Jump to content

Lietuviškas Minecraft Kalėjimas


- Vienintelis toks serveris visoje Lietuvoje! -

Serveris Įjungtas Įjungtas, serveryje prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

SpAcE

Premium
 • Pranešimų kiekis

  1.315
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  17
 • Frankai

  83 [ Pervesti ]
 • Praleido laiko forume:

  7D 4h 52m 2s

SpAcE laimėta diena: Spalis 11

SpAcE turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

611 Nuostabus

Apie SpAcE

 • Rangas
  Laisvas ir nepriklausomas

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  SpAcE

Kontaktai

 • Discord
  Laimis#2725

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

11.932 profilio peržiūros
 1. Šaunūs atnaujinimai. Džiugu, kad buvo išklausytos žaidėjų idėjos ir tikiuosi kad taip ir toliau bus tobulinamas serveris. 👍
 2. Koks Jūsų vardas žaidime?: SpAcE Koks Jūsų pasiūlymas?: Sumažinti bausmes už nusižengimus. Visiška nesąmonė /derank sistemoje. Niekada to nebuvo ir siūlau to niekada daryti. Įpatingai su tokiom /rankup kainom. Suprantu, kad yra norima prižiūrėti visą ekonomiką serveryje, bet čia yra aukščiau visko. Suprantu, kaip buvo seniau ( kai dar nebuvo dmd kasimo limito) už masinį deimantų iškasimą buvo atimami pinigai, deimantai. Bet niekada nebuvo žmonės derankinami. Dar priminsiu neperseniausiai ivykusį incidentą su Tvixas žaidėju. Dėl serverio klaidos aš buvau atiteleportuotas virš nether pasaulio ant bedrock. Tvixas buvo pastebėtas toje vietoje - jis buvo užbanintas visam laikui + derankintas. Mobaura - pagal naują ekonomiką serveryje xp ferma kainuoja 1,6M. Tačiau kaulai ir tt yra nuvertinti iki tokio lygio, kad jau geriau kasti cobble ir gausi daugiau negu už tokios vertės xp fermą. Siūlau pašalinti xp fermos išgriovimą. Palikti užblokavimą , pinigų atėmimą. Taprasme čia prirašyti galima labai daug, bet dar labai norėčiau akcentuoti, kuris būtų ganėtinai naudingas visiems serverio žaidėjams ir būtų paįvairinimas: Kažkada buvo pluginas pakeisti nick spalvą: Mačiau buvo akcentuotai tai kažkurioje idėjoje, noriu priminti ją. Praktikantai šviesiai žalia spalva, sargybinis tamsiai melyna, alfa raudona. Galima dar prigalvoti panašių spalvų ir tt. Naujokai žinos, kad šis žaidėjas jau išsiskiria iš paprastų ir bus žymiai lengviau. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Daug labai žaidėjų kiek pastebėjau leavina vien dėl bausmių, prižiūrėtoju nėra mažai , susitvarkys tikrai su tais cheateriais. Visada susitvarkydavo.
 3. Manau neverta daryti /res pluginų. Tie patys /res tp yra taip sakant 'fucked up', viską gadins. Prisonas visada buvo FC serveris, siūlau tokį ir palikti. Tik gal geriau grąžinti seną FC sistemą, limitai frakcijoje taipogi kiek gadina viską. Buvo siūlyta pilna idėjų, kaip paįvairinti viską. Tačiau ne visos idėjos yra išklausomos. Nebūtina laisvėje viską sieti su /pvp, todėl galima ir paprastesnius dalykus įgyvendinti. Tapati pilis yra ganėtinai gera idėja, daug žaidėjų ateina į ją nors nesilanko serveryje kiekvieną dieną. Manau tai reikėtų tobulinti, nuimti tuos pačius limitus kiek narių gali pilyje dalyvauti. Galų gale klausytis ką patys serverio žaidėjai siūlo, taippat patiems klausti ar būtų gera idėja padaryti tą ar aną, balsuoti ir stiprinti šio serverio community. Apart pilies yra frakcijų karai. Visiškai no-use dalykas. Įdėtas, kad tiesiog būtų, kaip ir dauguma šio serverio dalykų - taipogi reikėtu užbaigti nebaigtus darbus/komandas/privilegijas ir t.t Taipogi mano akimis į serverį nereikia taip masiškai pridėti visko, nes jau ir taip pakanka visko, jau darosi chaosas. Mano pasiūlymas - reikia atimti. Šiek tiek supaprastinti viską ir sutvarkyti. Visa tai yra tik mano nuomonė, kaip serverio senbūvio.
 4. Tai tu įrodymus pateik, nes privalomi jie
 5. Tai matyt jei siulau ideja, kad priz turetu tureti /trol, tai manau kad jie neturi?😐
 6. Koks tolkas is to /trol kai gali tai daryti zaidejai TIK su Ultra privilegijom? Pats esu siules projekto Discord pasiulymu skiltyje, kad bent jau priziuretojai dar gautu tas komandas, bet idejos taip ir niekas nepaziurejo rimtai, o jei ir paziurejo tai niekam nerupejo. I tema: Pilnai uz gerinti serverio anti-cheat sistema, nes dabar tu visiskai laisvai gali naudoti cheatais ir taves praktiskai neiskickins is serverio. Dar labai patiko ideja del sistemos reporto apie cheatinancius zaidejus. Uz.
 7. Pats kaltas, kad dediesi tokį nick'ą. Debilu išvadinai ir rašai man papeikimą? Aš gal daugiau nieko nesakysiu..
 8. https://prnt.sc/ud22w9 sita kelei?
 9. Apie forume priziuretojo statusa esu sakes vos ne visai administracijai, kad man ir Hoppy reikia uzdeti, niekas nieko nedare del to. Bet patikros metu i chat buvo Hoppy parases taska, o chatu naudojaisi. Kaip ir lieki pats kaltas del to. P.S Senas savininkas buvo sakes, kad yra pasirinkimas del nametag spalvu ir /pet. Taciau kadangi isimti /pet , manau galima butu grazinti nametag spalvas.
 10. Tu bent jau isiskaityk ka as tau rasau, o tada pradek reikstis. Pasakiau kad nedarau patikru nes neturiu /seen komandos, nes kai serve apie 100 zmoniu, pastoviai stebet tab yra nesamone. + Jei nepastebi, tai as serveryje apskritai netildau beveik zmoniu, kartais ispeju juos. Jei buna administracijos/serverio izeidimai/niekinimas tada ir mutinu iskarto. Prie ko cia draugelis? atsibusk tu pagaliau, nes visiskai nemastyt pradejai ka rasai. Viduryje patikros pradejai ginti MeowNarko, nors net neturejai buti pokalbyje nes patikra nebuvo tau skirta. Darydamas patikra aiskiai parasiau rr- ban. Zaidejas atsijunge o tu pradejai man trinti kad internetas cia sutrugde jam ir kad po rr daryciau toliau patikra. Kartais pats negini dabar savo zmogaus?
 11. Tu galvoji as matau ka jus tuo metu daret? Man parase kad patikra daryt 2 zmones - padariau. Kame problemos? Nes chat modu darbas cia.
 12. Taip, šnekėjau su jais prieš darant patikrą ir po patikros. O čia tau kažkokį skirtumą kelia? Jei nebūtų man jie pasakę apie MeowNarko cheatinimą tai jis ir toliau sekmingai būtų cheatinęs. Kokia čia korupcija žmogau?:DD Aš net ne jų fc
 13. Gauni ban uz cheat. Ties 39 sec puikiai matosi bugai tavo
 14. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SpAcE 2. Jūsų amžius?: 20 3. Papasakokite apie save: Esu Laimis, kaip ir minėjau man 20, esu iš Vilniaus. Praeitą mėnesį baigiau kariuomenę, dabar tiesiog atostogauju. Laisvalaikiu kažką suku prie pc. Domiuosi gun-related dalykais, pats pradedu po truputį užsiiminėti airsoftu, po truputį renku žmones kurie taipogi iš Vilniaus ir norėtų užsiimti tuo. O šiaip iš charakterio tai draugiškas, atidus, mėgstantis tvarką ir šiaip lygybes žiūrintis jei kalbant iš serverio pusės paprastas žmogelis. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Kai buvo dar praeitas savininkas, turėjau ir alfa-sargą, chat-modą ir prižiūrėtoją. Sužinojęs , kad keičiasi serverio savininkas tiesiog susidomėjau kaip ir kuo pasikeis dabar serveris praktiškai nuo pamatų. Skaitant kiek laiko praėjo nuo pasikeitimo ganėtinai daug progreso atsirado, aišku dar akivaizdžiai matosi, kad reikia ties tuo dirbti ir dirbti daug, bet tiesiog įdomu kaip viskas išsiris pabaigoj 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Porą valandų serveryje. Forumas kažkaip visada įjungtas, tai kartas nuo karto pasirefreshinu tik kad matyt ar kažkas naujo yra. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Gal kiek asmeniškai labiausiai žiūrėčiau į korupciją, ar kad administracija nepiknaudžiautų savo turimom pareigom. Toliau aišku tos bendros bendravimo taisyklės turėtų būti akcentuojamos. Ir paskutinis jaučiu dalykas nederantis administracijai būtų nesusidirbimas tiek su serverio žaidėjais, tiek su kitais administracijos nariais. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, kad patirtis. Žaidęs šiame serveryje praktiškai nuo pradžios. Buvęs prižiūrėtojas, kuris ganėtinai stipriai susitvarkė su savo pareigom. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Laimis#2725 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Tai elemantarus tvarkos prižiūrėjimas serveryje, jei pavyks tai gal ir to gyvumo dar atnešt. Aišku išryškinčiau atsiradusias/nesutvarkytas problemas serveryje, kurios yra paprastos, bet kažkodėl nesutvarkomos. 10. Norėtumėte tapti?: Prižiūrėtoju.
×
×
 • Create New...