Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26147 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

[Priimtas] martynas28 į pokalbių moderatorius

Recommended Posts

Pokalbių moderatoriaus anketos forma

Bendri klausimai

• Jūsų slapyvardis serveryje:  martynas28
  • Jūsų "Discord": Cliff#1239
  • Jūsų blokas: B
  • Jūsų amžius (nemeluokite): 14
  • Kiek laiko praleidžiate serveryje per dieną: 3-6 valandas per dieną, savaitgaliais būna ir daugiau.
  • Papasakokite apie savo patirtį šiame serveryje: Taigi šiame serveryje žaidžiu nuo 2015-ųjų. Būdavau sargybinis, bei aktyvus žmogus. Daug labai ir tokios išskirtinos patirties neturiu.
  • Ar esate per visą savo žaidimo mcprison serveryje laikotarpį buvęs baustas serveryje (ban, mute ir pan.)?: Esu baustas tik vieną kartą (mute)
  • Kodėl turėtumėm pasirinkti būtent Jus?:  Jūs turėtumėte mane pasirinkti nes kituose dideliuose projektuose turiu didelės patirties prižiūrint chatą, esu aktyvus bei linksmas. Moku bendradarbiauti komandoje bei padėti kitiems žmonėms. Esu negailėstingas taisyklių pažeidėjams bei pats stengiuos jų nepažeisti. Mano nuomone laikytis taisyklių yra labai svarbu norint palaikyti gerą atmosferą serveryje. Esu mandgus bei stengiuos padėti visiems kiek galiu. Esu protingas bei bandau mastyti kuo protingiau, prieš kažką darant pagalvoju. :)

Situacijų klausimai

1. Ką darysite, jei žaidėjas paprašys pagalbos, o Jūs negalėsite padėti?: Parašysiu, jog negaliu padėti. Pasakyčiau jog gali kreiptis į kitą chat modą ar prižiūrėtoją esantį serveryje, parašytų ticketą discordę ar sukurtų naują temą forume.
  2. Ką darysite, jei žaidėjas parašys vieną keiksmą žinutėje?: Toliau stebėsiu chat'ą bei jeigu keiksmai pasikartotų, pasitaryčiau įrodymus bei užtįldyčiau asmenį naudodamas "/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [20-40]m keiksmai". 
  3. Ką darysite, jei žaidėjas parašys keiksmą ir įžeidimą vienoje žinutėje?: Už keiksmažodį netįldyčiau tačiau užtįldyčiau asmenį už įžeidimus bei pasidaryčiau įrodymus, užtįldyčiau žaidėją  naudodamas,- "/cm uztildyti [žaidėjo vardas]  [20-40]m Įžeidimai".
  4. Ką darysite, jei žaidėjas pradės be sustojimo spam'inti/flood'inti į viešą pokalbį?Iškart užtįldyčiau asmenį naudodamas -"/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [30-90]m chat_teršimas" bei užtildęs pasidaryčiau įrodymus.
  5. Kaip pasirinksite tinkamą keiksmų ar įžeidimų užtildymo laiką?: Pagal pasikartojimą, jei pažeidimas kartojosi pirmą kartą tai tildyčiau tik 20 minučių tačiau jei pažeidimai kartojosi prie kiekvieno užtildymo pridėčiau po  10 minučių iki tol kol pasiektų 40 minučių. Toliau nebekelčiau.
  6. Ką darysite, jeigu žaidėjas įžeidinės sargybinį?: Tildysiu taip pat kaip ir įžeidus paprastą žaidėją, neskirčiau kitokios bausmės. Užtildydamas naudočiau - "/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [20-40]m įžeidimai" bei pasidaryčiau įrodymus.
  7. Ką darysite, jeigu sargybinis pardavinės savo paskyrą?:  Skubiai užtildyčiau naudodamas -"/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [60]m acc_pardavinėjimas" pasidaryčiau įrodymus bei Sargybinių nusiskundimų subkategorijoje įkelčiau įrodymus jog žaidėjas būtų atitinkamai nubaustas.
  8. Ką darysite, jeigu žaidėjas įžeidinės Jus asmeniniame pokalbyje (/msg)?: Žaidėją iškart užtildyčiau naudodamas -"/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [60]m cm_negerbimas_msg" bei pasidaryčiau įrodymus.
  9. Ką darysite, jeigu kitas pokalbių moderatorius užtildys žaidėją įrašęs priežastį, kurios nėra pokalbių moderatorių taisyklėse?: Pasidaryčiau įrodymų ir įkelčiau juos forume į "Chat moderatorių nusiskundimai" kategoriją.
  10. Ką darysite, jeigu negalėsite prisijungti į serverį kelioms dienoms?: Praneščiau CM Direktorei - Ledinukei :)
  11. Ką darysite, jeigu žaidėjas jums be perstojo rašo (spam'ina) į asmeninį pokalbį (/msg)?:  Nekreipčiau dėmesio ir toliau grindinčiau :)
  12. Ką darysite, jeigu žaidėjas masiškai keikiasi ar įžeidinėja kitus viešame pokalbyje (nesudarydamas nei flood, nei spam)?: Iškart po 2-iejų keiksmų/įžeidimų užtildyčiau žaidėją naudodamas - "/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [20-40]m keiksmai/įžeidimai" bei pasidaryčiau įrodymus.
  13. Ką darysite, jei prieš Jums užtildant, taisyklėms nusižengęs žaidėjas piktybiškai atsijungs kelioms minutėms bandydamas išvengti užtildymo?: Palaukčiau porą minučių, jei asmuo neprisijungtų tai pranesčiau ar CM Direktorei ar Prižiūrėtojui, jei asmuo prisijungtų tai jį atitinkamai užtildyčiau.
  14. Ką darysite, jei žaidėjas pradės reklamuoti? Parašykite visą seką žingsnis po žingsnio:  1 žingsnis - Nedelsiant patikrinčiau ar tai ištikrųjų yra reklama ( jei ne tai įspėčiau ) 2 žingsnis - jei tai buvo reklama tai nedelsiant užtildyčiau žaidėją naudodamas - "/cm uztildyti [žaidėjo vardas] [60]m reklama"  3žingsnis - pasidaryčiau įrodymus. 4 žingsnis - pasidarytus įrodymus įkelčiau į Kalinių nusiskundimų kategoriją. 5 žingsnis - Nueičiau užsikaisti arbatos :)
  15. Parašykite užtildymo komandą:  /cm uztildyti [žaidėjo vardas] [laikas]m [priežastis]
  16. Pokalbių Moderatorių kodas:  mcprison.lt|ledinuke01-chatmoderatoriai
Redagavo - Martynauskas
.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pagal mane tai viskas tvarkinga, tik 3 ir 13 klausimai kelia abejonę, bet viskas normaliai

Pasidalinti

Temos nuoroda

13-ame manau viskas gerai nes apie tai kiek skaičiau nieko neužsiminta. 3-iame ištikrųjų nieko blogo nematau, lyg ir manau viskas ok

Pasidalinti

Temos nuoroda
Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per " Discord " platformą.

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...