Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26137 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Recommended Posts

• Koks Jūsų vardas žaidime?: Sheriff_Gold
  • Jūsų klausimas: Sveiki ponai ir ponios, mano klausimas būtų susijęs su aukštu ping. Jau nuo maždaug v8, mano ping labai stipriai pakilęs. pakilęs ligi tiek, kad prašo /login, prisiloginu ir logina kelias minutes, kai prilogina, būna labai lagas. O ping svyruoja nuo 2k, iki 15k. Ar čia serverio, ar mano pačio problema. Ir kaip būtų galima jį sumažinti

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
prieš 27 minutes (-čių), Sheriff_Gold sakė:
  • Koks Jūsų vardas žaidime?: Sheriff_Gold
  • Jūsų klausimas: Sveiki ponai ir ponios, mano klausimas būtų susijęs su aukštu ping. Jau nuo maždaug v8, mano ping labai stipriai pakilęs. pakilęs ligi tiek, kad prašo /login, prisiloginu ir logina kelias minutes, kai prilogina, būna labai lagas. O ping svyruoja nuo 2k, iki 15k. Ar čia serverio, ar mano pačio problema. Ir kaip būtų galima jį sumažinti

Hey, manau tavo problemos. Ir pačiam besijungiant, ir geram pažįstamui besijungiant pingas nekyla ir serverio connectionas nekimba. Pabandyk pas save pasitikrinti kas galėtų kelti problemas.

Pasidalinti

Temos nuoroda

gerai, dėkui. I nevermind. Užsidėjau shaders, nustojo lagint :DDD

Pasidalinti

Temos nuoroda