Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26127 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus?!

Recommended Posts

512x512-01.png

Atranka į prižiūrėtojus.

Anketa pildantiems į šias pareigas:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:

2. Jūsų amžius?:

3. Kuriame bloke dabar esate?:

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

9. Jūsų kontaktai (Discord):

Reikalavimai ir taisyklės.

• Būti aktyviam serveryje ir forume.
  • Rašyti lietuviškomis raidėmis ir bent minimaliai gramatiškai taisyklingai.
  • Laikytis projekto, forumo taisyklių.
  • Nenaudoti palengvinančių programų (cheat'ų).
  • Bandomasis 2-jų savaičių laikotarpis.

Atranka vyksta iki 11-26

MCPRISON.LT 2012 - 2021

• Labai patinka! 4
  • HaHa 1

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: joebymanndoby

2. Jūsų amžius?: 17

3. Kuriame bloke dabar esate?: B

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu tapti prižiūrėtoju, nes esu atsakingas bei darbui atsidavęs žmogus. Į man paskirtas užduotis ar darbus visada žiūriu labai rimtai, stengiuos viską atlikti kuo geriau. Taip pat, sugebu bei mėgstu dirbti komandiškai, neturiu sunkumų bendrauti bei susipažinti su nepažįstamais ar naujais žmonėmis. Mėgstu puoselėti sau patinkančius dalykus - šiuo atveju tai būtų šis projektas, jo kokybė, atmosfera bei nuotaika, noriu palaikyti bendrą tvarką jame.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume daug laiko nepraleidžiu, bet galiu praleisti tiek kiek reiks. Žaidime - mažiausiai 3 valandas per dieną.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: Į serverį atnesčiau aktyvumo, motyvacijos, užsidegimo bei meilės savo darbui kupiną prižiūrėtoją. Galbūt čia nėra nieko naujo, bet serveriui tikrai praverstų. O įdėjų visada yra, bet čia jų neskelbsiu.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Savaime suprantama, jog serveryje negalima naudoti žaidimą palengvinančių programų. Negalima keiktis, įžeidinėti, vartoti rasistiškų žodžių, tad tai reikštų, jog turime būti draugiški bei tolerantiški. Draudžiama reklamuoti kitus projektus, bei kenkti serveriui iš techninės pusės, kitaip - ddos'inti. Aplamai, draudžiama pažeidinėti bendrasias serverio taisykles. Turime jų laikytis, jog visi galėtų mėgautis žaidimu, bei turėtume draugišką serverio visuomenę.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Pradėsiu nuo to, jog esu turėjęs prižiūrėtojo pareigas, tik ne šiame projekte. Susitvarkyti su darbu bei jo metu ištinkamomis kliūtimis nebūdavo jokių problemų. Galiu teikti naujas įdėjas kaip galima būtų pagerinti serverio kokybę, bei atmosfera. Serveryje žaidžiu jau nuo senai (nuo 2015m) tik su pertraukomis, bet ką noriu pasakyti, jog žinau kaip daug kas veikia, ko žaidėjai nori bei tikisi iš projekto administracinės komandos. Na, galiu pridurti ir tai, jog pasižymiu savo aktyvumu, ypač kai ateina šaltasis metų sezonas, tad prie kompiuterio praleidžiu nemažą savo dienos laiką. Moku atpažinti ar žaidėjas naudoja žaidimą palengvinančias programas, labiausiai PvP, kadangi pats didįjį savo minecraft'o žaidimo laiką esu praleidęs kaip PvP žaidėjas.

9. Jūsų kontaktai (Discord): Calijaro#1418

• HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atranka į prižiūrėtojus.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: BraskinisAlus.

2. Jūsų amžius?: 16.

3. Kuriame bloke dabar esate?: A.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Taigi, pradėkime nuo to, kad mėgstu prižiūrėti serverio tvarką, padėti žaidėjams prireikus antros rankos ar iškilusiems neaiškiems klausimams. Yra tikrai nemaža patirtis ties serverio prižiūrėjimu ar žaidėjai nesukčiauja, nepiknaudžiauja ir panašiai. Organizavau bei prižiūrėjau daug privačių Minecraft projektų, turiu labai nemažą patirtį ties tuo, tiek žaidimu, tiek projekto valdymu.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Priklauso nuo situacijos, ar turiu kažkokių kitų reikalų, ar ne. Dažniausiai serveryje praleidžiu visą dieną, kadangi McPrison yra mano mėgstamiausias serveris jau nuo senų laikų, pats žaidimas, bei serverio community. Kadangi mokausi 10 klasėje, artėja egzaminai, mokslams skiriu taip pat nemažai laiko, bet padarius namų darbus ir panašiai, šoku į McPrison serverį susirašau su draugais ir visą dieną žaidžiam, nu per daug čia neišsiplėsiu. Apibendrinant esu labai aktyvus žaidėjas serveryje. Einant prie forumo, seniau nebūdavau labai aktyvus, bet dabar visada seku visas naujienas, visokius nusiskundimus ar papeikimus pažiūrau, paskaitau būna parašau kokį komentarą, tai ganėtinai esu aktyvus ir forume.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:  Tikrai mielu noru pradėčiau serveryje daryti visokius event'us jei tik atsirastų galimybė, kadangi artėja Šventinė Kalėdų atmosfera, tikrai būtų smagu rengti kažkokius Kalėdinius žaidimus, kad žaidėjams nepabostų ir būtų smagu žaisti serveryje. Aišku įdėjų turiu nemažai, ne vien tik event'ų rengimas, ar Kalėdiniai žaidimai. Esu tikrai įgudęs statytojas, tai viena iš mano stipresnių Minecraft savybių.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Serveryje yra griežtai draudžiama - naudoti žaidimą palengvinančias programas (čytai, hack'ai, mod'ai, client'ai), negalima savavališkai naudotis serverio bug'ais. Negalima keiktis, spam'inti, flood'inti, įžeidinėti serverio žaidėjų, Administracijos, viešinti kitų projektų, įžeidinėti McPrison projektą, apgaudinėti žaidėjų. Negalima Administracijos nariams piknaudžiauti, užsiimti nelegalia veikla (admin abuse). Negalima pardavinėti savo paskyros.  Neleistinų veiklų serveryje yra kur kas daugiau, bet manau išvardinau pagrindines neleistinas veiklas serveryje.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir minėjau turiu patirties, esu draugiškas, nebijantis bendrauti, dalintis įspūdžiais bei įdėjom su serverio žaidėjais bei administracija. Neturiu jokių piktų kėslų kurie galėtų pakenkti serveriui, serverio žaidėjams, administracijai. Dar kartą pasikartosiu esu labai aktyvus serveryje, ir labai mėgstu padėti žaidėjams, tikrai nebūtų taip, kad nerastume sprendimo su žaidėju į jo iškilusią bėdą ar klausimą. Taip pat nepamirškime ir pačio McPrison serverio, esu pilnai pasiruošęs kiek galėdamas prisidėti prie serverio tvarkos atsižvelgiant ne tik į serverio žaidėjus, bet ir serverio atnaujinimams, naujovių įdėjoms.

9. Jūsų kontaktai (Discord): Amarietis#4841.

• Labai patinka! 2
  • HaHa 1
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: MrCoolBread

2. Jūsų amžius?: 15

3. Kuriame bloke dabar esate?:  B1

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu padėti žaidėjams išspręsti jų problemas, atsakyti į serverio žaidėjų klausimus, atnešti draugiška atmosfera ir džiaugsmo į šį serverį, ir sumažinti žaidėjų, kurie naudoja palengvinančias programas, kad visi būtu lygus, tikrai padėčiau administracijai kuo galėčiau pvž atsakyti į ticketus, padėti gerinti šį projektą ir praplesti jį, kad susidarytu puiki bendruomenė, duočiau puikių idėjų serveriui :)

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime praleidžiu apie 5-6h, o forume 1h.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:  Serveriui atneščiau draugiška atmosfera, tikrai turiu įdėjų  kaip pagerinti serverį ir padaryti jį žymiai įdomesniu, nei jis yra dabar, pats turiu šiek tiek įdėjų, kad serverio žaidėjams būtu įdomiau žaisti ir gerai praleisti laiką.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Draudžiama yra naudoti palengvinančias programas, negalima naudotis serverio bugais, įžeidinėti serverio žaidėjus ar skleisti privačios jų informacijos, negalima įžeidinėti serverio administracijos, pardavinėti paskyros, viešinti viešajame pokalbyje kitų projektų, įžeidinėti projektą, grasinti dds atakomis, grasinti žaidėjams.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Nes turiu patirties apie palengvinančias programas ir esu draugiškas serverio žaidėjams nors ir nesu prižiūrėtojas kartais padedu žaidėjams kuom tik galiu.

9. Jūsų kontaktai (Discord): MrCoolBread#7157

• HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

Atranka į prižiūrėtojus.

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sheriff_Gold

2. Jūsų amžius?: 18

3. Kuriame bloke dabar esate?: C1

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Manau iš pradžių tai paminėsiu, kad prižiūrėtoju noriu tapti jau kuris laikas. Manau mane įkvėpė administracija, kai kažko nesupranti, yra problema, jie sutvarko, padeda. Norėčiau ir aš padėti žaidėjams, susidūrusiems, su sunkumais, kitomis problemomis. Beje viena yra, kai esi serveryje kaip žaidėjas, bet iš visai kitos persperktyvos yra, kai esi prižiūrėtojas. Taip pat esu mėgstantis tvarką, cheat nenaudoju, nes esu tas žmogus, kuriam patinka iššūkiai tiek čia, tiek gyvenime. Esu tas žmogus, kuris jeigu mato, kad nepavyks, neleidžiu rankų, bandau išnaudot kuo daugiau potencialo. Pavyzdžiui v7 pabaigoje, buvo tokių žaidėjų, kur likus savaitei nustojo žaisti dėl to, nes jau vistiek baigsis. Mano požiūris buvo kitoks, aš toliau sėkmingai žaidžiau. Negana to, esu atsakingas, į pareigas žiūriu rimtai, serveryje man svarbiausia nėra pinigai, itemai, bet žaidėjai. Man svarbu jiems padėti. Padedu kiek galėddamas daugiau kas yra mano jėgoms. Būdavo net tokių momentų, kad negalėdavau jungtis, bet jei paprašydavo, ateidavau, padėdavau. Man tai svarbu. Taip pat man tokį nusivylimą kelia naudotojai, kurie laimėti bando naudodami palengvinančias programas. Norėčiau būti prižiūrėtoju, kad galėčiau užkirsti tam kelią. Mano manymu nesvarbu kiek tu pasiekei per cheatus, tai nebus taip įdomu, kaip žaisti pačiam.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Na forumas pas mane yra nuolatos įjungtas, tikrinu gana dažnokai, stebiu kas vyksta, stengiuos nepraleisti jokių aktualijų. O pačiam žaidime praleidžiu nuo 4 iki 6 valandų, daugiau mažiau. Žinoma minecrafte negyvenu kaip sakoma. Būna dienų, kai nebūna, bet paprastai prisijungiu kiekvieną dieną. Žinoma jeigu yra galimybių, bet jų būna. Nebent serveris būna uždaromas arba restartuojamas.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: Visų pirma tai noriu, kad serveris būtų gera vieta  Idėjų žinoma turiu. Jeigu kažkokia kyla į galvą, užsirašau. Kai kurias idėjas jau esu išsakęs Justinui ir Warliui. Bet jos beveik visos jau yra įdėtos į v8, smagu. Bet, kad kaikurios idėjos įgyvendintos, nereiškia, kad jos baigsis. Jų bus ir bus. Ir man džiugu žinoti, kad turiu idėjų. Noriu, kad serveris būtų netik šiaip žaidimas, bet taip pat ir vieta atsipalaiduoti po streso, darbo, mokyklos, kas man ir yra. Todėl man ir patinka šis serveris, nes jo plėtimosi galimybės yra labai didelės. Noriu, kad serveris negriūtų, bet gyvuotų dar ilgai.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Na tai kaip jau minėjau, tai pradėsiu nuo palengvinančių programų naudojimas. Žinoma bugų naudojimasis (kai žinai, kad tai bugas, bet naudojiesi juo, kad gautum naudos.) Taip pat iš chat pusės, kadangi esu cm, tai tikrai negalima yra floodint, spamint, keiktis, įžeidinėt, teršt serverio žodžiais ir ne tik. reklamuot. viešinti kito žmogaus duomenis. Taip pat grasinimai (ddoss) Apgaudinėjimai, kiti sukčiavimai, ėjimai per sistemą. Na taip pat bendrųjų taisyklių nesilaikymas.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Tai visų pirma jau minėjau, esu atsakingas, malonus, draugiškas, man geriau duoti, nei gauti kažką atgal. Ir dar kartą pasikartosiu: man nesveikai patinka padėti kitiems. Svarbiausia yra jiems padėti. Aš žinoma suprantu, kad gali būt nelengva, bet kaip jau minėjau, mėgstu iššūkius. Kaip sakoma: kas mūsų nepražudo, tas padaro stipresniais arba nuo išbandymų ir skausmų žmonės nesilpnėja, jie stiprėja. Stengiuos kiek galėdamas, jeigu bus taip, kad pervarksiu, tikrai negalėsiu padėt, aš pasidarysiu arbatos, sėdėsiu prie jos tol, kol nesugalvosiu sprendimą. Jeigu aš nežinosiu kažko, taip ir sakysiu, kad nežinau, bet taip pat pasakysiu, kad sužinosiu, nes aš ir sužinosiu. Žinoma kiek jėgos ir galimybės leis.

9. Jūsų kontaktai (Discord): Sheriff_Gold#8778

• Labai patinka! 2
  • HaHa 1
  • Patinka! 4

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Justaz_YT

2. Jūsų amžius?: 12

3. Kuriame bloke dabar esate?: C1

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kad man būtų įdomiau žaisti ir, kad būtų sąžiningas žaidimas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Priklausant nuo situoacijos, nes kartais būnu išvykęs ar neturiu laiko, bet dažniausiai žaidžiu nuo 1-3h

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: Manau, kad galėtume padaryti advento kalendorius Advento laikotarpiu pvz. Kasdien gautum 100 frankų arba 5 iron arba gold, 1 dmd.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Negalima reklamuot kitų Minecraft serverių. Spaminti, NSFV. Įžeidinėti.  Negalima rašinėti administracijai be reikalo.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:  Nes manau ir man ir jums būtų patirtis, nes aš badyčiau tapti šio serverio dalimi. O jūs žiūrėtumėt kaip man sektūsi ir aš gal jum būčiau pavizdys kaip priimti kitus žaidėjus.

9. Jūsų kontaktai (Discord):   (-Mëø₩_ćåț-)#8277

• HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SrDog_

2. Jūsų amžius?: 20

3. Kuriame bloke dabar esate?: D, Ultra

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Niekada nesu buvęs, būtų visai įdomu.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: po darbo maždaug 2-3 valandas žiūrint ar esu užsiemęs

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:neturiu labai genialių idėjų serveriui, manau, jog serveriui ir taip netrūksta genialumo.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Cheatinti, Griefinti, statyti trap-base, admin-abuse, įžeidinėjimas, patyčios .

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:esu gan draugiškas ir teisingas

9. Jūsų kontaktai (Discord): Gruzinas#5780

• HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Simbaja

2. Jūsų amžius?: 15

3. Kuriame bloke dabar esate?: B

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:

Žaidėjų kiekis vis didėja ir vienas prižiūrėtojas ar keli prižiūrėtojai su tokiu krūviu tikrai negali susitvarkyti ramiai, nes nebelieka jiems patiems laiko mėgautis serverio malonumais ir žaidimu, daugiau prižiūrėtoju - daugiau laisves prižiūrėtojams žaidžiant ir daugiau tvarkos serveryje.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:

Forume gana dažnai, mėgstu atsidaryti pasiskaitynėti, o dėl serverio - kaip išeis taip, tai gali būti ir 24h per para, tai gali būti 2h į para, tai gali būti ir 1h per 2paras, kadangi esu moksleivis  kuris yra atsakingas pats už save ir turintys įsipareigojimu, negaliu leisti žaidimui užgožti mokslų..

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:
1. Didesnį žaidėju pasitikėjima į Administratorius.
2. Atnešti žaidėjams proto, kad Adminai/Prižiūrėtojai nėra kaip kiaulės aptvare ir juos gali keikti ir t.t
3. Gerbti save ir kitus, nes dauguma negerbia vienų kitų.
Įdėjos;
1. Padaryti, kad sustiprinti kaliniai neturėtu galimybės įeiti į kameras.
2. BM pridėti kalinių ( Kokį vieną kitą )
3. D Blocke padaryti kokį sign, kad ten esantys žmonės galėtu nusipirkti medienos ( Dabar ten medis auga labai lėtai, arba išvis neauga )

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:
1.  Savęs kėlimas į viršų, lyg būtum "Sostų karų" nugalėtojas, žaidėju menkinimas prieš save, siauras žodžiu leksikonas, nepagarba žaidėjams, nesugebėjimas spręsti problemų, žingsnio dėjimas nepagalvojus.
2. Naudoti palengvinančias programas ( Koks tikslas jas išvis naudoti? Pasigirti draugams, kad turi 12 deimantų vos atėjus į serverį arba pasijungus X-Ray lakstan BM kasykluose? Aš tokio dalyko nefiltruoju )
3. Paties savęs ir kitų žaidėju negerbimas.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:

Aš ne tik prižiūrėtojas, bet ir vaikščiojantis "BUG FIX'as". Mėgstu pasikuisti prie serverio, ieškoti spragu, klaidu, galimybių bug'inti ar panašiai, šiuo atveju būnant prižiūrėtoju turėčiau dar viena pliusiuką iš savo puses jums. Sekanti priežastis manau būtų patirties ties projektai, administravimu, moderavimu, problemų sprendimu ir kt., esu turėjęs, kūręs ir pardavęs ne viena projektą, žinau kaip reikia elgtis su žaidėjais, kaip su jais bendrauti, žinau ko jie tikisi ir laukia iš žmonių, kurie yra atsakingi už tvarka.

9. Jūsų kontaktai (Discord): Smorks#2833

• HaHa 1
  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: martynas28

2. Jūsų amžius?: 14, Gruodžio 28-ą sueina 15iolika.

3. Kuriame bloke dabar esate?: Šiuo metu esu - bloke.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Prižiūrėtoju norėčiau tapti dėl to, jog serveryje  matau labai daug taisyklių pažeidėjų, kurie griauna santvarką serveryje ir apskritai visame projekte.

Noriu prižiūrėti serverį nuo tų pažeidėjų, esu griežtas tačiau ir teisingas. Noriu tapti labiau žinomu šiame projekte, bei apskritai padaryti šį projektą geresnia vieta, taip, jog malonu būtų žaisti žaidėjams.   Bei norėčiau išbandyti savo jėgas rimtesniuose projektuose kaip šitas. Dar norėčiau tapti, kadangi trokštu serveryje lygių sąlygų visiems žaidėjams, nes šiuo metu mano nuomone yra liūdna situacija, kadangi daug žmonių naudoja žaidimą palengvinančias programas kurios tiesiog tą santvarką kaip ir ardo.  Dar norėčiau tapti prižiūrėtojų komandos dalimi, todėl nes žinau cheaterių naudojamas strategijas išvengti bausmės, paslėpti  žaidimą palengvinančias programas ir pan. Suvokiu kaip turėtų elgtis prižiūrėtojas bei suvokiu prižiūrėtojo paskirtį, jo tikslą bei etiketą. Noriu atgaivinti savo patirtį būnant prižiūrėtoju, nes juo esu buvęs keletą projektų kurie yra labai žinomi. Turiu geras strategijas, kaip užkirsti kelią taisyklių pažeidėjams. Turiu didelį troškimą teisingumui, bei žinau tą jausmą kai sunkiai dirbi, ir kažkoks niekadėjas tiesiog sukčiaudamas, naudodamas neleistinus dalykus tai padaro žymiai greičiau.  Noriu, jog pažeidėjai mokėtų už savo klaidas bei arogantiškumą. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Galėčiau skirti forumui maždaug - 3-6 valandas. Pačiam prižiūrėjimui serveryje galėčiau skirti - 4-7 valandas. Aišku yra labai daug faktorių kurie gali lemti mano aktyvumą tai gali būti - Sportas ( na aišku retai ), gyvenimo įvykiai, šventės, ir pan. Na, ir aišku jog negalėčiau kai serveris tvarkomas, tuo metu kai tvarkomas serveris savo laiką skirčiau forumo prižiūrėjimui.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:   Turiu nemažą kiekį įdėjų, čia išdėstysiu tik mano nuomone svarbius dalykius kurių žaidėjai norėtų, bei juos reikėtų implementuoti. - Pirmoji mano įdėja tai implementuoti - Auto misijas, jog nereikėtų jų startinti ir jos visos būtų automatiškai paleistos. Kodėl? Tiesiog, žaidėjam būtų papraščiau, nereikėtų sukti galvos, o tiesiog pasižiūrėti kokios misijos, ir neskubėdamam jas daryti mėgaujanti pačiu žaidimu. Antra įdėja - Padaryti daugiau kitų paprastiem žemo ranko žaidėjams, tokių kitų kaip - /kit pick2 ( Ironinis pickas kurį galėtumei pasiimti kas 20 minučių ) /kit armour ( Leather šarvai ) , arba šiuos dalykus įdėti į /kit kalinys , tame rinkinyje galėtum gaut paprasčiausius būtinus daiktus, kurie bent truputį pagreitintų visą procesą. Trečioji Įdėja - Padaryti ULTRA žaidėjam "Oak Log" [ Ažuolo medžio ] farm'ą .  Na, daugiau įdėjų galėčiau pagalvoti pačioje žaidimo eigoje.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:   Taisyklių mano nuomone be abėjo turi būti laikomasi visų. Nesvarbu, kokios jos atrodo ar kvailos ar pan. Visos taisyklės yra taip pat svarbios kadangi be jų, tiesiog nebūtų tvarkos. Pradėsiu nuo mano nuomone svarbiausio - Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų, negalima apgaudinėti kitų tai irgi yra gan svarbi taisyklė, serveryje negalima apsimestu kitu žmogumi, frakcijoje negalima turėti daugiau nei dvi paskyras, kasinėtis kalėjimo kasyklose per kitas paskyras, kai esi laisvas.  Negalima įžeidinėti, - administracijos narius, žaidėjus nesvarbu kas benutiktų.  Labai svarbi taisyklė yra -  Nekenkti serveriui. Negalima reklamuoti, bet kokiais įmanomais būdais. Negalima teršti susirašinėjimo lango [ angl. Chat ] . Negalima turėti daugiau nei dvi paskyras, kadangi turėti daugiau yra sukčiavimas, nes tau tos paskyros neša didelę naudą. Negalima pardavinėti paskyrų, viešinti kitų žmonių informaciją, grąsinti bei naudoti DDoS/DoS atakas{omis}. Negalima naudotis serverio klaidomis, bei mano nuomone jas radus kuo skubiau pranešti, kadangi kaikurios klaidos gali pakenkti serveriui bei jo žaidėjams. Negalima tyčiotis, smerkti kitus rasistiniu pobūdžiu, ir apskritai žeminti kitus, kadangi žmonės ateina pažaisti "Minecraft" norint atsipalaiduoti nuo tikro gyvenimo, pamiršti jų problemas, ar tiesiog atsipalaiduoti ir pan. Šiuo metu dar skaičiau taisykles tai pastebėjau taisyklę kurią žmonės pažeidžia, negalima viliotis BOT Kalinius į savo kameras, kadangi tai suteikia pranašumą.  Negalima piktnaudžiauti savo pareigomis bei pareigų turimomis teisėmis. Na, lyg ir tiek. Dar kartą paminėsiu - Visos taisyklės yra svarbios, bei privaloma jų laikytis.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Taigi, pradėsiu nuo mano nuomone kiekvieno kandidato turimų dalykų  - Aktyvumas. Esu gan aktyvus žaidime, bei jei tapčiau Prižiūrėtoju, aktyvumas stipriai kiltų bei stengčiuosiau būti kuo aktyvesnis. Turėtumėte pasirinkti mane  dėl mano turimos patirties dideliuose projektuose [ jų neminėsiu ] turiu didelę patirtį prižiūrint "Minecraft" serverius, bei ta patirtis man padėtų būti geresniu prižiūrėtoju, labiau vertinamu prižiūrėtoju.  Turiu gerą bendrą suvokimą bei moku mastyti kritinėse situacijose, priimti teisingus sprendimus esant spaudimui kylančiam iš aplinkos. ( Kritinis mastymas ). Turėtumėte mane pasirinkti kądangi turiu labai svarbias savybes kaip - sąžiningumas,mandagumas,bendradarbiavimas,noras padėti kitiems, lyderystė, teisingumas, kantrumas. Apie teisingumą - Visalaiką stengiuos priimti teisingus sprendimus bei neesu savanaudis, esu teisingas bet ir griežtas.  Atneščiau tikrą pozityvą į McPrison.lt projekto komandą.  Sąžiningumas - visalaiką išlieku sąžiningas, neleidžiu kitiems manęs pažeisti ar palenkti į blogąją pusę. Visalaiką priimčiau sąžiningus sprendimus. Lyderystė - Turiu lyderystės įgudžių, moku vadovauti bei būti tikras lyderis. Į lyderystę ir įeina Atsakingumas, kurį tikrai turiu. Nuolat stengiuos užjausti kitus bei visiems kam galiu padėti. 

9. Jūsų kontaktai (Discord): Mano discordas - Cliff#1239

• HaHa 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

mano slapivardis jakobltu
man metu 13 balandžio 18 bus 14
noriu but sergybeniu kad galeciau priziuret ir padarit kad nelauzitu taisykles
C1
savaitgaleis buniu ilgiausias bet cia man fav servas tai daznai zaisiu
pirma noreciau kad uz visas baigtas misijas 1k arba 32dmd
antra noreciau padarit zaidejai butu draugiski ir nesiticioti
trečia  kad administratumi galetu nusipirkt gal uz 19,99eur
negalima tičiotis is sargybeniu kad apsimestu karaliu pvp ir negalima cheatinti kaip skraidyti ar naudot xray
mano svajone buti sargybeniu ir noreciau babandyt bet ir kiti gali bet as ir noreciau
Discord Obama#4054

• HaHa 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:VCTPOHVBT

2. Jūsų amžius?:22 metai.

3. Kuriame bloke dabar esate?:B1

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Kaip ir dauguma pildančių anketą visu pirma noriu palaikyti tvarką projekte. Tuo labiau dabar yra didelis  online pastoviai ir manau yra šioks toks prižiūrėtojų stygius. esu atsakingas, į pareigas žiūriu rimtai. esu turėjas jau patirties administravimo pareiguose.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?Žaidime kaip kada nes darbas atema labai daug laiko , bet šiaip po 2-3 valandas kai būnu laisvas galiu ir po 8valandas prasedėt prisijunges.Kad yra liečiama forumo nėra taip , kad būnu čia 24/7 , bet vis užeinu pasižiūrėti kokios naujos temos yra paskelbtos ar šiaip pasiskaityti atnaujinimų.Galima betkada gerinti online forume nes tai nėra labai didelė problemą.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:Manau , kad didesnį žmonių pasitikėjima administracija.Dėl daugiau naujovių kolkas nieko nėra , bet visados galima naujienai arba idėjai kilus ja paskelbti "pasiūlimų skiltyje."

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:Manau visi 26 punktai puikiai aprašo viska ko negalima daryti ir kekvienas nežiūrint į jo užemamas pareigas projekte turi to laikytis. Punktai tokie kaip : Draudžiama apgaudinėti kitus žaidėjus.Draudžiama naudoti žaidimą palengvinančias programas.Draudžiama reklamuoti kitus projektus.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Kaip ir buvau minėjas turiu šiokios tokios patirties šiuose pareiguose.Negaliu būti savimeila ir sakyti , kad esu geriausiais iš visų pildančių visi mes turime tiek savų pliusių tiek minusų ir pateks stipriausias(stipriausi) todėl visiems linkiu sekmės.

9. Jūsų kontaktai (Discord):VCTPOHVBT#9454

• HaHa 1
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: jonhavar
2. Jūsų amžius?: 21 amžius
3. Kuriame bloke dabar esate?:  C1
4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:   Turiu laisvo laiko bei atsirado ir didesnio noro žaisti šiame projekte, tad norėčiau ir vėl prisidėti prie šio serverio gėrovės. Taip pat noriu susigrąžinti nepriekaištingą reputaciją bei padėti serverio žaidėjams su iškilusiomis bėdomis bei klausimais. Taip pat noriu pasiekti ir jubiliejį dviejų metų prižiūrėtojo darbo gimtad
ienį.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:  Forume praleidžiu 1-2h, o serveryje 1-3h.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi?  Gerą nuotaiką, daug pozityvo, gerų emocijų bei gerą sutarimą komandoje. Taip gal ir porą naujų idėjų.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Cheatint, rasizmo, seksizmo, keiktis +-, ddos atakų,  ddos grąsinimų ir kitų pavojingų serverio žaidėjams bei pačiam serveriui dalykų.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Patirtis kalba už save, turiu baisiai daug patirties ir dar daugiau noro.  Taip pat su esančios administracijos visais nariais labai gerai sutariu, tad į komandą įsiterpčiau labai lengvai ir santykiai būtų geri.

9. Jūsų kontaktai (Discord): NuSuper#8824

• Labai patinka! 3
  • HaHa 5
  • Nepatinka 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: nugs1951

2. Jūsų amžius?: 17

3. Kuriame bloke dabar esate?: C, tačiau šiuo metu dirbu sargybiniu. 

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Šio posto siekiu, norėdamas padidinti prižiūrėtojų aktyvumą serveryje, mano akimis prižiūrėtojų aktyvumas yra sumažėjęs ir mano manymu, tai atgraso naujus žaidėjus nuo serverio. Aš manau, kad galėčiau prisidėti prie didesnio prižiūrėtojų aktyvumo, jų darbo našumo bei darbo kokybės. Taipogi, norėčiau plėsti turimas žinias ir patirtį serverių administravime. Be šių dalykų, taip pat mėgstu bendrauti su kitais, jiems padėti susidūrus su bėda ir mėgstu leisti laiką geroje kompanijoje, o šiame projekte yra tikrai bendraminčių su kuriais galima bendrauti. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumą tikrinu kelis kartus per dieną, peržiūriu visas naujienas, pranešimus, aktualijas, žaidėjų diskusijas, kadangi šiuo metu dirbu sargybinio darbą, tai nuolat stebiu ar nėra naujų pranešimų iš sargybinių direktoriaus, tačiau dieną naktį forume nesėdžiu. Darbo dienomis serveryje praleidžiu bent 2-3 valandas per dieną, kadangi, esu vienuoliktokas tai tenka retkarčiais pasėdėti ir prie namų darbų, tačiau atradus laisvo laiko, būtinai praleidžiu laiką serveryje. Savaitgaliais didžiąją dienos dalį būnu laisvas, todėl tą laiką skiriu serveriui, kartais tai gali būti net iki 10 valandų. 

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: Visų pirma, norėčiau gerinti komunikaciją tarp žaidėjų ir administracijos, padėti didinti komandos darbo našumą, aktyvumą. Taip pat prisiminus ankščiau vykusius renginius, kaip tai suvienydavo visą bendruomenę, manau, tai būtų galima padaryti ir vėl, kad visi žmonės pajaustų bendruomenės šilumą ir draugiškumą. 

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Serveryje negalima naudoti žaidimą palengvinančių programų, negalima įžeidinėti kitų žaidėjų, iš jų tyčiotis, negalima teršti pokalbių kanalo, negalima skleisti jokios reklamos, taip pat serveryje negalima piktnaudžiauti serverio klaidomis, jas privaloma nedelsiant pranešti administracijai, negalima apgaudinėti kitų žaidėjų, viešinti privačios asmeninės informacijos, kitaip sakant serveryje privaloma laikytis šio serverio taisyklių.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip minėjau anksčiau, esu komunikabilus, mėgstantis bendrauti, darbštus, našiai atliekantis paskirtas užduotis. Kadangi, šiame projekte esu kelerius metus, nuolat tenka padėti su įvairiomis kitų žaidėjų problemomis, tačiau aktyviai dirbdamas sargybiniu, viso leidžiamo laiko serveryje tam skirti negalėjau, taigi nusprendžiau panaudoti visą iki šiol sukauptą patirtį serverių administravime ir daryti tą čia. Administruojant serverius neretai tekdavo susidurti su įvairiomis ne kasdieninėmis situacijomis kurias reikėdavo išspręsti greitai, tikslingai ir neretai naudojantis savo žiniomis ir sugebėjimais, tačiau niekada nepraleidžiu progos pasimėgauti darbu komandoje, dalintis sava patirtimi bei jos semtis iš kitų komandos narių, nes mano manymu, komanda dirba našiai tada, kai vieni kitus suprantame ir dalindamiesi sava patirtimi su kitais komandos nariais, siekiame bendro tikslo. 

9. Jūsų kontaktai (Discord): MrNugs#7494 

• HaHa 1
  • Patinka! 1

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Nepatikėsite, bet mano slapyvardis žaidime yra AivarasIks.

2. Jūsų amžius?: Šiuo metu man vis dar yra 17 metų, šitame amžiaus laikotarpyje jau užstrigęs esu beveik  vienus metus.

3. Kuriame bloke dabar esate?: Šiuo metu esu B bloke, bet žadu pasikelti į B1.

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Noriu į administracijos gretas prisijungti jau nuo senų laikų, kad galėčiau padėti žmonėms su iškilusiomis bėdomis, prižūrėti tvarką serveryje, prižiūrėti jog nebūtų žaidėjų, kurie naudoja palengvinančias programas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume tiesa sakant užeinu retokai, pažiūrėt kas naujo ir t.t. Kai tenka iš po mokyklos vykti į vairavimo kursus, laiko mažai belieka, todėl porą valandų, o kai į vairavimo kursus nereikia, pražaidžiu 3-4h.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:  Atneščiau pagalbą žaidėjams, ypač naujokams, juos supažindinčiau su serveriu, jo taisyklėmis, suteikčiau motyvacijos žaisti, o ne tą pačia dieną palikti serverį. Kolkas įdėjų neturiu, bet jei atsiras būtinai pasiūlysiu jas.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Negalima naudotis serverio bug'ais, pažeidinėti serverio chat taisykles, draudžiama naudoti palengvinančias programas, reklamuoti kitus serverius, ddosinti kitus žaidėjus arba serverį, žaisti su kitom paskyrom esant serverio B-liste.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu aktyvus ir ištikimas serverio žaidėjas, vienintelis minecraft'o serveris, kuriame žaidžiu. Su serveriu turiu tikrai daug patirties, nes čia jau žaidžiu apie 7 metus. Nedarau nesamonių, nepiktnaudžiauju savo pareigom, neesu korumpuotas.

9. Jūsų kontaktai (Discord): Aivaras#7702

->priimu pinigu aukas /pay aivarasiks<-

• Labai patinka! 1
  • Patinka! 3

Pasidalinti

Temos nuoroda

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: FrozyPozy

2. Jūsų amžius?: 21

3. Kuriame bloke dabar esate?: C

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Aišq legendinė priežastis būtų, kadangi jau buvau prižiūrėtojas tai automatiškai norisi vėl pabūti, sekėsi gan neblogai tas free ultra irgi neblogai, bet aš jums čia cukraus nepilsiu į arbatą pasakysiu tiesiai šviesiai - jūs jau turit daugiau šansų su manim negu su virš manęs esančiais bambukais. + savaitės dienom būnu kaune tai man ten nėra ką veikt tai pažaistau su lankomumu nebūtų bėdų. Išrinkus viršui kokį niolikinį patys praktiškai pasigailėtut. Aišku ne apie visus šneku yra ten ir padorių kandidatų (praktiškai tik sherifas) bet su visais kitais prašausit smarkiai.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: palyginus su kitais prižiūrėtojais tai daug.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: belekokios komunikacijos kiekvienas mane žinantis žmogus žino kad žodžių kišenėje neieškau ir sugebu atsakyt už betą.  Aišq kadangi ne kaip kiti prižiūrėtojai aš esu iš paprastų žaidėjų bendruomenės ir labai greitai sužinau kai kažko reikia.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: cheatint, dosint, šeip grybaut prieš savininką.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Kaip ir sakiau lankomumas darbo dienom top notch ir viršui esantys bambukai sugadins servą. 

9. Jūsų kontaktai (Discord): Frozius#6694

• Labai patinka! 2
  • HaHa 1
  • Nepatinka 3

Pasidalinti

Temos nuoroda
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...