Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas išjungtas, serveryje prisijungę 0/0 žaidėjų.

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

[Priimtas] Bylis į praktikantus

Recommended Posts

 • Koks Jūsų vardas žaidime?:  Bylis
 • Kiek Jums yra metų (nemeluokite)?:  20
  • Aprašykite savo charakterio bruožus, tiek teigiamus, tiek neigiamus:  Labai mėgstantis bendrauti, labai mėgstantis tvarką, kartais, net ir per daug. Patinka prižiurėti dalykus, kad jie eitusi viskas sklandžiai. 
 • Kodėl būtent jus turime priimti į sargybą?:  Išties turiu labai daug praktikos. Nekarta esu buvęs praktikantu/sargybiniu. Per Šį sezoną nusiteikias pasiekti Alfa-sargybinį. 
 • Ar esate buvęs sargybiniu, ar turite tam patirties?:  Turbūt kokius 5-6 kartus.
 • Ar buvote nubaustas šiame serveryje ? Pateikite priežastis: Dėja esu kokiam 6-7 sezone nubaustas uz X-ray.
 • Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje?: Atėjo rudens sezonas, tai apie 2-3h per dieną.
 • Sargybinių darbo laikas: nuo 8:00 iki 00:00
 • Kokiame bloke šiuo metu esate?: Dabar esu B bloke.
 • Pateikite savo kontaktus (discord) lukendzo.

 

Papildomi klausimai ir situacijos:

 1. Aprašykite, ką darysite, kai pamatysite žaidėją, kuris rankoje laiko kontrabandą?: Surakinsiu,nuvesiu į no PvP zoną. Panaudosiu /c komandą, jeigu neduos dar panaudosiu /ita 1 komandą ir duosiu baudą. Jeigu specialiai nubėks į kokią duobę panaudosiu komandą /ita 2. 
 2. Kokie yra įtarimo lygiai (/ita) bei už ką jie yra skiriami?: /ita 1 - 5 įtarimo lygiai, jeigu žaidėjas nedavė kontrabandos sargybiniui./ita 2 - 5 įtarimo lygiai, už sargybinių erzinimą, trenkimą ir bėgimą, baudos nesusimokėjimą, kai žaidėjas yra duobėje ar įsijungė /pvp, po įtrenkimo ir t.t./ita 3 - 15 įtarimo lygių, jeigu žaidėjas atsijungė, kai sargybinis prašė kontrabandos./ita 4 - 5 įtarimo lygiai, už kontrabandos rinkimą nuo žemės, kai ji yra išmetama sargybiniui./ita 5 - 50 įtarimo lygių, už nelegalios žolės nedavimą sargybiniui.
 3. Kiek laiko minimaliai privalote gaudyti nusikaltėlį?:  Dvi minutes.
 4. Išvardinkite kontrabandas: Kardai, arbaletai, lankai, strėlės, trišakiai, mėtomi eleksyrai, vitaminai, žolė (cannabis).
 5. Kaip elgsitės pamatę žaidėją C/B bloko fermoje su kardu, kurį naudoja fermos reikmėms?: Leisiu naudotis.
 6. Ką darysite jei pamatysite žaidėją, kuris šaudo į C bloko NPC (kalinius botus) iš nepasiekiamos jiems vietos?:  Stengsiuos nužudyti, o jeigu jis yra išjunges PvP panaudosiu /ita 2 ir pasiulysiu baudą.
 7. Ką darysite, jei norėsite būti serveryje po darbo laiko?:  Jeigu serveryje yra daugiau kaip 10 žaidėjų (neskaitant sargybinių ir moderatorių). O jeigu nebus tuomet naudosiu /darbas baigti komandą.
 8. Kokią komandą naudosite, norint pamatyti ieškomus žaidėjus?:  /ieskomi .
 9. Kaip elgsitės, jei tas pats žaidėjas pastoviai jus erzina/troll'ina?:  Panaudosiu komandą /Ita 2 ir kitus kartus dvigubinsiu ir trigubinsiu bausme.
 10. Išvardinkite įtarimo lygius (/ita), kuriuos uždėjus nėra privaloma skirti baudos:  /ita 2 /ita 3 /ita 4 ir /ita 5 .
 11. Kaip reaguosite į tai, jog žaidėjas jums trenkia ir nubėga į PvP off zoną (išvardinkite visus galimus scenarijus)?: Pagaunu ir nuvedu į PvP zona ir nužudau, jeigu žaidėjas naudoją komandą /pvp tuomet duodu /ita 2 ir siūlau baudą.
 12. Kaip elgsitės, jei pamatysite kitą sargybinį stovint AFK su /darbas pradeti?:  Pasidarysiu įrodymu ir juos nusiusiu sargybiniu direktoriui.
 13. Ką darysite su daiktais, kuriuos gaunate iš žaidėjų? Kokius daiktus turite teisę kaupti?: Visus daiktus išmesiu išskyrus maistą, kardus, totemus. Paprastų Golden apple max. 32; OP Golden apple max. 16; Totemų max 8.
 14. Ką darysite, kai jūs vedate žaidėją į izoliatorių ir tuo metu jus pradeda trankyti kitas žaidėjas?: Surankita žaidėją nuvesiu į no PvP zoną ir paleisiu ir eisiu nuzudyt tą kuris man trenkė.
 15. Kuris sargybos laipsnis turi teisę įsijungti PvP visame kalėjime? Per kokią komandą tai darysite bei kada ją galima naudoti?: Tik alfa-sargybinis.  Naudojant komandą /darbas .
 16. Kokie bus jūsų veiksmai, jei pamatysite žaidėjus, kurie mušasi tarpusavyje?:  Abudu nužudysiu.
 17. Pakomentuokite, ar šis teiginys yra teisingas, ar ne - sargyba turi teisę lankytis VIP, ULTRA bei ULTRA+ blokuose. Paaiškinkite, kodėl?:  Negali, nes tai draudžia sargybiniu taisyklės.
 18. Ką darysite jei pamatysite kaip kitas sargybinis provokuoja C bloko žaidėją eiti PvP prieš jį?:  Darysiu įrodimus ir jeigu nužudys specialiai tuomet siusiu sargybinių direktoriu.
 19. Ką darysite jei žaidėjas stovi prieš jus su lanku ULTRA+ bloke?:  Stengsiuos pagauti ir panaudoti komanda /ita 2 ir jeigu tai kartosis bausme dvigubinsiu ir trigubinsiu.
 20. Kaip elgsitės, jei kovos metu suluš jūsų set'as (šarvai)?:  Kovosiu iki mirties.


PILDANT ANKETĄ PATVIRTINATE, KAD PERSKAITĖTE SARGYBINIŲ INFORMACIJĄ IR ANKETOS REIKALAVIMUS.

Apie tai patvirtindami anketoje paryškinkite šį žodį - TAIP

Redagavo - lukendzo
 • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Žaidėjas tikrai turintis patirties, puikus kolega, puikiai atliko darbą 🙂

 

UŽ!

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Zaidejas su patirtim ties sargybos sritimi. Tikrai gerai uzpildyta anketa. As Už

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Priimtas! Susisiekite su direktoriumi per " Discord " platformą.
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
 • Create New...