Jump to content

McPrison 1.20 versijos serveris


- Vienintelis kalėjimo tipo serveris visoje Lietuvoje! -

- Būtinai prisijunk prie mūsų discord bendruomenės spausdamas ant paveikslėlio! -

Serveris įjungtas

Serverio IP adresas: play.mcprison.lt

Spausk ČIA norėdamas įsigyti PASLAUGŲ ar PRIVILEGIJŲ!

Atrinktasis į Pradedantąjį Prižiūrėtojo rangą serverio prižiūrėtojų rinkimuose.

Recommended Posts

Gerai nustokit čia putotis, murkis taip yra mažo metų kiekio, gal net ir proto, bet juk panteris toks pats ir jam visai sekasi sargyboje. Ir kas jum daros kai nesveiki stumiat ant KINGO, ką jis jum blogo padarė? Nesu matęs, kad jis kažką taip prosta imtu ir užbanintu, jis nežiūri ar draugas ar ne, na taip KINGAS mėgsta pokštauti per msg apie visokius tamponus ar panašiai, bet jo gal toks jumoro jausmas, nu bet wtf, jis normaliai atlieką savo darbą, o jei jums nepatinka jo pokštai tiesiog ignoruokit ir tiek.


 


Sėkmės Murki pareigose, taip nusivyliau fenikso verdiktu, bet jau nieko nepakeisi, gal jis ir nežino tos sąvokos "pvp", bet su laiku mes visi mokomės, ok padarys kelias klaidas, nieko tokio taip pat pasimokys.


 


Taip pat pastebėjau, jum niekas neįtiks, su kiekvienais rinkimais supykę ant fenikso verdikto, taip buvo su panteriu, taip buvo su KINGU, taip buvo su DuckDestoyer, taip yra ir dabar, tai jei jums nepatinka, nežaiskit niekas jūsų nelaiko, juk nevisi esam tobuli


  • Patinka! 2
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Panteri ir kiti kūrie galvoja, kad esu nedraugiškas, nemandagus ir pnš. Tai jūs sudarėt klaidinga nuomone apie mane, tesiog per mažai bendravot.. Tie kurie su manim bendravo daugiau ir dažniau kaip tik pasakytu, kad esu mandagus, draugiškas, visada padedantis..O dėl to, kad net neatskiriu kur ff ar aura tai iškur jūs žinot? Nesat niekada mate einan pvp tai reiškes nežinau kas tai ?

  • Patinka! 1
  • Nepatinka 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Tas jausmas, kai pirma syki gyvenime girdi apie šį žmogų ;DD

PS Sveikinu :D

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Panteri ir kiti kūrie galvoja, kad esu nedraugiškas, nemandagus ir pnš. Tai jūs sudarėt klaidinga nuomone apie mane, tesiog per mažai bendravot.. Tie kurie su manim bendravo daugiau ir dažniau kaip tik pasakytu, kad esu mandagus, draugiškas, visada padedantis..O dėl to, kad net neatskiriu kur ff ar aura tai iškur jūs žinot? Nesat niekada mate einan pvp tai reiškes nežinau kas tai ?

Va va, sakiau, jog nemoki priimti kritikos. Jau pamiršai mūsu skype chat'ą ir ką ten rašinėjai? Beje yra labai kvaila galvoti apie save tik gerus dalykus. Ir patarčiau pasikonsultuoti Lietuvių kalbą, nes žodžio kaip „kūrie” nėra.

 

-Peace

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Va va, sakiau, jog nemoki priimti kritikos. Jau pamiršai mūsu skype chat'ą ir ką ten rašinėjai? Beje yra labai kvaila galvoti apie save tik gerus dalykus. Ir patarčiau pasikonsultuoti Lietuvių kalbą, nes žodžio kaip „kūrie” nėra.

 

-Peace

Pasikartosiu: "Kas man nepatinka sakau tiesiai į akis". Skype pokalbyje viską sakiau kas man nepatinka tavo pareigose, ką mano nuomone galėtum patobulinti, ir pnš..

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pasakyčiau tik tiek apie šiuos rinkimus, nenoriu jokiu būdu nieko įžeisti, tačiau šis pasirinkimas nebuvo geras. Buvo žymiai geresnių anketų, kurios buvo vertos dėmesio, matėsi, kad rašytos žmogaus, kuris yra subrendęs, pvz.: Oligarchas ar tas pats justas. Jie nėra mano draugai, tačiau jų subrendimas, patirtis, laikas praleistas žaidime yra žymiai pakitęs, nei išrinkto prižiūrėtojo. Dabar daug kas sako, kad KINGAS nėra tas iš prižiūrėtojų, kuris yra 100 iš 100. Pasižiūrėkite prižiūrėtojo bendravimą, paklausus kažko atsako arba atmestinai, arba pasižvengdamas arba dar kažkokią nesąmonę, kuri jau visiem pabodus. Prižiūrėtojas turi būti draugiškas, bendraujantis, suteikiantis VISADA pagalbą ir rodydamas pavyzdį kitiems. Dabar pagalvokit, jei KINGO rodomas pavyzdys būtų visame serveryje, visuose žaidėjuose - įsivaizduokit kokia nesantaika ir pyktis čia vyrautų. Dažniausiai būnu nusivylęs šiais sprendimais, atrankų metu. Labai atsižvelgiančiai, viską pasakantis, išreiškiantis nuomonę ir dėl ko pasako Dėdulė_jt. Jūs galvojat Greta būtų forumo moderatorė, jei būtų rinkęs ne Dėdulė_jt? Labai abejoju, nes ji buvo labai žinoma serveryje, daug kas su ja bendravo ir t.t. Ir ten buvo viena iš atrankų į kurią buvo atsižvelgta teisingai, stebima žmogaus patirtis, draugiškumas, kad žmogus ne šiaip ''medis'', o bendraujantis ir visada suteikiantis pagalbą. Ir taip kaip matome pastangos išties buvo, niekam ji neužkliuvo, visada įspėja teisėtai, nesivelia į konfliktus, o dabar koks KINGAS, na tiesiog daug problemų būna ir tai vien dėl jo uždaro bendravimo, ne visados pagalbos suteikimo. Aš žaisdamas susidariau įspūdį, kad jis čia sėdi tik ''šiaip'', dėl komandų, kad pasijaustų viršesnis už kitus. O kalbant apie šią atranką, žmogus tikrai nebuvo atitikęs visų reikalavimų, nebuvo vienas iš tų, kurie bendrauja, kuris nesikeikia. Esu girdėjęs, kad su Vincu, kaip du frakcijos lyderiai iš kažko pavogė kažkokią dalį pinigų ir toliau kenkė tam žaidėjui. Labai puikiai viską apibūdino Panteris, galiu visu 100 sutikti, kad pats šiuos dalykus esu pastebėjęs. Manau reikia pradėti į atrankas atsižvelgti rimtai, arba visą pavyzdį žaidėjai pradės imti iš prižiūrėtoju, o tada jau tikrai nebebus gerai. Čia tik mano nuomonė ir tiesiog kam neįdomu, galit aišku vertinti, bet kam gaišti laiką, aš vistiek nežadu jos keisti, nes tai jau ne pirmas kartas.

 

Šiek tiek nusišnekėjai, Forumas ir Online žaidimas yra 2 skirtingi dalykai, kalbi kur Greta galėtu pasireikšt? Jai nėrą kur forume pasireikšti, tiesiog parašo Įspėtas ar panašiai, o KINGAS žaidime yra prižiūrėtojas, jis visada bendrauja su žaidėjais ir taip žaidėjai susidaro klaidingą nuomonę apie jį. O dėl olio ir Justo, jie yra žinomi kaip ddoseriai ir dėl ju kvailų pasisakymu, tikrai negautu prižiūrėtojo, prižiūrėtojas turi būti ramus ir tuo tarpu draugiškas, bei padedantis. O jei tu online ateini tik į savaite kartą, tai gal pažaisk daugiau ir pamatysi koks yra KINGAS ir kokie kiti žaidėjai.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nu ką. dabar mano nuomonė apie šį naują prižiūrėtoją pasikeitė visiškai. Šiandien buvo puolamas faction SOUTH ir jo faction Legacy nariai lakstė su aura ir triggerbot o žaidėjas MagneticMC netgi su bunny hop. Buvo pakviestas Murkikienas ir atėjęs ten iškart stojo stovėt AFK, o kai pasibaigė pvp iškart atsibudo ir išėjo iš SOUTH faction ribų. Žaidėjai BlueCloud007 ir Muza gali daugiau papasakot apie tai, išvada tokia, kad šiam prižiūrėtojui galimai bus būdinga korupcija ir rūpės tik "savi", o ne serverio žaidėjų gerovė.

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pritariu tau xHarpy, galvojau jog Feniksas išrinko puiku prižiūrėtoja, dar net ji šiek tiek užstojau, bet mano nuomonė apsivertė aukštyn kojomis. Murkio frakcija šiandieną puole mūsų frakcija, per puolimą Murkio draugai dauguma čheatino, o kai paprašiau daryti patikrą jis man atrėžė "dar neturiu teisės daryt patikrų" Feniksai ar jam buvo teisė daryti patikras kažkur 17:00 šios dienos? Taip pat kai jo frakcija gėdingai pralaimėjo kelis kartus žaidėjas MagneticMC suvalgė snikeri ir pradėjo daužyt su ff ir bhop, o kai pasakiau, kad jis ff ir bhop, man vėl atrėžė su kitokiu jau "atmazu" T.Y, "Neturiu įrodymu, kad bainčiau" Wtf murki ?

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Sveiki visi !!! Sveikinu su priž. siūlau aš tau truputi paskaityti kas yra pvp, nes tu ten vapšė nesiorentuoji apie sąvoka pvp !! Dar murki aš taves servę mates beveik nesu taip, kad nežinau kam tu pildiai į ta priž. tave mates esu tik iš sargų serijos daugiau nei matyt nei girdet tai wtf... kas čia da priž...

pvp - kai minecraft zaidime zaidejas musasi su kitu zaideju. Kas to nezino?

 

Panteri ir kiti kūrie galvoja, kad esu nedraugiškas, nemandagus ir pnš. Tai jūs sudarėt klaidinga nuomone apie mane, tesiog per mažai bendravot.. Tie kurie su manim bendravo daugiau ir dažniau kaip tik pasakytu, kad esu mandagus, draugiškas, visada padedantis..O dėl to, kad net neatskiriu kur ff ar aura tai iškur jūs žinot? Nesat niekada mate einan pvp tai reiškes nežinau kas tai ?

Tikrai draugiskas esi, malonu su tavim msg kalbetis. O pvp man atrodo tu eini, ne neaiskioms priezastims setus perki :D

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pritariu tau xHarpy, galvojau jog Feniksas išrinko puiku prižiūrėtoja, dar net ji šiek tiek užstojau, bet mano nuomonė apsivertė aukštyn kojomis. Murkio frakcija šiandieną puole mūsų frakcija, per puolimą Murkio draugai dauguma čheatino, o kai paprašiau daryti patikrą jis man atrėžė "dar neturiu teisės daryt patikrų" Feniksai ar jam buvo teisė daryti patikras kažkur 17:00 šios dienos? Taip pat kai jo frakcija gėdingai pralaimėjo kelis kartus žaidėjas MagneticMC suvalgė snikeri ir pradėjo daužyt su ff ir bhop, o kai pasakiau, kad jis ff ir bhop, man vėl atrėžė su kitokiu jau "atmazu" T.Y, "Neturiu įrodymu, kad bainčiau" Wtf murki ?

Aš pasakiau: Tiksliai nežinau ar galiu daryti patikras. O dėl magneticmc mačiau, kad pajungė tai iškart įsijungiau bandicam, kad nufilmuočiau.. Ir aš per mažai nufilmavau, tai ka geriau rizikuoti ir skirsti. Ar geriau nebaninti, kai neturi daug įrodymų?

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Pritariu tau xHarpy, galvojau jog Feniksas išrinko puiku prižiūrėtoja, dar net ji šiek tiek užstojau, bet mano nuomonė apsivertė aukštyn kojomis. Murkio frakcija šiandieną puole mūsų frakcija, per puolimą Murkio draugai dauguma čheatino, o kai paprašiau daryti patikrą jis man atrėžė "dar neturiu teisės daryt patikrų" Feniksai ar jam buvo teisė daryti patikras kažkur 17:00 šios dienos? Taip pat kai jo frakcija gėdingai pralaimėjo kelis kartus žaidėjas MagneticMC suvalgė snikeri ir pradėjo daužyt su ff ir bhop, o kai pasakiau, kad jis ff ir bhop, man vėl atrėžė su kitokiu jau "atmazu" T.Y, "Neturiu įrodymu, kad bainčiau" Wtf murki ?

kokios bedos jam bhop ir ff nepadetu. Juk tu jam combo per 12bloku darytum ir jis negaletu pajudet. Vps nematytu kas ji dauzo :D

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

nebeprikolink lukai :D antra karta jau 13meciai gogogogo

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

nebeprikolink lukai :D antra karta jau 13meciai gogogogo

Šitam 12, tai kad pats nebeprikolink

  • Patinka! 1
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Šitam 12, tai kad pats nebeprikolink

oj srr rimtesnis sitas

  • Patinka! 3
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

oj srr rimtesnis sitas

Ko blogai 12-13mečiai jeigu jie būtų subrendę(nekalbu apie murki)

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


×
×
  • Create New...