Jump to content

McPrison serverių tinklas


- Vienintelis toks prison serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord grupės, spausk ant paveiksliuko! -

Tinklas Įjungtas Įjungtas, serveriuose prisijungę 1/1 žaidėjų. Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Per 361 dienas mūsų serverių tinkle užsiregistravo 26060 žaidėjų!

Super dideles nuolaidos PASLAUGOMS ir PRIVILEGIJOMS!

SpAcE

Premium
 • Pranešimų kiekis

  1.331
 • Užsiregistravo

 • Paskutinis apsilankymas

 • Laimėtos dienos

  19
 • Praleido laiko forume:

  11D 23h 26m 26s

SpAcE laimėta diena: Birželis 17

SpAcE turėjo mėgstamiausią turinį!

Nario reputacija

635 Nuostabi

2 Sekėjai

Apie SpAcE

 • Rangas
  Laisvas ir nepriklausomas

Informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Laipsnis
  Laisvė
 • Privilegijos
  Nėra
 • Papildomas darbas
  Nėra
 • IGN
  SpAcE

Kontaktai

 • Discord
  Laimis#2725

Paskutiniai profilį peržiūrėjo

12.495 profilio peržiūros
 1. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: ll666ll 2. Jūsų amžius?: 21 3. Kuriame bloke dabar esate?: Laisvės 4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi tai yra man jau žinomos pareigos ir tikrai ne paviršutiniškai, galiu laisvai pretenduoti ir neturėti didelių kėblumų eigoje. Serverio aktyvumas tikrai yra didesnis, nei kažkada buvo todėl ir šios pareigos tikrai turėtų didesnio paįvairinimo negu buvę. Papildžius esamų prižiūrėtojų gretas būčiau tikrai efektyvus pradedant ties serveriu ir baigiant ties serverio discordu, bei žmonėms kuriems reikalinga pagalba serverio tema. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Serveryje keletą valandų, forume aktyviau. 6. Už kokią srity norėtumėte būti pagrinde atsakingas? Kas jus domina labiausiai ar ką norėtumėte prižiūrėti? Prioritetinių sričių neturiu, bet norėtūsi bent jau apsižiūrėti kiek ko naujo įdėta yra šiandieniniame serveryje iš STAFF pusės. Todėl kolkas sakyčiau, kad tiesiog serverio/dc priežiūra. 7. Ką galėtumėte atnešti naujo serveriui? Galbūt kažkokių turite idėjų su savimi? Taigi vėl tapati nuvalkiota frazė: mažiau kenkimo serveriui. Priklausytų nuo to, kaip stipriai administracija pasitiki naujais žmonėmis savo gretose, nes jei mano galimybės po poros mėn būtų tik poros komandų turėjimas tai logiška būtų sakyti, kad aš tik prabaninčiau ir pachatinčiau su serverio žaidėjais. 8. Išvardinkite dalykus kurių negalima daryti serveryje: Kenkti serveriui, jo chat'ui, jo žaidėjams, administracijai, bei reklamuoti kitus projektus. 9. Papasakok šiek tiek apie save: Laimis, 21 metai, gyvenu Vilniuje. Mėgstu veiksmą, todėl savo hobius ir darbą sieju airsoftu, mašinom ir kariuomene. Linksmų plaučių, mėgstantis bendrauti, neužsisėdantis ir tiesiog vaibinantis žmogelis 10. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Serveryje vaiduokliauju jau nuo 2014 metų, nepasiekęs tik CMD ir sargybos drk pareigų. Prižiūrėtoju esu buvęs ne kartą ir ne po mažą laiko tarpą. Todėl problemų su manimi neturėtų kilti. 11. Ar padėtumėte tiketuose žmonėms?: Taip. 12. Jūsų kontaktai (Discord): *Laimis#2725 Sėkmės pretenduojantiems.
 2. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SpAcE 2. Jūsų amžius?: 21 3. Kiek laiko esate šiame projekte?: Nuo 2015 4. Kodėl norite tapti prižiūrėtoju?: Kadangi gryžo 1.8.9, tai norisi prisiminti senus gerus laikus ir paįvairinti žaidimo stilių, kaip kadaise jis buvo. Prižiūrėtoju buvęs ne kartą ir ne du šiame projekte, tai domina ir kokie pasikeitimai ivyko nuo senesnių laikų. 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: 4-6h 6. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Atsižvelgiant į kitus šaunius kandidatus, galiu drąsiai sakyti kad turiu pranašumą. Buvęs 3 kartus prižiūrėtoju sudėjus visą laiką kurį buvau, tai išviso gautųsi ~2 metai. Žinau ( bent jau senesnias ) komandas skirtas prižiūrėtojams, kaip kas veikia ir tt. 7. Jūsų kontaktai (Discord): *Laimis#2725
 3. toks jau ir atsigavimas , kai serve 30 zmoniu momentais vos laikosi
 4. Cia ziuriu idomu gali buti, gal ir Pulse sugrazinti i veiksma.. ? 😅
 5. Kaip visada su tom galvom proto bokštai prisidės f home ir po kiek laiko pradės skųstis ' o kodėl lagina? kažkoks šūdinas servas..' ir t.t
 6. Šaunūs atnaujinimai. Džiugu, kad buvo išklausytos žaidėjų idėjos ir tikiuosi kad taip ir toliau bus tobulinamas serveris. 👍
 7. Koks Jūsų vardas žaidime?: SpAcE Koks Jūsų pasiūlymas?: Sumažinti bausmes už nusižengimus. Visiška nesąmonė /derank sistemoje. Niekada to nebuvo ir siūlau to niekada daryti. Įpatingai su tokiom /rankup kainom. Suprantu, kad yra norima prižiūrėti visą ekonomiką serveryje, bet čia yra aukščiau visko. Suprantu, kaip buvo seniau ( kai dar nebuvo dmd kasimo limito) už masinį deimantų iškasimą buvo atimami pinigai, deimantai. Bet niekada nebuvo žmonės derankinami. Dar priminsiu neperseniausiai ivykusį incidentą su Tvixas žaidėju. Dėl serverio klaidos aš buvau atiteleportuotas virš nether pasaulio ant bedrock. Tvixas buvo pastebėtas toje vietoje - jis buvo užbanintas visam laikui + derankintas. Mobaura - pagal naują ekonomiką serveryje xp ferma kainuoja 1,6M. Tačiau kaulai ir tt yra nuvertinti iki tokio lygio, kad jau geriau kasti cobble ir gausi daugiau negu už tokios vertės xp fermą. Siūlau pašalinti xp fermos išgriovimą. Palikti užblokavimą , pinigų atėmimą. Taprasme čia prirašyti galima labai daug, bet dar labai norėčiau akcentuoti, kuris būtų ganėtinai naudingas visiems serverio žaidėjams ir būtų paįvairinimas: Kažkada buvo pluginas pakeisti nick spalvą: Mačiau buvo akcentuotai tai kažkurioje idėjoje, noriu priminti ją. Praktikantai šviesiai žalia spalva, sargybinis tamsiai melyna, alfa raudona. Galima dar prigalvoti panašių spalvų ir tt. Naujokai žinos, kad šis žaidėjas jau išsiskiria iš paprastų ir bus žymiai lengviau. Kuo šis pasiūlymas bus naudingas projektui?: Daug labai žaidėjų kiek pastebėjau leavina vien dėl bausmių, prižiūrėtoju nėra mažai , susitvarkys tikrai su tais cheateriais. Visada susitvarkydavo.
 8. Manau neverta daryti /res pluginų. Tie patys /res tp yra taip sakant 'fucked up', viską gadins. Prisonas visada buvo FC serveris, siūlau tokį ir palikti. Tik gal geriau grąžinti seną FC sistemą, limitai frakcijoje taipogi kiek gadina viską. Buvo siūlyta pilna idėjų, kaip paįvairinti viską. Tačiau ne visos idėjos yra išklausomos. Nebūtina laisvėje viską sieti su /pvp, todėl galima ir paprastesnius dalykus įgyvendinti. Tapati pilis yra ganėtinai gera idėja, daug žaidėjų ateina į ją nors nesilanko serveryje kiekvieną dieną. Manau tai reikėtų tobulinti, nuimti tuos pačius limitus kiek narių gali pilyje dalyvauti. Galų gale klausytis ką patys serverio žaidėjai siūlo, taippat patiems klausti ar būtų gera idėja padaryti tą ar aną, balsuoti ir stiprinti šio serverio community. Apart pilies yra frakcijų karai. Visiškai no-use dalykas. Įdėtas, kad tiesiog būtų, kaip ir dauguma šio serverio dalykų - taipogi reikėtu užbaigti nebaigtus darbus/komandas/privilegijas ir t.t Taipogi mano akimis į serverį nereikia taip masiškai pridėti visko, nes jau ir taip pakanka visko, jau darosi chaosas. Mano pasiūlymas - reikia atimti. Šiek tiek supaprastinti viską ir sutvarkyti. Visa tai yra tik mano nuomonė, kaip serverio senbūvio.
 9. Tai matyt jei siulau ideja, kad priz turetu tureti /trol, tai manau kad jie neturi?😐
 10. Koks tolkas is to /trol kai gali tai daryti zaidejai TIK su Ultra privilegijom? Pats esu siules projekto Discord pasiulymu skiltyje, kad bent jau priziuretojai dar gautu tas komandas, bet idejos taip ir niekas nepaziurejo rimtai, o jei ir paziurejo tai niekam nerupejo. I tema: Pilnai uz gerinti serverio anti-cheat sistema, nes dabar tu visiskai laisvai gali naudoti cheatais ir taves praktiskai neiskickins is serverio. Dar labai patiko ideja del sistemos reporto apie cheatinancius zaidejus. Uz.
 11. Gauni ban uz cheat. Ties 39 sec puikiai matosi bugai tavo
 12. 1. Jūsų slapyvardis žaidime?: SpAcE 2. Jūsų amžius?: 20 3. Papasakokite apie save: Esu Laimis, kaip ir minėjau man 20, esu iš Vilniaus. Praeitą mėnesį baigiau kariuomenę, dabar tiesiog atostogauju. Laisvalaikiu kažką suku prie pc. Domiuosi gun-related dalykais, pats pradedu po truputį užsiiminėti airsoftu, po truputį renku žmones kurie taipogi iš Vilniaus ir norėtų užsiimti tuo. O šiaip iš charakterio tai draugiškas, atidus, mėgstantis tvarką ir šiaip lygybes žiūrintis jei kalbant iš serverio pusės paprastas žmogelis. 4. Kodėl norite tapti administracijos dalimi?: Kai buvo dar praeitas savininkas, turėjau ir alfa-sargą, chat-modą ir prižiūrėtoją. Sužinojęs , kad keičiasi serverio savininkas tiesiog susidomėjau kaip ir kuo pasikeis dabar serveris praktiškai nuo pamatų. Skaitant kiek laiko praėjo nuo pasikeitimo ganėtinai daug progreso atsirado, aišku dar akivaizdžiai matosi, kad reikia ties tuo dirbti ir dirbti daug, bet tiesiog įdomu kaip viskas išsiris pabaigoj 5. Kiek laiko per dieną praleidžiate forume ir žaidime?: Porą valandų serveryje. Forumas kažkaip visada įjungtas, tai kartas nuo karto pasirefreshinu tik kad matyt ar kažkas naujo yra. 6. Kas tavo manymų nedera administracijai?: Gal kiek asmeniškai labiausiai žiūrėčiau į korupciją, ar kad administracija nepiknaudžiautų savo turimom pareigom. Toliau aišku tos bendros bendravimo taisyklės turėtų būti akcentuojamos. Ir paskutinis jaučiu dalykas nederantis administracijai būtų nesusidirbimas tiek su serverio žaidėjais, tiek su kitais administracijos nariais. 7. Kodėl turėtume pasirinkti tave, o ne kitus?: Manau, kad patirtis. Žaidęs šiame serveryje praktiškai nuo pradžios. Buvęs prižiūrėtojas, kuris ganėtinai stipriai susitvarkė su savo pareigom. 8. Jūsų kontaktai (Discord): Laimis#2725 9. Kaip prisidėtumėte prie serverio gerinimo?: Tai elemantarus tvarkos prižiūrėjimas serveryje, jei pavyks tai gal ir to gyvumo dar atnešt. Aišku išryškinčiau atsiradusias/nesutvarkytas problemas serveryje, kurios yra paprastos, bet kažkodėl nesutvarkomos. 10. Norėtumėte tapti?: Prižiūrėtoju.
 13. 1. Jūsų pasirinktas skaičius: 5 2. (+rep) uždeta?: Taip 3. Jūsų discord: Laimis#2725
 14. Bet tai jūs ir draugai.. Niekas manes nes net neprisimine ir nepaminejo😑
×
×
 • Create New...