Jump to content

[Nenubaustas] I_Fell_For_You cheat

Recommended Posts

  1. Jūsų vardas žaidime: VAC16
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: I_Fell_For_You
  3. Įtariamas nusižengimas: reach, hitboxai
  4. Įrodymai: https://streamable.com/twbglf
  • Labai patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 28 minutes (-čių), VAC sakė:
  1. Jūsų vardas žaidime: VAC16
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: I_Fell_For_You
  3. Įtariamas nusižengimas: reach, hitboxai
  4. Įrodymai: https://streamable.com/twbglf

:D susimazink FOV ir jeigu nezinojai jeigu tu esi 1 bloku auksiau negu kitas zaidejas tu ji sunkiai pasieksi vidio matosi ,kad jis tave iskelia virs vandens ir kai tave virs vandens iskelia tu esi jau vienu bloku auksiau tai jeigu nezinai kip PVP veikia tai neik ir sau gedos nesidaryk darydamas sios nereiksmingus PPK . NEBAUSTI !!! 

Matosi net 8 klasiu nebaiges 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 2 valandas (-ų), Diodee sakė:

:D susimazink FOV ir jeigu nezinojai jeigu tu esi 1 bloku auksiau negu kitas zaidejas tu ji sunkiai pasieksi vidio matosi ,kad jis tave iskelia virs vandens ir kai tave virs vandens iskelia tu esi jau vienu bloku auksiau tai jeigu nezinai kip PVP veikia tai neik ir sau gedos nesidaryk darydamas sios nereiksmingus PPK . NEBAUSTI !!! 

Matosi net 8 klasiu nebaiges 

Ką tu čia rašai moliugėli, 4 blokus pacukas kerta, o šitas veikėjas teoremas aiškina

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Per kuria vieta 4 block :D ismokit pvp zaisti tada praneskit nueisim duel pasiziuresim kaip ismokot o del sito video tai yra tiesa tai jo as ji iskeliau virs vandens ir jis buvo auksciau negu tai man buvo lengviau pasiekti negu jam todel ir pasiekiau ji as o ne jis mane tai realliai veltui tokius keliat ppk :D tsg man linksma snd diena ngl kai keliat kai nezinot net kaip pvp veikia. btw man jau buvo darytos si sezona 3-5patikros nieko nebuvo rasta nes nieko nenauduoju. Matau uzteko nusipirkt nauja pelyte ir drag clickint mokintis :D.
Tai kaip sakant linkiu daugiau pasiekti su tokiais useless ppk.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų. Tiek iš tavo, tiek iš kaltinamojo pusės yra įtrenkimų kurių atstumas vienas nuo kito yra >3,01 block'o. Sunku vertinti šią situaciją be kitų POV, kai pas tave patį yra toks didelis FOV.
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


  • Temą peržiūri   0 nariai (-ių)

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...