Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26134 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

primecaptain19 PAPEIKIMAS

Recommended Posts

Sveiki,gan stipriai žaidžiu šį serveri,remiu jį.Automatiškai norisi ir geros iš sargų darbo kokybės bei žaidėju.Primecaptain19 nei vieno iš šitų faktų nepasižymi,skaičiau jo anketa y sargų,praktikantų postą.Veiksmais nei čiut neprilygstama informacija.Žaidėjus įvairiai siuntinėja jei neatliko gerai darbo,mane patį nužudė stovint vietoje su daug rasursu,t.y dmd pick su enchant luck 3 unbreaking 3,iron setu,bei kitos smulkmenos kurios nelabai ir svarbios man.

Šios žinutės tikslas sargybos direktoriui suprasti,kad reikia kartais ir pamokyt naujokus,ne tik paleist vėjais,bet jeigu to serveryje nėra ir norisi tik viską tradiciniu būdu daryti,prašom.

Neberemsim šito serverio ir ištrauksim iš rekomendaciju,ačiū.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nei įrodymų, nei kažkokios formos, nieko. Tokia ir intelektualinė vertė, iš šio vadinamo "papeikimo", kuriam įkelti negalėjai rasti tinkamos vietos. Kitą kartą, užuot rašęs ilgas pastraipas apie nieką, pasirūpink, jog tavo papeikimas turėtų priežastį, argumentus ir vaizdo įrašą, kodėl vienas ar kitas žmogus turėtų būti nubaustas. Linkiu tau sėkmės gyvenime!

Pasidalinti

Temos nuoroda
2021-10-20 at 16:11, PonaSs sakė:

Sveiki,gan stipriai žaidžiu šį serveri,remiu jį.Automatiškai norisi ir geros iš sargų darbo kokybės bei žaidėju.Primecaptain19 nei vieno iš šitų faktų nepasižymi,skaičiau jo anketa y sargų,praktikantų postą.Veiksmais nei čiut neprilygstama informacija.Žaidėjus įvairiai siuntinėja jei neatliko gerai darbo,mane patį nužudė stovint vietoje su daug rasursu,t.y dmd pick su enchant luck 3 unbreaking 3,iron setu,bei kitos smulkmenos kurios nelabai ir svarbios man.

Šios žinutės tikslas sargybos direktoriui suprasti,kad reikia kartais ir pamokyt naujokus,ne tik paleist vėjais,bet jeigu to serveryje nėra ir norisi tik viską tradiciniu būdu daryti,prašom.

Neberemsim šito serverio ir ištrauksim iš rekomendaciju,ačiū.

Sveikas, nežinau kiek Tu rašei šitą moralą, bet atsakysiu tau - kiek prisimenu, nužudžiau tavę dėl to, kad tu nesusimokėjai baudos per bm, tai teko tave nužudyti ir nelabai manau kad aš žaidėjus siuntinėju, jeigu siuntinėčiau - būtų pilna ppk. btw - aš ne naujokas, o patyres sargyboj. Prieš rašant ppk įsitikink, kad tai tikrai yra nusižengimas, skaityk Sargybinių Informacija.

Pasidalinti

Temos nuoroda

Gal kiek pavėluotai į balių, bet mldc tas Primevaptain, eik geriau ką nuveiksi nešvaistydamas laiko tuštiems papeikimams

Pasidalinti

Temos nuoroda