Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Message added by NutLit,

Išrinkta Agnytea

Atranka į Chat moderatorių direktoriaus pareigas

Recommended Posts

 

Anketos forma į administraciją:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: 
420Danke
2. Jūsų amžius?: 13
3. Papasakokite apie save: Mano vardas yra Danielius. Man yra 13metų. Mėgstų laisvalaikių, žaisti su kompiuterių būti su draugais ir eiti į savo hobi. Man patinka padėti kitiems. Aš domiuosi kaip statyti kompiuterius bandau išsivelti i kompiuterinias veiklas.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Norių įdarbinti daug žaidėjų į pokalbių moderatorių pareigas. Norėčiau pamažinti čyterių skaičių. Mėgstu padėti kitiems, bei serveriui nuo teršimo , spaminimo , keiksmažodžių , įžeidinėjimų.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Žaidime praleidžių 2-4valandas priklauso nuo dienos. Forume  nepraleidžių tiek daug kiek žaidime, bet stengsiuosi  ir stengiuosi praleisti kuo daugiau.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Administracijai nedera sukčiauti , įžeidinėti kitus asmenys , naudoti palengvinančias programas kaip čyts auto cliker , tyčiotis , apgaudinėti.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Žinau kaip surasti čyterius (Turiu Patirties) , esu draugiškas , padenantis , aktyvus , pastabus , dirbu atsakingai , pasimokes iš savo ankstesnių klaidų.

8. Jūsų kontaktai (Discord): ! 420Danke#0979

9.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Pašalinčiau daug įtartinų asmenų , pasiulyčiau idėjų , prižiurėsių serverio žaidėjus , padėčiau žaidėjams , vesčiau eventus jei leistina.

  • HaHa 2
  • Patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma į administraciją:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: stelina
2. Jūsų amžius?: 16
3. Papasakokite apie save: Tai esu atsakinga, suprantanti taisykles, mokanti įvertinti situacija ir suprasti kaip viskas atrodo iš šono, ne tik iš mano pozicijos. Nesu tas žmogus kuris mano, kad jei turi aukštesnes pareigas nei kiti, yra geresnis už juos. Esu draugiška, bendraujanti ir dažnai mėgstanti pajuokauti. 

4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Manau esu pasiruošusi šiomis pareigom ir galėčiau susitvarkyti su kartu su pareigom ateinančia atsakomybe ir darbu. Taip pat noriu siekti aukštesnių pareigų nei turiu dabar.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forume per dieną apsilankau kelis kartus peržiūrėti ar atsirado kažkas naujo, jei gaučiau pareigas forumas būtų įjungtas kiek įmanoma dažniau. Žaidime lankausi kiekvieną dieną, dažniausiai vakarais. Tiesa, neseniai buvo problemų dėl kurių mažiau galėjau pasijungti, bet jos jau sutvarkytos ir pasijungiu kada tik galiu, kadangi turiu ne tik vyr. cm pareigas, bet ir esu praktikantė, tai aktyvumas yra būtinas. Tai dažniausiai apie 2h gal daugiau būnu serveryje on. 

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Tai pradedant nuo paprasčiausių nedera nesilaikyti visiems žaidėjams skirtų taisyklių, nedera būti atlaidesniam savo draugams ar žmonėms su kuriais bendrauji tiesiog, nedera nepagarbiai bendrauti su žaidėjais ar administracija (su šiuo dalyku turėjau patirties ir manau pilnai susitvarkiau savo bendravimą su kitais žaidėjais), administracijai nedera nepadėti žmogui kai prašo pagalbos, naudoti žaidimą palengvinančias programas. 

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Aš esu chat moderatorė apie 4 mėnesius, per tą laiką perpratau cm darbą, taip pat, padariau ir daugokai klaidų iš kurių mokiausi ir tobulėjau. Iš visų dabartinių chat moderatorių esu ta kuri ilgiausiai išbuvau ir nepasidaviau (nors ir buvo noro išeiti). Turiu kelias idėjas kaip pagerinti chat moderatorių darbą ir kaip padėti naujiems chat moderatoriams apsiprasti pirmomis dienomis su pareigom, nes pastebėjau problemą, kad naujieji chat moderatoriai atėję padaro klaidų (kas yra suprantama), bet retai sulaukia tinkamos pagalbos. Taip pat, norėčiau įgyvendinti Kunigelio idėja su atlyginimais ar premijom. Dar norėčiau ir pakoreguoti kelias chat moderatorių taisykles.

8. Jūsų kontaktai (Discord): StellaArtois#0706

9.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Turiu kelias idėjas, kaip pagerinti naujai atėjusiems žaidėjams pradžią serveryje, nes vis tiek atėjus į naują serverį pirmas įspūdis yra labai svarbus, taip galima būtų pagerinti ir žmonių kiekį serveryje .

  • Labai patinka! 1
  • Patinka! 3
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketos forma į administraciją:
1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SimasLTU
2. Jūsų amžius?: 11.5
3. Papasakokite apie save: Esu Simas, mėgstu išeiti į lauką su draugais šaudyti su nerf ginklais :DD, turiu katę, gyvenu Rokiškyje.
4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Šį serverį žaidžiu gana ilgai jau tai manau kad jau laikas bandyti kandidatuoti į daug stipresnes pareigas, negu sargyba ar pokalbių moderatoriai, tai šiuo metu kandidatuoju į chat moderatorių pareigas.

5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Forumas visą dieną įjungtas būna ir kas pusvalanduką arba mažiau užeinu pasižiūrėti kas naujo, o žaidime šiek tiek rečiau, negu praeita kartą, bet tikrai neblogai.

6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Pirmas dalykas manau nepagarbus bendravimas su žaidėjais, tada dar visokie piktybiški santykiai ir pagrindinis dalykas yra viso projekto taisyklių pažeidimas.

7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Ne esu tas, kuris turi daug patirties chat moderatorių pareigose, bet jeigu atvirai tai esu tikrai draugiškas, mėgstantis pajuokauti, dažnai supykstu, jeigu jau labai sunervina, nes esu labai paprastai susinervinantis.

8. Jūsų kontaktai (Discord): InsaneSimas#3168

9.  Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Tai pirmas dalykas tai tikrai daugiau aktyvumo, bei žaidime, bei forume, tikrai atidžiau stebėčiau chat'ą, bei visokius serverio taisyklių pažeidinėtojus, dar tikrai nebūčiau tas kuris labai daro nesąmones, pvz. Trollina sargybinius, ar neleidžia žaidėjams eiti kažkur per centrą, jeigu papraščiau tai, nebūčiau toks žudikas C blokiečių serveryje.

  • HaHa 2
  • Patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...