Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26146 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į sargybinių direktorius

Recommended Posts

Labai prašome, jeigu nesate užtikrinti, kad adekvačiai elgsitės, aktyviai žaisite, net nepildykite.
Anketą pildyti nauju pranešimu šioje temoje.

Reikalavimai:

• Būti aktyviam, atsakingam, raštingam.
  • Kai žaidėjas prašo pagalbos turite jam padėti, o ne ignoruoti. O jeigu nežinote kaip padėti, paklausti žaidėjų ar administracijos narių.
  • Su kiekvienu žaidėju privalote bendrauti maloniai. Nesvarbu kas jis yra - naujokas, senbuvis ar jūsų priešas.
  • Visus bausti privalote taip pat.
  • Privalote laikytis visų mcprison.lt taisyklių.
  • Turėti, bent kokios patirties Sargybos darbe.

Svarbu:

• Anketa privalo būti užpildyta lietuviškais rašmenimis.
  • Anketose, kuriose nėra užpildytas bent 1 punktas automatiškai atmetamos.
  • Atsakymai privalo būti paryškinti ''BOLD''.
  • Šrifto dydis privalo būti nustatytas ''14''.
  • Draudžiama FreePostinti, ir susirašinėti su žaidėjais šioje temoje.
  • Užpildžius anketa spauskite ''Atsakyti'' po to ''Redaguoti'' ir Pažymėti varnele ''Rodyti kas redagavo'' ir galiausiai ''Išsaugoti pakeitimus'' ir daugiau neberedaguoti anketos, nes ji iškart bus atmesta.
  • Pavyzdys:

• 9AHCLrI.png

Anketa:

• Jūsų nick žaidime:
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:
  • Trumpai papasakokite apie save?:
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?:
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi?
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:
  • Kaip dažnai lankotės forume?:
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?:
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?:
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?:
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje?
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką):
  • Jūsų kontaktai:

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?:
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?:
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?:
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?:
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?:
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?:
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?:
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?:
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?:
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?:
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?:
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?:

Atranka vyks iki 10-17

MCPRISON 2012-2021

• Labai patinka! 4
  • Wow 1
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: The3minde
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16
  • Trumpai papasakokite apie save?: Mano vardas Mindaugas, esu iš Vilniaus. Laisvalaikiu domiuosi programavimu, žaidžiu tinklinį. Esu McPrison prižiūrėtojas.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Mane sužavėjo žaidėjo @NeonPlusX atsidavimas darbui ir šio darbo pobūdis, todėl išgirdęs apie atvirą poziciją noriu sekti jo pėdsakais. Taip pat noriu dėti pastangas pakelti serverio sargybos aktyvumą, joje esančios komandos narių skaičių.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Esu jau dirbęs šį darbą todėl žinau kaip jis veikia, ko tikėtis iš kitų sargybiniu ir ko bus tikimasi iš manęs, kaip sargybos prižiūrėtojo.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Kaip ir minėjau, noriu atnešti aktyvumo šioje frakcijoje ir dėti pastangas šios frakcijos gerinimui.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Minecraft žaidžiu nuo 2014-2015 m.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Per dieną serveryje praleidžiu nuo 2-4h d.d. 3h+/d savaitgaliais (V-VII).
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Forume lankausi kiekvieną dieną, dažniausiai jis būna įjungtas fone, tad bet kada galėčiau jį peržiūrėti.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Serveryje žaidžiu nuo 2017 m. pradžios, su keleta pertraukų, kurių vidutinė trukmė buvo apie 2 mėnesius.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Ne, nusikaltęs neesu. Banų ir užtildymų istorija švari.
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip esu, tačiau tai yra parama serveriui ir į tai neturėtų būti atsižvelgiama renkant sargų prižiūrėtoją.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?: Prieš pusantro mėnesio baigėsi vasara, tad ką veiksiu 2022 m. vasarą pasakyti sunku, tačiau manau, kad aktyvumas nesumažės.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Taip buvau, tai jau minėjau praeituose klausimuose.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Šiuo metu neesu sargybinis.
  • Jūsų kontaktai: Discord - Mindexas#0001

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Paaukštinčiau jį pareigose iki "Sargybinio".
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?: Pirmą kartą parašyčiau jam, pasidomėčiau aplinkybėmis, kodėl negalėjo išdirbti 60 minučių. Pakartotinius atvejus bausčiau įspėjimu, o vėliau ir šalinimu iš darbo už neaktyvumą.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita [1-4], priklausant nuo to ką jis padarė.
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Priklauso nuo keiksmų, tačiau bausčiau nuo 0.5 iki 1 įsp.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Išmesiu iš darbo, skirdamas jam 1 mėnesio BlackList iš sargybos posto.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Darbuotojas bus skirtas 1 įsp.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Darbuotojui bus skirtas 1 įsp.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?: Alfa sargybinis bus išmestas iš darbo.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Neparduosiu informuosiu jį, kad jis yra Juodajame sąraše ir praktikantą nusipirkti galės tik laikotarpiui praėjus.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Peržiūrėčiau sargybinio darbą, už ką gauti įspėjimai. Duočiau pasirinkimą išsipirkti įspėjimus. Jei sargybinis neišsiperka įspėjimų, būtų išmestas iš darbo.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?: Niekada.
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Pranešiu administracijai, apie savo išvykimo laikotarpį ir aplinkybes.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?: Išmesiu iš darbo ir įrašysiu jį į BlackList visam laikui.
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?: Paprašysiu Alfa-Sargybinio (toliau - Sargybinis) įrodymų, jei sargybinio įrodymai parodytų, kad žaidėjas užblokuotas neteisingai, jį atblokuočiau, o sargybinis būtų išmestas iš darbo.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Pažeisti Chat Taisyklių, ignoruoti žaidėjų pagalbos prašymus, provokuoti PVP, kyšininkauti, pažeisti Bendrųjų Serverio Taisyklių.
Redagavo - Mindexas
  • Labai patinka! 3
  • HaHa 2
  • Patinka! 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: JustPegasus
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 15
  • Trumpai papasakokite apie save?: Esu paprastas 15 metų jaunuolis mėgstantis kompiuterinius žaidimus bei muziką. Turiu šunį vardu Luna. Gyvenu kaime Marijampolės apskrityje.  Mėgstu sportuoti, važinėtis dviračiu bei riedlentėmis.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Neseniai praradau chat  moderatoriaus darbą tai atsirado laisvo laiko tai galvojau pasinaudoti galimybę.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Esu draugiškas, mėgstantis padėti, Gan atsakingas. Darbui paskirčiau tikrai ne viena ir ne dvi valandas savo laisvo laiko.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi?  Būčiau aktyvus prižiūrėčiau praktikantų veiklą, bei priimčiau keletą naujų.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Pradėjau gal 2012 Per savo telefoną tačiau ~2015 Gavau pirma kompiuteri tai nuo to laiko pradėjau žaisti per ji ~2017 metais padariau pauze ir ~2019 grįžau.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Įvairiai tačiau 3-4h dažniausiai būnu prisijunges.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Kai buvau chat moderatorius 2-3 kartus per diena tačiau kai išmetė ~1 karta. Tačiau jai gaučiau pareigas vėl lankyčiausi 2-3kartus
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Kaip ir viename iš klausimų sakiau kompiuteri gavau ~2015 tai ir vienas iš pirmų serveriu buvo mc prisonas
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Gavęs Ban (Už bug naudojimą nes nežinojau kad /toggle yra bugas)
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip. Šiuo metu turiu Svip Paslaugą (Jai rasiu tam tikra banko informacija planuoju pirkti titan)
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?: Vasara aktyvumas sumažės tačiau taip vis dar žaisiu.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Ne nesu buvęs
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Nesu sargybinis.
  • Jūsų kontaktai: Discord: JustPegasus#2090 

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Paaukštinsiu y sargybinis 
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?: Paklausiu kodėl nieko nedarė, jai nebus svarios priežasties duosiu ispėjimą Jai kartosis išmetamas iš pareigų
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita 1-4 (Žiūrint ką nusikalto)
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?:  Nuo 0,5  iki 1
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Išmetamas iš sargo pareigų 
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?:  Duosiu 1 įspėjimą
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?:  Duosiu 1 įspėjimą
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?:  Išmesiu iš darbo.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Praktikanto pirkimas nebegalimas
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Pasiūlysiu išsipirkti tačiau jai jis atsisakys išmetamas iš pareigų
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?: Negalima
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Pranešiu Justinui , žygiui. Nutlit
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?: Išmetamas iš pareigų
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?:  Išmetamas iš pareigų.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Pažeisti Chat taisykles, Pažeisti forumo taisykles, Naudoti palengvinančias programas, provokuoti pvp, ignoruoti žaidėjus prašančius pagalbos.
Redagavo - JustPegasas
Privaloma
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime:erikas09
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?:17
  • Trumpai papasakokite apie save?:Mano vardas Erikas, esu vienuoliktokas, mėgstu žaisti kompiuteriu, žvejoti, gerai praleisti laiką.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?:Ilga laiką žaidžiu serveryje kaip paprastas žaidėjas tai norėtųsi galiausiai užimti kokias nors svarbesnes pareigas, nei būti paprastu sargybiniu ar chat modu. Taip pat noriu kaip nors pagyvinti sargybos darbą ir
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?:Esu vienas aktyviausių serverio žaidėjų, su dauguma sutariu, visada bandau maloniai bendrauti su visais.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Rengčiau sargybiniams treniruotes(pvp dvikovas), sugalvočiau turnyrų (pvz. daugiausia pradirbta minučių per savaitę, daugiausia duotų baudų ir pns.), kurių laimėtojui duočiau prizą (serverio valiutos).
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?:Nuo 2012 metų
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?:2-5h per dieną, priklausant nuo laisvo laiko.
  • Kaip dažnai lankotės forume?:Jungiantis minecraft‘ui visada prisijungiu į forumą pažiūrėti kas naujo.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?:Nuo 2012 metų.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?:Esu gavęs pora mute.
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: V5-V6 visada turėdavau Titan/Ultra. Šiam sezone turėjau Titan, kuris neseniai pasibaigė
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?:Žinoma, gal ne dieną, bet tikrai prisijungčiau ryte ar vakare.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje?:Buvau 3 kartus ir esu dabar.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką):Šiuo metu esu praktikantas, bet kadangi tik vakar vakare buvau priimtas tai neturiu daug minučių. https://imgur.com/a/WLSDZdc (Eidamas daryti šita nuotrauką pastebėjau, kad po serverio užlūžimo dingsta visos minutės)
  • Jūsų kontaktai:Erikas09#7998

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?:Paaukštinčiau iš Praktikanto į Sargybinį.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?:Pasidomėčiau kodėl nepražaidė, jei bus gera priežastis nebausiu, jei nebus geros priežasties arba
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?:/ita 1-4 (priklausomai nuo priežasties).
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?:Už sutrumpintus keiksmus 0.5 įspėjimo. Pilnus 1 įspėjimu.
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?:Išmesiu iš pareigų ir įtrauksiu į juodąjį sąrašą 1 mėnesiui.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?:Kadangi dabar neveikia tazeriai, tai piktnaudžiauti neįmanoma, bet jei bus sutaisyti tai  nubausiu 1 įspėjimu.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?:Skirsiu 1 įspėjimą.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?:Sargybinį išmesiu iš pareigų.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?:Praktikanto nebegalima pirkti, nėra skirtumo ,ar jis yra Juodajame sąraše ,ar nėra. Tai pasakyčiau, kad negali to daryti.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?:Pasiūlyčiau išsipirkti įspėjimus, jei neišsiperka išmetu iš pareigų.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?:Sargybos frakcijos pavadinimo negalima keisti.
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?:Pranešiu savininkui arba vyr. administracijai.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?:Išmesiu iš darbo ir įtrauksiu į juodąjį sąrašą visam laikui.
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?:Kadangi jau yra žinomą, kad sargybinis užblokavo žaidėja neteisėtai tai sargybinį išmesiu, užblokuota žaidėja atblokuosiu.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?:Keiktis ,įžeidinėti , cheatinti, ignoruoti žaidėjus prašančius pagalbos, reklamuoti kitus projektus.

Redagavo - EZZ
  • Labai patinka! 2
  • Patinka! 2
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Anketa:

• Jūsų nick žaidime: Dyzelinas
  • Kiek Jums metų (nemeluokite)?: 16, neužilgo sueis 17
  • Trumpai papasakokite apie save?: Kaip jau esu minėjęs daugelį kartų, esu vardu Domantas. Šiuo metu einu į III gimnazijos klasę. Laisvalaikiu mėgstu žiūrėti filmus, programuoti, žaisti kompiuterinius žaidimus. Pasakojant iš charakterio pusės, esu linkęs padėti, nuoširdus žmogus. Also, kaip ir mes visi, žmonės, turime savų minusų, turiu jų ir aš. Vienas iš jų būtų tai, jog esu linkęs greitai susinervuoti, tačiau to susinervavimo pernelyg stengiuosi neparodyti, kad aplinkinė energetika toliau išliktų teigiama.
  • Kodėl norite tapti Sargybinių direktoriumi?: Žiūrint iš dabar susidariusios padėties, kalėjimo sargybinių komanda yra drastiškai sumažėjusi, tam turi būti kažkokia priežastis. Galbūt žaidėjams kuo nors neįtinka sargybos darbo informacija, ją reikia keisti ir t.t.? Taip pat - algos. Galbūt reikėtų, pasitarus su projekto savininkais/vyr. administracija, jas koreguoti? Gali būti ir daugiau priežasčių, kodėl žaidėjai nebenori pildyti į sargybą. Šias priežastis noriu išsiaiškinti, stengtis, jog žaidėjai vėl pradėtų aktyviai pildyti į sargybą. Visgi, sargyba yra vienas iš šio serverio pagrindinių dalykų, kuris turi funkcionuoti tinkamai. Prie viso to, norėčiau įgauti šiokios, tokios patirties dirbant su projekto administracija, prisidedant prie serverio gerovės. Pamatyti projektą kitokiu kampu.
  • Kodėl turėtumėme pasirinkti būtent Jus?: Sargyboje esu matęs tiek šilto, tiek šalto. Begales kartų esu buvęs sargybos komandoje, kelis kartus esu pasiekęs aukščiausią sargybos laipsnį - alfą sargybinį. Žinau, kaip elgtis daugely situacijų. Esu sukaupęs tikrai nemažą bagažą žinių sargybos pareigose, tai kažkiek galėtų įrodyti 2020 metais mano sukurtas bei nuolat atnaujinamas gidas, kaip užpildyti į sargybinio poziciją, spausti čia.
  • Ką naujo įneštumėte į serverį tapęs direktoriumi? Daugelį savo minčių jau išsakiau ketvirtame šios anketos punkte. Pasikartosiu, jog stengčiausi išsiaiškinti kodėl žaidėjai nebenori pildyti į sargybos gretas, kokios yra to priežastys, ką reikia keisti, kad sargybos gretos vėl būtų pilnos šioms pareigoms atsidavusių žaidėjų.
  • Kiek laiko žaidžiate minecraft'ą (iš viso)?: Apie 8 metus.
  • Kiek laiko per dieną žaidžiate serveryje?: Įprastomis darbo dienomis apie 2-3 valandas (pagal galimybes, kartais daugiau/mažiau). Savaitgaliais bei per atostogas - apie 4-5 valandas tai tikrai.
  • Kaip dažnai lankotės forume?: Forumas mano kompiuteryje yra įjungtas pastoviai, tai gali liudyti mano praleistas laikas forume, kurį galima rasti pas mane profilyje.
  • Kiek laiko iš viso žaidžiate šiame serveryje?: Nuo 2017 metų.
  • Ar esate kažkuo nusikaltę, kada nors šiame serveryje, jei taip, tai kaip?: Taip, esu. Seniau esu baustas užblokavimu su priežastimi "free ita", bei dėl nelegaliai gauto sargybinio kit, su priežastimi "bug naudojimas".
  • Ar esate pirkęs paslaugų ar kitaip rėmęs serverį?: Taip, esu rėmęs serverį daug kartų.
  • Ar ketinate žaisti dabar ir atėjus vasarai?: Taip.
  • Ar kada nors buvote sargybiniu šiame serveryje? Kaip jau minėjau penktame šios anketos punkte - taip.
  • Jeigu esate sargybinis, kiek turite minučių? (Pateikite nuotrauką): Šiuo metu sargybos komandoje nesu.
  • Jūsų kontaktai: Discord: Dyzelinas#0302

Situacijos:

• Ką darysite, jei praktikantas pasiekė 1000min?: Praktikantas bus paaukštinamas į aukštesnį sargybos laipsnį - sargybinį. Taip pat, sargybos darbuotojų sąraše, perrašysiu sargybinio slapyvardį prie sargybinių.
  • Ką darysite, jei darbuotojas nepražaidė 60min jums nepranešęs?: Pagal viską, turėčiau iškart duoti sargybiniui raštišką įspėjimą, bet kadangi esu geros širdies žmogus, paklausiu sargybinio kodėl tą ir tą dieną nepranešė apie savo aktyvumą. Esant pakankamai įtikinančiai priežasčiai, duosiu žodinį įspėjimą, jog kitą kartą praneštų, kai taip atsitiks. Antra vertus, jei sargybinis nepateiks aiškios priežasties, kodėl nepradirbo, jam bus skirtas raštiškas įspėjimas, situacijai pasikartojus - sargybinis bus išmetamas.
  • Kokią komandą naudosite uždėti ieškomumo lygį žaidėjui?: /ita 1-4
  • Kiek įspėjimų bausite darbuotoją už keiksmus?: Pagal dabartines taisykles, sargybinis bus nubaustas 0.5 įsp. arba 1 įsp. (priklauso nuo to, ar keiksmas sutrumpintas ar ne).
  • Ką darysite, jei darbuotojas paliks Sargybos frakcija, kad galėtų žudyti kitus sargus?: Pasidarius įrodančius įrodymus, sargybinis bus išmetamas bei įtraukiamas į sargybos b-list, pagal dabartines taisykles, vienam mėnesiui.
  • Ką darysite, jei darbuotojas piktnaudžiaus tazeriu ir freetazins žaidėjus?: Sargybiniui bus skirtas 1 įspėjimas, pasikartojus situacijai (jei tyčinė), sargybinis gali būti išmetamas.
  • Ką darysite, jei darbuotojas skatins pvp?: Sargybiniui bus skirtas 1 įspėjimas.
  • Ką darysite, jei Alfa-Sargybinis išleis savo drauga arba kitą acc iš kalėjmo, kur pastarąsis buvo pasodintas teisingai?: Alfa sargybinis bus išmetamas iš pareigų.
  • Jei žaidėjas nori pirkti praktikantą bet yra Juodajame sąraše (Black-List) ką darysite?: Žaidėjas bus informuotas, jog praktikanto pozicijos pirkimas yra nebegalimas.
  • Ką darysite jei sargybinis surinko 3 įspėjimus (atsakyti pilnai)?: Sargybiniui leisiu išsipirkti įspėjimą/įspėjimus, šiam išsipirkus, sargybinis toliau liks pareigose. Neišsipirkus - sargybinis bus išmetamas iš pareigų, bus nuimama sargybinio rolė "Discord" platformoje, sargybinio slapyvardis bus ištrinamas iš forume esančio sargybos darbuotojų sąrašo. Also, sargybiniui neišbuvus 7 dienų pozicijoje, jo slapyvardis bus įtraukiamas į sargybos b-list, 1 mėnesiui.
  • Kada galima keisti sargybos frakcijos pavadinima?: To daryti be savininkų/vyr. administracijos leidimo negalima.
  • Ka darysite jei turėsite išvykti kelioms dienoms?: Tai pranešiu į "Discord" platformoje esantį administracijos chat'ą, arba tiesiogiai vienam iš savininkų/vyr.administracijos narių.
  • Ką darysite radę sargybinį pasislėpusį už kalėjmo ribų ir stovintį afk?: Pasidarius įrodymus, be abejo, sargybinis bus išmetamas iš pareigų. Taipogi, priklauso nuo situacijos, ar sargybinis stovėjo AFK su /darbas pradeti ar su /darbas baigti, bus skiriamas neterminuotas sargybos b-list.
  • Ką darysite jeigu Alfa-Sargybinis neteisėtai užblokavo žaidėją pilyje?: Jei bus tikrai žinoma, jog alfa sargybinis įvykdė neteisėtą užblokavimą, alfa sargybinis bus išmetamas iš pareigų, o neteisėtai užblokuotas žaidėjas bus atblokuotas.
  • 5 dalykai kurių negalima daryti sargyboje?: Pažeidinėti CM chat'o taisyklių, nelegaliai keltis sargybos darbo minučių su /darbas pradeti, neteisėtai žudyti nekaltų, užsiimti kyšininkavimu, provokuoti PvP.
Redagavo - Dyzelinas
  • Labai patinka! 4
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

Sargybinių direktoriumi išrinktas - @Mindexas ! :)

• Labai patinka! 2
  • HaHa 2
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...