Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26147 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus

Recommended Posts

Anketa pildantiems į šias pareigas:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Dievaite
2. Jūsų amžius?: 14
3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvėja
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu padėti ticketuose žmonėms ir medžioti cheaterius, bei bugerius.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Visa laiką kiek lieka nuo pamokų ir namų darbų...

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Cheaterius ir buggerius.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? -

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: negalima naudoti palengvinančių programų.

9. Papasakok šiek tiek apie save: man 14 esu draugiškas, patinka žaisti minecraft įpač prison serverius.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:nes būsiu aktyvus.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip.

12. Jūsų kontaktai (Discord): Dievaite#0075

• Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: jonhavar
2. Jūsų amžius?: 21 amžius
3. Kuriame bloke dabar esate?:  Laisvas
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:   Turiu laisvo laiko bei atsirado ir didesnio noro žaisti šiame projekte, tad norėčiau ir vėl prisidėti prie šio serverio gėrovės. Taip pat noriu susigrąžinti nepriekaištingą reputaciją bei padėti serverio žaidėjams su iškilusiomis bėdomis bei klausimais. Taip pat noriu pasiekti ir jubiliejį dviejų metų prižiūrėtojo darbo gimtad
ienį.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Forume praleidžiu 1-2h, o serveryje 1-3h.

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Norėčiau būti pagrindinis pilies stebėtojas, nes esu profesionalus cheatų analitikas bei ekspertas, pats jų nenaudoju ir nenaudojau. Taip pat galėčiau daryti ir kokybiškas patikras bei tikrinti forumo cheat skundus. Taip pat esu ir profesionalus builderis, tad galėčiau prsidėti ir prie serverio statymo darbų, dizaino atnaujinimų ir pnš.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi?  Gerą nuotaiką, daug pozityvo, gerų emocijų bei gerą sutarimą komandoje. Taip gal ir porą naujų idėjų.

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Cheatint, rasizmo, seksizmo, keiktis +-, ddos atakų,  ddos grąsinimų ir kitų pavojingų serverio žaidėjams bei pačiam serveriui dalykų.

9. Papasakok šiek tiek apie save:  Vairuoju BMW ir vairuoju AUDI. Esu studentas, finansiškai nepriklausomas. Laisvalaikiu užsiiminėju sportu, filmų žiūrėjimu, knygų skaitymu. Esu komunikabilus, iš dalies raštingas. Turiu gerą humoro jausmą.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Patirtis kalba už save, turiu baisiai daug patirties ir dar daugiau noro.  Taip pat su esančios administracijos visais nariais labai gerai sutariu, tad į komandą įsiterpčiau labai lengvai ir santykiai būtų geri.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip

12. Jūsų kontaktai (Discord): NuSuper#8824

• Labai patinka! 5
  • HaHa 2
  • Patinka! 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atranka į prižiūrėtojus.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Esu ip bane bet jei atbanintumet butu MrCoolBread
2. Jūsų amžius?: aštuoni
3. Kuriame bloke dabar esate?: kaip ir minejau sedziu ip bane bet siaip esu laisvas+
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: noriu prabanint chyterius ir siaip sugaudyt autominerius

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: zaidime praleisdavau 2-3h forume gal 5 min?

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? buciau atsakingas uz gaudima chyteriu mane domina zmones ka duosit tas bus gerai

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? tai sakiau gi prabaninciau pacuku kurie sedi su automine ir bugina

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: karoce negalima bugint chytint pasakyk adminam tu dx nes cia pasirodo zemas lygis ir labai nepagarbu jei tipo man pasakytu kad as dx jei buciau adminas tai deciau bana 5d

9. Papasakok šiek tiek apie save: megstu minecrafta ir viskas

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: nes as PonasKietasBatonas

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: jo kartais padeciau jei rimta beda

12. Jūsų kontaktai (Discord): MrCoolBread#0902
Ok

Redagavo - MrCoolBread
kas tau yra
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FunasDidysis
2. Jūsų amžius?: 12
3. Kuriame bloke dabar esate?: C ir kažkuris skaičius, su regėjimu prastai.
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Buvau jau cmd ir mačiau kiek daug korupcijos yra prisone, todėl būdamas dalimi prisono iš aukščiau sutvarkyčiau šitą reikalą

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Beveik nežaidžiu, o forume ateinu parašinėt kąnors, galimai nematėt, nes viską ką parašau ta ištrina

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Valdžios valdžia, aš kaip psichologas visiem.

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Atnešt galėčiau pringles traškučių, kuriuos dabar valgau rašydamas šitą "anketą į labai svarbias pareigas"

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: daug ko negalima ir patys žinot ko negalima daryt.

9. Papasakok šiek tiek apie save: sw aš Funas, geriau žinomas kaip FunasDidysis, buvau cmd, bet buvau išmestas už "admin chato leakinimą", šiaip baisiai fainas esu, linksmuolis, mėgstu čipsus, ypač pringles su paprika - tikrai bombiniai. Kadangi daug merginų prisone, tai jeigu norit rakto į mano širdį - ateikit su dvejom dėžutėm pringles su paprika pas mane ir aš visas jūsų.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  nes aš geresnis už MMMMM

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: žinoma bro

12. Jūsų kontaktai (Discord): fun#4344 

• Labai patinka! 1
  • HaHa 1
  • Nepatinka 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:FrozyPozy
2. Jūsų amžius?:21
3. Kuriame bloke dabar esate?:Laisvė
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Kadangi jau buvau ir jeigu ne pora kasekėlių visai padoriai sekėsi. Kadangi taip kažkaip nelabai gražiai pasibaigė mano kadencija, norėčiau pradėti nuo ten kur daugmaž sugrybavau ir nebekartot tų klaidų. Serveryje esu nuo 2013-2014 (tam laiko tarpe), tai manau suprast ką konkrečiai prižiūrėtojas atlieka man nėra sunku.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Pora valandų. (Pažadu už lilith tikrai būsiu aktyvesnis)

6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti?Forumas (kalinių nusiskundimai), disc ticketai(tagint žygį jog uždėtų privilegijas žmonėms), žaidime: patikros(labai gerai sekėsi), padėt naujokams(kadangi 90% kai buvau prisijungęs serveryje tuo metu buvau vienintelis on prižiūrėtojas teko naujokam(įkyriem) padėti, bet paskui taip atdušy galiu pasakyt kai paeina padėt tokiem net nusišypsas, nes atrodo beviltiškam žmogui padėjai).

7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Serveriui konkrečiai - tikriausiai nieko. Ne mano vieta pačiam projektui galvoti kažką naujo. Tačiau pasiūlyti administracijai visada galiu. Labai norėtusi padiskutuoti dėl ekonomikos(kuri tikrai nėra tobula ir jai iki tobulybės daug trūksta).

8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:Cheatint, bugint, dupint šeip grybaut.

9. Papasakok šiek tiek apie save:Kam reik tas žino. Trumpai - studinu dabar ktu 3 kursas, kimarinu darbo dienoms Kaune - tad kai bendrabutį kimarinu laisvo laiko žaist mc tikrai yra. Xalturinu mašinas, pradėjau užsiieminėt statybų darbais - persidažiau visą garažą, tai tiek.

10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Ne paslaptis jog labai daug žmonių užpildė kurie jau buvo prižiūrėtojai ar dar kažkas. Palyginus dėl ko kiti buvo išmesti (cheatinimas, admin komandų piknaudžiavimas, tais laikais kai buvo nelegalia veikla). Dar mano priežastis nėra tokia rimta. Ir patys žinot neseniai čia buvau tas priž darbą atlieku normalei be jokių nesamonių.

11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?:Tai jo. @elZygio

12. Jūsų kontaktai (Discord): Frozius#6694

Redagavo - muzikosdomas
  • Labai patinka! 4
  • HaHa 2
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.