Jump to content

[Nubaustas] Gnomiukas cheat

Recommended Posts

  1. Jūsų vardas žaidime: VAC16
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: Gnomiukas
  3. Įtariamas nusižengimas: Neesu įsitikinęs koks cheat, bet jis daužo į mane nežiūrėdamas.
  4. Įrodymai: https://streamable.com/0ew00e
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nuo 23 sekundžių ryškiai matosi.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 2 valandas (-ų), VAC sakė:
  1. Jūsų vardas žaidime: VAC16
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: Gnomiukas
  3. Įtariamas nusižengimas: Neesu įsitikinęs koks cheat, bet jis daužo į mane nežiūrėdamas.
  4. Įrodymai: https://streamable.com/0ew00e

Tu šiaip kitokio mastymo ar tsg jau toks jau nuo gimimo? kai esi vandenyje tavo hitboxai pasikeicia jeigu nezinojai tai jo NEBAUSTI!

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Na taip pasikeičia hitboxai, bet jie nevirsta 100% aimu vandenyje kaip matant šitam video ;) Bausti

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

 Kaip ir I_Fell_For_You sake Hitboxai pasikeicia kai zmogu trankai vandenyje. #KrentamIrVerkiam.  Nebausti!

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 2 valandas (-ų), utenahq sakė:

Na taip pasikeičia hitboxai, bet jie nevirsta 100% aimu vandenyje kaip matant šitam video ;) Bausti

nu kai mane gaudo vandenyje jie atrodo kad su aurom arba aimassistais o ant sausumos gauna bet zinau kad vandenyje tsg random hitboxai buna :D tai nemanau kad reiktu cia bausti

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Per 3,5h vienas clip, kai kažkuriam iš mūsų palagino (greičiausiai man, nes vienu momentu 300 ping turėjau); neesu gavęs bano už cheats, clickerį nėviename iš sezonų, todėl nematau kodėl turėčiau db pradėti naudoti. Jei dar kažkas turit clipą, kuris ilgesnis už 3 sekundes, prašau siūskit! Kitą pilį galit ir patikrą padaryti :D.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 1 minutę, Gnomikas sakė:

Per 3,5h vienas clip, kai kažkuriam iš mūsų palagino (greičiausiai man, nes vienu momentu 300 ping turėjau); neesu gavęs bano už cheats, clickerį nėviename iš sezonų, todėl nematau kodėl turėčiau db pradėti naudoti. Jei dar kažkas turit clipą, kuris ilgesnis už 3 sekundes, prašau siūskit! Kitą pilį galit ir patikrą padaryti :D.

Kokį tu čia bullshit parašei.. Kad visą sezoną "necheatinai" tai nereiškia, kad dabar imt ir nebanint vajei.. Kur nusivažiavai :( 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Kai į serverį prisijungsi pakalbėsim. Vien dėlto, kad nemėgsti manęs ir tu šūdus kalbti tai...

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 49 minutes (-čių), Gnomikas sakė:

Kai į serverį prisijungsi pakalbėsim. Vien dėlto, kad nemėgsti manęs ir tu šūdus kalbti tai...

Na aš bent sakau normalią ir logišką nuomone ;)  Ne kaip tu ten kad necheatinęs visus sezonus ir t.t nu bullshit yra :D 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nubaustas! Dėkui už pagalbą, gaudant prasižengusius žaidėjus.
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


  • Temą peržiūri   0 nariai (-ių)

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...