Jump to content

McPrison serverių tinklas

- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26146 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į prižiūrėtojus?!

Recommended Posts

Anketa pildantiems į šias pareigas:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:Mano slapyvardis žaidime YouTubeTryHardMC

2. Jūsų amžius?:Šiuo metu esu šešiolikos metų vaikinas

3. Kuriame bloke dabar esate?:Šiuo metu esu C1 bloke

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?:Visų pirma labas rytas/vakaras jei kas nežino ,o tikriausiai daug žmonių nežino esu senas serverio žaidėjas kuris labai daug žaisdavau 2017-2019m ,esu buvęs ir CM(šito nepamenu ,bet lygtais esu) ir Sargybinis tikrai pažįstu šį serverį ir norėčiau prisijungti prie komandos.Kituose projektuose esu buvęs taipogi komandos nariu man sekėsi neblogai,tad norėčiau išbandyti savo jėgas čia.Gaudant žaidėjus naudojant palengvinančias programas ,padėti žaidėjams.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?:Sugrįžau į projektą prieš keletą dienų ,bet žaidime tikrai nepagailėčiau nuo valandos iki 3valandų.Na ,o foruma va tik katik atgavau xd,tad tai pogi valanda dvi čia tikrai įmanoma prabūti prašiukštinėti senas/naujas temas.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?:Kaip sakoma visada yra kur tobulėti nuo ekonomikos skatinimo iki žaidėjų motyvacijos,žinot kaip būna miršti pvp zonoj ir gruzini kad dabar leavini.Bet šiaip žiauriai faina ,belenkiek atnaujinimu,nuo serverio žiniu ,iki naujos paslaugos sukūrimo tikrai yra įdėta darbo.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:Kaip ir anketoje yra minima negalima naudoti palengvinančių programų.Negalima įžeidinėti žaidėjų,bei administracijos Ddosint(čia gali įsikišti ir e-policija xd),spaminti floodinti chato,reklamuoti kitus projektus,Naudotis bugais(juos visada pranešti,nes už tai būna atsilyginama )

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?:Banalus klausimas ,jūs čia norit paskaityt ta ka dauguma rašo ,,esu komunikabilus ,draugiškas ,daug praleisiu laiko serveryje,,-BANALU,nes iš žmogaus rašybos nenuspresi ar žmogus draugiškas ir pnš… Tai reikėtu įsitikinti pokalbiu su žmogumi.VISI TURIM MINUSUS IR PLIUSUS ,bet reikia juos atrasti.Ant galo pamiršau paminėti jei ka aš irgi draugiškas tik draugai mane palieka ,nes esu per draugiškas ir per daug kalbu ,ateaaa.

9. Jūsų kontaktai (Discord): Vokas#3125

• HaHa 1
  • Nepatinka 2

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa pildantiems į šias pareigas:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: WilsonasLT

2. Jūsų amžius?: 16

3. Kuriame bloke dabar esate?: C

4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Jau pamečiau skaičių kelinta karta rašau į prižiūrėtojus ir pamečiau skaičių kelinta karta atsakau į šį klausima.Noriu palaikyti bendra tvarka serveryje,prižiūrėti žaidėjus,bausti asmenis kurie nusižengė taisyklėmis.Prisidėčiau prie serverio tobulinimo.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume praleidžiu pora valandų per savaitę,tikrinu pačias svarbiausias ir įdomiausias forumo naujienas.Serveryje pradėjau žaisti vakar,kolkas susipažindinu su serverio naujovėmis,praleidžiu nuo 2-4h per dieną.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų?: Kolkas kaip ir sakiau susipažindinu su serveriu,idėjų neturiu.Bet po truputį idėjos atsirastų.

7. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje:Serveryje draudžiama naudoti palengvinančias programas,reklamuoti kitus projektus,draudžiama pardavinėti serverio valiuta už tikrus pinigus ar paslaugas,būti korumpuotu ir daug,daug kitų kurias galima pasiskaityti discorde ir forume.

8. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Esu šio projekto senbuvis,žaidžiu nuo pat 2015 metų.Žinau šio serverio sistema,kaip viskas veikia ir pnš.Aktyvus,padedu serverio žaidėjams (taipat nepatingėčiau padėti ticketuose).Esu lojalus ir geranoriškas.

9. Jūsų kontaktai (Discord): SlaG#8131

Pasidalinti

Temos nuoroda
Pasidalinti socialiniuose tinkluose
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Create New...