Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

[Atmesta] Mrpopas į praktikantus.

Recommended Posts

 • Koks Jūsų vardas žaidime?: Mrpopas
 • Kiek Jums yra metų (nemeluokite)?: 17
 • Aprašykite savo charakterio bruožus, tiek teigiamus, tiek neigiamus: draugiškas, pozityvus, taktiškas. Neigiami: per daug pasitikiu savimi ir atviras.
 • Kodėl būtent jus turime priimti į sargybą?: Nesu skirtingas nuo kitu bet turiu daug metu patirties pvp iš kitokiu projektu. Esu perskaites sargybos taisyklės ir tikrai manau galečiau padėti sargybai ties pvp sritimi.
 • Ar esate buvęs sargybiniu, ar turite tam patirties?: Nesu
 • Ar buvote nubaustas šiame serveryje ? Pateikite priežastis: Nebuvau
 • Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: 5 metus
 • Sargybinių darbo laikas: nuo 08:00 iki 00:00 galima dirbti ir po darbo laiko jeigu serveryje yra daugiau negu 10 žaidėju neskaitant administracijos narių ir kitu sargybiniu.
 • Kokiame bloke šiuo metu esate?: B
 • Pateikite savo kontaktus (discord) : titas5284

 

Papildomi klausimai ir situacijos:

 1. Aprašykite, ką darysite, kai pamatysite žaidėją, kuris rankoje laiko kontrabandą?: Nuejes prie žaidėjo ji surakinsiu ir parašysiu komanda /c kontrabanda jeigu žaidėjas neišmes kontrabandos naudosiu komanda /ita 1 ir siulysiu bauda 2 kartus jeigu žaidėjas nesumokės baudos nuvesiu ji į izoliatorių.
 2. Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) bei už ką jie yra skiriami?: /ita 1- kontrabandos nedavimas sargybiniui. /ita 2- erzinimas/trolinimas trugdymas dirbti sargybiniui. /ita 3- jeigu žaidejas atsijungė, kai sargybinis prašė kontrabandos. /ita 4- už kontrabandos rinkimą nuo žemės, kai ji yra išmetama sargybiniui. /ita 5 už nelegalios žolės ( cannabi)  nedavimą sargybiniui.
 3. Kiek laiko minimaliai privalote gaudyti nusikaltėlį?: 2 minutes
 4. Išvardinkite kontrabandas: Lankas, arbaletas, mėtomi eleksyrai, kardas, trišakis, strėles, žolė, vitaminai.
 5. Kaip elgsitės pamatę žaidėją C/B bloko fermoje su kardu, kurį naudoja fermos reikmėms?: įsitikinęs kad kardas yra naudojamas farminimo reikalams tesiu darba toliau.
 6. Ką darysite jei pamatysite žaidėją, kuris šaudo į C bloko NPC (kalinius botus) iš nepasiekiamos jiems vietos?:  Nufilmuosiu įvyki ir irodymus ikelsiu į Kalinių nusiskundimai arba nusiusiu irodymus direktoriui. Jeigu žaidėja pavyks surakinti, nusitempsiu žaidėja  i pvp on zona ir nužudysiu.
 7. Ką darysite, jei norėsite būti serveryje po darbo laiko?: Naudosiu komanda /darbas baigti
 8. Kokią komandą naudosite, norint pamatyti ieškomus žaidėjus?: /ieskomi
 9. Kaip elgsitės, jei tas pats žaidėjas pastoviai jus erzina/troll'ina?: Žaidėja perspesiu ir jeigu žaidėjas vistiek erzins tada aš ji surakinsiu ir parašysiu komanda /ita 2 ir jeigu vistiek žaidėjas nepasimokys galima dvigubinti /ita 2
 10. Išvardinkite įtarimo lygius (/ita), kuriuos uždėjus nėra privaloma skirti baudos: /ita 2 /ita 3 /ita 4 /ita 5
 11. Kaip reaguosite į tai, jog žaidėjas jums trenkia ir nubėga į PvP off zoną (išvardinkite visus galimus scenarijus)?: Pasigausiu žaidėja ir surakinsiu ir nuvesiu i pvp  on zona ir ji nužudysiu. Jeigu žaidėjas bus išjunges pvp naudodamas komanda /pvp tada uždesiu /ita 2. Jeigu žaidėjas pabegs i paslaugu blokus tada palauksiu 2 minutes iki kol jisai iš ten išeis. Jeigu žaidėja pavyks surakinti ji nusitempsiu i pvp zona ir  nužudysiu.
 12. Kaip elgsitės, jei pamatysite kitą sargybinį stovint AFK su /darbas pradeti?: Nufilmuosiu įvyki ir nusiusiu įrodymus sargybos direktoriui.
 13. Ką darysite su daiktais, kuriuos gaunate iš žaidėjų? Kokius daiktus turite teisę kaupti?: Pasiliksiu karda, maista. Galiu pasilikti paprastu golden apple max 32, OP Golden apple max 16 ir totemu max 8 o visa kita privalau išmesti naudodamas komanda /dispose
 14. Ką darysite, kai jūs vedate žaidėją į izoliatorių ir tuo metu jus pradeda trankyti kitas žaidėjas?: Vedanti žaidėja paleisiu ir nužudysiu žaidėja kuris mane tranko.
 15. Kuris sargybos laipsnis turi teisę įsijungti PvP visame kalėjime? Per kokią komandą tai darysite bei kada ją galima naudoti?: Alfa sargybininkas gali naudodamas komanda /darbas tik ekstra atvejais.
 16. Kokie bus jūsų veiksmai, jei pamatysite žaidėjus, kurie mušasi tarpusavyje?: Nužudysiu abu žaidėjus
 17. Pakomentuokite, ar šis teiginys yra teisingas, ar ne - sargyba turi teisę lankytis VIP, ULTRA bei ULTRA+ blokuose. Paaiškinkite, kodėl?: Teiginys yra neteisingas nes sargybai yra draudžiama lankytis paslaugu blokuose.
 18. Ką darysite jei pamatysite kaip kitas sargybinis provokuoja C bloko žaidėją eiti PvP prieš jį?: Nufilmuosiu įvyki ir nusiusiu įrodymus sargybos direktoriui.
 19. Ką darysite jei žaidėjas stovi prieš jus su lanku ULTRA+ bloke?: Pasislepsiu ir lauksiu 2 minutes iki kol žaidėjas išlys jeigu žaidėja pavyks surakinti panaudosiu komanda /ita 2 už trolinima/trugdyma dirbti sargybininkui.
 20. Kaip elgsitės, jei kovos metu suluš jūsų set'as (šarvai)?: Kovosiu iki galo nes sargybiniui begti iš pvp yra draudžiama ir sargybininkas negali turėti dveju ekipuočiu inventoriui.


PILDANT ANKETĄ PATVIRTINATE, KAD PERSKAITĖTE SARGYBINIŲ INFORMACIJĄ IR ANKETOS REIKALAVIMUS.

Apie tai patvirtindami anketoje paryškinkite šį žodį - TAIP

 

 


 

 

Redagavo - Mrpopas
 • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Anketa tikrai nebloga manau mum kaip tik truksta dar 1 asmens i sargyba kadangi alfa ranko sargybinis buvo atleistas. As UZ.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

nr 1 sargu trolis  aka prutta ir dar i sargus tikrai ne  ir ant kito forumo acc bliste simkusltu blist manau nusipelnai ir cia

 

 • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Atmesta!
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
 • Create New...