Jump to content

[Nenubaustas] Auto Clicker VAC16

Recommended Posts

  1. Jūsų vardas žaidime: InMepas
  2. Galimai nusižengusio žaidėjo vardas žaidime: VAC16
  3. Įtariamas nusižengimas: Autoclickeris
  4. Įrodymai: https://streamable.com/twbglf 
    10-11 Cps Laiko pastoviai, Tai yra Neimanoma, Nebent naudoji Macro/Auto clicker/Esi Robotas
    Jeigu bandysi nusimazint kad vienoi vietoi pakilo Bsk daugiau cps Tai zinok kad visi gali kai naudoja clickeri Pats paclikinit tai pat Bet video matosi jog didzia dali laiko buvo 10-11 O tiek laiko neimanoma islaikiti nesustojant clickint 
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nu chebra nusivažiuojat kaip reikalas. Jau net iš beviltiškumo papeikimus pradėjot rašyt :D Aišku, kad nebausti
 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 2 valandas (-ų), VAC sakė:

https://streamable.com/658ldn clipas su garsu. Girdisi 10-11 cps.

Įmanoma per cheatus pasijungti, kad “auto clickeris” skleistų patį garsą :) Tad su video nieko neįrodys. Geriausias variantas, kaip įrodyti būti “handcam” 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 46 minutes (-čių), _I_Fell_For_You_ sakė:

visi sugeba pasiimt is random vidoso sounda ir sumontuoti

Tai žinok ir InMepas moka beviltikškus ppk rašyt.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 44 minutes (-čių), IIDADDYII sakė:

Tai žinok ir InMepas moka beviltikškus ppk rašyt.

kad tu pasiziurek i save tu beviltiskas net su opais nesugebi totem man popint geda seni gal tsg sauk alt+f4 ir istrinkt ta mc ne tau zaidimas

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 6 minutes (-čių), _I_Fell_For_You_ sakė:

kad tu pasiziurek i save tu beviltiskas net su opais nesugebi totem man popint geda seni gal tsg sauk alt+f4 ir istrinkt ta mc ne tau zaidimas

Man tai juokinga kai tu tai sakai, nes tu visa laika su keliais žmoniem sėdi. Net niekad nebuvom 1v1 varė ir dar tokius šauni. Nors ko čia tikėtis kai pamiršti, kad pilyje su clicker'iu sedėjai.

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

prieš 1 minutę, IIDADDYII sakė:

Man tai juokinga kai tu tai sakai, nes tu visa laika su keliais žmoniem sėdi. Net niekad nebuvom 1v1 varė ir dar tokius šauni. Nors ko čia tikėtis kai pamiršti, kad pilyje su clicker'iu sedėjai.

visu pirma neimano pries tave 1v1 nes begi nuo manes arba pasikvieti saviskiu daugiau visu antra galim duel kada tik nori (galim is 100k-2m judet kad butu linksmiau) visu trecia sakau jog drag clickinu kas neaisku va imk tutorialas kaip drag clickint pasiemi nauja pele normalia jeigu neturi ir ismoksti 

 

 

Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Nenubaustas! Nėra pakankamai įrodymų arba žaidėjas nenusikalto.
Link to comment
Pasidalinti socialiniuose tinkluose

Svečias
Ši tema yra užrakinta.


  • Temą peržiūri   0 nariai (-ių)

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...