Jump to content

McPrison 1.19 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Manau, laikas atšviežinti pažintį - Warlius :)

Recommended Posts

 • Jūsų tikrasis vardas?: Aurimas
 • Jūsų slapyvardis žaidime?: Warlius arba Lempizorijus.
 • Kaip jus vadina tavo draugai (pravardė)?: Auris, Aure arba, kai kurie, pavarde. :D 
 • Kiek jums yra metų?: Sakyčiau, gan nebe toli 24-asis gimtadienis.
 • Zodiako ženklas?: Dvyniai.
 • Kur gyveni?: Esu kilęs iš Panevėžio, šiuo metu jau trejus metus gyvenu Kaune.
 • Koksai tavo hobis? Gal kokius būrelius lankai?:  Mano hobis yra įvairi kompiuterinė technika, "krapštymasis" prie jos bei panašūs dalykai, kas susiję su IT. Taip pat, iš dalies, užsiimu šiokiu tokiu kolekcionavimu, tačiau ne tokiu įprastu, kaip daugelis (monetos, pašto ženklai ar dar kokie niekučiai). Mėgstu kolekcionuoti senas automobilių detales, o ypač savo buvusių/esamų automobilių, t.y. senų prisiminimų kolekcionavimas. Vėliau labai smagu būna prisiminti kaip ir kiek kartų teko "užsiknisti"... :D Kalbant apie tuos vadinamus būrelius, tai vaikystėje/paauglystėje lankiau sportinius šokius
 • Ką veiki laisvalaikiu?: Labai mėgstu laisvu laiku tiesiog pasivažinėti automobiliu. Tai lyg terapija, galvos pravėdinimui. Į tai įeina ir savanoriavimas Citybee autonuomos įmonėje, darbuojantis su techninio aptarnavimo užduotimis. Aišku, mėgstu ir ramiau praleisti laisvą laiką, t.y. pasivaikščiojimas bei sporto salė. Aišku, negaliu nepaminėti ir savo aktyvizmo, ypač vasaros laikotarpiu. Labai mėgstu dalyvauti įvairiuose automanų renginiuose, ten taip pat jau turime susibūrusį ne menką bendraminčių ratelį. :) 
 • Kiek laiko žaidi serveryje?: Nuo 2012-ųjų, kuomet McPrisonas dar tik buvo beįsitvirtinąs lietuviškų Minecraft serverių reitinguose.
 • Ar ilgai žaidi Minecraft?: Tikrai gan senokai, nuo pat vaikystės, tiksliai neįvardysiu, bet ir ne visą laiką stropiai žaidžiau, buvo gan ilgokų pertraukų.
 • Kokio žanro filmus labiausiai mėgsti? Gal turi savo mėgstamiausią filmą?: Konkrečiai mėgstamiausio galbūt ir neįvardysiu, sakyčiau, kiekvienam atskiram žanrui labiau mėgstamas yra. Tačiau daugiausiai žiūriu siaubo, kurių siužetas būtų paremtas įvairiais paranormaliais reiškiniais, egzorcizmais ir pns. Taip pat, mėgstu karinius, veiksmo bei komedijas.
 • Kokios muzikos klausai?: Pagrinde slap/electro/progressive house. Tačiau mane "suleisti" galima būtų ir užleidus gerą lotynų amerikos šokių ritmą, kadangi tai man primintų mano vaikystės/paauglystės sportą, t.y. sportinius šokius, kurie ir suformavo atitinkamą požiūrį į muziką, šokius bei atitinkamą asmeninį "etikos kodeksą".
 • Mėgstamiausias sportas?: Esu daugiau mėgėjas krepšinio, tačiau žiūrėti varžybas ne tiek įdomu, kiek pačiam žaisti. Taip pat, mano prieš tai jau minėti sportiniai šokiai.
 • Mėgstamiausias aktorius/ė?: Deja, tačiau konkretaus mėgstamo neturiu.
 • Kas yra tavo autoritetas?: Kaip ir kiekvienam žmogui, didžiausias autoritetas, manau, yra tėvai bei seneliai, taip pat, kaip ir man. ;) 
 • Koks tavo svajonių darbas?: Paauglystėje svajonių darbai daug kartų keitėsi - iš pradžių svajojau policininku dirbti, vėliau programuotoju, dar vėliau verslininku ir įkurti savo kompiuterinės įrangos servisą, tačiau gyvenimas taip susidėjo, kad esamas dabartinis mano darbas yra lyg svajonių darbas ir nesinori dar labai jo ilgai paleisti, o gal ir nesinorės išvis, nežinia... :D 
 • Kodėl žaidi būtent šiame serveryje?: Šiame serveryje pradėjau žaisti vien dėl jo išskirtinio koncepto, t.y. kalėjimo, kas tais laikais man atrodė kažkas tokio WOW, kažkas nauja, o ne vien tas pats per tą patį vanilla survival PVP. Ilgainiui susipažinau su puikiais žmonėmis šiame serveryje, su kuriais palaikau ryšį šiomis dienomis net ir už virtualaus žaidimo pasaulio ribų. Aišku, veidai keitėsi pastoviai, tačiau vis viena teko susipažinti su ne mažai ir naujų įdomių veidų, net ir iš dabartinio projekto etapo. :) O kai randi bendraminčių, nesinori net ir kitur kažkur eiti žaisti.
 • Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!): Turiu dvejus šunis, t.y. jorkšyro terjerus, tačiau neturiu prie savęs nuotraukų, o jie likę Panevėžyje, pas tėvus. :( 
 • Turi brolių, seserų?: Taip, turiu jaunesnius brolį bei sesę.
 • Koks tavo gyvenimo tikslas?: Manau, kaip ir daugelio žmonių, siekančių vis geresnės savo ateities - dirbti gerą darbą, daug užsidirbti, turėti savo kažkokį nekilnojamą turtą ir laimingai nugyventi likusį gyvenimą. Dėl gero darbo, manau, jau vienas tikslas įvykdytas, belieka tik tobulėti jame, o dėl kitų gyvenimo tikslų tai dar progresas tebevyksta. :) 
 • Kokie tavo privalumai?: Iš dalies, privalumas tame, kad esu labai šnekutis, nereikia manęs "tempti už liežuvio" bei gebu lengvai rasti bendrą kalbą su pašnekovu. Taip pat, manau, turiu gerą humoro jausmą, draugų kompanijoje su manimi nebūna liūdna, nes sugebu ne retai kada prajuokinti. :D
 • Kokie tavo trūkumai?: Vienas iš pagrindinių trūkumų, manyčiau, jog galiu kartais būti kaip degtukas, kuris užsispirs ir eis iki galo, kol visiškai argumentuose bus "nuginkluotas". Taip pat, kartais sunkoka yra pripažinti savo netiesą, kad ir kokia ji bebūtų, tačiau stengiuosi į tokius momentus nepakliūti. :D 
 • Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)

 

Spoiler

5-4e7baf57-3b72-4568-b061-9ccbd0e938dd.thumb.jpg.d59e3f6ba35c2b1cd118711377d094a4.jpgfoto.thumb.jpg.db4422cfe4370c5473a4fca5369eeb75.jpg54514803_2953196221360844_4011383400152694784_n.thumb.jpg.b36c529fe6272686acbf4e598de086c8.jpg5-c49b3d03-c671-4f07-8e27-7ed01ac5f7a5.thumb.jpg.76247a82468cc0c489543d7b085ef209.jpg

 

Jeigu kas nors dar būtų aktualu apie mane, feel free, pabendraujam discorde! ;)  Lempizorijus#8777

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Kokius čia cheatus naudoji, kai taip jaunai atrodai? Aš maniau, kad esi ancient. Also, malonu pirmą kartą susipažint su įdomia persona.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikas, Auri, malonu tave pažinti ir iš kitos pusės. ;) 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveiks Auri! 👋 . Įdomi asmenybė esi, aišku į gerają pusę. Malonu susipažinti!

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Malonu tave artimiau pažint buves kolega :)

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Labas, Aurimai, tu iš tiesų esi įdomi asmenybė, man malonu susipažint. 😄

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveikas, Aurimai smagu susipažinti😃😉

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Svečias
Atsakyti į šią temą

×   Įklijuotas formatuotas tekstas.   Įklijuoti be formato

  Only 75 emoji are allowed.

×   Jūsų nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Rodyti kaip nuorodą

×   Jūsų senas turinys buvo grąžintas.   Išvalyti

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.×
×
 • Create New...