Jump to content

McPrison 1.18 versijos serveris

- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 409 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 27953 žaidėjų!

Super didelės nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

Atranka į žinių komandą ir statytojus

Recommended Posts

McPrison žinios

Sveikučiai, kaip užsilaikę? Šiuo metu ieškome pastiprinimo į žinių komandą. Ieškome draugiškų, komunikabilių bei kūrybingų žaidėjų. Jei manai, jog esi tinkamas šioms "pareigoms", užpildyk šią trumpą anketą.

Anketa į žinių komandą:

*Jūsų slapyvardis žaidime:

*Jūsų amžius:

*Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?:

*Jūsų gerosios ir blogosios savybės?:

*Ar turite mikrofoną?

*Ar galite rašyti ir kalbėti rišliai bei gramatiškai taisyklingai?

*Kokia sritis jus labiau domintų - script'ų rašymas ar kalbėjimas?

*Jūsų discord?:

Su atrinktais kandidatais susisieksime asmeniškai!

Prižadame draugišką kolektyvą, įdomias diskusijas bei neįkainojamą patirtį būti McPrison serverio dalimi!

Anketa į statytojus

Serveris ieško kūrybingų žmonių, jeigu manai, kad tai esi Tu, būtinai sudalyvauk šioje atrankoje ir parodyk savo sugebėjimus ne tik savo draugams, bet ir visam serveriui!

Anketa pildantiems į šias pareigas:

1. Jūsų slapyvardis žaidime?:

2. Jūsų amžius?:

3. Kuriame bloke dabar esate?:

4. Kodėl norite tapti serverio statytoju?:

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?:

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt turite kokių nors idėjų?

7. Išvardinkite kelis jums labiausiai patikusius žaidimus, taip pat pakomentuokite kodėl?:

8. Kiek laiko norėtumėte "aukoti" statymui per dieną?:

9. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitus?:

10. Jūsų kontaktai (discord):

Užduotis

Iki šių metų Kalėdų (t.y. 2021-12-25) turėtumėte pastatyti piratų tematika kokį nors dalyką. Pavyzdžiai:

• Laivas;
  • Daug laivų;
  • Miestelis;
  • Lobio sala;
  • Sala;
  • Krakenas;
  • Mobis dikas.

PRAŠOME VISUS STATINIŲ PAVYZDŽIUS SIŲSTI @Robertase (discord: Houltie#2874).

Kiekvienas statinys bus įvertintas, pakomentuojamas ir taip pat už dalyvavimą bus gautos dovanos!

Svarbiausi aspektai vertinant ir išrenkant nugalėtoją:

• Orginalumas;
  • Kūrybingumas;
  • Temos atspindėjimas;
  • Panaudotų blokų sudėtingumas;
  • Dėmesys detalėms.

Reikalavimai ir taisyklės:

• Būti aktyviam serveryje bei discorde;
  • Laikytis projekto, forumo taisyklių;
  • Nenaudoti žaidimą palengvinančių programų (cheat);
  • Bandomasis mėnesio laikotarpis.

512x512-01.thumb.png.03f6d1ecf6a4fa778ff30fece94d7428.png.79d428795f32299e92c594a503e345cd.png

Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa į žinių komandą:

*Jūsų slapyvardis žaidime: Sheriff_Gold

*Jūsų amžius: 18

*Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: 2-6h

*Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Malonus, padedantis, draugiškas, mėgstantis iššūkius. Bendraujantis

*Ar turite mikrofoną? Taip

*Ar galite rašyti ir kalbėti rišliai bei gramatiškai taisyklingai? Taip

*Kokia sritis jus labiau domintų - script'ų rašymas ar kalbėjimas? Kalbėjimas

*Jūsų discord?: Sheriff_Gold#8778

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: MrCoolBread

2. Jūsų amžius?: 15

3. Kuriame bloke dabar esate?: Nusikaltęs

4. Kodėl norite tapti serverio statytoju?: Nes esu patyręs ir su draugeliais žaisdamas išmokau puikiai statyt įvairius statynius (namus, laivus, bokštus, takelius ir t.t)

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: Šiuo metu dėl mokslų praleidžiu 2-3h, o šiaip savaitgaliais galiu nuo 5-8h per dieną.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt turite kokių nors idėjų? Atnešiau tikrai gražių statinių ir šiaip turiu įdėja miesteliui ir kitiems darbams.

7. Išvardinkite kelis jums labiausiai patikusius žaidimus, taip pat pakomentuokite kodėl?: Minecraft- man labai įdomus ir kūrybingas žaidimas per šį žaidimą tikrai daug ko išmokau. Csgo- tiesiog labai sudomino vaikystėje ir dar iki šių dienų jį vis dar žaidžiu.

8. Kiek laiko norėtumėte "aukoti" statymui per dieną?: Žiūrint ar tai darbo dieną ar savaitgalis kaip minėjau viršuje savaitgaliais galiu nuo 5-8h drąsiai, o darbo dienom 2-3h.

9. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitus?: Nes esu tikrai geras statytojas ir žinau nemažai įspūdingų dizainų.

10. Jūsų kontaktai (discord): Mantas420#7157
Dar norėjau pasakyti jeigu Robertas norės pamatyti mano gabumą galėsiu tikrai kažką pastatyti ir jam nusiųsti :)

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: Sheriff_Gold

2. Jūsų amžius?: 18

3. Kuriame bloke dabar esate?: Nusikaltęs

4. Kodėl norite tapti serverio statytoju?: Norėčiau pastatyti kažką wow, negana to, esu buvęs statytojas kituose projektuose, ir šiaip, mėgstu statyti, dekoruoti, viena iš ateityje norimų profesijų yra architektūra, nes man tai patinka.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: 3-6h

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt turite kokių nors idėjų? Jau daugkam esu pasakojęs, kad idėjų aš turiu, man patinka jas įgyvendinti, dabar šiuo metu esu užgeneravęs kelias įdomesnes idėjas.

7. Išvardinkite kelis jums labiausiai patikusius žaidimus, taip pat pakomentuokite kodėl?: Tai pagrindinis yra minecraft, nu nes galimybės yra absoliutiškai neribotos, gali statysi griauti, daryt ką nori, nu suprantat. Pagrinde šį ir kapoju, na nebent kokį COD arba Cs, anksčiau dar "town of salem" patikdavo toki diskusiniai visoki"

8. Kiek laiko norėtumėte "aukoti" statymui per dieną?: Kadangi esu laisvas, kol nėra alkatrazų, statymo potencialą naudočiau pilnai, nes vistiek man patinka statyti. Tai išaukočiau visą laiką. Žinoma jei atsiras misijų, darbų, naujų rankų, tai eisiu juos daryti

9. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitus?: Tai manau, nes pagrinde statau taip, kad atitaikyt pagal tematiką. Turiu neblogą formų supratimą, kad viskas atrodytų logiškai. Taip pat turiu nemenką supratimą apie patį meną, architektūrą, stengiuosi atitaikyti tematiką statymo, kad pvz kaleime netyčia nepastatyčiau kosminio laivo, nu suprantat. Taipogi turiu praktikos kaip jau aš ir minėjau.

10. Jūsų kontaktai (discord): Sheriff_Gold#8778

Anketa į statytojus

Serveris ieško kūrybingų žmonių, jeigu manai, kad tai esi Tu, būtinai sudalyvauk šioje atrankoje ir parodyk savo sugebėjimus ne tik savo draugams, bet ir visam serveriui!

1. Jūsų slapyvardis žaidime?: BraskinisAlus.

2. Jūsų amžius?: 16m.

3. Kuriame bloke dabar esate?: Nusikaltęs.

4. Kodėl norite tapti serverio statytoju?: Manau esu tikrai neblogas statytojas, norėčiau gerinti savo statymo įgudžius dar labiau serveryje. 

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: Priklauso nuo situacijos, jeigu esu laisvas, serveryje galiu praleisti visą dieną, bet dažniausiai stengiuosi pražaisti bent pora valandų.

6. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt turite kokių nors idėjų? Taip turiu, ir nemažai. Tiesą sakant visą prisoną norėčiau naują pastatyt. Bet čia aišku tik svajonė haha. Prisidėčiau prie serverio statybos darbų, kiek tik galėčiau.

7. Išvardinkite kelis jums labiausiai patikusius žaidimus, taip pat pakomentuokite kodėl?: Csgo kadangi patinka fps tipo žaidimai, bei daug draugų žaidžia, tai karts nuo karto sumetam pora matchų. Btw buvęs mge, bet apstojau žaist tai šokau atgal i gold novas:D Terraria, dėl žaidimo įdomumo, kadangi daug bosų, veiklų ir panašiai Terraria esu perėjas kelis kartus taip pat ir master mode rėžime. Carx drift racing online, dėl drifto ir mašinų pasirinkimo kadangi esu JDM'ų fanas, tai žaidimas tikrai užkabino, bei pačios žaidimo fizikos yra realistiškos. Nu ir paskutinis turbūt bus Minecraft kadangi neįmanoma nežaist jeigu ir leavinu žaidimą, tai už poros savaičių ar mėnesiu vėl jį žaidžiu:D

8. Kiek laiko norėtumėte "aukoti" statymui per dieną?: Kiek tik reikės, tiek ir paaukosiu. Labai mėgstu statyti, tai problemos tame nematau.

9. Kodėl turėtume pasirinkti jus, o ne kitus?: Turbūt dėl įgūdžių ir aktyvumo.

10. Jūsų kontaktai (discord): Amarietis#4841.

*Jūsų slapyvardis žaidime: Galgaldas

*Jūsų amžius: 18

*Kiek laiko per dieną praleidžiate serveryje?: Serveryje nežaidžiu, bet visus pažįstu

*Jūsų gerosios ir blogosios savybės?: Gerosios, tai, kad mane rekomenduotu @Lašiša ir būtų labai įdomios žinios su labai daug intrigu. Blogosios, tai, kad dienom dirbu, tik vakarais galėčiau vesti žinias.

*Ar turite mikrofoną? Taip

*Ar galite rašyti ir kalbėti rišliai bei gramatiškai taisyklingai? Taip

*Kokia sritis jus labiau domintų - script'ų rašymas ar kalbėjimas? Kalbėjimas, bet prisidėčiau ir prie rašymo.

*Jūsų discord?: Galgaldas#7883

Realiai buvo tik vienas normalus statinys, kadangi nėra su kuo lyginti, todėl nugalėtojas ir Serverio statytojų gretas papildys jau tikriausiai daugeliui žinomas žaidėjas/prižiūrėtojas:

BraskinisAlus !!!!!

Sveikinimai ir stebėsime šio žmogaus kūrybą ateities atnaujinimuose!