Jump to content

McPrison 1.19 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Cm taisyklių pakeitimo pasiūlymai:)

Recommended Posts

 • Koks Jūsų vardas žaidime?: j0vea

 

 • Koks Jūsų pasiūlymas?: Cm tildymo taisyklių pakeitimai 
 1. Žaidėjas pradeda naudoti pilnus keiksmažodžius - be įspėjimo užtildyti 20-40min. Priežastį nurodyti kaip „keiksmai“. Žaidėjui parašius 1 sutrumpintą keiksmą - netildyti, jeigu kartojasi, tildyti 20 min.Mano kuklia nuomone 20-40min už, galbūt, netyčini keiksmažodi yra žymiai per daug, nei turėtų būti. Jei keiksmažodžiai yra „riebūs“, taip, neatmetu mute'inimo, bet siūlau numažinti muteinimo laiko trukmę į 10-15min. maksimum.
 2. Žaidėjas parašo vieną ar daugiau įžeidimų - tildyti nuo 20 iki 40 min. Priežastį nurodyti kaip "įžeidimai".  Žaidėjų netildyti už tokius įžeidimus kaip: noob, bot`as, pastumdėlis, burokas ar t.t... Sutrumpinti ir kitaip užcenzūruoti įžeidimai priskiriami prie įžeidimų ir už juos tildoma be įspėjimų.  Visi įžeidimai yra įžeidimai ir jie neturėtų būti kažkaip „specialiai“ atskirti. Nematau skirtumo taip įžeidimo „noob'as“ ir įžeidimo „debilas“ abu šie įžeidimai gali vienodai žeisti žmogų. Su laiku irgi yra truputėlį perspausta...Manau būtų galima orientuotis į 10-20 min. 
 3. Žaidėjas parašo keiksmą ir įžeidimą, užtildyti pasirinktinai nuo 20 min. iki 40 min. Priežastį nurodyti kaip  „keiksmai_įžeidimai". Gali būti ir atskiros žinutės. Čia labai daug nėra prie ko prikibti, bet laikas  irgi, galbūt, yra truputį perspaustas. 

 4. Žaidėjas spam‘ina, t.y. rašo penkias ar daugiau žinučių iš eilės — be įspėjimo užtildyti 10 min. Priežastį nurodyti kaip "spam".  Na, čia toks labai slidus reikalas... Galbūt žmogus bendrauja tiesiog su kitais ir taip jau gaunasi. Manau čia labai reiktų atsižvelgti į situaciją. Ir nuo situacijos rimtumo užtildyti žmogų 5-10min. 

 5.  Žaidėjas flood‘ina, t.y. parašo tris vienodas žinutes iš eilės (kito žaidėjo įsiterpimas nieko nereiškia) — be įspėjimo užtildyti 10 min. Priežastį nurodyti kaip "flood". (Užtildymas reikalingas ir tuo atveju, kai žaidėjas stengiasi išvengti užtildymo pridėdamas/pakeisdamas kelis žodžius.) (Flood nesiskaito, kai tarp pirmų dviejų ir trečiosios žinutės yra 2 min. laiko tarpas.)  Viskas lyg ir logiška. 

 6. Žaidėjas pradėda masiškai flood'int, spam'int ar kitaip teršti pokalbį- be įspėjimo užtildyti nuo 30min. iki 90min. Priežastį nurodyti kaip "chat_teršimas". Jeigu žaidėjas skatina kitus teršti chatą, tildyti 60min priežastis - "chat_teršimas". Galbūt 30-90min laiko tarpas yra per žiaurus, siūlau palikt iki max. 60min. 

 7. Žaidėjas viešame pokalbyje įžeidinėja serverio administraciją, prižiūrėtoją, Jus ar kitus pokalbių moderatorius, užtildyti 90 min. Priežastį nurodyti kaip  "admin_negerbimas" arba "cm_negerbimas". Na, nevaidinkit tokių didelių aukų ir sumažinkime iki 60min. 
 8. Žaidėjas įžeidinėja serverio administraciją, prižiūrėtoją, Jus ar kitus pokalbių moderatorius asmeniniame pokalbyje (/msg), užtildyti 90 min. Priežastį nurodyti kaip "admin_negerbimas_msg" arba  "cm_negerbimas_msg". Visais kitais atvejais nusižengusių jums asmeniniame pokalbyje (/msg) tildyti negalima.  Irgi tas pats kaip viršutiniame punkte
 9.  Žaidėjas įžeidinėja serverio administraciją ar prižiūrėtoją fc/ally pokalbyje, užtildyti 90 min. Priežastį nurodyti kaip  "admin_negerbimas_fc" arba "admin_negerbimas_ally".  Tas pats... 
 10. Žaidėjas ar sargybinis reklamuoja, užtildyti 90 min. Priežastį nurodyti kaip  "reklama". Būtina pranešti forume, kalinių ar sargybinių nusiskundimuose, kad žaidėjas būtų atitinkamai nubaustas. Pastaba: Nuotraukų platformos neprisiskaitomos prie reklamos.  Siūlau atsižvelgti į reklamos tipą. Jei ten kokią jaunimoliniją ar depresijos testą reklamuoja, tai why not?
 11.  Žaidėjas ar sargybinis pardavinėja savo paskyrą, užtildyti 60 min. Priežastį nurodyti kaip  "acc_pardavinėjimas". Būtina pranešti forume, kalinių ar sargybinių nusiskundimuose, kad žaidėjas būtų atitinkamai nubaustas.  Na čia taip, keista, kai pardavinėja savo paskyrą, bet nu, galbūt, žmogus nežino, kad negalima ir siūlau įspėti pirmiausia, o tada jau imtis priemonių, jeigu nepaklauso. 
 12. Žaidėjas negerbia, žemina projektą, užtildyti 90 min. Priežastį nurodyti kaip  "projekto_negerbimas". Irgi siūlau mažint iki 60min jeigu vėl kartotųsi vis didint laiką. 

 13. Žaidėjas viešina kito žaidėjo asmeninę informaciją ( "Facebook",  "Instagram" ir pan.), užtildyti 60 min. Priežastį nurodyti kaip  "asm_info_viešinimas". Na čia toks kur, o gal žmogus VISIŠKAI neprieštarauja? Bet jei prieštarauja, tada taip. Bausmė turi būti įvykdyta. 
 14. Žaidėjas apgaudinėja kitus žaidėjus viešame pokalbyje ( "Man davęs 50 frankų, gaus 100 frankų”), užtildyti 30 min. Priežastį nurodyti kaip "apgavystės".  Šitą reikalą reiktų prachekint prieš mutinant, manau, nes , o jeigu iš tikrųjų kažkas sugalvojo padaryt „loteryją?“ Ir šiaip nu turėtum būt durniukas, kad pasigautum... 
 15. Žaidėjas viešame pokalbyje vieną kartą paprašo daiktų ar pinigų - žaidėjo netildyti (įspėti nebūtina), jeigu per 2 min. laiko tarpą žaidėjas toliau prašinėja, užtildyti 20 min. Priežastį nurodyti kaip "chat_teršimas".  Čia reikia įspėjimo!!! Galbūt žmogus nežino, kad taip elgtis negalima ir jam ten kokio pagaliuko tik reik... reikia atsižvelgti į tokius dalykus.. Ir užtildymo laikas taip pat truputį per didelis. Už smulkius, neįkyrius prašymus 5-10min, o už kažką didelio ir nu labai jau įkyraus 10-20min. 
 16. Žaidėjas nenaudoja /skelbti komandos daiktų, paslaugų pirkimams/pardavimams bei pvp prašymams ("kas 1v1?" ir pnš.) ar nenaudoja /skelbtint komandos bm, kamerų pirkimams/pardavimams ar reklamavimams - užtildyti be įspėjimo 10 min. Priežastį nurodyti kaip "netinkamas_skelbimas". Pastaba: Netildyti AlkatrazC, AlkatrazB ir Alkatraz+ žaidėjų, jeigu nenaudoja komandų /skelbti ar /skelbtint, kadangi jų žinučių niekas nemato. Visas reikalas su /skelbti, nu tiesą sakant, yra kažkokia paini nesąmonė. Jeigu nori pirkt daiktą ar kažką reikia skelbimo, o kam??? Žmogus ir taip eina į minusą:D Kam reikalingas skelbimas einant pvp? labai daug klausimų ir mažai paaiškinimų bei atsakymų. Visiškai pilnai suprantu ten, kas bm reklamuoja ar daiktus, nes na jie išeina į pliusą... Ką daryt ten kokiems C blokiniams, kurie net neturi pinigų skelbimams, bet yra neteisingai tildomi  be jokio įspėjimo. 
 17. Žaidėjas pradeda netinkamai naudoti komandas /skelbti ar /skelbtint (keikiasi, įžeidinėja ar kitaip pažeidžia komandos funkciją) - be įspėjimo užtildyti pasirinktinai nuo 30 iki 60 min. Priežastį nurodyti kaip "netinkamas_skelbimas".  Na čia irgi reiktų labiau apibrėžti, kas yra netinkamas skelbimas. Ten kokia juoko forma parašytas skelbimukas niekam nieko blogo juk nedaro... O ir laikas atrodo per didelis... siūlau mažinti 10-40min.

 18. Žaidėjas pradeda piktnaudžiauti /helpop komanda, t.y keikiasi, įžeidinėja, spam'ina, flood'ina, užtildyti 60 min. Priežastį nurodyti kaip „piktnaudžiavimas_helpop". Šitas viskas kaip ir gerai, bet gal irgi norėtųsi mažesnio laiko ar bent kažkokio xmin - xmin laiko intervalo. 

   

   

   

 • Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Padės jaunimėliui sklandžiau komunikuoti bei neprarasti motyvacijos žaisti. Taip pat, galbūt, nebus tiek pykčių dėl cm taisyklių:) Kad ir projektas vadinasi „mcprison“ nepadarykit jo tokio griežto ir be žodžio laisvės.                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                         -J.♥                                                                                    

                                                                                                                                                                                                                                                                                                    

 • Labai patinka! 4
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

@_Araa_paskaityk, nes aš tingiu, o čia tu gali įgyvendinti šita jei good

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Labai geras pasiūlymas! Pokalbių moderatorių taisyklės tikrai reikalauja gan nemažai reformų. 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

su /skelbti komandomis tikrai sutinku, kad reikia pakeitimų, nes, manau, daugelis nesupranta kaip naudoti šios komandos

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Iš mano kaip CM pusės būtent apie laikus,  laiko intervalas yra skirtas kad būtų galima spręsti pagal situacija, aš pati asmeniškai visada duodu mažiausius laikus tiems kurie nepadarė tokio didelio ir reikalo bet tikrai gana dažnai atsiranda tokių kurie piktavališkai peržengia taisykles nu ir pripažinkim kas 10min mutint vis ta patį žmogų atsibostų kiekvienam ir nukristų motyvacija dirbt kaip CM, todėlnemanau kad reikia visiškai sumažinti tuos laikus bet gal būt kitiems mano kolegoms labiau atsižvelgti į situacija ar sumažinant laikus prie taisyklės pridėt papildoma laiką jei taisyklė yra laužoma piktavališkai

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveika, dėkui už pasiūlymus. Su laikais ir įžeidimais viskas gerai yra - nekeisiu. Dėl /skelbti ar /skelbtint įspėjimų naujiems žaidėjams (c blokiniams) yra sprendžiama.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Šiaip mano nuomonė dėl tų įspėjimų,galėtu padaryti kad bendrame pokalbyje rodytų kad toks cm įspėjo tokį žaidėją,nes anam sezone labai daug kas buvo pasipiktinę,kad cm įspėja per /msg.Čia tik mano nuomonė

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

o davai tada padarykit kokį kita chata, kur kas nori tas susijungia, visiskai nemoderuojama, o jus snaiges visi galit reguliuot cenzuruot ta pagr ir sedet ten visi

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
 • Create New...