?: Nusikaltėlis
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:
  Nes mano vizija smagaus žaidimo yra kai niekas nenaudoja palengvinančių programų prieš kitas, liaudiškai vadinamų čytais. Taip pat noriu įvesti savo sugalvotas įdėjas, keles teko paminėti pačiam serverio administratoriui Justinui ir kiek supratau tai jam patiko jos, o tokių įdėjų turių labai daug, todėl manau, kad prižiūrėtojo postas padėtų man jas geriau, greičiau bei geriau apgalvotas su kitais administracijos nariais. Prižiūrėtojo titulas man visada buvo suteiktas neoficialiai, tai norisi prisijungti oficialiai nors kartą. Šį serverį žaidžiu nuo 2012metų su pertraukom, esu matęs ir prastų dienų ir klestėjimų dienų ir per visus laikotarpius buvau ištikimas tik serverio geroviai vien dėl to, kad man buvo paprasčiausiai smagu čia žaisti.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Priklauso nuo dienos, galiu ir 5h, galiu ir visiškai neprisijungti dėl laiko stokos dienos metu, visgi esu studentas ir tenka daryti all night projektus, nes paukštukai sako "atsidėk iki paskutinės dienos".

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti?  Mėgstu viską apart pilis, nes nepatinka būti pririštam prie tos minties, jog tuo metu turiu būti prisijungęs prie žaidimo ir derinti savo dieną aplinkui žaidimą, tačiau dabar prižiūrėtojų yra kurkas daugiau nei ankščiau tai manau nebus didelė problema. Mėgstu padėti naujokams, visada stengiuos jiem padėti, jei nežinau atsakymo naršau visus kampus kol išsiaiškinu, kad ateityje nekiltų problemų. Taip pat mėgstu ieškoti bugų ir galvoti įdėjas kaip ištaisyti juos be kodavimo kuris suvalgo didelę serverio atnaujinimams skirtą laiką.  Nepatinka žmonės kurie kenkia žaidimui ir jį gadina.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Atnešt galėčiau žmogų kuris turi didžiulę patirtį administracijoje, kuris buvo susidūręs su šimtais skirtingų situacijų kurias reikėjo spręsti visiem administracijos nariams susijungus. Vienos iš mano senesnių įdėjų buvo pakelti maksimaliai kainas pardavimo laisvės parduotuvėse, kad žmonės pradėtų rinkti savarankiškai medžiagas, taip pakeldamas serverio įrankių kainas vos ne 2x. Taip pat turiu ir dabar įdėjų kurias esu išvardinęs Justinui ir jam jos patiko, viena iš jų buvo prie enchanto "mending" automatiškai pridėti enchanta "curse of vanishing" taip palaikytų didesnę vertę visiems įrankiams ateičiai bei nebūtų tiek daug pvp itemų ar šiaip įrankių. (daugiau įdėjų Justinui išvardinta)

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Reklamuoti kitus serverius, nesvarbu ar discordo, ar kitus projektus. Nenaudoti palengvinančių programų. Negalima užsiimti gambling žaidimais. Negalima grasinti ddoss, viešinti kito žmogaus asmeninius duomenis. Galėčiau vardint ir vardinti, bet čia visiem įkaltas dalykas yra.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Studijuoju multimedija, esu trečiam kurse. Mano studijos susija su grafikos darbais, filmavimais, montavimais, reklamom bei daugiau. Esu žmogus kuris nebijo pasakyti kritikos, tačiau stengiuos apeiti geruoju būdu ir tuopačiu patarti žmonėm kas iš mano perspektyvos atrodytų geriau.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu daug kartų buvęs administratorius, taip pat turiu sugebėjimų kurie jus sudomintų netik žaidimo, serverio priežiūrai, bet taip pat ir komerciniais tikslais tokiais kaip reiklamomis ar grafika.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Smagiausia dalis kai suteiki naudinga pagalbą kurios kitas nesuteikia.

12. Jūsų kontaktai (Discord): ESDovydas#9265

• Labai patinka! 7
  • Patinka! 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: PurpleBunny2324
2. Jūsų amžius?: 19
3. Kuriame bloke dabar esate?: A
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Jau labai ilgą laiką norėjau ir bandžiau, tačiau ne visada pavyko, todėl dabar bandau savo laimę,  kad galėčiau padėti prižiūrėti tvarką, nes pastebėjau, jog kartais pritrūksta aktyvių sargybinio pareigas atliekančių žmonių.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: žaidime 3-4h, savaitgaliais ir ilgiau, o forume iki valandos, pusantros.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Norėčiau palaikyti bendrą tvarką, stebėti ar žmonės laikosi visų taisyklių. 

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Manau, jog žmonės su misijomis galėtų užsidirbti dėl rank up'o, nes kai kurios užduotys lengvai nėra atliekamos, ypač, jei tai naujas žaidėjas. Kitos idėjos visada atsiras, kai pamatysiu pilną kontekstą. 

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Cheat, turėti nelegalių item'ų,  nesilaikyti esminių serverio taisyklių, tyčiotis,  kalbėtis temomis, kurios gali iššaukti konfliktą, reklamuoti kitus serverius,  spam'inti chat'ą ir dar daugiau.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Esu studentė, kuri mėgsta leisti laiką žaidimams, šiuo metu esu Vilniuje. Esu žaidžiusi šiame serveryje nuo 2013-2014, tai galima sakyti, jog užaugau kartu :D Mano nuomone, viskas turi  būti pagal taisykles, o kiekvienas nusižengimas turi būti nubaustas atitinkamai.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Nes esu vienintelė ir nepakartojama,  juokauju, noriu įrodyti, jog sugebu kažką moderuoti daugiau nei discord'ų server'iai, taip pat, manau, jog galiu padėti prie aktyvesnio dalyvavimo prižiūrėtojų gretose. 

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Padėsiu visais klausimai, kuriuos pilnai suprantu, o jei ne - prašysiu pagalbos tų, kurie geriau žinos ir galės efektyviai  padėti pagalbos ieškotojui. 

12. Jūsų kontaktai (Discord):  Bunnyah#2324

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:  Maskiukas
2. Jūsų amžius?:  16
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėje
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Prižiūrėtojo pareigos serveryje yra vienos iš aukščiausių. Gal serveryje ir nežaidžiu ilgą laiką, bet spėjau jį pažinti, o užsilikti „pilku“ nick'u irgi nemėgstu, kadangi turiu geras charakterio savybes, apie kurias pakalbėsiu vėliau, noriu jas panaudoti geriems tikslams. Šiuo atvėju užimti prižiūrėtojo postą. Nesu žmogus turintis daugybę idėjų, bet esu toks žmogus, kuris gali padėti išplėtoti idėjos pradmenį, padėti idėjai išvysti dienos šviesą. Taip pat, kalbant apie serverio gerovę, lietuviškas MC community yra perpildytas „čyteriais“,  kas bent jau man asmeniškai – šlykštu. Tokie žmonės neleidžia ramiai žaisti, dažniausiai MCprison serveryje naudojami „čytai“ tokie, kaip kill aura, x-ray, fastbreak suteikia tikrai daug pranašumo, bei diskomforto kitų žaidėjų atžvilgiu, kadangi pats turiu patirties su „čytais“ būčiau tas,  kuris stengtųsi sustabdyti šį šlykštulį, paversti serverį švariu nuo tokių žaidėjų.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume aktyvus nebūnu, nes nėra reikalo, jei nežinau kokios informacijos, tada naudojuosi juo. Kalbant apie žaidimą, tai priklauso nuo savaitės dienos, bet serveryje stengiuosi praleisti nors 3-4h. 

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Į šį postą pildau su tokia mintimi, kad tiks tokia pozicija, kuri bus laisva. Nesu išrankus žmogus. Labiausiai prie širdies man serverio/forumo priežiūra, ten turiu daugiausia patirties, todėl ten darbas būtų daug kokybiškesnis, bet esu greitai besimokantis asmuo, tad tiktų ir kita pozicija, beto, užėmus kitą poziciją įgaučiau naujos patirties, kas išeitų į naudą.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi?: Ką atneščiau naujo? Na dviračio išrasti tikrai neišrasiu, šis žaidimas jau gan senas, tad kažką naujo sugalvoti yra gan sunku,  todėl nemeluosiu, kad nieko „brand new“   neatsinešiu, todėl praleidus šį klausimą einu prie kitoKaip ir minėjau, nesu žmogus, turintis daug idėjų, bet esu toks, kuris gali padėti išplėtoti ideją, jai padėti išvysti dienos šviesą, tai būtų galima priskaityti prie atsakymo, ar turiu idėjų, kurias atsinešiu  su savimi. 

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Viską išvardinti užtrukčiau ilgai, nes serverio taisyklės gan plačios. Esminiai dalykai, kuriuos aš išskirčiau? Griežtai draudžiama sukčiauti, apgaudinėti žaidėjus, grasinti DDOS atakomis, reklamuoti kitus projektus. Yra ir kitų dalykų, bet jei vardinčiau ir juos, čia būtų kopijavimas, o dabar rašau tai, ką žinau ir kas mano nuomone atrodo svarbiausia.

9. Papasakok šiek tiek apie save:  Esu Martynas, 16m. vaikinas, šiuo metu esu moksleivis. Laisvalaikiu užsiimu sportu, šiek tiek domiuosi web design, leidžiu laiką prie kompiuterio, bei būnu su draugais. Kalbant apie mano charakterio savybes, kurias prižadėjau paminėti anksčiau, tai esu atsakingas, greitai ir logiškai mąstantis žmogus. Šios savybės yra būtinos užimant prižiūrėtojo pareigas. Taip pat, turiu patirties prižiūrėtojo pareigose iš kitų žaidimų, tad čia nebūčiau žalias. Serveryje žaidžiu nuo(jei neklystu) praeitų metų. Pradėjau žaisti kartu su draugais, tada dariau šiokią tokią pertrauką ir dabar vėl grįžau žaisti, tad patirties projekte šiek tiek turiu ir manau suteikti pagalbos žaidėjams galėčiau.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Visi esame žmonės, visi esame panašūs, bet kažkuo išsiskiriantys vieni iš kitų. Kokios mano teigiamos savybės, dėl kurių turėčiau užimti prižiūrėtojo postą? Kaip ir minėjau, esu atsakingas, greitai mąstantis žmogus. Greitas ir logiškas mąstymas yra gera savybė, kuri padėtų priimti greitus ir gerus sprendimus tam tikrose situacijose, kurių tikrai būna.  Manau vienintelis mano minusas, nesu toks žmogus, kuris daug reiškiasi. Stengiuosi daug nesireikšti viešai tik dėl to, kad išvengčiau bereikalingų dramų, palaikyčiau savo reputaciją neutralią/teigiamą. 

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Jei tik atsirastų galimybė – taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord): Martynas#5660

• Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Skype55
2. Jūsų amžius?: 19
3. Kuriame bloke dabar esate?:
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu padėti žaidėjams, panaikinti žaidėjus kurie naudoja "cheatus".

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Nedaug.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti?: Norėčiau prižiūrėti serverio žaidėjus, blokuoti kenkėjus.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Atneščiau patį save, manau visiems to užtektų.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Cheatinti, keiktis.

9. Papasakok šiek tiek apie save: Esu Marius, prisono senbūvis.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes aš esu protingas ir žinau kaip reikia elgtis su pareigomis.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Padėčiau.

12. Jūsų kontaktai (Discord): Jukyli#1107

Redagavo - Skype55
Skype55
  • Labai patinka! 5
  • HaHa 1
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...